[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 25 sierpnia

Orzeł Torki 0-0 GKS Orły 25 sierpnia, 17:00
k. 1-4
San Gorzyce 1-6 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 sierpnia, 17:00
Klaudiusz Kapusta 73 - Filip Czop 40, 42, Kacper Myszogląd 58, Rusłan Maruszka 80, Jakub Lorek 85, Dominik Kędzior 87
Huragan Gniewczyna 1-3 KS Wiązownica 25 sierpnia, 17:00
Adam Słysz 90 - Grzegorz Janiczak 40, Kacper Rop 72, 75
LKS Skołoszów 1-4 JKS Jarosław 25 sierpnia, 17:00
Damian Wojtowicz 80 - Paweł Hass 72, Jarosław Aksamit 74, Sebastian Pawlak 85, Kamil Bała 87
Dąb Dobkowice 2-0 Start Pruchnik 25 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Wota 20, Arkadiusz Gala 89
Zdrój Horyniec 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 25 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Paweł Małecki 61, Kamil Bułas 81 - Patryk Dawidowicz 17, Jarosław Roman 52
Gorliczanka Gorliczyna 6-1 Płomień Morawsko 25 sierpnia, 17:00
Adrian Kojder 12, Jacek Kyciński 57 57, 62, 65, Błażej Stokłosa 80 (s), Mateusz Śmiałek 87 - Karol Czarnecki 32
pierwotnie Delin Munina - Płomień Morawsko
Czerwoni Cewków 0-6 Santos Piwoda 25 sierpnia, 17:00
Marcin Gawura 11, Piotr Pindak 77, 84, 90, Adam Tomas 81, Konrad Półtorak 88
KS Szówsko 2-3 Sokół Sieniawa 24 sierpnia, 17:00
Jakub Bałanda 47, Adrian Brodowicz 61 - Wojciech Kos 17, Kacper Rączka 36, 48
Legia Oleszyce 0-8 Start Lisie Jamy 25 sierpnia, 17:00
Maciej Oleszycki 7 (s), Igor Taratuła 17, Piotr Kubiszyn 22, Adrian Sitarz 30, Klaudiusz Hulak 58, 75, Damian Czerski 65, 71
MKS Radymno 0-0 Piast Tuczempy 25 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Artmax Pikulice 3-0 Czuwaj Przemyśl 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Granica Stubno 2-2 Polonia Przemyśl 25 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Lucjan Gawron 26, Kacper Kopacz 90 - Paweł Sedlaczek 22, Dylan Leal 48
Łęk Ostrów 0-6 Sanoczanka Święte 25 sierpnia, 17:00
Grzegorz Bruk 17, Dawid Piwowar 50, Adam Mucha 54, 84, Jarosław Chmielowski 64, 76
Wisłoczanka Tryńcza 0-3 MKS Kańczuga 25 sierpnia, 17:00
Dawid Dziedzic 33, Kamil Borcz 53, Sylwester Kielich 75
Promyk Urzejowice 1-3 Orzeł Przeworsk 25 sierpnia, 17:00
Dawid Bochnak 86 - Szymon Bogacz 68, Marcin Dec 82, Paweł Mirek 90

II runda - 8 września

Santos Piwoda 0-10 Sokół Sieniawa 15 września, 16:30
Dominik Ochał 1, Sebastian Kaczynski 37, 52, 64, Dominik Pikiel 45, Eryk Kunicki 53, Maximilian Cetnarski 66, 71, Jarosław Lis 73, Krzysztof Piliszko 88 (s)
Gorliczanka Gorliczyna 0-13 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 września, 16:30
Krzysztof Pietluch 20, 53, 54, Konrad Kowal 31, Jakub Lorek 33, Filip Czop 48, 59, 89, Rafał Dusiło 61, 70, 80, Mateusz Podstolak 67, Piotr Łazarz 73
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 KS Wiązownica 8 września, 16:30
Krystian Basznianin 29, Radosław Hojdak 90 - Jakub Szczybyło 11 (s)
GKS Orły 0-3 JKS Jarosław 8 września, 16:30
Start Lisie Jamy 0-3 MKS Kańczuga 8 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS Radymno 0-3 Orzeł Przeworsk 7 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Artmax Pikulice 0-4 Sanoczanka Święte 8 września, 16:30
Mariusz Lach 30, Grzegorz Bruk 35, 85, Piotr Marek 80
Dąb Dobkowice 2-3 Granica Stubno 7 września, 16:30
Adrian Kościk 65, 78 - Jakub Ficek 37, Patryk Pempuś 42, 45

1/4 finału - 29 września

Sanoczanka Święte 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 września, 16:00
Dawid Piwowar 67 - Jakub Lorek 33, Dawid Wach 56, 59, Jan Peda 83
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Orzeł Przeworsk 29 września, 16:00
Maciej Grabowski 51, Radosław Hojdak 58 - Marcin Dec 46
JKS Jarosław 2-0 MKS Kańczuga 5 października, 16:00
Jarosław Aksamit 47, 89
Granica Stubno 0-3 Sokół Sieniawa 29 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

1/2 finału - 13 października

JKS Jarosław 4-1 Sokół Sieniawa 13 października, 15:30
Jarosław Aksamit 10, Paweł Bartnik 53, Paweł Hass 64, Karol Ptasznik 90 - Sebastian Kaczyński 50
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Wólczanka Wólka Pełkińska 13 października, 15:30
Patryk Dawidowicz 78 - Rusłan Maruszka 52, Mateusz Podstolak 62, 69, Dawid Wach 73, Jan Peda 83

Finał - 4 maja

JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas