[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2021/2022, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wawel Kraków 12 29 9 2 1 52-12 5 0 1 33-7 4 2 0 19-5
2.  Pogorzanka Pogorzyce 11 28 9 1 1 32-5 4 1 0 16-1 5 0 1 16-4
3.  Tempo Białka 10 20 6 2 2 24-13 4 1 1 16-6 2 1 1 8-7
4.  Uran Łukowica 11 9 3 0 8 11-29 1 0 4 4-12 2 0 4 7-17 1 3 1 0 0 3-2
5.  Olimpia Osieczany 10 9 3 0 7 15-34 2 0 3 9-11 1 0 4 6-23 1 0 0 0 1 2-3
6.  Victoria Gaj 11 7 2 1 8 11-33 1 1 4 7-12 1 0 4 4-21
7.  Prądniczanka II Kraków 11 9 3 0 8 9-28 1 0 4 5-15 2 0 4 4-13
Prądniczanka II Kraków wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Wawel Kraków    0-2 4-1 5-2 14-1 7-1 3-0* 
 2 Pogorzanka Pogorzyce1-1     3-0* 4-0 5-0 3-0* 
 3 Tempo Białka1-1 2-1     3-0 4-2 6-0 0-2 
 4 Uran Łukowica0-8 0-1 0-1     1-2 3-0* 
 5 Olimpia Osieczany0-4 2-3 2-3     2-1 3-0* 
 6 Victoria Gaj1-2 0-3 3-3 1-2 1-0     1-2 
 7 Prądniczanka II Kraków2-3 0-6 0-3* 3-0* 0-3*     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Prądniczanka II Kraków 2-3 Wawel Kraków 29 sierpnia, 19:00
Pogorzanka Pogorzyce 5-0 Victoria Gaj 28 sierpnia, 16:00
Uran Łukowica 0-1 Tempo Białka 29 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Uran Łukowica, Prądniczanka II Kraków, Tempo Białka.
 
Victoria Gaj 1-0 Olimpia Osieczany 5 września, 17:00
Wawel Kraków 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 4 września, 14:30

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Pogorzanka Pogorzyce, Prądniczanka II Kraków, Tempo Białka.
 
Olimpia Osieczany 0-4 Wawel Kraków 11 września, 11:00
Uran Łukowica 1-2 Victoria Gaj 12 września, 16:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Victoria Gaj 3-3 Tempo Białka 19 września, 17:00
Wawel Kraków 5-2 Uran Łukowica 18 września, 14:30
Prądniczanka II Kraków 0-6 Pogorzanka Pogorzyce 19 września, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Uran Łukowica, Pogorzanka Pogorzyce, Victoria Gaj.
 
Olimpia Osieczany 3-0 Prądniczanka II Kraków 26 września, 13:00
(wo)
nie odbył się
Tempo Białka 1-1 Wawel Kraków 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Wawel Kraków, Victoria Gaj, Tempo Białka.
 
Prądniczanka II Kraków 3-0 Uran Łukowica 13 listopada, 9:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogorzanka Pogorzyce 4-0 Olimpia Osieczany 3 października, 11:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Uran Łukowica 0-1 Pogorzanka Pogorzyce 10 października, 14:00
Tempo Białka 0-2 Prądniczanka II Kraków 10 października, 16:00
Victoria Gaj 1-2 Wawel Kraków 10 października, 15:30

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Victoria Gaj, Wawel Kraków, Prądniczanka II Kraków.
 
Olimpia Osieczany 2-3 Uran Łukowica 17 października, 11:00
Tempo Białka 2-1 Pogorzanka Pogorzyce 17 października, 11:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Uran Łukowica, Wawel Kraków, Pogorzanka Pogorzyce.
 
Tempo Białka 4-2 Olimpia Osieczany 24 października, 15:00
Victoria Gaj 1-2 Prądniczanka II Kraków 24 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Wawel Kraków 3-0 Prądniczanka II Kraków
(wo)
Victoria Gaj 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 10 kwietnia, 11:00
Tempo Białka 3-0 Uran Łukowica 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 16 kwietnia

Pauza: Uran Łukowica, Tempo Białka, Prądniczanka II Kraków.
 
Olimpia Osieczany 2-1 Victoria Gaj 16 kwietnia, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-1 Wawel Kraków 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

Pauza: Prądniczanka II Kraków, Pogorzanka Pogorzyce, Tempo Białka.
 
Wawel Kraków 14-1 Olimpia Osieczany 23 kwietnia, 11:00
Victoria Gaj 1-2 Uran Łukowica 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Tempo Białka 6-0 Victoria Gaj 15 maja, 17:00
Uran Łukowica 0-8 Wawel Kraków 1 maja, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Prądniczanka II Kraków
(wo)

Kolejka 14 - 7-8 maja

Pauza: Pogorzanka Pogorzyce, Victoria Gaj, Uran Łukowica.
 
Prądniczanka II Kraków 0-3 Olimpia Osieczany
(wo)
Wawel Kraków 4-1 Tempo Białka 7 maja, 17:00

Kolejka 15 - 14-15 maja

Pauza: Tempo Białka, Wawel Kraków, Victoria Gaj.
 
Uran Łukowica 3-0 Prądniczanka II Kraków
(wo)
Olimpia Osieczany 2-3 Pogorzanka Pogorzyce 15 maja, 17:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Uran Łukowica 21 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Prądniczanka II Kraków 0-3 Tempo Białka
(wo)
Wawel Kraków 7-1 Victoria Gaj 22 maja, 13:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

Pauza: Victoria Gaj, Prądniczanka II Kraków, Wawel Kraków.
 
Pogorzanka Pogorzyce - Tempo Białka 29 maja, 11:00
Uran Łukowica - Olimpia Osieczany 29 maja, 16:00

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pauza: Wawel Kraków, Pogorzanka Pogorzyce, Uran Łukowica.
 
Olimpia Osieczany - Tempo Białka
Prądniczanka II Kraków - Victoria Gaj

Keeza III liga kobiet 2021/2022 (IV)

Keeza IV liga kobiet 2021/2022 (lubelska)
IV liga kobiet 2021/2022 (podkarpacka)
IV liga kobiet 2021/2022 (świętokrzyska)

V liga kobiet 2021/2022 (małopolska (wschód))
V liga kobiet 2021/2022 (małopolska (zachód))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas