[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2021/2022, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Poznań 14 37 12 1 1 118-11 6 0 1 63-5 6 1 0 55-6
2.  Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 14 27 9 0 5 54-29 6 0 1 25-5 3 0 4 29-24
3.  Grom Wolsztyn 14 25 8 1 5 47-18 5 1 1 23-8 3 0 4 24-10 2 3 1 0 1 3-2
4.  Słupczanka Słupca 14 25 8 1 5 42-15 4 1 2 16-6 4 0 3 26-9 2 3 1 0 1 2-3
5.  Lipno Stęszew 14 24 8 0 6 66-24 5 0 2 28-12 3 0 4 38-12
6.  AZS UAM Poznań 14 21 7 0 7 56-43 3 0 4 33-24 4 0 3 23-19
7.  Kania Gostyń 14 7 2 1 11 11-100 1 0 6 4-52 1 1 5 7-48
8.  AZS PWSZ Konin 14 0 0 0 14 0-154 0 0 7 0-90 0 0 7 0-64

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Warta Poznań    10-1 0-1 2-1 7-2 7-0 21-0 16-0 
 2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski1-3     4-0 3-0 2-0 5-2 7-0 3-0* 
 3 Grom Wolsztyn2-2 5-0     3-1 2-1 2-3 4-1 5-0 
 4 Słupczanka Słupca0-3 1-0 1-0     1-0 1-2 1-1 11-0 
 5 Lipno Stęszew2-5 6-3 3-1 0-2     4-1 6-0 7-0 
 6 AZS UAM Poznań1-8 2-4 2-1 1-7 0-4     9-0 18-0 
 7 Kania Gostyń0-21 0-7 0-4 0-4 0-6 0-10     4-0 
 8 AZS PWSZ Konin0-13 0-14 0-17 0-11 0-25 0-5 0-5     

Kolejka 1 - 4-5 września

Lipno Stęszew 3-1 Grom Wolsztyn 5 września, 13:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-3 Warta Poznań 5 września, 11:00
AZS PWSZ Konin 0-5 AZS UAM Poznań 5 września, 10:00
Kania Gostyń 0-4 Słupczanka Słupca 4 września, 14:00

Kolejka 2 - 11-12 września

Grom Wolsztyn 3-1 Słupczanka Słupca 11 września, 13:00
AZS UAM Poznań 9-0 Kania Gostyń 12 września, 16:00
Warta Poznań 16-0 AZS PWSZ Konin 24 października, 19:00
w pierwotnym terminie (11 wrzesnia, 14:30) odwołany
Lipno Stęszew 6-3 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 12 września, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 września

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 4-0 Grom Wolsztyn 18 września, 11:00
AZS PWSZ Konin 0-25 Lipno Stęszew 19 września, 15:00
Kania Gostyń 0-21 Warta Poznań 18 września, 16:00
Słupczanka Słupca 1-2 AZS UAM Poznań 18 września, 15:00

Kolejka 4 - 25-26 września

Grom Wolsztyn 2-3 AZS UAM Poznań 25 września, 14:00
Warta Poznań 2-1 Słupczanka Słupca 25 września, 15:00
Lipno Stęszew 6-0 Kania Gostyń 26 września, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3-0 AZS PWSZ Konin 31 października, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (25 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się

Kolejka 5 - 2-3 października

AZS PWSZ Konin 0-17 Grom Wolsztyn 3 października, 14:00
Kania Gostyń 0-7 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3 października, 15:00
Słupczanka Słupca 1-0 Lipno Stęszew 3 października, 16:00
AZS UAM Poznań 1-8 Warta Poznań 3 października, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 października

Grom Wolsztyn 2-2 Warta Poznań 9 października, 14:00
Lipno Stęszew 4-1 AZS UAM Poznań 10 października, 13:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3-0 Słupczanka Słupca 10 października, 14:00
AZS PWSZ Konin 0-5 Kania Gostyń 10 października, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 października

Kania Gostyń 0-4 Grom Wolsztyn 17 października, 15:00
Słupczanka Słupca 11-0 AZS PWSZ Konin 19 października, 16:00
AZS UAM Poznań 2-4 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 17 października, 16:00
Warta Poznań 7-2 Lipno Stęszew 16 października, 13:00
na boisku MOS

Kolejka 8 - 2-3 kwietnia

Grom Wolsztyn 2-1 Lipno Stęszew 2 kwietnia, 16:00
Warta Poznań 10-1 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:15) odwołany
AZS UAM Poznań 18-0 AZS PWSZ Konin 3 kwietnia, 18:00
Słupczanka Słupca 1-1 Kania Gostyń 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 9 - 9-10 kwietnia

Słupczanka Słupca 1-0 Grom Wolsztyn 10 kwietnia, 16:00
Kania Gostyń 0-10 AZS UAM Poznań 10 kwietnia, 14:00
AZS PWSZ Konin 0-13 Warta Poznań 9 kwietnia, 17:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-0 Lipno Stęszew 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 kwietnia

Grom Wolsztyn 5-0 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 23 kwietnia, 13:00
Lipno Stęszew 7-0 AZS PWSZ Konin 23 kwietnia, 18:00
Warta Poznań 21-0 Kania Gostyń 24 kwietnia, 19:00
AZS UAM Poznań 1-7 Słupczanka Słupca 24 kwietnia, 18:00

Kolejka 11 - 7-8 maja

AZS UAM Poznań 2-1 Grom Wolsztyn 8 maja, 18:00
Słupczanka Słupca 0-3 Warta Poznań 8 maja, 16:00
Kania Gostyń 0-6 Lipno Stęszew 8 maja, 12:00
AZS PWSZ Konin 0-14 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 8 maja, 17:00

Kolejka 12 - 14-15 maja

Grom Wolsztyn 5-0 AZS PWSZ Konin 15 maja, 16:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 7-0 Kania Gostyń 15 maja, 11:00
Lipno Stęszew 0-2 Słupczanka Słupca 15 maja, 18:00
Warta Poznań 7-0 AZS UAM Poznań 15 maja, 17:00

Kolejka 13 - 21-22 maja

Warta Poznań 0-1 Grom Wolsztyn 21 maja, 13:00
AZS UAM Poznań 0-4 Lipno Stęszew 22 maja, 18:00
Słupczanka Słupca 1-0 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 22 maja, 16:00
Kania Gostyń 4-0 AZS PWSZ Konin 20 maja, 17:00

Kolejka 14 - 28-29 maja

Grom Wolsztyn 4-1 Kania Gostyń 28 maja, 17:00
AZS PWSZ Konin 0-11 Słupczanka Słupca 28 maja, 17:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 5-2 AZS UAM Poznań 28 maja, 11:00
Lipno Stęszew 2-5 Warta Poznań 26 maja, 18:45

III liga kobiet 2021/2022 (II)

IV liga kobiet 2021/2022 (kujawsko-pomorska)
IV liga kobiet 2021/2022 (pomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas