[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2022/2023

III runda eliminacyjna - 4 sierpnia, 11 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2022, 13:00 - Nyon)

AEK (Larnaka) 2-1 FK Partizan (Belgrad) 4 sierpnia, 18:00
Ángel García 34, Hrvoje Miličević 70 - Queensy Menig 18
Fenerbahçe SK 3-0 1.FC Slovácko Uherské Hradiště 4 sierpnia, 19:00
Emre Mor 17, Lincoln Henrique 45, 81
NK Maribor 0-2 HJK 4 sierpnia, 20:15
David Browne 47, Bojan Radulović 64
Malmö FF 3-0 Football 1991 Dudelange 4 sierpnia, 19:00
Isaac Kiese Thelin 54, Ola Toivonen 81, Veljko Birmančević 85
Shamrock Rovers FC 3-1 FK Škupi (Skopje) 4 sierpnia, 21:00
Graham Burke 13 (k), Dylan Watts 29, Gary O'Neill 90 - Queven 77
Linfield FC 0-2 FC Zürich 4 sierpnia, 20:45
Tosin Aiyegun 8, Wilfried Gnonto 64
Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 ŠK Slovan Bratysława 4 sierpnia, 21:00
Youssef El Arabi 86 - Andre Green 63

FK Partizan (Belgrad) 2-2 AEK (Larnaka) 11 sierpnia, 21:00
Ricardo Gomes 24, 54 - Ádám Gyurcsó 51, Imad Faraj 57
1.FC Slovácko Uherské Hradiště 1-1 Fenerbahçe SK 11 sierpnia, 19:00
Ondřej Šašinka 58 - Serdar Dursun 56
HJK 1-0 NK Maribor 11 sierpnia, 18:00
Santeri Hostikka 54
Football 1991 Dudelange 2-2 Malmö FF 11 sierpnia, 20:00
Samir Hadji 56, Dejvid Sinani 60 - Mohamed Buya Turay 50, Ola Toivonen 52
Luksemburg
FK Škupi (Skopje) 1-2 Shamrock Rovers FC 9 sierpnia, 21:00
Sunday Adetunji 90 - Rory Gaffney 65, Aidomo Emakhu 85
FC Zürich 3-0 Linfield FC 11 sierpnia, 19:00
Donis Avdijaj 11, 26, Ivan Santini 84
ŠK Slovan Bratysława 2-2 Olympiakós SFP (Pireus) 11 sierpnia, 20:30
pd. k. 3-4
Ivan Šaponjić 90, Andre Green 108 - Philip Zinckernagel 54, Aguibou Camara 101

IV runda eliminacyjna - 18 sierpnia, 25 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2022, 13:00 - Nyon)

Dnipro-1 Dniepropietrowsk 1-2 AEK (Larnaka) 18 sierpnia, 20:00
Ołeksandr Swatok 90 - Omri Altman 16, Ołeksandr Swatok 29 (s)
Koszyce
KAA Gent 0-2 AS Omónia Lefkossías 18 sierpnia, 20:30
Charálabos Charalábous 19, Brandon Barker 76
FK Austria Wiedeń 0-2 Fenerbahçe SK 18 sierpnia, 21:00
Joshua King 8, Serdar Dursun 89
FC Zürich 2-1 Heart of Midlothian FC 18 sierpnia, 19:00
Adrià Guerrero 32, Blerim Džemaili 34 - Lawrence Shankland 22 (k)
Sankt Gallen
HJK 1-0 Silkeborg IF 18 sierpnia, 18:00
David Browne 80
Malmö FF 3-1 Sivasspor Kulübü 18 sierpnia, 19:00
Moustafa Zeidan 18, Anders Christiansen 37, Niklas Moisander 68 - Leke James 30
Łudogorec Razgrad 1-0 Žalgiris Wilno 18 sierpnia, 19:45
Ivan Tatomirović 2 (s)
Apóllon FC 1-1 Olympiakós SFP (Pireus) 18 sierpnia, 19:00
Rangelo Janga 18 - Hwang In-beom 29
Stróvolos
Pjunik Erewan 0-0 Sheriff Tiraspol 18 sierpnia, 19:00
Ferencvárosi TC 4-0 Shamrock Rovers FC 18 sierpnia, 18:30
Carlos Auzqui 13, Adama Traoré 35, 48, Eldar Ćivić 90

AEK (Larnaka) 3-0 Dnipro-1 Dniepropietrowsk 25 sierpnia, 18:00
Ádám Gyurcsó 21, Rafael Lopes 45, Níkos Englézou 78
AS Omónia Lefkossías 2-0 KAA Gent 25 sierpnia, 19:00
Andrónikos Kakoullís 18, Charálabos Charalábous 36
Fenerbahçe SK 4-1 FK Austria Wiedeń 25 sierpnia, 19:00
İsmail Yüksek 12, İrfan Kahveci 44, 70, Mert Hakan Yandaş 79 - Marvin Martins 45
Heart of Midlothian FC 0-1 FC Zürich 25 sierpnia, 21:00
Fabian Rohner 80
Silkeborg IF 1-1 HJK 25 sierpnia, 18:30
Joel Felix 75 - Malik Abubakari 40
Sivasspor Kulübü 0-2 Malmö FF 25 sierpnia, 19:00
Veljko Birmančević 76, Isaac Kiese Thelin 90
Žalgiris Wilno 3-3 Łudogorec Razgrad 25 sierpnia, 18:00
pd.
Fabien Ourega 1, Oliver Buff 16, Renán Oliveira 63 - Matías Tissera 8, 57, Olivier Verdon 120 (k)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 Apóllon FC 25 sierpnia, 21:00
pd. k. 3-1
Giórgos Massoúras 2 - Giánnis Píttas 90
Sheriff Tiraspol 0-0 Pjunik Erewan 25 sierpnia, 19:00
pd. k. 3-2
Kiszyniów
Shamrock Rovers FC 1-0 Ferencvárosi TC 25 sierpnia, 21:00
Andy Lyons 89

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

FC Zürich 1-2 Arsenal FC 8 września, 18:45 (17 070)
Mirlind Kryeziu 44 (k) - Marquinhos 16, Eddie Nketiah 62
Sankt Gallen
PSV Eindhoven 1-1 FK Bodø/Glimt 8 września, 18:45 (28 627)
Cody Gakpo 62 - Albert Grønbæk 44

Kolejka 2 - 15 września

Arsenal FC 1-0 PSV Eindhoven 20 października, 19:00 (52 200)
Granit Xhaka 71
w pierwotnym terminie (15 września, 21:00) odwołany na wniosek policji
FK Bodø/Glimt 2-1 FC Zürich 15 września, 21:00 (8000)
Ole Kristian Selnæs 54 (s), Hugo Vetlesen 58 - Donis Avdijaj 81

Kolejka 3 - 6 października

FC Zürich 1-5 PSV Eindhoven 6 października, 18:45 (10 626)
Jonathan Okita 87 - Yorbe Vertessen 10, 15, Cody Gakpo 21, 55, Xavi Simons 35
Arsenal FC 3-0 FK Bodø/Glimt 6 października, 21:00 (59 724)
Eddie Nketiah 23, Rob Holding 27, Fábio Vieira 84

Kolejka 4 - 13 października

FK Bodø/Glimt 0-1 Arsenal FC 13 października, 18:45 (7922)
Bukayo Saka 24
PSV Eindhoven 5-0 FC Zürich 13 października, 21:00 (30 000)
Érick Gutiérrez 9, Joey Veerman 15, 55, Ibrahim Sangaré 34, Anwar El Ghazi 84

Kolejka 5 - 27 października

FC Zürich 2-1 FK Bodø/Glimt 27 października, 18:45 (10 168)
Nikola Boranijašević 67, Antonio Marchesano 90 - Amahl Pellegrino 45
PSV Eindhoven 2-0 Arsenal FC 27 października, 18:45 (35 000)
Joey Veerman 56, Luuk de Jong 63

Kolejka 6 - 3 listopada

Arsenal FC 1-0 FC Zürich 3 listopada, 21:00 (48 500)
Kieran Tierney 17
FK Bodø/Glimt 1-2 PSV Eindhoven 3 listopada, 21:00 (7985)
Nino Žugelj 90 - Alfons Sampsted 36 (s), Johan Bakayoko 52

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 15 5 0 1 8-3 3 0 0 5-0 2 0 1 3-3
2.  PSV Eindhoven 6 13 4 1 1 15-4 2 1 0 8-1 2 0 1 7-3
3.  FK Bodø/Glimt 6 4 1 1 4 5-10 1 0 2 3-4 0 1 2 2-6
4.  FC Zürich 6 3 1 0 5 5-16 1 0 2 4-8 0 0 3 1-8

Grupa B
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

AEK (Larnaka) 1-2 Stade Rennais FC 8 września, 18:45 (4103)
Oier Sanjurjo 33 - Arthur Theate 29, Lorenz Assignon 90
Fenerbahçe SK 2-1 Dynamo Kijów 8 września, 18:45 (41 895)
Gustavo Henrique 35, Michy Batshuayi 90 - Wiktor Cyhankow 63

Kolejka 2 - 15 września

Dynamo Kijów 0-1 AEK (Larnaka) 15 września, 21:00 (3362)
Ádám Gyurcsó 8
Kraków
Stade Rennais FC 2-2 Fenerbahçe SK 15 września, 21:00 (20 993)
Martin Terrier 52, Lovro Majer 54 - İrfan Kahveci 60, Enner Valencia 90 (k)

Kolejka 3 - 6 października

Stade Rennais FC 2-1 Dynamo Kijów 6 października, 21:00 (24 761)
Martin Terrier 23, Désiré Doué 89 - Wiktor Cyhankow 33
Fenerbahçe SK 2-0 AEK (Larnaka) 6 października, 21:00 (38 860)
Michy Batshuayi 26, Rafél Mámas 80 (s)

Kolejka 4 - 13 października

AEK (Larnaka) 1-2 Fenerbahçe SK 13 października, 18:45 (6947)
Ivan Tričkovski 52 (k) - João Pedro 16, Michy Batshuayi 80 (k)
Dynamo Kijów 0-1 Stade Rennais FC 13 października, 18:45 (5398)
Christopher Wooh 48
Kraków

Kolejka 5 - 27 października

AEK (Larnaka) 3-3 Dynamo Kijów 27 października, 18:45 (4321)
Omri Altman 26, 72, Rafael Lopes 53 - Władysław Wanat 45, Denys Harmasz 82, 90
Fenerbahçe SK 3-3 Stade Rennais FC 27 października, 18:45 (34 840)
Enner Valencia 42, Miha Zajc 82, Emre Mor 88 - Amine Gouiri 5, 30, Martin Terrier 16

Kolejka 6 - 3 listopada

Dynamo Kijów 0-2 Fenerbahçe SK 3 listopada, 21:00 (6304)
Arda Güler 23, Willian Arão 45
Kraków
Stade Rennais FC 1-1 AEK (Larnaka) 3 listopada, 21:00 (27 210)
Matthis Abline 17 - Rafael Lopes 76

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenerbahçe SK 6 14 4 2 0 13-7 2 1 0 7-4 2 1 0 6-3
2.  Stade Rennais FC 6 12 3 3 0 11-8 1 2 0 5-4 2 1 0 6-4
3.  AEK (Larnaka) 6 5 1 2 3 7-10 0 1 2 5-7 1 1 1 2-3
4.  Dynamo Kijów 6 1 0 1 5 5-11 0 0 3 0-4 0 1 2 5-7

Grupa C
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

Łudogorec Razgrad 2-1 AS Roma 8 września, 18:45 (10 011)
Cauly 72, Nonato 88 - Eldor Shomurodov 86
HJK 0-2 Real Betis Balompié 8 września, 18:45 (10 164)
Willian José 45 (k), 64

Kolejka 2 - 15 września

Real Betis Balompié 3-2 Łudogorec Razgrad 15 września, 21:00 (43 113)
Luiz Henrique 25, Joaquín 39, Sergio Canales 59 - Kirił Despodow 45, Rick 74
AS Roma 3-0 HJK 15 września, 21:00 (60 193)
Paulo Dybala 47, Lorenzo Pellegrini 49, Andrea Belotti 68

Kolejka 3 - 6 października

HJK 1-1 Łudogorec Razgrad 6 października, 18:45 (9751)
Përparim Hetemaj 55 - Matías Tissera 10
AS Roma 1-2 Real Betis Balompié 6 października, 21:00 (62 294)
Paulo Dybala 34 (k) - Guido Rodríguez 40, Luiz Henrique 88

Kolejka 4 - 13 października

Real Betis Balompié 1-1 AS Roma 13 października, 18:45 (52 472)
Sergio Canales 34 - Andrea Belotti 53
Łudogorec Razgrad 2-0 HJK 13 października, 21:00 (4623)
Denny Gropper 39, Rick 64

Kolejka 5 - 27 października

Łudogorec Razgrad 0-1 Real Betis Balompié 27 października, 18:45 (9487)
Nabil Fekir 56
HJK 1-2 AS Roma 27 października, 21:00 (9751)
Përparim Hetemaj 54 - Tammy Abraham 41, Stephan El Shaarawy 62

Kolejka 6 - 3 listopada

Real Betis Balompié 3-0 HJK 3 listopada, 21:00 (35 384)
Aitor Ruibal 20, 41, Nabil Fekir 90
AS Roma 3-1 Łudogorec Razgrad 3 listopada, 21:00 (60 807)
Lorenzo Pellegrini 56 (k), 65 (k), Nicolò Zaniolo 85 - Rick 42

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Betis Balompié 6 16 5 1 0 12-4 2 1 0 7-3 3 0 0 5-1
2.  AS Roma 6 10 3 1 2 11-7 2 0 1 7-3 1 1 1 4-4
3.  Łudogorec Razgrad 6 7 2 1 3 8-9 2 0 1 4-2 0 1 2 4-7
4.  HJK 6 1 0 1 5 2-13 0 1 2 2-5 0 0 3 0-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

Malmö FF 0-2 SC Braga 8 września, 18:45 (13 721)
Bruno Rodrigues 30, Ricardo Horta 70 (k)
1.FC Union Berlin 0-1 Royale Union Saint-Gilloise 8 września, 18:45 (21 512)
Senne Lynen 39

Kolejka 2 - 15 września

Royale Union Saint-Gilloise 3-2 Malmö FF 15 września, 21:00 (4373)
Christian Burgess 17, Teddy Teuma 69, Victor Boniface 71 - Joseph Ceesay 6, Isaac Kiese Thelin 57
Leuven
SC Braga 1-0 1.FC Union Berlin 15 września, 21:00 (17 782)
Vitinha 77

Kolejka 3 - 6 października

Malmö FF 0-1 1.FC Union Berlin 6 października, 18:45 (16 057)
Sheraldo Becker 68
w 57. minucie mecz został przerwany na 25 minut z powodu awantur na trybunach
SC Braga 1-2 Royale Union Saint-Gilloise 6 października, 21:00 (14 044)
Abel Ruiz 49 - Gustaf Nilsson 86, 90

Kolejka 4 - 13 października

Royale Union Saint-Gilloise 3-3 SC Braga 13 października, 18:45 (7851)
Victor Boniface 20, 62, Dante Vanzeir 49 - Vitinha 15, 36, 41
Leuven
1.FC Union Berlin 1-0 Malmö FF 13 października, 21:00 (21 800)
Robin Knoche 89 (k)

Kolejka 5 - 27 października

Malmö FF 0-2 Royale Union Saint-Gilloise 27 października, 18:45 (10 912)
Teddy Teuma 10, Lazare Amani 42
1.FC Union Berlin 1-0 SC Braga 27 października, 18:45 (21 082)
Robin Knoche 68 (k)

Kolejka 6 - 3 listopada

Royale Union Saint-Gilloise 0-1 1.FC Union Berlin 3 listopada, 21:00 (5597)
Sven Michel 6
Leuven
SC Braga 2-1 Malmö FF 3 listopada, 21:00 (11 805)
Ricardo Horta 36, Álvaro Djaló 55 - Patriot Sejdiu 77

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Royale Union Saint-Gilloise 6 13 4 1 1 11-7 1 1 1 6-6 3 0 0 5-1
2.  1.FC Union Berlin 6 12 4 0 2 4-2 2 0 1 2-1 2 0 1 2-1
3.  SC Braga 6 10 3 1 2 9-7 2 0 1 4-3 1 1 1 5-4
4.  Malmö FF 6 0 0 0 6 3-11 0 0 3 0-5 0 0 3 3-6

Grupa E
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

Manchester United FC 0-1 Real Sociedad de Fútbol 8 września, 21:00 (74 310)
Brais Méndez 59 (k)
AS Omónia Lefkossías 0-3 Sheriff Tiraspol 8 września, 21:00 (11 271)
Rasheed Akanbi 2, Iyayi Atiemwen 55 (k), Mouhamed Diop 66
w 56. minucie mecz został przerwany na 10 minut z powodu awantur na trybunach

Kolejka 2 - 15 września

Real Sociedad de Fútbol 2-1 AS Omónia Lefkossías 15 września, 18:45 (28 587)
Ander Guevara 30, Alexander Sørloth 80 - Bruno Felipe 72
Sheriff Tiraspol 0-2 Manchester United FC 15 września, 18:45 (8734)
Jadon Sancho 17, Cristiano Ronaldo 39 (k)
Kiszyniów

Kolejka 3 - 6 października

Sheriff Tiraspol 0-2 Real Sociedad de Fútbol 6 października, 18:45 (5427)
David Silva 53, Aritz Elustondo 62
Kiszyniów
AS Omónia Lefkossías 2-3 Manchester United FC 6 października, 18:45 (20 011)
Karim Ansarifard 34, Nikólas Panagiótou 85 - Marcus Rashford 53, 84, Anthony Martial 63

Kolejka 4 - 13 października

Manchester United FC 1-0 AS Omónia Lefkossías 13 października, 21:00 (74 310)
Scott McTominay 90
Real Sociedad de Fútbol 3-0 Sheriff Tiraspol 13 października, 21:00 (25 806)
Alexander Sørloth 45, Diego Rico 66, Roberto Navarro 81

Kolejka 5 - 27 października

Manchester United FC 3-0 Sheriff Tiraspol 27 października, 21:00 (73 764)
Diogo Dalot 44, Marcus Rashford 65, Cristiano Ronaldo 81
AS Omónia Lefkossías 0-2 Real Sociedad de Fútbol 27 października, 21:00 (11 780)
Roberto Navarro 45, Brais Méndez 60

Kolejka 6 - 3 listopada

Real Sociedad de Fútbol 0-1 Manchester United FC 3 listopada, 18:45 (36 744)
Alejandro Garnacho 17
Sheriff Tiraspol 1-0 AS Omónia Lefkossías 3 listopada, 18:45 (2295)
Rasheed Akanbi 88
Kiszyniów

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Sociedad de Fútbol 6 15 5 0 1 10-2 2 0 1 5-2 3 0 0 5-0 2 3 1 0 1 1-1
2.  Manchester United FC 6 15 5 0 1 10-3 2 0 1 4-1 3 0 0 6-2 2 3 1 0 1 1-1
3.  Sheriff Tiraspol 6 6 2 0 4 4-10 1 0 2 1-4 1 0 2 3-6
4.  AS Omónia Lefkossías 6 0 0 0 6 3-12 0 0 3 2-8 0 0 3 1-4

Grupa F
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

SS Lazio 4-2 Feyenoord Rotterdam 8 września, 21:00 (22 763)
Luis Alberto Romero 4, Felipe Ânderson 15, Matías Vecino 28, 63 - Santiago Giménez 69 (k), 88
SK Sturm Graz 1-0 FC Midtjylland 8 września, 21:00 (10 521)
Emanuel Emegha 8

Kolejka 2 - 15 września

FC Midtjylland 5-1 SS Lazio 15 września, 18:45 (9052)
Paulinho 26, Sory Kaba 30, Evander 52 (k), Gustav Isaksen 67, Erik Sviatchenko 72 - Sergej Milinković-Savić 57
Feyenoord Rotterdam 6-0 SK Sturm Graz 15 września, 18:45 (30 025)
Alireza Jahanbakhsh 8, 41, Dávid Hancko 31, Danilo Pereira 34, Santiago Giménez 66, Oussama Idrissi 78

Kolejka 3 - 6 października

SK Sturm Graz 0-0 SS Lazio 6 października, 18:45 (14 171)
FC Midtjylland 2-2 Feyenoord Rotterdam 6 października, 21:00 (9044)
Gustav Isaksen 54, Juninho 85 - Sebastian Szymański 21, Orkun Kökçü 45 (k)

Kolejka 4 - 13 października

Feyenoord Rotterdam 2-2 FC Midtjylland 13 października, 18:45 (43 086)
Quinten Timber 32, Dávid Hancko 48 - Emiliano Martínez 16, Erik Sviatchenko 58
SS Lazio 2-2 SK Sturm Graz 13 października, 21:00 (21 059)
Ciro Immobile 45 (k), Pedro Rodríguez 71 - William Bøving 56, 83

Kolejka 5 - 27 października

SS Lazio 2-1 FC Midtjylland 27 października, 18:45 (17 756)
Sergej Milinković-Savić 36, Pedro Rodríguez 58 - Gustav Isaksen 8
SK Sturm Graz 1-0 Feyenoord Rotterdam 27 października, 21:00 (13 987)
Otar Kiteiszwili 90

Kolejka 6 - 3 listopada

FC Midtjylland 2-0 SK Sturm Graz 3 listopada, 18:45 (9134)
Anders Dreyer 15, 72
Feyenoord Rotterdam 1-0 SS Lazio 3 listopada, 18:45 (43 268)
Santiago Giménez 64

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Feyenoord Rotterdam 6 8 2 2 2 13-9 2 1 0 9-2 0 1 2 4-7 6 8 2 2 2 13-9
2.  FC Midtjylland 6 8 2 2 2 12-8 2 1 0 9-3 0 1 2 3-5 6 8 2 2 2 12-8
3.  SS Lazio 6 8 2 2 2 9-11 2 1 0 8-5 0 1 2 1-6 6 8 2 2 2 9-11
4.  SK Sturm Graz 6 8 2 2 2 4-10 2 1 0 2-0 0 1 2 2-10 6 8 2 2 2 4-10

Grupa G
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

SC Freiburg 2-1 Qarabağ Ağdam 8 września, 21:00 (31 500)
Vincenzo Grifo 7 (k), Ritsu Dōan 15 - Marko Vešović 39
FC Nantes 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 8 września, 21:00 (31 276)
Mostafa Mohamed 32, Evann Guessand 90 - Samuel Moutoussamy 50 (s)

Kolejka 2 - 15 września

Olympiakós SFP (Pireus) 0-3 SC Freiburg 15 września, 18:45 (23 104)
Nicolas Höfler 5, Michael Gregoritsch 25, 52
Qarabağ Ağdam 3-0 FC Nantes 15 września, 18:45 (26 495)
Owusu Kwabena 60, Abdellah Zoubir 65, Marko Janković 72
Baku

Kolejka 3 - 6 października

SC Freiburg 2-0 FC Nantes 6 października, 21:00 (33 200)
Daniel-Kofi Kyereh 48, Vincenzo Grifo 72
Olympiakós SFP (Pireus) 0-3 Qarabağ Ağdam 6 października, 21:00 (21 677)
Owusu Kwabena 68, Marko Vešović 82, Ramil Şeydayev 86

Kolejka 4 - 13 października

FC Nantes 0-4 SC Freiburg 13 października, 18:45 (31 845)
Lukas Kübler 26, Michael Gregoritsch 71, Moses Simon 82 (s), Jeong Woo-yeong 87
Qarabağ Ağdam 0-0 Olympiakós SFP (Pireus) 13 października, 18:45 (31 200)
Baku

Kolejka 5 - 27 października

SC Freiburg 1-1 Olympiakós SFP (Pireus) 27 października, 21:00 (33 000)
Lukas Kübler 90 - Youssef El Arabi 17
FC Nantes 2-1 Qarabağ Ağdam 27 października, 21:00 (30 927)
Ludovic Blas 17, Ignatius Ganago 90 - Filip Ozobić 56 (k)

Kolejka 6 - 3 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) 0-2 FC Nantes 3 listopada, 18:45 (16 254)
Mostafa Mohamed 79, Ludovic Blas 90
Qarabağ Ağdam 1-1 SC Freiburg 3 listopada, 18:45 (30 430)
Owusu Kwabena 90 - Nils Petersen 25 (k)
Baku

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SC Freiburg 6 14 4 2 0 13-3 2 1 0 5-2 2 1 0 8-1
2.  FC Nantes 6 9 3 0 3 6-11 2 0 1 4-6 1 0 2 2-5
3.  Qarabağ Ağdam 6 8 2 2 2 9-5 1 2 0 4-1 1 0 2 5-4
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 2 0 2 4 2-11 0 0 3 0-8 0 2 1 2-3

Grupa H
 
Kolejka 1 - 8 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2022, 13:00)

FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-1 AS Monaco FC 8 września, 21:00 (40 226)
Breel Embolo 74 (k)
Ferencvárosi TC 3-2 Trabzonspor Kulübü 8 września, 21:00 (17 987)
Tokmac Nguen 5, 44 (k), Adama Traoré 29 - Maximiliano Gómez 39, Umut Bozok 71

Kolejka 2 - 15 września

Trabzonspor Kulübü 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 15 września, 18:45 (24 884)
Marek Hamšík 16, Trézéguet 68 - Veljko Nikolić 89
AS Monaco FC 0-1 Ferencvárosi TC 15 września, 18:45 (3931)
Bálint Vécsei 80

Kolejka 3 - 6 października

FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-1 Ferencvárosi TC 6 października, 18:45 (26 244)
Guélor Kanga 27 (k), 60, Stefan Mitrović 35, Aleksandar Katai 51 - Kristoffer Zachariassen 71
AS Monaco FC 3-1 Trabzonspor Kulübü 6 października, 18:45 (5050)
Wissam Ben Yedder 14, 45 (k), Axel Disasi 55 - Tássos Bakassétas 72

Kolejka 4 - 13 października

Trabzonspor Kulübü 4-0 AS Monaco FC 13 października, 21:00 (24 343)
Malang Sarr 44 (s), Vitor Hugo 48, Enis Bardi 57, Trézéguet 69
Ferencvárosi TC 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 13 października, 21:00 (20 675)
Kristoffer Zachariassen 23, Samy Mmaee 61 - Stefan Mitrović 55

Kolejka 5 - 27 października

FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 Trabzonspor Kulübü 27 października, 21:00 (30 431)
Aleksandar Katai 37, Aleksandar Pešić 64 - Tássos Bakassétas 39
Ferencvárosi TC 1-1 AS Monaco FC 27 października, 21:00 (20 517)
Kristoffer Zachariassen 83 - Wissam Ben Yedder 31

Kolejka 6 - 3 listopada

Trabzonspor Kulübü 1-0 Ferencvárosi TC 3 listopada, 18:45 (22 840)
Tássos Bakassétas 7
AS Monaco FC 4-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 3 listopada, 18:45 (6341)
Kevin Volland 5, 27, 87, Milan Rodić 50 (s) - Guélor Kanga 54 (k)

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ferencvárosi TC 6 10 3 1 2 8-9 2 1 0 6-4 1 0 2 2-5 2 4 1 1 0 2-1
2.  AS Monaco FC 6 10 3 1 2 9-8 2 0 1 7-3 1 1 1 2-5 2 1 0 1 1 1-2
3.  Trabzonspor Kulübü 6 9 3 0 3 11-9 3 0 0 7-1 0 0 3 4-8
4.  FK Crvena zvezda (Belgrad) 6 6 2 0 4 9-11 2 0 1 6-3 0 0 3 3-8

1/16 finału - 16 lutego, 23 lutego
(Losowanie - 7 listopada 2022, 13:00 - Nyon)

FC Barcelona 2-2 Manchester United FC 16 lutego, 18:45 (90 225)
Marcos Alonso 50, Raphinha 76 - Marcus Rashford 53, Jules Koundé 59 (s)
Juventus FC 1-1 FC Nantes 16 lutego, 21:00 (41 019)
Dušan Vlahović 13 - Ludovic Blas 60
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 FC Midtjylland 16 lutego, 21:00 (23 279)
Sebastián Coates 90 - Emam Ashour 77
Szachtar Donieck 2-1 Stade Rennais FC 16 lutego, 18:45 (13 415)
Dmytro Kryśkiw 11, Artem Bondarenko 45 (k) - Karl Toko-Ekambi 59
Warszawa
AFC Ajax 0-0 1.FC Union Berlin 16 lutego, 18:45 (54 322)
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-3 AS Monaco FC 16 lutego, 21:00 (27 864)
Moussa Diaby 48, Florian Wirtz 59 - Lukas Hradecky 9 (s), Krépin Diatta 74, Axel Disasi 90
Sevilla FC 3-0 PSV Eindhoven 16 lutego, 21:00 (29 593)
Youssef En-Nesyri 45, Lucas Ocampos 50, Nemanja Gudelj 55
FC Salzburg 1-0 AS Roma 16 lutego, 18:45 (29 520)
Nicolás Capaldo 88

Manchester United FC 2-1 FC Barcelona 23 lutego, 21:00 (73 021)
Fred 47, Antony 73 - Robert Lewandowski 18 (k)
FC Nantes 0-3 Juventus FC 23 lutego, 18:45 (44 000)
Ángel Di María 5, 20 (k), 78
FC Midtjylland 0-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 23 lutego, 18:45 (9576)
Sebastián Coates 21, Pedro Gonçalves 50, 77, Stefan Gartenmann 85 (s)
Stade Rennais FC 2-1 Szachtar Donieck 23 lutego, 21:00 (27 781)
pd. k. 4-5
Karl Toko-Ekambi 52, Ibrahim Salah 106 - Jeanuël Belocian 119 (s)
1.FC Union Berlin 3-1 AFC Ajax 23 lutego, 21:00 (21 800)
Robin Knoche 20 (k), Josip Juranović 44, Danilho Doekhi 50 - Mohammed Kudus 47
AS Monaco FC 2-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 23 lutego, 18:45 (8504)
pd. k. 3-5
Wissam Ben Yedder 19 (k), Breel Embolo 84 - Florian Wirtz 13, Exequiel Palacios 21, Amine Adli 58
PSV Eindhoven 2-0 Sevilla FC 23 lutego, 18:45 (34 000)
Luuk de Jong 77, Fábio Silva 90
AS Roma 2-0 FC Salzburg 23 lutego, 21:00 (62 593)
Andrea Belotti 33, Paulo Dybala 40

1/8 finału - 9 marca, 16 marca
(Losowanie - 24 lutego 2023, 12:00 - Nyon)

1.FC Union Berlin 3-3 Royale Union Saint-Gilloise 9 marca, 18:45 (21 605)
Josip Juranović 42, Robin Knoche 69, Sven Michel 89 - Victor Boniface 28, 72, Yorbe Vertessen 58
Sevilla FC 2-0 Fenerbahçe SK 9 marca, 21:00 (24 480)
Joan Jordán 56, Erik Lamela 85
Juventus FC 1-0 SC Freiburg 9 marca, 21:00 (37 474)
Ángel Di María 53
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-0 Ferencvárosi TC 9 marca, 18:45 (25 001)
Kerem Demirbay 10, Edmond Tapsoba 86
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Arsenal FC 9 marca, 18:45 (36 006)
Gonçalo Inácio 34, Paulinho 55 - William Saliba 22, Hidemasa Morita 62 (s)
Manchester United FC 4-1 Real Betis Balompié 9 marca, 21:00 (72 998)
Marcus Rashford 6, Antony 52, Bruno Fernandes 58, Wout Weghorst 84 - Ayoze Pérez 32
AS Roma 2-0 Real Sociedad de Fútbol 9 marca, 18:45 (61 608)
Stephan El Shaarawy 13, Marash Kumbulla 87
Szachtar Donieck 1-1 Feyenoord Rotterdam 9 marca, 21:00 (17 423)
Jarosław Rakićkyj 79 - Ezequiel Bullaude 88
Warszawa

Royale Union Saint-Gilloise 3-0 1.FC Union Berlin 16 marca, 21:00 (15 681)
Teddy Teuma 18, Lazare Amani 63, Loïc Lapoussin 90
Anderlecht
Fenerbahçe SK 1-0 Sevilla FC 16 marca, 18:45 (44 775)
Enner Valencia 41 (k)
SC Freiburg 0-2 Juventus FC 16 marca, 18:45 (33 420)
Dušan Vlahović 45 (k), Federico Chiesa 90
Ferencvárosi TC 0-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 16 marca, 21:00 (50 675)
Moussa Diaby 3, Amine Adli 81
Arsenal FC 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 marca, 21:00 (59 929)
pd. k. 3-5
Granit Xhaka 19 - Pedro Gonçalves 62
Real Betis Balompié 0-1 Manchester United FC 16 marca, 18:45 (54 643)
Marcus Rashford 56
Real Sociedad de Fútbol 0-0 AS Roma 16 marca, 21:00 (35 054)
Feyenoord Rotterdam 7-1 Szachtar Donieck 16 marca, 18:45 (37 500)
Santiago Giménez 9, Orkun Kökçü 24, 38 (k), Oussama Idrissi 49, 60, Alireza Jahanbakhsh 64, Danilo Pereira 67 - Kevin Kelsy 87

1/4 finału - 13 kwietnia, 20 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2023, 13:00 - Nyon)

Manchester United FC - Sevilla FC 13 kwietnia, 21:00
Juventus FC - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 13 kwietnia, 21:00
TSV Bayer 04 Leverkusen - Royale Union Saint-Gilloise 13 kwietnia, 21:00
Feyenoord Rotterdam - AS Roma 13 kwietnia, 18:45

Sevilla FC - Manchester United FC 20 kwietnia, 21:00
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Juventus FC 20 kwietnia, 21:00
Royale Union Saint-Gilloise - TSV Bayer 04 Leverkusen 20 kwietnia, 21:00
Anderlecht
AS Roma - Feyenoord Rotterdam 20 kwietnia, 21:00

1/2 finału - 11 maja, 18 maja
(Losowanie - 17 marca 2023, 13:00 - Nyon)
Juventus FC / Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Manchester United FC / Sevilla FC
Feyenoord Rotterdam / AS Roma - TSV Bayer 04 Leverkusen / Royale Union Saint-Gilloise

Finał - 31 maja
Budapeszt, Puskás Aréna

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas