[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Canyon Klasa A 2022/2023, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Radzymin 6 15 5 0 1 26-3 2 0 0 10-1 3 0 1 16-2
2.  Ząbkovia II Ząbki 6 13 4 1 1 17-12 2 0 0 5-1 2 1 1 12-11
3.  Orły Zielonka 4 12 4 0 0 24-5 3 0 0 17-2 1 0 0 7-3
4.  GKS Dąbrówka 5 10 3 1 1 12-8 1 1 1 6-7 2 0 0 6-1
5.  UWKS Legia Warszawa 5 9 3 0 2 15-13 2 0 1 13-9 1 0 1 2-4
6.  WKS Rząśnik 6 7 2 1 3 11-19 1 1 1 5-6 1 0 2 6-13
7.  Legionovia III Legionowo 4 6 2 0 2 12-11 2 0 1 11-6 0 0 1 1-5 1 3 1 0 0 5-1
8.  Huragan II Wołomin 5 6 2 0 3 11-22 2 0 0 7-5 0 0 3 4-17 1 0 0 0 1 1-5
9.  Wisła Jabłonna 5 4 1 1 3 9-15 0 0 2 4-9 1 1 1 5-6 1 3 1 0 0 5-2
10.  Płudy Warszawa 5 4 1 1 3 6-14 0 1 2 3-10 1 0 1 3-4 1 0 0 0 1 2-5
11.  Wkra Pomiechówek 4 3 1 0 3 9-15 1 0 1 4-8 0 0 2 5-7
12.  ŁKS Łochów 5 2 0 2 3 10-18 0 0 2 5-7 0 2 1 5-11
13.  Bóbr Tłuszcz 4 1 0 1 3 0-7 0 1 1 0-1 0 0 2 0-6
Dąb II Wieliszew wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce. Jego wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Mazur Radzymin    3-0 7-1 
 2 Ząbkovia II Ząbki2-1     3-0 
 3 Orły Zielonka    6-0 5-1 6-1 
 4 GKS Dąbrówka0-3 3-1     3-3 
 5 UWKS Legia Warszawa3-5     4-2 6-2 
 6 WKS Rząśnik3-3     1-3 1-0 
 7 Legionovia III Legionowo1-5     5-1 5-0 
 8 Huragan II Wołomin    6-5 1-0 
 9 Wisła Jabłonna3-7 1-2     
 10 Płudy Warszawa0-4 2-5     1-1 
 11 Wkra Pomiechówek0-8 4-0     
 12 ŁKS Łochów2-3 3-4     
 13 Bóbr Tłuszcz0-1 0-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Dąb II Wieliszew - GKS Dąbrówka 20 sierpnia, 15:30
było 0-4, anulowany
Legionovia III Legionowo 5-1 Huragan II Wołomin 20 sierpnia, 12:00
Bóbr Tłuszcz 0-0 Wisła Jabłonna 21 sierpnia, 15:00
Orły Zielonka 6-0 WKS Rząśnik 20 sierpnia, 11:00
Wkra Pomiechówek 0-8 Mazur Radzymin 20 sierpnia, 11:00
UWKS Legia Warszawa 3-5 Ząbkovia II Ząbki 20 sierpnia, 16:00
na bocznym boisku Hutnika
Płudy Warszawa 1-1 ŁKS Łochów 21 sierpnia, 16:00
w Markach

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Legionovia III Legionowo.
 
GKS Dąbrówka 3-3 ŁKS Łochów 28 sierpnia, 18:00
w Ząbkach
Ząbkovia II Ząbki 3-0 Płudy Warszawa 28 sierpnia, 14:00
Mazur Radzymin 3-0 UWKS Legia Warszawa 27 sierpnia, 17:00
WKS Rząśnik 1-0 Wkra Pomiechówek 27 sierpnia, 17:00
Wisła Jabłonna 3-7 Orły Zielonka 28 sierpnia, 16:00
Huragan II Wołomin 1-0 Bóbr Tłuszcz 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Bóbr Tłuszcz.
 
Legionovia III Legionowo 1-5 GKS Dąbrówka 4 września, 19:00
Orły Zielonka 6-1 Huragan II Wołomin 4 września, 17:00
Wkra Pomiechówek 4-0 Wisła Jabłonna 3 września, 11:00
UWKS Legia Warszawa 4-2 WKS Rząśnik 3 września, 18:00
na bocznym boisku Hutnika
Płudy Warszawa 0-4 Mazur Radzymin 4 września, 18:00
w Markach
ŁKS Łochów 2-3 Ząbkovia II Ząbki 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Orły Zielonka.
 
GKS Dąbrówka 3-1 Ząbkovia II Ząbki 11 września, 18:00
w Ząbkach
Mazur Radzymin 7-1 ŁKS Łochów 10 września, 16:00
WKS Rząśnik 1-3 Płudy Warszawa 11 września, 14:00
Wisła Jabłonna 1-2 UWKS Legia Warszawa 10 września, 11:00
Huragan II Wołomin 6-5 Wkra Pomiechówek 10 września, 18:00
Legionovia III Legionowo 5-0 Bóbr Tłuszcz 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Wkra Pomiechówek.
 
Bóbr Tłuszcz 0-1 GKS Dąbrówka 18 września, 15:00
Orły Zielonka 5-1 Legionovia III Legionowo 17 września, 15:00
UWKS Legia Warszawa 6-2 Huragan II Wołomin 17 września, 18:30
na bocznym boisku Hutnika
Płudy Warszawa 2-5 Wisła Jabłonna 18 września, 20:00
w Markach
ŁKS Łochów 3-4 WKS Rząśnik 18 września, 16:00
Ząbkovia II Ząbki 2-1 Mazur Radzymin 18 września, 12:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: UWKS Legia Warszawa.
 
GKS Dąbrówka 0-3 Mazur Radzymin 24 września, 16:00
w Ząbkach
WKS Rząśnik 3-3 Ząbkovia II Ząbki 24 września, 12:00
Wisła Jabłonna - ŁKS Łochów 25 września, 16:00
Huragan II Wołomin - Płudy Warszawa 25 września, 17:00
Legionovia III Legionowo - Wkra Pomiechówek 25 września, 17:00
Bóbr Tłuszcz - Orły Zielonka 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Płudy Warszawa.
 
Orły Zielonka - GKS Dąbrówka 1 października, 13:00
Wkra Pomiechówek - Bóbr Tłuszcz 1 października, 11:00
UWKS Legia Warszawa - Legionovia III Legionowo 1 października, 17:00
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin 1 października, 16:00
Ząbkovia II Ząbki - Wisła Jabłonna 2 października, 12:00
Mazur Radzymin - WKS Rząśnik 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: ŁKS Łochów.
 
GKS Dąbrówka - WKS Rząśnik
Wisła Jabłonna - Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin - Ząbkovia II Ząbki
Legionovia III Legionowo - Płudy Warszawa
Bóbr Tłuszcz - UWKS Legia Warszawa
Orły Zielonka - Wkra Pomiechówek

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Ząbkovia II Ząbki.
 
Wkra Pomiechówek - GKS Dąbrówka
UWKS Legia Warszawa - Orły Zielonka
Płudy Warszawa - Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów - Legionovia III Legionowo
Mazur Radzymin - Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik - Wisła Jabłonna

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Mazur Radzymin.
 
GKS Dąbrówka - Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin - WKS Rząśnik
Legionovia III Legionowo - Ząbkovia II Ząbki
Bóbr Tłuszcz - ŁKS Łochów
Orły Zielonka - Płudy Warszawa
Wkra Pomiechówek - UWKS Legia Warszawa

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: WKS Rząśnik.
 
UWKS Legia Warszawa - GKS Dąbrówka
Płudy Warszawa - Wkra Pomiechówek
ŁKS Łochów - Orły Zielonka
Ząbkovia II Ząbki - Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin - Legionovia III Legionowo
Wisła Jabłonna - Huragan II Wołomin

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Wisła Jabłonna.
 
GKS Dąbrówka - Huragan II Wołomin
Legionovia III Legionowo - WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz - Mazur Radzymin
Orły Zielonka - Ząbkovia II Ząbki
Wkra Pomiechówek - ŁKS Łochów
UWKS Legia Warszawa - Płudy Warszawa

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
Płudy Warszawa - GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów - UWKS Legia Warszawa
Ząbkovia II Ząbki - Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin - Orły Zielonka
WKS Rząśnik - Bóbr Tłuszcz
Wisła Jabłonna - Legionovia III Legionowo

Kolejka 14

Pauza: GKS Dąbrówka.
 
Huragan II Wołomin - Legionovia III Legionowo
Wisła Jabłonna - Bóbr Tłuszcz
WKS Rząśnik - Orły Zielonka
Mazur Radzymin - Wkra Pomiechówek
Ząbkovia II Ząbki - UWKS Legia Warszawa
ŁKS Łochów - Płudy Warszawa

Kolejka 15

Pauza: Legionovia III Legionowo.
 
ŁKS Łochów - GKS Dąbrówka
Płudy Warszawa - Ząbkovia II Ząbki
UWKS Legia Warszawa - Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek - WKS Rząśnik
Orły Zielonka - Wisła Jabłonna
Bóbr Tłuszcz - Huragan II Wołomin

Kolejka 16

Pauza: Bóbr Tłuszcz.
 
GKS Dąbrówka - Legionovia III Legionowo
Huragan II Wołomin - Orły Zielonka
Wisła Jabłonna - Wkra Pomiechówek
WKS Rząśnik - UWKS Legia Warszawa
Mazur Radzymin - Płudy Warszawa
Ząbkovia II Ząbki - ŁKS Łochów

Kolejka 17

Pauza: Orły Zielonka.
 
Ząbkovia II Ząbki - GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów - Mazur Radzymin
Płudy Warszawa - WKS Rząśnik
UWKS Legia Warszawa - Wisła Jabłonna
Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin
Bóbr Tłuszcz - Legionovia III Legionowo

Kolejka 18

Pauza: Wkra Pomiechówek.
 
GKS Dąbrówka - Bóbr Tłuszcz
Legionovia III Legionowo - Orły Zielonka
Huragan II Wołomin - UWKS Legia Warszawa
Wisła Jabłonna - Płudy Warszawa
WKS Rząśnik - ŁKS Łochów
Mazur Radzymin - Ząbkovia II Ząbki

Kolejka 19

Pauza: UWKS Legia Warszawa.
 
Mazur Radzymin - GKS Dąbrówka
Ząbkovia II Ząbki - WKS Rząśnik
ŁKS Łochów - Wisła Jabłonna
Płudy Warszawa - Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek - Legionovia III Legionowo
Orły Zielonka - Bóbr Tłuszcz

Kolejka 20

Pauza: Płudy Warszawa.
 
GKS Dąbrówka - Orły Zielonka
Bóbr Tłuszcz - Wkra Pomiechówek
Legionovia III Legionowo - UWKS Legia Warszawa
Huragan II Wołomin - ŁKS Łochów
Wisła Jabłonna - Ząbkovia II Ząbki
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin

Kolejka 21

Pauza: ŁKS Łochów.
 
WKS Rząśnik - GKS Dąbrówka
Mazur Radzymin - Wisła Jabłonna
Ząbkovia II Ząbki - Huragan II Wołomin
Płudy Warszawa - Legionovia III Legionowo
UWKS Legia Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Wkra Pomiechówek - Orły Zielonka

Kolejka 22

Pauza: Ząbkovia II Ząbki.
 
GKS Dąbrówka - Wkra Pomiechówek
Orły Zielonka - UWKS Legia Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Płudy Warszawa
Legionovia III Legionowo - ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin - Mazur Radzymin
Wisła Jabłonna - WKS Rząśnik

Kolejka 23

Pauza: Mazur Radzymin.
 
Wisła Jabłonna - GKS Dąbrówka
WKS Rząśnik - Huragan II Wołomin
Ząbkovia II Ząbki - Legionovia III Legionowo
ŁKS Łochów - Bóbr Tłuszcz
Płudy Warszawa - Orły Zielonka
UWKS Legia Warszawa - Wkra Pomiechówek

Kolejka 24

Pauza: WKS Rząśnik.
 
GKS Dąbrówka - UWKS Legia Warszawa
Wkra Pomiechówek - Płudy Warszawa
Orły Zielonka - ŁKS Łochów
Bóbr Tłuszcz - Ząbkovia II Ząbki
Legionovia III Legionowo - Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin - Wisła Jabłonna

Kolejka 25

Pauza: Wisła Jabłonna.
 
Huragan II Wołomin - GKS Dąbrówka
WKS Rząśnik - Legionovia III Legionowo
Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz
Ząbkovia II Ząbki - Orły Zielonka
ŁKS Łochów - Wkra Pomiechówek
Płudy Warszawa - UWKS Legia Warszawa

Kolejka 26

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
GKS Dąbrówka - Płudy Warszawa
UWKS Legia Warszawa - ŁKS Łochów
Wkra Pomiechówek - Ząbkovia II Ząbki
Orły Zielonka - Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz - WKS Rząśnik
Legionovia III Legionowo - Wisła Jabłonna

Amnis Energia Liga okręgowa 2022/2023 (Warszawa I)
Football Masters Liga okręgowa 2022/2023 (Warszawa II)

ExpressDruk Klasa A 2022/2023 (Warszawa II)
Windoor Klasa A 2022/2023 (Warszawa III)
Do Syta Klasa A 2022/2023 (Warszawa IV)

Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa I)
Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa II)
Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa III)
Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa IV)
Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa V)
Keeza Klasa B 2022/2023 (Warszawa VI)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas