[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

forBET Puchar Polski 2022/2023, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

I runda - 6-7 sierpnia

Unia Iłów 1-4 Mazur Gostynin 10 sierpnia, 18:30
Szymon Kamiński 57 - Eryk Przybylski 6, 72, 90, Michał Jędrzejczak 45
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:30) odwołany
Delta Słupno 2-3 Polonia Radzanowo 5 sierpnia, 18:30
Damian Kołeczek 7, Szymon Rutkowski 45 - Patryk Brząkalski 17, Radosław Więckowski 82, 86
ULKS Ciółkowo 3-5 Błękitni Gąbin 6 sierpnia, 17:30
Mateusz Bogdański 14, 41, Michał Aronowski 68 - Paweł Kraska 2, Kamil Krupiński 21, 37, Maciej Chyżyński 30, Krzysztof Dynus 88
Orzeł Goleszyn 0-4 Zryw Bielsk 6 sierpnia, 17:30
Jakub Okoński 17, Michał Wochowski 52, 60, Adrian Żuchniewicz 80
Sparta Nowe Miszewo 4-1 Huragan Bodzanów 6 sierpnia, 17:30
Juliusz Obidowski 40, 90, Ahmed Elgebaly 55, Marcin Chmura 81 (s) - Krzysztof Zuchora 1
GKS Góra 0-2 Kasztelan Sierpc 10 sierpnia, 18:30
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:30) odwołany
Unia Czermno 3-0 Stoczniowiec Płock 6 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zjednoczeni Bulkowo 1-1 Skra Drobin 7 sierpnia, 18:00
k. 4-3
Krystian Sufranek 77 - Sebastian Marlęga 80
Pogoń Słupia 2-1 Wisła Nowy Duninów 7 sierpnia, 11:00
Kamil Łęcki 14, Dominik Pikalski 56 - Konrad Kusiński 75
Błyskawica Lucień 6-4 Lwówianka Lwówek 6 sierpnia, 17:30
Dominik Rydzewski 1, 39, 55, Piotr Krysztofiak 42, Sebastian Zieliński 45, Mateusz Jarzyński 90 - Jakub Kielbasa 26, Łukasz Ziółkowski 48, Szymon Rembowski 54, Adam Baranowski 70
Wicher Cieszewo 3-3 Skrwa Łukomie 6 sierpnia, 17:30
k. 4-5
Sebastian Łaciak 71, Bartosz Boguszewski 73, Kamil Bońkowski 88 - Kamil Bonisławski 8, Patryk Karczewski 52, Damian Majewski 90
Wisła Główina-Sobowo 1-6 Sparta Mochowo 6 sierpnia, 17:30
Damian Lipiński 86 - Kuba Wiśniewski 20, 37, 40, Mateusz Woziwosiński 32, Jakub Turowski 58, Sebastian Sieklicki 87
Stegny Wyszogród 1-0 Start Proboszczewice 6 sierpnia, 17:30
Rafał Pachelski 11

1/8 finału - 17 sierpnia
Do gry dołączyli IV-ligowcy: Świt Staroźreby i Wisła II Płock oraz V-ligowiec: Amator Maszewo.

Stegny Wyszogród 1-3 Zryw Bielsk 17 sierpnia, 17:30
Damian Pietrzak 63 - Adrian Żuchniewicz 8, 81, Jakub Okoński 85
Skrwa Łukomie 5-3 Błękitni Gąbin 17 sierpnia, 17:30
Kamil Bonisławski 42, Przemysław Brzoza 51, 54, Patryk Karczewski 57, 58 - Maciej Chyżyński 18, Paweł Kraska 39, Kamil Woliński 73
Unia Czermno 1-3 Polonia Radzanowo 17 sierpnia, 17:30
Damian Sztendor 76 (k) - Patryk Brząkalski 17, 56, 88
Błyskawica Lucień 0-7 Świt Staroźreby 17 sierpnia, 17:30
Jakub Gąsiorowski 18, 88, Mariusz Unierzyski 25, Gabriel Wiącek 45, Przemysław Kowalczyk 65, Filip Januszczak 84, Michał Sobczak 90
Sparta Nowe Miszewo 2-7 Amator Maszewo 17 sierpnia, 18:00
Michał Stankowski 76, Bogdan Fililiński 83 - Dawid Krawczyński 11, Łukasz Mielczarek 13, Damian Tomczyk 20, Bartłomiej Dębicki 34, 75, Mikołaj Folgier 73, Michał Bachanek 85
Zjednoczeni Bulkowo 1-9 Mazur Gostynin 17 sierpnia, 18:00
Gabriel Lewandowski 86 - Eryk Przybylski 21, 30, 64, 73, Paweł Znyk 25, Michał Matecki 35, Michał Jędrzejczak 70, 89, Wiktor Smyczyński 77
Pogoń Słupia 3-5 Sparta Mochowo 17 sierpnia, 17:30
Jarosław Ciarkowski 56, Dominik Pikalski 71, 85 - Bartek Zawadzki 13, Jakub Zawadzki 25, 34, 73 (k), Rafał Krupiński 80
Kasztelan Sierpc 0-5 Wisła II Płock 17 sierpnia, 17:30
Jakub Basiński 21, Kamil Dąbrowski 28, Patryk Leszczyński 62, Dominik Gedek 64, Krystian Starczewski 65

1/4 finału - 31 sierpnia

Zryw Bielsk 5-0 Skrwa Łukomie 31 sierpnia, 17:00
Dawid Ziemczyk 18, 69, Adrian Żuchniewicz 47, 58, Ireneusz Kobuszewski 85
Polonia Radzanowo 2-9 Świt Staroźreby 7 września, 17:00
Damian Grabowski 35, Kacper Kierski 87 - Filip Januszczak 2, Mateusz Ziarko 10, Mariusz Unierzyski 17, Michał Sobczak 39, Dariusz Sutkowski 48 (s), Przemysław Kowalczyk 59, Patryk Szczepański 67, 71, 80
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany
Mazur Gostynin 0-1 Amator Maszewo 31 sierpnia, 17:00
Michał Czubakowski 58
Sparta Mochowo 0-7 Wisła II Płock 7 września, 17:00
Kamil Dąbrowski 25, Szymon Winiarkiewicz 30, 63, Filip Lodziński 41, 49, Wojciech Mazurowski 80, 90
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie w Sierpcu

1/2 finału - 14 września

Zryw Bielsk 2-7 Świt Staroźreby 14 września, 16:30
Patryk Jankowski 42 (k), Adrian Żuchniewicz 67 - Jakub Gąsiorowski 30, Dawid Majewski 35, Gabriel Wiącek 62, 77, Przemysław Kowalczyk 65, Patryk Szczepański 70, Filip Januszczak 73
Amator Maszewo 0-4 Wisła II Płock 14 września, 16:30
Dominik Gedek 32, Patryk Leszczyński 34, Kamil Dąbrowski 79, Krystian Starczewski 87

Finał - 28 września

Świt Staroźreby - Wisła II Płock 28 września, 16:00

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas