[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2022/2023
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stomilanki Olsztyn 5 13 4 1 0 15-4 2 1 0 8-2 2 0 0 7-2
2.  Rekord Bielsko-Biała 5 12 4 0 1 12-7 2 0 0 7-2 2 0 1 5-5
3.  SWD Wodzisław Śląski 6 10 3 1 2 12-9 0 0 2 2-4 3 1 0 10-5
4.  Trójka Staszkówka/Jelna 6 9 3 0 3 25-12 2 0 1 21-5 1 0 2 4-7
5.  Resovia 6 9 2 3 1 12-8 1 1 0 5-2 1 2 1 7-6
6.  Skra Częstochowa 5 7 2 1 2 9-8 1 1 1 5-5 1 0 1 4-3
7.  Bielawianka Bielawa 4 6 2 0 2 6-12 2 0 1 5-7 0 0 1 1-5
8.  Ząbkovia Ząbki 5 5 1 2 2 7-8 0 1 1 3-4 1 1 1 4-4
9.  Polonia Środa Wielkopolska 4 4 1 1 2 6-7 0 0 2 0-6 1 1 0 6-1 1 1 0 1 0 1-1
10.  Marcus Gdynia 5 4 1 1 3 5-13 1 1 1 4-6 0 0 2 1-7 1 1 0 1 0 1-1
11.  UKS SMS II Łódź 5 0 0 0 5 3-24 0 0 3 2-7 0 0 2 1-17
Tarnovia Tarnów wycofała się z rozgrywek po 3. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Stomilanki Olsztyn    4-1 4-1 0-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała    3-1 4-1 
 3 SWD Wodzisław Śląski1-2 1-2     
 4 Trójka Staszkówka/Jelna2-3     5-1 14-1 
 5 Resovia2-2     3-0 
 6 Skra Częstochowa1-5     0-0 4-0 
 7 Bielawianka Bielawa2-1     0-5 3-1 
 8 Ząbkovia Ząbki0-1 3-3     
 9 Polonia Środa Wielkopolska0-3 0-3     
 10 Marcus Gdynia3-2 0-3 1-1     
 11 UKS SMS II Łódź0-2 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Bielawianka Bielawa 0-5 Polonia Środa Wielkopolska 13 sierpnia, 12:00
Marcus Gdynia 0-3 Ząbkovia Ząbki 14 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów - UKS SMS II Łódź
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Skra Częstochowa 1-5 Stomilanki Olsztyn 14 sierpnia, 17:00
Trójka Staszkówka/Jelna 2-3 SWD Wodzisław Śląski 13 sierpnia, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Resovia 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Resovia 20 sierpnia, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 1-2 Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:00
Stomilanki Olsztyn 4-1 Trójka Staszkówka/Jelna 21 sierpnia, 12:30
UKS SMS II Łódź 1-3 Skra Częstochowa 20 sierpnia, 12:00
Ząbkovia Ząbki - Tarnovia Tarnów 20 sierpnia, 12:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Bielawianka Bielawa 3-1 Marcus Gdynia 20 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Marcus Gdynia 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia, 11:00
Tarnovia Tarnów - Bielawianka Bielawa
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Skra Częstochowa 0-0 Ząbkovia Ząbki 27 sierpnia, 19:00
Trójka Staszkówka/Jelna 14-1 UKS SMS II Łódź 27 sierpnia, 12:30
Resovia 2-2 SWD Wodzisław Śląski 27 sierpnia, 16:30
Stomilanki Olsztyn 4-1 Rekord Bielsko-Biała 28 sierpnia, 12:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Marcus Gdynia.
 
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 SWD Wodzisław Śląski 10 września, 16:00
Stomilanki Olsztyn 0-0 Resovia 11 września, 12:30
UKS SMS II Łódź 0-2 Rekord Bielsko-Biała 10 września, 12:00
Ząbkovia Ząbki 0-1 Trójka Staszkówka/Jelna 11 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Skra Częstochowa 10 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Polonia Środa Wielkopolska.
 
Skra Częstochowa 4-0 Marcus Gdynia 18 września, 17:30
Trójka Staszkówka/Jelna 5-1 Bielawianka Bielawa 18 września, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Ząbkovia Ząbki 18 września, 14:30
Resovia 3-0 UKS SMS II Łódź 17 września, 12:00
SWD Wodzisław Śląski 1-2 Stomilanki Olsztyn 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Skra Częstochowa.
 
UKS SMS II Łódź 1-2 SWD Wodzisław Śląski 25 września, 12:00
Ząbkovia Ząbki 3-3 Resovia 24 września, 13:00
Bielawianka Bielawa - Rekord Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (25 września, 12:00) odwołany
Marcus Gdynia 3-2 Trójka Staszkówka/Jelna 25 września, 15:00
Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 1 października, 15:30

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Trójka Staszkówka/Jelna.
 
Skra Częstochowa - Polonia Środa Wielkopolska
Rekord Bielsko-Biała - Marcus Gdynia
Resovia - Bielawianka Bielawa
SWD Wodzisław Śląski - Ząbkovia Ząbki
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź
Ząbkovia Ząbki - Stomilanki Olsztyn
Bielawianka Bielawa - SWD Wodzisław Śląski
Marcus Gdynia - Resovia
Skra Częstochowa - Trójka Staszkówka/Jelna

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: Resovia.
 
Trójka Staszkówka/Jelna - Polonia Środa Wielkopolska
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski - Marcus Gdynia
Stomilanki Olsztyn - Bielawianka Bielawa
UKS SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki

Kolejka 10 - 5 listopada

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Ząbkovia Ząbki
Bielawianka Bielawa - UKS SMS II Łódź
Marcus Gdynia - Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa - Resovia
Trójka Staszkówka/Jelna - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 11 - 19-20 listopada

Pauza: Stomilanki Olsztyn.
 
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Środa Wielkopolska
Resovia - Trójka Staszkówka/Jelna
SWD Wodzisław Śląski - Skra Częstochowa
UKS SMS II Łódź - Marcus Gdynia
Ząbkovia Ząbki - Bielawianka Bielawa

Kolejka 12

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Bielawianka Bielawa
Ząbkovia Ząbki - Marcus Gdynia
Stomilanki Olsztyn - Skra Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski - Trójka Staszkówka/Jelna
Resovia - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 13

Pauza: Ząbkovia Ząbki.
 
Resovia - Polonia Środa Wielkopolska
Rekord Bielsko-Biała - SWD Wodzisław Śląski
Trójka Staszkówka/Jelna - Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa - UKS SMS II Łódź
Marcus Gdynia - Bielawianka Bielawa

Kolejka 14

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Rekord Bielsko-Biała - Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wielkopolska - Marcus Gdynia
Ząbkovia Ząbki - Skra Częstochowa
UKS SMS II Łódź - Trójka Staszkówka/Jelna
SWD Wodzisław Śląski - Resovia

Kolejka 15

Pauza: Marcus Gdynia.
 
SWD Wodzisław Śląski - Polonia Środa Wielkopolska
Resovia - Stomilanki Olsztyn
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS II Łódź
Trójka Staszkówka/Jelna - Ząbkovia Ząbki
Skra Częstochowa - Bielawianka Bielawa

Kolejka 16

Pauza: Polonia Środa Wielkopolska.
 
Marcus Gdynia - Skra Częstochowa
Bielawianka Bielawa - Trójka Staszkówka/Jelna
Ząbkovia Ząbki - Rekord Bielsko-Biała
UKS SMS II Łódź - Resovia
Stomilanki Olsztyn - SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 17

Pauza: Skra Częstochowa.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Stomilanki Olsztyn
SWD Wodzisław Śląski - UKS SMS II Łódź
Resovia - Ząbkovia Ząbki
Rekord Bielsko-Biała - Bielawianka Bielawa
Trójka Staszkówka/Jelna - Marcus Gdynia

Kolejka 18

Pauza: Trójka Staszkówka/Jelna.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Skra Częstochowa
Marcus Gdynia - Rekord Bielsko-Biała
Bielawianka Bielawa - Resovia
Ząbkovia Ząbki - SWD Wodzisław Śląski
UKS SMS II Łódź - Stomilanki Olsztyn

Kolejka 19

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
UKS SMS II Łódź - Polonia Środa Wielkopolska
Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki
SWD Wodzisław Śląski - Bielawianka Bielawa
Resovia - Marcus Gdynia
Trójka Staszkówka/Jelna - Skra Częstochowa

Kolejka 20

Pauza: Resovia.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Trójka Staszkówka/Jelna
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
Marcus Gdynia - SWD Wodzisław Śląski
Bielawianka Bielawa - Stomilanki Olsztyn
Ząbkovia Ząbki - UKS SMS II Łódź

Kolejka 21

Pauza: SWD Wodzisław Śląski.
 
Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska
UKS SMS II Łódź - Bielawianka Bielawa
Stomilanki Olsztyn - Marcus Gdynia
Resovia - Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Trójka Staszkówka/Jelna

Kolejka 22

Pauza: Stomilanki Olsztyn.
 
Polonia Środa Wielkopolska - Rekord Bielsko-Biała
Trójka Staszkówka/Jelna - Resovia
Skra Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski
Marcus Gdynia - UKS SMS II Łódź
Bielawianka Bielawa - Ząbkovia Ząbki

Ekstraliga kobiet 2022/2023

II liga kobiet 2022/2023 (południowa)
II liga kobiet 2022/2023 (północna)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas