[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2022/2023, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 6-7 sierpnia

Łęg Kopcie 3-3 Kolejarz Knapy 7 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Mariusz Nowak 64, 76, Bartłomiej Kopeć 79 - Szymon Blicharz 8, Dominik Bogdan 31, 89
KS Żupawa 2-2 Słowianin Grębów 7 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Paweł Wierzgacz 59, Adrian Duma 77 - Przemysław Hajduk 12, 80
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-4 KSTŁK Stalowa Wola 7 sierpnia, 17:00
Michał Ramus 5, 50 - Robert Świerad 17, Kamil Lipniarski 54, Jan Skrzypek 86, Dawid Maślach 90
Bukowa Jastkowice 4-1 Herosi Krzaki-Słomiana 7 sierpnia, 17:00
Adrian Dziura 36, 63, Wojciech Dziura 88, 90 - Kacper Pchełka 55
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-6 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 7 sierpnia, 17:00
Dominik Partyka 8, 45, Szymon Oskroba 30, Daniel Kaczor 48, 65, 88
Huragan Zdziechowice 1-2 Sanna Zaklików 7 sierpnia, 17:00
Dawid Kawęcki 17 - Dominik Czerwonka 34, Patryk Gorczyca 65
LZS Turbia 3-0 Jeziorak Chwałowice 7 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
LZS Podwolina 3-1 Retman Ulanów 6 sierpnia, 17:00
Adam Zelek 46, 85, Krystian Chmiel 48 - Paweł Kudyba 40
Jutrzenka Kopki 2-7 Podlesianka Kamień 7 sierpnia, 17:00
Adam Sibiga 7, Piotr Sadło 22 - Jan Marciniak 29, 50, 70, 75, Damian Sądej 32, Marek Rębacz 88, Krystian Surdyka 90
KS Wydrza 1-8 Łęg Stany 7 sierpnia, 17:00
Konrad Rutyna 80 - Jakub Bednarz 9, 59, 64, Dawid Ryś 18, 76, Tomasz Wdowiak 34, Łukasz Cichoń 55, 86
KP Zarzecze 2-3 Sparta Jeżowe 7 sierpnia, 14:00
Sebastian Cichoń 16, Łukasz Kobylarz 25 - Bartłomiej Szewc 10, 83, Jacek Gielar 85
Advit Łętownia 3-1 Górnovia Górno 7 sierpnia, 17:00
Adam Kusiak 11, 72, Albert Pokrywka 90 - Karol Krzyśko 56

II runda - 24 sierpnia
Do gry dołączyły zespoły klasy okręgowej: Junior Zakrzów, KS Jarocin, LZS Ździary, Olimpia Pysznica, Pogoń Leżajsk, San Kłyżów, Siarka II Tarnobrzeg, Sokół Kamień, Stal Gorzyce, Stal II Stalowa Wola, Stal Nowa Dęba i Unia Nowa Sarzyna.
Advit Łętownia, Sparta Jeżowe - wolny los

Junior Zakrzów 1-1 Siarka II Tarnobrzeg 31 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Patryk Jasłowski 88 - Piotr Sałek 22 (s)
KS Żupawa 4-4 KSTŁK Stalowa Wola 23 sierpnia, 17:30
k. 9-10
Adrian Duma 22, 43, 57, Dawid Walski 62 - Gabriel Drozd 37, Jan Skrzypek 63, Kamil Lipniarski 71, Wiktor Suszyło 90
LZS Turbia 1-3 Bukowa Jastkowice 25 sierpnia, 17:00
Krystian Grabowski 68 - Krzysztof Kędzia 24, Paweł Kaczmarczyk 51, Michał Partyka 69
LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 3-4 Stal Gorzyce 24 sierpnia, 17:00
Dominik Kurkiewicz 27, Daniel Kaczor 51, Michał Ryba 60 - Dawid Andrasik 15, Adrian Golik 53, Tomasz Świąder 63, 71
Łęg Kopcie 0-5 Sokół Kamień 24 sierpnia, 17:00
Maciej Rurak 24, Marcin Dec 28, Artur Łuczak 84, Kacper Piechniak 87, 90
Łęg Stany 2-2 Stal Nowa Dęba 31 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Sebastian Czernecki 11, Patryk Kobylarz 53 - Filip Tereszkiewicz 56, 65
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany
Sanna Zaklików 1-3 Stal II Stalowa Wola 24 sierpnia, 17:00
Damian Czajka 45 - Mateusz Książek 41, Filip Mucha 43, Krystian Panicz 70
LZS Podwolina 0-3 LZS Ździary 24 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Podlesianka Kamień 1-1 Pogoń Leżajsk 24 sierpnia, 18:00
k. 6-5
Mateusz Kowalski 22 - Kacper Fusiarz 44
Olimpia Pysznica 2-0 KS Jarocin 24 sierpnia, 17:00
Dariusz Bartnik 11, Marcel Golik 66
Unia Nowa Sarzyna 5-2 San Kłyżów 24 sierpnia, 17:00
Sebastian Gnatek 32, Dawid Półtorak 40, Michał Kusy 55, 90, Fabian Gałdyś 64 - Dawid Mroczek 49, 59

III runda - 7 września

Łęg Stany 1-9 Stal Stalowa Wola 7 września, 17:00
Łukasz Kozioł 24 - Wiktor Stępniowski 17, 49 (k), 55, 70, Jakub Lebioda 19, 81, Maciej Wojtak 24, 53, Bartosz Grasza 89
Stal Gorzyce 4-2 LZS Ździary 7 września, 17:00
Hubert Filipiak 12, Maciej Kozieł 18, Dawid Andrasik 56, Adrian Golik 68 - Rafał Gruszczyk 23, 73
Bukowa Jastkowice 2-2 Sparta Jeżowe 7 września, 17:00
k. 1-3
Paweł Kaczmarczyk 14, Daniel Koczwara 21 - Jacek Gielar 77, Mateusz Sudoł 90
Podlesianka Kamień 1-3 Unia Nowa Sarzyna 7 września, 17:00
Arkadiusz Bembenek 43 - Michał Kusy 29, Sebastian Gnatek 36, Fabian Gałdyś 72
Advit Łętownia 2-0 Olimpia Pysznica 7 września, 17:00
Dawid Klocek 61, Adam Kusiak 81
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 1-8 Sokół Kamień 7 września, 17:00
Sebastian Pieróg 18 - Maciej Rurak 12, Kacper Piechniak 48, 49, 52, 67, 80, Krystian Błajda 70, Dawid Bajek 88
KSTŁK Stalowa Wola 2-0 Stal II Stalowa Wola 21 września, 19:00
Robert Świerad 68, 70
Siarka II Tarnobrzeg 0-4 Sokół Nisko 21 września, 16:00
Jakub Janczyk 7, 33, Jacek Flis 71, Karol Dziopak 87
w pierwotnym terminie (14 września, 16:30) odwołany

1/4 finału - 28 września

Stal Gorzyce 0-3 Stal Stalowa Wola 28 września, 16:00
Maciej Wojtak 36, Arkadij Filipczuk 53, Michał Kitliński 90
Sparta Jeżowe 5-2 Unia Nowa Sarzyna 28 września, 16:00
Jacek Gielar 3, Mateusz Piędel 6, Mateusz Sudoł 10, 14, Łukasz Sabat 51 - Sebastian Gnatek 66, Sebastian Gumieniak 72 (s)
Advit Łętownia 0-10 Sokół Kamień 28 września, 16:00
Krystian Błajda 11, 63, Artur Łuczak 19, 21, Mateusz Podstawek 20, Eryk Sarzyński 23, 30, 58, Grzegorz Rychel 68, Kacper Piechniak 80
KSTŁK Stalowa Wola 1-6 Sokół Nisko 4 października, 19:00
Kamil Lipniarski 44 (k) - Jakub Janczyk 22, Michał Mistrzyk 40, Piotr Młynarczyk 62 (k), Piotr Szewczyk 71, Jacek Stępień 73, Michał Pyryt 75

1/2 finału - 19 października

Sparta Jeżowe 0-7 Stal Stalowa Wola 19 października, 15:30
Kōsei Iwao 11, 15, 20, 42, Sławomir Duda 28, Mateusz Hudzik 56, Michał Kitliński 69
Sokół Kamień 1-0 Sokół Nisko 19 października, 15:30
Kacper Piechniak 80

Finał - 1 maja

Sokół Kamień - Stal Stalowa Wola

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas