[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szaflary 9 21 7 0 2 23-14 3 0 1 12-10 4 0 1 11-4
2.  Orkan Raba Wyżna 9 19 6 1 2 35-15 4 0 0 13-5 2 1 2 22-10 1 3 1 0 0 3-0
3.  AKS Ujanowice 9 19 6 1 2 23-19 3 0 1 11-7 3 1 1 12-12 1 0 0 0 1 0-3
4.  Płomień Limanowa 9 16 5 1 3 22-17 2 1 1 8-5 3 0 2 14-12
5.  Huragan Waksmund 9 14 4 2 3 22-16 3 1 0 13-4 1 1 3 9-12 1 3 1 0 0 3-1
6.  Krokus Przyszowa 9 14 4 2 3 17-18 3 1 1 11-8 1 1 2 6-10 1 0 0 0 1 1-3
7.  Wiatr Ludźmierz 9 13 4 1 4 18-18 3 0 1 13-7 1 1 3 5-11
8.  Babia Góra Lipnica Wielka 9 11 3 2 4 20-33 2 2 2 15-20 1 0 2 5-13
9.  Słomka Siekierczyna 9 10 2 4 3 19-17 2 2 1 13-8 0 2 2 6-9
10.  Jordan Jordanów 9 9 3 0 6 24-24 3 0 1 13-3 0 0 5 11-21
11.  Gorce Kamienica 9 8 2 2 5 12-23 1 0 3 4-14 1 2 2 8-9 2 4 1 1 0 5-2
12.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 9 8 1 5 3 20-25 1 3 1 14-13 0 2 2 6-12 2 2 0 2 0 3-3
13.  Turbacz Mszana Dolna 9 8 2 2 5 16-22 2 0 3 10-11 0 2 2 6-11 2 1 0 1 1 3-6
14.  Wierchy Pasierbiec 9 6 1 3 5 17-27 1 3 1 12-11 0 0 4 5-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Szaflary    4-3 3-4 3-2 2-1 
 2 Orkan Raba Wyżna    3-0 4-1 4-3 2-1 
 3 AKS Ujanowice    2-1 2-3 2-0 5-3 
 4 Płomień Limanowa0-2     2-2 2-0 4-1 
 5 Huragan Waksmund    3-1 2-2 5-0 3-1 
 6 Krokus Przyszowa2-1 4-2     0-1 3-2 2-2 
 7 Wiatr Ludźmierz1-2 2-1     4-2 6-2 
 8 Babia Góra Lipnica Wielka1-7 3-5 2-1     2-2 3-1 4-4 
 9 Słomka Siekierczyna3-4 4-1 1-1     1-1 4-1 
 10 Jordan Jordanów0-3 4-0 6-0     3-0 
 11 Gorce Kamienica1-3 0-8 1-2 2-1     
 12 Zawrat Bukowina Tatrzańska3-4 3-3 5-3 1-1     2-2 
 13 Turbacz Mszana Dolna0-2 2-3 4-0 1-4     3-2 
 14 Wierchy Pasierbiec3-3 2-2 1-3 5-2 1-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Płomień Limanowa 2-0 Gorce Kamienica 7 sierpnia, 18:00
Turbacz Mszana Dolna 4-0 Jordan Jordanów 6 sierpnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-7 Orkan Raba Wyżna 7 sierpnia, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-3 Wiatr Ludźmierz 6 sierpnia, 18:00
Wierchy Pasierbiec 2-2 AKS Ujanowice 7 sierpnia, 17:00
Krokus Przyszowa 2-1 LKS Szaflary 7 sierpnia, 12:00
Słomka Siekierczyna 4-1 Huragan Waksmund 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Gorce Kamienica 1-3 LKS Szaflary 14 sierpnia, 16:00
AKS Ujanowice 2-3 Krokus Przyszowa 13 sierpnia, 18:00
Wiatr Ludźmierz 6-2 Wierchy Pasierbiec 17 sierpnia, 17:30
Orkan Raba Wyżna 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 13 sierpnia, 15:30
Jordan Jordanów 6-0 Babia Góra Lipnica Wielka 14 sierpnia, 18:00
Słomka Siekierczyna 4-1 Turbacz Mszana Dolna 13 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 2-2 Huragan Waksmund 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Huragan Waksmund 2-2 Gorce Kamienica 21 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Płomień Limanowa 20 sierpnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Słomka Siekierczyna 21 sierpnia, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-3 Jordan Jordanów 20 sierpnia, 17:00
Wierchy Pasierbiec 3-3 Orkan Raba Wyżna 21 sierpnia, 17:00
Krokus Przyszowa 0-1 Wiatr Ludźmierz 21 sierpnia, 12:00
LKS Szaflary 3-4 AKS Ujanowice 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Gorce Kamienica 1-2 AKS Ujanowice 27 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 1-2 LKS Szaflary 28 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 4-1 Krokus Przyszowa 27 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 3-0 Wierchy Pasierbiec 28 sierpnia, 17:00
Słomka Siekierczyna 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 27 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund 3-1 Turbacz Mszana Dolna 28 sierpnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 3-5 Płomień Limanowa 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Turbacz Mszana Dolna 1-4 Gorce Kamienica 3 września, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Huragan Waksmund 4 września, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-4 Płomień Limanowa 3 września, 17:00
Wierchy Pasierbiec 1-1 Słomka Siekierczyna 4 września, 17:00
Krokus Przyszowa 3-2 Jordan Jordanów 4 września, 12:30
LKS Szaflary 4-3 Orkan Raba Wyżna 3 września, 17:00
AKS Ujanowice 2-0 Wiatr Ludźmierz 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Gorce Kamienica 2-1 Wiatr Ludźmierz 10 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 3-0 AKS Ujanowice 10 września, 17:00
Jordan Jordanów 0-3 LKS Szaflary 11 września, 17:00
Słomka Siekierczyna 1-1 Krokus Przyszowa 10 września, 17:00
Płomień Limanowa 4-1 Wierchy Pasierbiec 11 września, 17:00
Huragan Waksmund 5-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 11 września, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 2-3 Babia Góra Lipnica Wielka 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Babia Góra Lipnica Wielka 3-1 Gorce Kamienica 18 września, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2 Turbacz Mszana Dolna 17 września, 16:30
Wierchy Pasierbiec 1-3 Huragan Waksmund 17 września, 16:00
Krokus Przyszowa 4-2 Płomień Limanowa 18 września, 11:00
LKS Szaflary 2-1 Słomka Siekierczyna 17 września, 16:30
AKS Ujanowice 5-3 Jordan Jordanów 17 września, 16:30
Wiatr Ludźmierz 2-1 Orkan Raba Wyżna 17 września, 17:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Gorce Kamienica 0-8 Orkan Raba Wyżna 24 września, 16:30
Jordan Jordanów 4-0 Wiatr Ludźmierz 25 września, 16:00
Słomka Siekierczyna 3-4 AKS Ujanowice 24 września, 16:00
Płomień Limanowa 0-2 LKS Szaflary 24 września, 16:00
Huragan Waksmund 3-1 Krokus Przyszowa 25 września, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Wierchy Pasierbiec 24 września, 11:00
Babia Góra Lipnica Wielka 4-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Gorce Kamienica 1 października, 16:00
Wierchy Pasierbiec 5-2 Babia Góra Lipnica Wielka 2 października, 16:00
Krokus Przyszowa 2-2 Turbacz Mszana Dolna 2 października, 11:30
LKS Szaflary 3-2 Huragan Waksmund 1 października, 16:00
AKS Ujanowice 2-1 Płomień Limanowa 1 października, 16:00
Wiatr Ludźmierz 4-2 Słomka Siekierczyna 2 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 4-3 Jordan Jordanów 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Gorce Kamienica - Jordan Jordanów 8 października, 16:00
Słomka Siekierczyna - Orkan Raba Wyżna 8 października, 16:00
Płomień Limanowa - Wiatr Ludźmierz 8 października, 15:00
Huragan Waksmund - AKS Ujanowice 9 października, 16:00
Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary 9 października, 14:00
Babia Góra Lipnica Wielka - Krokus Przyszowa 9 października, 12:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Pasierbiec 8 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Wierchy Pasierbiec - Gorce Kamienica
Krokus Przyszowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska
LKS Szaflary - Babia Góra Lipnica Wielka
AKS Ujanowice - Turbacz Mszana Dolna
Wiatr Ludźmierz - Huragan Waksmund
Orkan Raba Wyżna - Płomień Limanowa
Jordan Jordanów - Słomka Siekierczyna

Kolejka 12 - 22-23 października

Gorce Kamienica - Słomka Siekierczyna
Płomień Limanowa - Jordan Jordanów
Huragan Waksmund - Orkan Raba Wyżna
Turbacz Mszana Dolna - Wiatr Ludźmierz
Babia Góra Lipnica Wielka - AKS Ujanowice
Zawrat Bukowina Tatrzańska - LKS Szaflary
Wierchy Pasierbiec - Krokus Przyszowa

Kolejka 13 - 29-30 października

Krokus Przyszowa - Gorce Kamienica
LKS Szaflary - Wierchy Pasierbiec
AKS Ujanowice - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wiatr Ludźmierz - Babia Góra Lipnica Wielka
Orkan Raba Wyżna - Turbacz Mszana Dolna
Jordan Jordanów - Huragan Waksmund
Słomka Siekierczyna - Płomień Limanowa

Kolejka 14

Huragan Waksmund - Słomka Siekierczyna
Gorce Kamienica - Płomień Limanowa
Jordan Jordanów - Turbacz Mszana Dolna
Orkan Raba Wyżna - Babia Góra Lipnica Wielka
Wiatr Ludźmierz - Zawrat Bukowina Tatrzańska
AKS Ujanowice - Wierchy Pasierbiec
LKS Szaflary - Krokus Przyszowa

Kolejka 15

LKS Szaflary - Gorce Kamienica
Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice
Wierchy Pasierbiec - Wiatr Ludźmierz
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Orkan Raba Wyżna
Babia Góra Lipnica Wielka - Jordan Jordanów
Turbacz Mszana Dolna - Słomka Siekierczyna
Huragan Waksmund - Płomień Limanowa

Kolejka 16

Gorce Kamienica - Huragan Waksmund
Płomień Limanowa - Turbacz Mszana Dolna
Słomka Siekierczyna - Babia Góra Lipnica Wielka
Jordan Jordanów - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Orkan Raba Wyżna - Wierchy Pasierbiec
Wiatr Ludźmierz - Krokus Przyszowa
AKS Ujanowice - LKS Szaflary

Kolejka 17

Płomień Limanowa - Babia Góra Lipnica Wielka
AKS Ujanowice - Gorce Kamienica
LKS Szaflary - Wiatr Ludźmierz
Krokus Przyszowa - Orkan Raba Wyżna
Wierchy Pasierbiec - Jordan Jordanów
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Słomka Siekierczyna
Turbacz Mszana Dolna - Huragan Waksmund

Kolejka 18

Gorce Kamienica - Turbacz Mszana Dolna
Huragan Waksmund - Babia Góra Lipnica Wielka
Płomień Limanowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Słomka Siekierczyna - Wierchy Pasierbiec
Jordan Jordanów - Krokus Przyszowa
Orkan Raba Wyżna - LKS Szaflary
Wiatr Ludźmierz - AKS Ujanowice

Kolejka 19

Wiatr Ludźmierz - Gorce Kamienica
AKS Ujanowice - Orkan Raba Wyżna
LKS Szaflary - Jordan Jordanów
Krokus Przyszowa - Słomka Siekierczyna
Wierchy Pasierbiec - Płomień Limanowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Huragan Waksmund
Babia Góra Lipnica Wielka - Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 20

Gorce Kamienica - Babia Góra Lipnica Wielka
Turbacz Mszana Dolna - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Huragan Waksmund - Wierchy Pasierbiec
Płomień Limanowa - Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna - LKS Szaflary
Jordan Jordanów - AKS Ujanowice
Orkan Raba Wyżna - Wiatr Ludźmierz

Kolejka 21

Orkan Raba Wyżna - Gorce Kamienica
Wiatr Ludźmierz - Jordan Jordanów
AKS Ujanowice - Słomka Siekierczyna
LKS Szaflary - Płomień Limanowa
Krokus Przyszowa - Huragan Waksmund
Wierchy Pasierbiec - Turbacz Mszana Dolna
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Babia Góra Lipnica Wielka

Kolejka 22

Gorce Kamienica - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec
Turbacz Mszana Dolna - Krokus Przyszowa
Huragan Waksmund - LKS Szaflary
Płomień Limanowa - AKS Ujanowice
Słomka Siekierczyna - Wiatr Ludźmierz
Jordan Jordanów - Orkan Raba Wyżna

Kolejka 23

Jordan Jordanów - Gorce Kamienica
Orkan Raba Wyżna - Słomka Siekierczyna
Wiatr Ludźmierz - Płomień Limanowa
AKS Ujanowice - Huragan Waksmund
LKS Szaflary - Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Pasierbiec - Zawrat Bukowina Tatrzańska

Kolejka 24

Gorce Kamienica - Wierchy Pasierbiec
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Krokus Przyszowa
Babia Góra Lipnica Wielka - LKS Szaflary
Turbacz Mszana Dolna - AKS Ujanowice
Huragan Waksmund - Wiatr Ludźmierz
Płomień Limanowa - Orkan Raba Wyżna
Słomka Siekierczyna - Jordan Jordanów

Kolejka 25

Słomka Siekierczyna - Gorce Kamienica
Jordan Jordanów - Płomień Limanowa
Orkan Raba Wyżna - Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz - Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice - Babia Góra Lipnica Wielka
LKS Szaflary - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Krokus Przyszowa - Wierchy Pasierbiec

Kolejka 26

Gorce Kamienica - Krokus Przyszowa
Wierchy Pasierbiec - LKS Szaflary
Zawrat Bukowina Tatrzańska - AKS Ujanowice
Babia Góra Lipnica Wielka - Wiatr Ludźmierz
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund - Jordan Jordanów
Płomień Limanowa - Słomka Siekierczyna

V liga 2022/2023 (małopolska (wschód))

Klasa okręgowa 2022/2023 (Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice))
Klasa okręgowa 2022/2023 (Tarnów I)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Tarnów II)

Klasa A 2022/2023 (Limanowa)
Klasa A 2022/2023 (Podhale)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas