[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch II Chorzów 14 37 12 1 1 59-13 7 0 0 40-6 5 1 1 19-7
2.  Sparta Katowice 14 36 11 3 0 56-12 4 2 0 21-7 7 1 0 35-5
3.  AKS Mikołów 14 31 9 4 1 42-17 5 2 0 24-8 4 2 1 18-9
4.  GKS II Katowice 14 30 10 0 4 41-18 6 0 1 20-5 4 0 3 21-13
5.  CKS Czeladź (2) 14 26 8 2 4 42-25 2 0 3 12-12 6 2 1 30-13
6.  Cyklon Rogoźnik 15 22 7 1 7 25-32 4 0 5 16-21 3 1 2 9-11
7.  Górnik Wojkowice 15 20 5 5 5 31-28 4 2 2 22-13 1 3 3 9-15
8.  Sarmacja Będzin 14 17 4 5 5 29-27 1 4 1 12-14 3 1 4 17-13 2 4 1 1 0 6-4
9.  Slavia Ruda Śląska 15 17 4 5 6 17-26 2 1 4 7-14 2 4 2 10-12 2 4 1 1 0 5-3
10.  Pogoń Imielin 14 17 5 2 7 23-27 2 1 6 14-22 3 1 1 9-5 2 0 0 0 2 1-5
11.  Niwy Brudzowice 15 16 4 4 7 18-34 3 3 1 13-12 1 1 6 5-22
12.  Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 11 3 2 10 25-48 2 2 4 14-23 1 0 6 11-25
13.  Górnik Piaski (Czeladź) 14 9 2 3 9 27-53 2 1 4 13-14 0 2 5 14-39
14.  RKS Grodziec (Będzin) 15 8 2 2 11 18-53 0 2 7 9-30 2 0 4 9-23 1 3 1 0 0 4-1
15.  MK Górnik Katowice 14 8 2 2 10 13-50 1 1 5 7-24 1 1 5 6-26 1 0 0 0 1 1-4
16.  SKFiS Górnik 09 Mysłowice 6 7 2 1 3 8-11 1 0 1 3-2 1 1 2 5-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch II Chorzów    5-1 3-0 2-1 3-0 12-4 8-0 7-0 
 2 Sparta Katowice3-3     1-1 3-2 4-1 5-0 5-0 
 3 AKS Mikołów2-1     4-2 2-2 1-1 3-0 4-2 8-0 
 4 GKS II Katowice0-2     4-2 3-0 1-0 1-0 6-1 5-0 
 5 CKS Czeladź (2)0-4 4-2 0-2     2-3 6-1 
 6 Cyklon Rogoźnik1-3 0-2 2-3 0-6     3-1 1-2 3-0 4-3 2-1 
 7 Górnik Wojkowice1-5 1-1     2-2 1-2 6-0 4-2 3-1 4-0 
 8 Sarmacja Będzin1-5 2-2 1-1 1-1     3-3 4-2 
 9 Slavia Ruda Śląska1-1 0-3 0-5 1-2     2-0 3-1 0-2 
 10 Pogoń Imielin0-3 0-4 0-2 1-3 1-2 1-3     3-0 3-0 5-5 
 11 Niwy Brudzowice1-5 3-1 0-0 3-2     3-1 3-3 0-0 
 12 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie0-2 1-9 2-2 2-1 2-2     4-2 2-3 1-2 
 13 Górnik Piaski (Czeladź)0-2 2-5 1-2 0-4 1-1     4-0 5-0 
 14 RKS Grodziec (Będzin)2-6 1-3 2-4 2-3 0-4 0-4 0-0 0-4     2-2 
 15 MK Górnik Katowice0-8 1-5 1-4 2-0 1-1 1-2 1-4     
 16 SKFiS Górnik 09 Mysłowice0-1 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Górnik Piaski (Czeladź) - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany
Cyklon Rogoźnik 0-2 AKS Mikołów 13 sierpnia, 11:00
Górnik Wojkowice 2-2 Sarmacja Będzin 13 sierpnia, 14:00
Ruch II Chorzów 7-0 MK Górnik Katowice 14 sierpnia, 11:00
CKS Czeladź (2) 2-3 Niwy Brudzowice 13 sierpnia, 17:00
GKS II Katowice 1-0 Slavia Ruda Śląska 13 sierpnia, 11:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 0-4 Sparta Katowice 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Slavia Ruda Śląska 0-2 RKS Grodziec (Będzin) 20 sierpnia, 11:00
Niwy Brudzowice 3-1 GKS II Katowice 20 sierpnia, 12:00
MK Górnik Katowice 1-4 CKS Czeladź (2) 20 sierpnia, 15:00
Pogoń Imielin 0-3 Ruch II Chorzów 20 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin 1-5 Sparta Katowice 20 sierpnia, 13:00
AKS Mikołów 2-2 Górnik Wojkowice 20 sierpnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Cyklon Rogoźnik 20 sierpnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-2 SKFiS Górnik 09 Mysłowice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Cyklon Rogoźnik 2-1 SKFiS Górnik 09 Mysłowice 27 sierpnia, 11:00
Górnik Wojkowice 6-0 Górnik Piaski (Czeladź) 27 sierpnia, 17:00
Sparta Katowice 1-1 AKS Mikołów 27 sierpnia, 11:00
Ruch II Chorzów 2-1 Sarmacja Będzin 27 sierpnia, 10:30
GKS II Katowice 5-0 MK Górnik Katowice 27 sierpnia, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-0 Niwy Brudzowice 27 sierpnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-2 Slavia Ruda Śląska 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 1-3 CKS Czeladź (2) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

SKFiS Górnik 09 Mysłowice 0-1 Slavia Ruda Śląska 3 września, 11:00
w Rudzie Śląskiej
Niwy Brudzowice 3-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3 września, 16:00
MK Górnik Katowice 1-4 RKS Grodziec (Będzin) 3 września, 11:30
Pogoń Imielin 0-2 GKS II Katowice 3 września, 11:00
Sarmacja Będzin 1-1 CKS Czeladź (2) 3 września, 13:00
AKS Mikołów 2-1 Ruch II Chorzów 3 września, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Sparta Katowice 3 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 3-1 Górnik Wojkowice 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Górnik Wojkowice 4-0 SKFiS Górnik 09 Mysłowice 10 września, 16:00
Sparta Katowice 4-1 Cyklon Rogoźnik 10 września, 11:00
Ruch II Chorzów 12-4 Górnik Piaski (Czeladź) 10 września, 11:00
CKS Czeladź (2) 4-2 AKS Mikołów 10 września, 16:00
GKS II Katowice 3-0 Sarmacja Będzin 11 września, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Pogoń Imielin 10 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-3 MK Górnik Katowice 10 września, 16:00
Slavia Ruda Śląska 3-1 Niwy Brudzowice 10 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

SKFiS Górnik 09 Mysłowice 3-1 Niwy Brudzowice 17 września, 16:00
MK Górnik Katowice 1-1 Slavia Ruda Śląska 17 września, 11:30
Pogoń Imielin 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 17 września, 16:00
AKS Mikołów 4-2 GKS II Katowice 17 września, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-5 CKS Czeladź (2) 17 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 1-3 Ruch II Chorzów 17 września, 16:00
Górnik Wojkowice 1-5 Sparta Katowice 17 września, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 0-4 Sarmacja Będzin 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Sparta Katowice - SKFiS Górnik 09 Mysłowice 24 września, 11:00
nie odbył się
Ruch II Chorzów 3-0 Górnik Wojkowice 24 września, 12:00
GKS II Katowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 24 września, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-3 AKS Mikołów 24 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Sarmacja Będzin 24 września, 11:00
Slavia Ruda Śląska 2-0 Pogoń Imielin 24 września, 11:00
Niwy Brudzowice 0-0 MK Górnik Katowice 24 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 0-6 CKS Czeladź (2) 24 września, 11:00

Kolejka 8 - 1-2 października

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice 1 października, 15:00
nie odbył się
Pogoń Imielin 3-0 Niwy Brudzowice 1 października, 15:00
Sarmacja Będzin 3-3 Slavia Ruda Śląska 1 października, 13:00
AKS Mikołów 4-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1 października, 15:00
Górnik Piaski (Czeladź) 4-0 RKS Grodziec (Będzin) 1 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 2-3 GKS II Katowice 1 października, 15:00
Górnik Wojkowice 1-1 CKS Czeladź (2) 1 października, 15:00
Sparta Katowice 3-3 Ruch II Chorzów 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Ruch II Chorzów - SKFiS Górnik 09 Mysłowice 8 października, 12:00
odwołany
CKS Czeladź (2) 0-4 Sparta Katowice 8 października, 15:00
GKS II Katowice 4-2 Górnik Wojkowice 9 października, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-3 Cyklon Rogoźnik 8 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4-2 Górnik Piaski (Czeladź) 8 października, 15:30
Slavia Ruda Śląska 0-3 AKS Mikołów 8 października, 11:00
Niwy Brudzowice 3-2 Sarmacja Będzin 8 października, 15:00
MK Górnik Katowice 1-2 Pogoń Imielin 8 października, 11:30

Kolejka 10 - 15-16 października

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 15 października, 16:00
nie odbył się
Sarmacja Będzin 4-2 MK Górnik Katowice 16 października, 11:00
AKS Mikołów 3-0 Niwy Brudzowice 15 października, 15:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Slavia Ruda Śląska 15 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 4-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 października, 15:00
Górnik Wojkowice 4-2 RKS Grodziec (Będzin) 15 października, 15:00
Sparta Katowice 3-2 GKS II Katowice 15 października, 11:30
Ruch II Chorzów 5-1 CKS Czeladź (2) 15 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

CKS Czeladź (2) - SKFiS Górnik 09 Mysłowice 22 października, 15:00
odwołany
GKS II Katowice 0-2 Ruch II Chorzów 23 października, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-6 Sparta Katowice 22 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-2 Górnik Wojkowice 22 października, 11:30
Slavia Ruda Śląska 1-2 Cyklon Rogoźnik 22 października, 11:00
Niwy Brudzowice 3-3 Górnik Piaski (Czeladź) 22 października, 15:00
MK Górnik Katowice 1-5 AKS Mikołów 22 października, 11:30
Pogoń Imielin 1-3 Sarmacja Będzin 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin 29 października, 16:00
nie odbył się
AKS Mikołów 1-1 Pogoń Imielin 29 października, 14:00
Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 MK Górnik Katowice 29 października, 14:00
Cyklon Rogoźnik 3-0 Niwy Brudzowice 29 października, 11:00
Górnik Wojkowice 1-2 Slavia Ruda Śląska 29 października, 14:00
Sparta Katowice 5-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 29 października, 11:30
Ruch II Chorzów 8-0 RKS Grodziec (Będzin) 29 października, 11:00
CKS Czeladź (2) 0-2 GKS II Katowice 29 października, 11:45

Kolejka 13 - 5-6 listopada

GKS II Katowice - SKFiS Górnik 09 Mysłowice 6 listopada, 18:00
nie odbył się
RKS Grodziec (Będzin) 2-4 CKS Czeladź (2) 5 listopada, 14:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-2 Ruch II Chorzów 5 listopada, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Slavia Ruda Śląska 1-1 Sparta Katowice 5 listopada, 11:00
Niwy Brudzowice 0-0 Górnik Wojkowice 5 listopada, 14:00
MK Górnik Katowice 2-0 Cyklon Rogoźnik 5 listopada, 11:30
Pogoń Imielin 5-5 Górnik Piaski (Czeladź) 5 listopada, 14:00
Sarmacja Będzin 2-2 AKS Mikołów 5 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 12 listopada, 16:00
nie odbył się
Górnik Piaski (Czeladź) 0-4 Sarmacja Będzin 12 listopada, 11:00
Cyklon Rogoźnik 1-2 Pogoń Imielin 11 listopada, 10:00
Górnik Wojkowice 3-1 MK Górnik Katowice 12 listopada, 13:30
Sparta Katowice 5-0 Niwy Brudzowice 12 listopada, 11:00
Ruch II Chorzów 3-0 Slavia Ruda Śląska 12 listopada, 11:30
CKS Czeladź (2) 6-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 12 listopada, 13:30
GKS II Katowice 6-1 RKS Grodziec (Będzin) 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

RKS Grodziec (Będzin) 2-2 SKFiS Górnik 09 Mysłowice 19 listopada, 13:00
nie odbył się
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-9 GKS II Katowice 19 listopada, 13:15
Slavia Ruda Śląska 0-5 CKS Czeladź (2) 19 listopada, 11:00
Niwy Brudzowice 1-5 Ruch II Chorzów 19 listopada, 13:00
MK Górnik Katowice 0-8 Sparta Katowice 19 listopada, 11:30
Pogoń Imielin 1-2 Górnik Wojkowice 19 listopada, 13:00
Sarmacja Będzin 1-1 Cyklon Rogoźnik 19 listopada, 14:00
AKS Mikołów 8-0 Górnik Piaski (Czeladź) 19 listopada, 13:00

Kolejka 16

Sparta Katowice - Pogoń Imielin
SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Górnik Piaski (Czeladź)
AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik
Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice
MK Górnik Katowice - Ruch II Chorzów
Niwy Brudzowice - CKS Czeladź (2)
Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 17

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
RKS Grodziec (Będzin) - Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice - Niwy Brudzowice
CKS Czeladź (2) - MK Górnik Katowice
Ruch II Chorzów - Pogoń Imielin
Sparta Katowice - Sarmacja Będzin
Górnik Wojkowice - AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik - Górnik Piaski (Czeladź)

Kolejka 18

CKS Czeladź (2) - Pogoń Imielin
SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski (Czeladź) - Górnik Wojkowice
AKS Mikołów - Sparta Katowice
Sarmacja Będzin - Ruch II Chorzów
MK Górnik Katowice - GKS II Katowice
Niwy Brudzowice - RKS Grodziec (Będzin)
Slavia Ruda Śląska - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

Kolejka 19

Slavia Ruda Śląska - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Niwy Brudzowice
RKS Grodziec (Będzin) - MK Górnik Katowice
GKS II Katowice - Pogoń Imielin
CKS Czeladź (2) - Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów - AKS Mikołów
Sparta Katowice - Górnik Piaski (Czeladź)
Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik

Kolejka 20

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
Górnik Piaski (Czeladź) - Ruch II Chorzów
AKS Mikołów - CKS Czeladź (2)
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
Pogoń Imielin - RKS Grodziec (Będzin)
MK Górnik Katowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Niwy Brudzowice - Slavia Ruda Śląska

Kolejka 21

Sarmacja Będzin - RKS Grodziec (Będzin)
Niwy Brudzowice - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska - MK Górnik Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Pogoń Imielin
GKS II Katowice - AKS Mikołów
CKS Czeladź (2) - Górnik Piaski (Czeladź)
Ruch II Chorzów - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice

Kolejka 22

CKS Czeladź (2) - Cyklon Rogoźnik
SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice
Górnik Wojkowice - Ruch II Chorzów
Górnik Piaski (Czeladź) - GKS II Katowice
AKS Mikołów - RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja Będzin - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin - Slavia Ruda Śląska
MK Górnik Katowice - Niwy Brudzowice

Kolejka 23

MK Górnik Katowice - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice - Pogoń Imielin
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - AKS Mikołów
RKS Grodziec (Będzin) - Górnik Piaski (Czeladź)
GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź (2) - Górnik Wojkowice
Ruch II Chorzów - Sparta Katowice

Kolejka 24

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Ruch II Chorzów
Sparta Katowice - CKS Czeladź (2)
Górnik Wojkowice - GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Piaski (Czeladź) - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Mikołów - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice

Kolejka 25

Pogoń Imielin - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
MK Górnik Katowice - Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice - AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska - Górnik Piaski (Czeladź)
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec (Będzin) - Górnik Wojkowice
GKS II Katowice - Sparta Katowice
CKS Czeladź (2) - Ruch II Chorzów

Kolejka 26

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź (2)
Ruch II Chorzów - GKS II Katowice
Sparta Katowice - RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Cyklon Rogoźnik - Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) - Niwy Brudzowice
AKS Mikołów - MK Górnik Katowice
Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin

Kolejka 27

Sarmacja Będzin - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Pogoń Imielin - AKS Mikołów
MK Górnik Katowice - Górnik Piaski (Czeladź)
Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik
Slavia Ruda Śląska - Górnik Wojkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Sparta Katowice
RKS Grodziec (Będzin) - Ruch II Chorzów
GKS II Katowice - CKS Czeladź (2)

Kolejka 28

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice
CKS Czeladź (2) - RKS Grodziec (Będzin)
Ruch II Chorzów - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sparta Katowice - Slavia Ruda Śląska
Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice
Górnik Piaski (Czeladź) - Pogoń Imielin
AKS Mikołów - Sarmacja Będzin

Kolejka 29

AKS Mikołów - SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Sarmacja Będzin - Górnik Piaski (Czeladź)
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
MK Górnik Katowice - Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
Slavia Ruda Śląska - Ruch II Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - CKS Czeladź (2)
RKS Grodziec (Będzin) - GKS II Katowice

Kolejka 30

SKFiS Górnik 09 Mysłowice - RKS Grodziec (Będzin)
GKS II Katowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
CKS Czeladź (2) - Slavia Ruda Śląska
Ruch II Chorzów - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - MK Górnik Katowice
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Sarmacja Będzin
Górnik Piaski (Czeladź) - AKS Mikołów

IV liga 2022/2023 (śląska I)

Klasa okręgowa 2022/2023 (śląska I (Bytom-Zabrze))
Klasa okręgowa 2022/2023 (śląska II (Częstochowa-Lubliniec))

Klasa A 2022/2023 (Katowice)
Klasa A 2022/2023 (Sosnowiec)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas