[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2022/2023, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

I runda - 6-7 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2022 - siedziba Lubelskiego ZPN)
KS Nasutów, Wisła Annopol - wolny los

Serokomla Janowiec 2-0 KS Góra Puławska 7 sierpnia, 17:00
Kamil Wolski 15, Adrian Rutkowski 89
Albatros Świdnik 0-3 Tur Milejów 7 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Perła Borzechów 4-3 LKS Stróża 6 sierpnia, 17:00
Karol Strug 17, Łukasz Siennicki 38, 53, Mateusz Strug 74 - Dawid Szczuka 66, 70, 77
Granit II Bychawa 0-2 Ludwiniak Ludwin 7 sierpnia, 17:00
Karol Sobów 48, Jakub Stankiewicz 56
KS Drzewce 5-2 Orion Niedrzwica Duża 6 sierpnia, 11:00
Jakub Cielebąk 19, Konrad Szczotka 38, 76, Jan Wankiewicz 64, Adrian Dudkowski 73 - Piotr Bednarek 4, Bartłomiej Dziwulski 68
Laskovia Baranów 0-4 Cisy Nałęczów 7 sierpnia, 17:00
Marcin Paprocki 40, Dawid Łukasiewicz 52, Dawid Olech 76, 89
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Piaskovia Piaski 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Brzeźnica Książęca 1-4 KS Uniszowice 7 sierpnia, 14:30
Błękit Cyców 4-0 Polesie Kock 7 sierpnia, 17:00
Artur Szkutnik 29, 90, Kewin Paź 50, Mateusz Serafin 83
Tęcza Kraśnik 2-0 Janowianka Janów Lubelski 10 sierpnia, 18:30
Hubert Drozd 15, Marcin Wójcik 90
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Żyrzyniak Żyrzyn 1-11 Wisła II Puławy 7 sierpnia, 17:00
Łukasz Kozak 76 - Łukasz Mościcki 1, Adrian Paluchowski 17, 33, 49, Dominik Banach 33, 39, 58, Bojan Gvozdenović 44, Jakub Janiczek 51, Radosław Turek 68, Kacper Szymanek 74
Poraj Kraczewice 2-7 Mila Turka 7 sierpnia, 17:00
Szymon Szuwalski 19, Kacper Rybarczyk 74 - Radosław Rusinek 3, Mateusz Bartoszek 24, Krzysztof Madura 45, 78, Krystian Iwaniuk 55, Damian Lipiński 58, Mateusz Kilarski 72
GKS Niedźwiada 0-4 Powiślak II Końskowola 7 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Kiełczewski 40, 56, 69, Jakub Osiak 82
Sprint Wierzchowiska 1-4 Unia Bełżyce 7 sierpnia, 17:00
Daniel Dolecki 37 - Eryk Kołodziejczyk 18, Andrij Seniw 45, Radosław Dados 47, Mateusz Kowalewski 85
GKS Abramów 0-9 LKS Kamionka (k. Lublina) 7 sierpnia, 17:00
Szymon Kępka 33, Grzegorz Misiarz 47, Jacek Cybul 50, 78, Kamil Prażmo 56, 58, Hubert Ligęcki 86, Ernest Wawerski 86, Mateusz Łukasiewicz 88
Sparta Lublin 0-10 Sygnał Lublin 7 sierpnia, 16:00
Konrad Mordziński 6, 25, Damian Karaś 15, Kamil Lisiewicz 24, Jarosław Mazur 65, 67, 84, Krystian Książek 66, 76, Adrian Białecki 86
AF Głusk (Lublin) 5-1 Zawisza Garbów 5 sierpnia, 18:30
Amator Rososz-Leopoldów 1-3 Sokół Konopnica 7 sierpnia, 17:00
Piotr Majek 71 - Jaroslaw Wójcik 6, Michał Młynarczyk 68, Grzegorz Caban 90
Wawel Wąwolnica 7-3 Orlęta Nowodwór 7 sierpnia, 17:00
Marcin Gajkoś 6, Łukasz Gajkoś 10, Michał Krajewski 41, 55, Daniel Rodzik 59, Damian Rukasz 77, Jakub Morawski 87 - Piotr Drański 28, Kamil Wojtaś 32, 45
Mazowsze Stężyca 1-1 GLKS Michów 7 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Krzysztof Bednarczyk 71 - Mateusz Latusek 7
Iskra Krzemień 0-4 LKS Gościeradów 7 sierpnia, 17:00
Damian Wójcicki 16, 45, 49, Kamil Sołtys 83
ULKS Dzierzkowice 5-2 Sygnał Chodel 7 sierpnia, 17:00
Dawid Druzd 11, Paweł Kargulewicz 53, 55, 61, Krzysztof Chmielarski 69 - Kamil Jastrzębski 27, Grzegorz Kowalski 85
Wodnik Uścimów 3-2 Hetman Gołąb 7 sierpnia, 17:00
Dawid Skowronek 6, Kamil Szymański 48, Łukasz Szkuat 72 - Bartłomiej Kursa 28, 82
Legion Tomaszowice 5-5 Unia Wilkołaz 5 sierpnia, 18:30
k. 4-2
Adrian Wrona 8, Filip Kowalczyk 16, Sebastian Janicki 22, 54, Adrian Muszyński 63 - Łukasz Stec 33, 89, Emil Kozik 40, Arkadiusz Janczarek 75, Kacper Koper 86
Tajfun Ostrów Lubelski 0-8 Avia II Świdnik 7 sierpnia, 17:00
Maciek Żaba 21, Jakub Wójcik 23, Wiktor Lenard 46, Dawid Wdowicz 52, Alan Szeremeta 65, 78, Patryk Ciesielski 85, Mateusz Banach 88
Kamex Polichna 3-1 LZS Poniatowa Wieś 7 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kozak 6, 86, Patryk Serafin 53 - Kamil Czyryszkiewicz 24
Czarni 1947 Dęblin 0-3 MKS Ryki 7 sierpnia, 17:00
Szymon Rafeld 30, 60, Marcel Gałązka 74
Roztocze Batorz 1-3 Stok Zakrzówek 7 sierpnia, 17:00
Sylwester Dycha 33 - Jarosław Rzucidło 19, Artur Górski 37, 45
KS Serniki 3-3 Czarni Pliszczyn 7 sierpnia, 15:00
k. 3-4
Łukasz Snopkowski 49, Sylwester Kaźmierski 52, Radosław Kosik 90 - Paweł Szewczyk 63, Sylwester Panek 70, Sylwester Kuzioła 83
Orzeł Urzędów 3-7 Draco Kowala 7 sierpnia, 17:00
Kamil Śnieżyński 32, Bartłomiej Nożyński 66, 78 - Marcin Jacak 19, 21, 81, Dawid Bartoś 38, 41, 54, 62

II runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2022 - siedziba Lubelskiego ZPN)

ULKS Dzierzkowice 1-4 Unia Bełżyce 17 sierpnia, 18:00
Krzysztof Chmielarski 28 - Paweł Dajos 3, Eryk Kołodziejczyk 64, Bartłomiej Wójtowicz 68, Andrij Seniw 88
Powiślak II Końskowola 0-3 Błękit Cyców 17 sierpnia, 17:00
Jarosław Bednaruk 6, Karol Zawrotniak 60, 65
Serokomla Janowiec 2-8 Sygnał Lublin 17 sierpnia, 17:00
Paweł Wolszczak 56, Adrian Rutkowski 83 - Tomasz Karwat 15, Damian Karaś 40, 62, 87, Jarosław Mazur 42, 43, Adrian Białecki 71, 90
AF Głusk (Lublin) 4-1 Wawel Wąwolnica 18 sierpnia, 18:00
GLKS Michów 3-2 Draco Kowala 17 sierpnia, 18:30
Michał Litwinek 25, Michał Mitura 41, Maciej Kukier 82 - Radosław Wilkos 6, 16
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Sokół Konopnica 17 sierpnia, 18:00
Szymon Kępka 45, 61, Grzegorz Misiarz 90
KS Uniszowice 0-19 Wisła II Puławy 17 sierpnia, 17:30
Michał Ruciński 10, 15, 28, 50, Kacper Szymanek 17, 33, 37, 76, 88, Leonard Brykowski 35, 54, 64, 85, Łukasz Kacprzycki 41, 47, 67, 80, 89, Konrad Karasiński 78
Legion Tomaszowice 0-3 MKS Ryki 17 sierpnia, 18:15
Szymon Rafeld 68, Marcel Gałązka 82, Kacper Jędrzejewski 90
Kamex Polichna 4-7 Perła Borzechów 14 sierpnia, 11:00
Karol Strug 29 (s), Piotr Jaszyna 48, Mateusz Janiszewski 56, Bartosz Cierlak 78 - Mateusz Strug 12, Karol Strug 17, Kamil Baran 23, 34, 80, 82, 88
Tęcza Kraśnik 1-1 Wodnik Uścimów 17 sierpnia, 18:30
k. 4-3
Andrzej Fliszkiewicz 42 - Michał Mitura 1
Tur Milejów 4-2 Avia II Świdnik 17 sierpnia, 17:00
Piotr Rembiesa 13, Patryk Grzegorczyk 60, Jakub Stefaniak 83, Patryk Gabrelski 90 - Bartłomiej Poleszak 26, Feras Shaban Saad Morssy 66
Mila Turka 0-0 Wisła Annopol 17 sierpnia, 17:00
k. 4-3
LKS Gościeradów 6-1 KS Nasutów 17 sierpnia, 17:00
Damian Wójcicki 6, 17, 44, Kamil Sołtys 10, Łukasz Żyłka 62, Patryk Mochol 67 - Władysław Makarenko 28
Czarni Pliszczyn 6-2 Orły Kazimierz Dolny 14 sierpnia, 11:00
Sebastian Król 4, 22, Piotr Sikora 64, Sylwester Panek 76, Krzysztof Jarnicki 80, Norbert Barszczuk 89 - Damian Miroński 6, 82
Cisy Nałęczów 1-3 Stok Zakrzówek 17 sierpnia, 18:00
Łukasz Złocki 68 - Stanisław Zdybel 45, 82, 85
Ludwiniak Ludwin 1-0 KS Drzewce 17 sierpnia, 17:00
Szymon Kociuba 81

III runda - 7 września
(Losowanie - 23 sierpnia 2022, 11:30 - siedziba Lubelskiego ZPN)

POM Iskra Piotrowice 0-2 Górnik II Łęczna 7 września, 17:00
Kacper Kocyła 5, Kacper Brzyski 27
GLKS Michów 0-2 Ludwiniak Ludwin 7 września, 17:00
Jakub Kociuba 11, Sebastian Świć 61
Wisła II Puławy 0-3 Stal Poniatowa 7 września, 17:00
Iwan Hurenko 18, Daniel Juchna 47, Wiktor Tkaczyk 80
Czarni Pliszczyn 6-2 Mila Turka 7 września, 17:00
Sylwester Panek 35, 48, 89, Tudor Plămădeală 55 (s), Sebastian Król 58, 69 - Mateusz Kilarski 11, 14
Perła Borzechów 2-1 Motor II Lublin 7 września, 17:00
Mateusz Skic 16, Mateusz Gorgol 18 - Mikołaj Nasalski 90
Stok Zakrzówek 1-2 Stal Kraśnik 7 września, 17:00
Stanisław Zdybel 83 - Kamil Król 34, Mateusz Brodalski 59 (s)
LKS Gościeradów 2-3 Unia Bełżyce 7 września, 17:00
Kamil Sołtys 30, Krystian Toporowski 87 - Mateusz Kowalewski 20, Eryk Kołodziejczyk 85, Patryk Rudzki 89
AF Głusk (Lublin) 2-4 Sygnał Lublin 8 września, 17:00
nieznany ?, ? - Tomasz Karwat ?, Szymon Bielo ?, Krystian Książek ?, Marcin Fieden ?
Świdniczanka Świdnik 4-0 Powiślak Końskowola 7 września, 17:00
Jakub Sobstyl 3, Krystian Gontarz 19 (s), Jakub Szymala 36, Łukasz Strug 44
Tęcza Kraśnik 0-1 Granit Bychawa 7 września, 18:30
Mateusz Misztal 90
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-7 Lewart Lubartów 7 września, 17:00
Bartosz Duda 15, Bartłomiej Koneczny 31, 36, Łukasz Najda 74, 85, Jakub Niewęgłowski 77, Dawid Iskierka 80
Błękit Cyców 3-2 MKS Ryki 7 września, 17:00
Cezary Zawrotniak 23, Artur Szkutnik 73, Radosław Grzesiuk 75 - Tomasz Kuchnio 32, Kornel Głodek 80
Tur Milejów 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 7 września, 17:00
Dariusz Osuch 18, Patryk Grzegorczyk 53

IV runda - 21 września
(Losowanie - 9 września 2022, 14:00 - siedziba Lubelskiego ZPN)
Do gry przystępują III-ligowcy: Avia Świdnik, Lublinianka Lublin
Świdniczanka Świdnik - wolny los

Czarni Pliszczyn 1-16 Avia Świdnik 21 września, 16:00
Sebastian Sztejno 80 - Wojciech Białek 10, 53, 56, 64, Dominik Maluga 28, 33, 39, Arkadiusz Górka 42, 88, Kamil Kocoł 43, 59, 75, Mateusz Kompanicki 51, 78, 90, Dominik Kunca 82
Błękit Cyców 0-3 Granit Bychawa 28 września, 15:30
Karol Zarzeczny 28, Mateusz Misztal 61, 71
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany
Sygnał Lublin 3-2 Stal Kraśnik 21 września, 16:00
Marcin Fiedeń 12, 38, Damian Bubicz 83 - Jakub Buczek 24 (k), Jakub Zieliński 72
Tur Milejów 0-5 Górnik II Łęczna 21 września, 16:30
Maksymilian Suryś 14 (s), Karol Pendel 52, Mateusz Golba 65, Aleksander Choina 82, Bartosz Fiedeń 90
Ludwiniak Ludwin 2-5 Unia Bełżyce 21 września, 16:30
Karol Różycki 26, 85 - Radosław Dados 34, Bartłomiej Wójtowicz 38, Tycjan Tatara 52, Eryk Kołodziejczyk 53, Andrij Seniw 84
Perła Borzechów 0-7 Lublinianka Lublin 21 września, 16:00
Sebastian Rak 31, Patryk Malec 42, Mateusz Majewski 60, 74, 90, Karol Futa 79, Tomasz Brzyski 85
Stal Poniatowa 1-1 Lewart Lubartów 21 września, 16:00
k. 2-3
Mateusz Wrzyszcz 19 - Kamil Zieliński 60

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas