[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2022/2023, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 17 sierpnia
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - wolny los

Płomień Połomia 0-11 LKS Bełk 17 sierpnia, 17:00
Patryk Fabian 23, 58, Paweł Ziaja 24, 55, 56, Robert Paryła 60, 90, Dawid Jarka 71, Wojciech Rasek 77, Bartosz Semeniuk 84, 89
Naprzód Rydułtowy 5-1 Dąb Gaszowice 17 sierpnia, 17:00
Grzegorz Brzoska 56, 89, Jan Pawelec 59, Patryk Margeciok 62, Kewin Sodo 81 - Miłosz Wala 49
Iskra Rowień (Żory) 0-6 ROW 1964 Rybnik 17 sierpnia, 17:00
Marek Krotofil 14, Łukasz Krakowczyk 36, Jakub Wróbel 79, Nikodem Juraszczyk 81, Mateusz Cywka 86, 87
Rymer Rybnik 0-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Jedność Jejkowice 6-0 Gwiazda Skrzyszów 17 sierpnia, 17:00
Wojciech Dudek 27, 87, Dawid Drozdowski 35, 75, Łukasz Wolski 43, Piotr Szymura 77
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 sierpnia, 17:00
Kamil Cieślik 30, Maciej Zabielski 64, Łukasz Koperski 76, 90 - Tomasz Kłus 8, Piotr Zbyl 60
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Górnik Radlin 17 sierpnia, 17:00
Adrian Kopacz 23, Kamil Myśliwiec 61 - Emil Adamczyk 30, 80, Aleksander Adam 38, Grzegorz Gojny 44
GKS III Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Forteca Świerklany 17 sierpnia, 17:00
Oliwier Olejniczak 65, Dawid Kania 88 - Paweł Sudoł 19, 40, Dawid Łyżwa 22, Paweł Kulczyk 85
Górnik Boguszowice (Rybnik) 5-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
Adam Paszenda 15, 27, 44, Mateusz Mosz 53, 55
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3-3 LKS Baranowice (Żory) 17 sierpnia, 17:00
k. 9-10
Michał Rybicki 45, 80, 90 - Dawid Śliwak 15, Dawid Knapik 56, Krzysztof Miszczyk 90
Inter Krostoszowice 1-1 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 13 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Paweł Hanc 29 - Sebastian Birlicki 6
Polonia Łaziska Rybnickie 1-9 Polonia Marklowice 17 sierpnia, 17:00
Paweł Hojka 40 - Mateusz Wąsowicz 5, 56, Adrian Śliwa 22, 53, Michał Adamczyk 30, Tomasz Marzecki 37, Jarosław Pawelec 71, Piotr Górnicki 85, Marcin Pochcioł 87

II runda - 7 września
Polonia Marklowice - wolny los

Sygnały Gotartowice (Rybnik) 3-0 Forteca Świerklany 7 września, 17:00
(wo)
Filip Adamiec 8, Paweł Kulczyk 19, 20, 58, Maciej Kasprzak 34, 68, Paweł Oleś 73
na boisku 0-7
ROW 1964 Rybnik 1-3 LKS Bełk 14 września, 17:00
Jan Janik 82 (k) - Bartosz Semeniuk 15, 26 (k), Wojciech Rasek 66
Jedność Jejkowice 1-4 Górnik Radlin 7 września, 17:00
Mateusz Mitręga 18 - Grzegorz Gojny 11, 37, 53, Michał Jaskólski 60
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5-0 Inter Krostoszowice 7 września, 17:00
Dariusz Pozór 25, 51, Sebastian Żak 29, 69, Krzysztof Kościółek 62
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 LKS Baranowice (Żory) 7 września, 17:00
Gabriel Bartoszek 8, Paweł Dolaciński 34, 67 - Łukasz Nierada 43
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Naprzód Rydułtowy 7 września, 17:00
Jakub Filipiak 26 - Igor Sobala 12, 19

III runda - 28 września

Polonia Marklowice 0-3 Górnik Radlin 28 września, 16:00
(wo)
Jarosław Celary 35 - Michał Jaskólski 28 (k), Aleksander Adam 76 (k), Grzegorz Gojny 84
na boisku 1-3
Naprzód Rydułtowy 0-5 LKS Bełk 28 września, 16:00
Patryk Joachim 33, 36, 43, Patryk Fabian 55, Paweł Ziaja 82
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-10 Odra Wodzisław Śląski 28 września, 16:00
Dariusz Pozór 31, Łukasz Koperski 83 - Patryk Mociak 13, Bartosz Krzyżok 18, 52, 60, 86, Ihor Karpenko 30, 32, Wałerij Kowernyk 42, Elorhan 57, 70
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 28 września, 16:30
Michał Gruszka 40, Piotr Werber 70, Łukasz Reinhard 85

1/2 finału - 19 października

Górnik Radlin 1-7 Odra Wodzisław Śląski 19 października, 15:30
Emil Adamczyk 58 - Michał Gałecki 6, Bartosz Krzyżok 14, Szymon Kalisz 16, Paweł Zdunek 18, Przemysław Szkatuła 35, Jakub Przygoda 81, Mateusz Flak 88
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-3 LKS Bełk 19 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

Finał
Mecz zostanie rozegrany wiosną 2023.

LKS Bełk - Odra Wodzisław Śląski

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas