[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2022/2023, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie II Biała Podlaska 11 28 9 1 1 59-9 6 0 1 45-5 3 1 0 14-4
2.  Krzna Rzeczyca 11 20 6 2 3 30-14 4 0 1 21-4 2 2 2 9-10
3.  LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 11 19 5 4 2 30-20 2 3 1 18-13 3 1 1 12-7 2 4 1 1 0 7-2
4.  SPLGMP Rogoźnica 11 19 5 4 2 24-10 1 1 2 5-5 4 3 0 19-5 2 4 1 1 0 5-1
5.  Huragan II Międzyrzec Podlaski 11 19 6 1 4 28-30 2 1 2 11-16 4 0 2 17-14 2 0 0 0 2 1-10
6.  Niwa Łomazy 11 17 5 2 4 27-19 2 1 3 9-7 3 1 1 18-12
7.  Olimpia Jabłoń 11 16 4 4 3 20-14 2 3 1 11-6 2 1 2 9-8
8.  Agrosport Leśna Podlaska 11 14 4 2 5 14-23 2 1 3 8-12 2 1 2 6-11
9.  Dąb Dębowa Kłoda 11 10 3 1 7 13-31 2 1 3 8-15 1 0 4 5-16
10.  GLKS Rokitno 11 8 2 2 7 19-53 2 0 3 14-15 0 2 4 5-38 1 1 0 1 0 1-1
11.  Twierdza Kobylany 11 8 1 5 5 11-19 1 2 2 9-11 0 3 3 2-8 1 1 0 1 0 1-1
12.  Granica Terespol 11 5 1 2 8 8-41 0 2 3 2-13 1 0 5 6-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Podlasie II Biała Podlaska    5-0 4-0 2-5 6-0 22-0 3-0* 3-0* 
 2 Krzna Rzeczyca    1-3 4-0 5-0 3-1 8-0 
 3 LZS Sielczyk (Biała Podlaska)1-5     1-1 6-1 7-3 2-2 1-1 
 4 SPLGMP Rogoźnica1-1     0-1 3-1 1-2 
 5 Huragan II Międzyrzec Podlaski2-6 0-4     3-3 3-2 3-1 
 6 Niwa Łomazy0-1 2-1     1-2 1-2 0-0 5-1 
 7 Olimpia Jabłoń0-5 0-0 1-1     5-0 5-0 0-0 
 8 Agrosport Leśna Podlaska2-2 1-2 1-5     0-1 3-2 1-0 
 9 Dąb Dębowa Kłoda1-2 1-1 3-2 1-6 0-3     2-1 
 10 GLKS Rokitno0-2 2-6 1-5 2-1     9-1 
 11 Twierdza Kobylany1-1 2-3 4-3 1-1     1-3 
 12 Granica Terespol0-4 0-5 0-2 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Podlasie II Biała Podlaska 5-0 Krzna Rzeczyca 21 sierpnia, 13:00
Granica Terespol 0-5 SPLGMP Rogoźnica 21 sierpnia, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-0 Twierdza Kobylany 21 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-6 Niwa Łomazy 21 sierpnia, 16:00
Olimpia Jabłoń 5-0 GLKS Rokitno 21 sierpnia, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6-1 Huragan II Międzyrzec Podlaski 21 sierpnia, 12:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-2 GLKS Rokitno 28 sierpnia, 13:00
Niwa Łomazy 1-2 Olimpia Jabłoń 28 sierpnia, 13:00
Twierdza Kobylany 4-3 Dąb Dębowa Kłoda 28 sierpnia, 13:00
SPLGMP Rogoźnica 1-2 Agrosport Leśna Podlaska 28 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 8-0 Granica Terespol 28 sierpnia, 13:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 2-6 Podlasie II Biała Podlaska 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Podlasie II Biała Podlaska 4-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3 września, 17:00
Granica Terespol 0-2 Huragan II Międzyrzec Podlaski 4 września, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Krzna Rzeczyca 4 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 SPLGMP Rogoźnica 4 września, 13:00
Olimpia Jabłoń 0-0 Twierdza Kobylany 4 września, 16:00
GLKS Rokitno 1-5 Niwa Łomazy 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 10-11 września

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 7-3 Niwa Łomazy 11 września, 13:00
Twierdza Kobylany 1-1 GLKS Rokitno 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SPLGMP Rogoźnica 3-1 Olimpia Jabłoń 6 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krzna Rzeczyca 4-0 Dąb Dębowa Kłoda 11 września, 13:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 11 września, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 3-0 Granica Terespol 11 września, 16:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 5 - 17-18 września

Granica Terespol 0-4 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 18 września, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-2 Podlasie II Biała Podlaska 18 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-2 Huragan II Międzyrzec Podlaski 18 września, 14:00
Olimpia Jabłoń 0-0 Krzna Rzeczyca 18 września, 13:00
GLKS Rokitno 0-2 SPLGMP Rogoźnica 18 września, 13:00
Niwa Łomazy 0-0 Twierdza Kobylany 6 listopada, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-1 Twierdza Kobylany 25 września, 13:00
SPLGMP Rogoźnica 0-1 Niwa Łomazy 25 września, 16:00
Krzna Rzeczyca 5-0 GLKS Rokitno 25 września, 16:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-2 Olimpia Jabłoń 25 września, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 6-0 Dąb Dębowa Kłoda 6 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (25 września, 13:00) odwołany
Granica Terespol 1-1 Agrosport Leśna Podlaska 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Agrosport Leśna Podlaska 1-5 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2 października, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-1 Granica Terespol 2 października, 13:00
Olimpia Jabłoń 0-5 Podlasie II Biała Podlaska 2 października, 13:00
GLKS Rokitno 2-6 Huragan II Międzyrzec Podlaski 2 października, 13:00
Niwa Łomazy 2-1 Krzna Rzeczyca 2 października, 13:00
Twierdza Kobylany 1-1 SPLGMP Rogoźnica 2 października, 13:00

Kolejka 8 - 8-9 października

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-1 SPLGMP Rogoźnica 9 października, 15:00
Krzna Rzeczyca 3-1 Twierdza Kobylany 9 października, 12:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-3 Niwa Łomazy 9 października, 15:00
Podlasie II Biała Podlaska 22-0 GLKS Rokitno 9 października, 12:00
Granica Terespol 1-1 Olimpia Jabłoń 9 października, 12:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 9 października, 12:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Dąb Dębowa Kłoda 1-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 16 października, 12:00
Olimpia Jabłoń 5-0 Agrosport Leśna Podlaska 16 października, 14:00
GLKS Rokitno 9-1 Granica Terespol 16 października, 12:00
Niwa Łomazy 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 16 października, 12:00
Twierdza Kobylany 2-3 Huragan II Międzyrzec Podlaski 16 października, 12:00
SPLGMP Rogoźnica 1-1 Krzna Rzeczyca 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 października

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-5 Krzna Rzeczyca 23 października, 14:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 0-4 SPLGMP Rogoźnica 23 października, 11:00
Podlasie II Biała Podlaska 3-0 Twierdza Kobylany 23 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Agrosport Leśna Podlaska 3-2 GLKS Rokitno 23 października, 11:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-3 Olimpia Jabłoń 23 października, 11:00
Niwa Łomazy 5-1 Granica Terespol 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Olimpia Jabłoń 1-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 30 października, 11:00
GLKS Rokitno 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 30 października, 11:00
Niwa Łomazy 1-2 Agrosport Leśna Podlaska 30 października, 11:00
Twierdza Kobylany 1-3 Granica Terespol 30 października, 11:00
Krzna Rzeczyca 1-3 Huragan II Międzyrzec Podlaski 30 października, 11:00
Podlasie II Biała Podlaska 2-5 SPLGMP Rogoźnica 2 listopada, 20:00

Kolejka 12 - 15-16 kwietnia

Huragan II Międzyrzec Podlaski - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
Krzna Rzeczyca - Podlasie II Biała Podlaska
SPLGMP Rogoźnica - Granica Terespol
Twierdza Kobylany - Agrosport Leśna Podlaska
Niwa Łomazy - Dąb Dębowa Kłoda
GLKS Rokitno - Olimpia Jabłoń

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

GLKS Rokitno - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
Olimpia Jabłoń - Niwa Łomazy
Dąb Dębowa Kłoda - Twierdza Kobylany
Agrosport Leśna Podlaska - SPLGMP Rogoźnica
Granica Terespol - Krzna Rzeczyca
Podlasie II Biała Podlaska - Huragan II Międzyrzec Podlaski

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Podlasie II Biała Podlaska
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Granica Terespol
Krzna Rzeczyca - Agrosport Leśna Podlaska
SPLGMP Rogoźnica - Dąb Dębowa Kłoda
Twierdza Kobylany - Olimpia Jabłoń
Niwa Łomazy - GLKS Rokitno

Kolejka 15 - 3 maja

Niwa Łomazy - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
GLKS Rokitno - Twierdza Kobylany
Olimpia Jabłoń - SPLGMP Rogoźnica
Dąb Dębowa Kłoda - Krzna Rzeczyca
Agrosport Leśna Podlaska - Huragan II Międzyrzec Podlaski
Granica Terespol - Podlasie II Biała Podlaska

Kolejka 16 - 6-7 maja

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Granica Terespol
Podlasie II Biała Podlaska - Agrosport Leśna Podlaska
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Dąb Dębowa Kłoda
Krzna Rzeczyca - Olimpia Jabłoń
SPLGMP Rogoźnica - GLKS Rokitno
Twierdza Kobylany - Niwa Łomazy

Kolejka 17 - 13-14 maja

Twierdza Kobylany - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
Niwa Łomazy - SPLGMP Rogoźnica
GLKS Rokitno - Krzna Rzeczyca
Olimpia Jabłoń - Huragan II Międzyrzec Podlaski
Dąb Dębowa Kłoda - Podlasie II Biała Podlaska
Agrosport Leśna Podlaska - Granica Terespol

Kolejka 18 - 20-21 maja

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Agrosport Leśna Podlaska
Granica Terespol - Dąb Dębowa Kłoda
Podlasie II Biała Podlaska - Olimpia Jabłoń
Huragan II Międzyrzec Podlaski - GLKS Rokitno
Krzna Rzeczyca - Niwa Łomazy
SPLGMP Rogoźnica - Twierdza Kobylany

Kolejka 19 - 27-28 maja

SPLGMP Rogoźnica - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
Twierdza Kobylany - Krzna Rzeczyca
Niwa Łomazy - Huragan II Międzyrzec Podlaski
GLKS Rokitno - Podlasie II Biała Podlaska
Olimpia Jabłoń - Granica Terespol
Dąb Dębowa Kłoda - Agrosport Leśna Podlaska

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Dąb Dębowa Kłoda
Agrosport Leśna Podlaska - Olimpia Jabłoń
Granica Terespol - GLKS Rokitno
Podlasie II Biała Podlaska - Niwa Łomazy
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Twierdza Kobylany
Krzna Rzeczyca - SPLGMP Rogoźnica

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Granica Terespol - Niwa Łomazy
Krzna Rzeczyca - LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
SPLGMP Rogoźnica - Huragan II Międzyrzec Podlaski
Twierdza Kobylany - Podlasie II Biała Podlaska
GLKS Rokitno - Agrosport Leśna Podlaska
Olimpia Jabłoń - Dąb Dębowa Kłoda

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

SPLGMP Rogoźnica - Podlasie II Biała Podlaska
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Olimpia Jabłoń
Dąb Dębowa Kłoda - GLKS Rokitno
Agrosport Leśna Podlaska - Niwa Łomazy
Granica Terespol - Twierdza Kobylany
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Krzna Rzeczyca

Keeza Klasa okręgowa 2022/2023 (Biała Podlaska)

Keeza Klasa A 2022/2023 (Biała Podlaska II)

Keeza Klasa B 2022/2023 (Biała Podlaska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas