[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2022/2023, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamłynie Radom 4 12 4 0 0 20-2 2 0 0 14-0 2 0 0 6-2
2.  MKS Polonia Warszawa 4 10 3 1 0 12-3 3 0 0 10-1 0 1 0 2-2
3.  Legia Soccer Schools Warszawa 4 9 3 0 1 23-5 2 0 0 19-0 1 0 1 4-5
4.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 9 3 0 1 23-9 2 0 0 14-2 1 0 1 9-7
5.  Forty Piątnica 4 9 3 0 1 13-4 2 0 0 10-0 1 0 1 3-4
6.  Królewscy Płock 4 6 2 0 2 7-10 2 0 0 7-3 0 0 2 0-7
7.  Zły Warszawa 4 4 1 1 2 9-11 1 1 1 8-8 0 0 1 1-3
8.  Kolejarz Łódź 3 3 1 0 2 3-9 0 0 1 0-2 1 0 1 3-7
9.  WAP Warszawa 3 3 1 0 2 4-16 1 0 0 4-3 0 0 2 0-13
10.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 1 0 1 3 5-17 0 1 1 2-3 0 0 2 3-14 1 1 0 1 0 0-0
11.  Zawisza Rzgów 4 1 0 1 3 3-24 0 0 1 3-7 0 1 2 0-17 1 1 0 1 0 0-0
12.  Ekosport Białystok 4 0 0 0 4 6-18 0 0 2 2-6 0 0 2 4-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zamłynie Radom    4-0 10-0 
 2 MKS Polonia Warszawa    2-0 4-1 4-0 
 3 Legia Soccer Schools Warszawa    9-0 10-0 
 4 MUKS Tomaszów Mazowiecki    5-0 9-2 
 5 Forty Piątnica    3-0 7-0 
 6 Królewscy Płock4-2     3-1 
 7 Zły Warszawa2-2 3-4     3-2 
 8 Kolejarz Łódź0-2     
 9 WAP Warszawa    4-3 
 10 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-3     0-0 
 11 Zawisza Rzgów3-7     
 12 Ekosport Białystok2-4 0-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Zły Warszawa 3-4 Legia Soccer Schools Warszawa 27 sierpnia, 16:00
MKS Polonia Warszawa 4-1 Forty Piątnica 28 sierpnia, 19:00
Królewscy Płock 4-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 18:00
Ekosport Białystok 2-4 Zamłynie Radom 28 sierpnia, 15:00
Kolejarz Łódź - WAP Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Zawisza Rzgów 28 sierpnia, 19:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Legia Soccer Schools Warszawa 9-0 WAP Warszawa 4 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 Kolejarz Łódź 4 września, 17:00
Zamłynie Radom 10-0 Zawisza Rzgów 4 września, 17:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 9-2 Ekosport Białystok 3 września, 14:00
Forty Piątnica 3-0 Królewscy Płock 3 września, 12:00
Zły Warszawa 2-2 MKS Polonia Warszawa 3 września, 18:30

Kolejka 3 - 10-11 września

MKS Polonia Warszawa 2-0 Legia Soccer Schools Warszawa 11 września, 19:00
Królewscy Płock 3-1 Zły Warszawa 11 września, 15:00
Ekosport Białystok 0-2 Forty Piątnica 11 września, 18:00
Zawisza Rzgów 3-7 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 września, 15:00
Kolejarz Łódź 0-2 Zamłynie Radom 11 września, 16:30
WAP Warszawa 4-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 września, 14:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Legia Soccer Schools Warszawa 10-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 września, 18:00
Zamłynie Radom 4-0 WAP Warszawa 18 września, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5-0 Kolejarz Łódź 17 września, 13:00
Forty Piątnica 7-0 Zawisza Rzgów 17 września, 12:00
Zły Warszawa 3-2 Ekosport Białystok 17 września, 18:00
MKS Polonia Warszawa 4-0 Królewscy Płock 18 września, 19:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Królewscy Płock - Legia Soccer Schools Warszawa 25 września, 15:00
Ekosport Białystok - MKS Polonia Warszawa 25 września, 16:00
Zawisza Rzgów - Zły Warszawa 25 września, 15:00
Kolejarz Łódź - Forty Piątnica 25 września, 14:00
WAP Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki 25 września, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zamłynie Radom 25 września, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Legia Soccer Schools Warszawa - Zamłynie Radom 2 października, 18:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 października, 13:00
Forty Piątnica - WAP Warszawa 1 października, 14:00
Zły Warszawa - Kolejarz Łódź 1 października, 16:00
MKS Polonia Warszawa - Zawisza Rzgów 2 października, 16:30
Królewscy Płock - Ekosport Białystok 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Ekosport Białystok - Legia Soccer Schools Warszawa
Zawisza Rzgów - Królewscy Płock
Kolejarz Łódź - MKS Polonia Warszawa
WAP Warszawa - Zły Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Forty Piątnica
Zamłynie Radom - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 8 - 15-16 października

Legia Soccer Schools Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Forty Piątnica - Zamłynie Radom
Zły Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki
MKS Polonia Warszawa - WAP Warszawa
Królewscy Płock - Kolejarz Łódź
Ekosport Białystok - Zawisza Rzgów

Kolejka 9 - 22-23 października

Zawisza Rzgów - Legia Soccer Schools Warszawa
Kolejarz Łódź - Ekosport Białystok
WAP Warszawa - Królewscy Płock
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS Polonia Warszawa
Zamłynie Radom - Zły Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Forty Piątnica

Kolejka 10 - 29-30 października

Legia Soccer Schools Warszawa - Forty Piątnica
Zły Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
MKS Polonia Warszawa - Zamłynie Radom
Królewscy Płock - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ekosport Białystok - WAP Warszawa
Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Kolejarz Łódź - Legia Soccer Schools Warszawa
WAP Warszawa - Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Ekosport Białystok
Zamłynie Radom - Królewscy Płock
MUKS Tomaszów Mazowiecki - MKS Polonia Warszawa
Forty Piątnica - Zły Warszawa

Kolejka 12

Zawisza Rzgów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Legia Soccer Schools Warszawa - Zły Warszawa
Forty Piątnica - MKS Polonia Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Królewscy Płock
Zamłynie Radom - Ekosport Białystok
WAP Warszawa - Kolejarz Łódź

Kolejka 13

WAP Warszawa - Legia Soccer Schools Warszawa
Kolejarz Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zawisza Rzgów - Zamłynie Radom
Ekosport Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Królewscy Płock - Forty Piątnica
MKS Polonia Warszawa - Zły Warszawa

Kolejka 14

Legia Soccer Schools Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Zły Warszawa - Królewscy Płock
Forty Piątnica - Ekosport Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zawisza Rzgów
Zamłynie Radom - Kolejarz Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - WAP Warszawa

Kolejka 15

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Legia Soccer Schools Warszawa
WAP Warszawa - Zamłynie Radom
Kolejarz Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zawisza Rzgów - Forty Piątnica
Ekosport Białystok - Zły Warszawa
Królewscy Płock - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 16

Legia Soccer Schools Warszawa - Królewscy Płock
MKS Polonia Warszawa - Ekosport Białystok
Zły Warszawa - Zawisza Rzgów
Forty Piątnica - Kolejarz Łódź
MUKS Tomaszów Mazowiecki - WAP Warszawa
Zamłynie Radom - Włókniarz Konstantynów Łódzki

Kolejka 17

Zamłynie Radom - Legia Soccer Schools Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MUKS Tomaszów Mazowiecki
WAP Warszawa - Forty Piątnica
Kolejarz Łódź - Zły Warszawa
Zawisza Rzgów - MKS Polonia Warszawa
Ekosport Białystok - Królewscy Płock

Kolejka 18

Legia Soccer Schools Warszawa - Ekosport Białystok
Królewscy Płock - Zawisza Rzgów
MKS Polonia Warszawa - Kolejarz Łódź
Zły Warszawa - WAP Warszawa
Forty Piątnica - Włókniarz Konstantynów Łódzki
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom

Kolejka 19

MUKS Tomaszów Mazowiecki - Legia Soccer Schools Warszawa
Zamłynie Radom - Forty Piątnica
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zły Warszawa
WAP Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Kolejarz Łódź - Królewscy Płock
Zawisza Rzgów - Ekosport Białystok

Kolejka 20

Legia Soccer Schools Warszawa - Zawisza Rzgów
Ekosport Białystok - Kolejarz Łódź
Królewscy Płock - WAP Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zły Warszawa - Zamłynie Radom
Forty Piątnica - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 21

Forty Piątnica - Legia Soccer Schools Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zły Warszawa
Zamłynie Radom - MKS Polonia Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Królewscy Płock
WAP Warszawa - Ekosport Białystok
Kolejarz Łódź - Zawisza Rzgów

Kolejka 22

Legia Soccer Schools Warszawa - Kolejarz Łódź
Zawisza Rzgów - WAP Warszawa
Ekosport Białystok - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Królewscy Płock - Zamłynie Radom
MKS Polonia Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zły Warszawa - Forty Piątnica

II liga kobiet 2022/2023 (północna)

III liga kobiet 2022/2023 (II)

IV liga kobiet 2022/2023 (łódzka)
IV liga kobiet Aquick 2022/2023 (mazowiecka)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas