[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Proton 2022/2023, grupa: wielkopolska VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Wąsowo 10 23 7 2 1 21-17 3 2 0 10-6 4 0 1 11-11
2.  Czantoria Gościeszyn 10 22 7 1 2 41-18 3 0 2 15-11 4 1 0 26-7
3.  Pieczarka Wielichowo 10 19 6 1 3 33-16 2 0 2 7-10 4 1 1 26-6 1 1 0 1 0 1-1
4.  Borusja Boruja Kościelna 10 19 6 1 3 23-11 3 1 1 9-5 3 0 2 14-6 1 1 0 1 0 1-1
5.  Błędno Nądnia 10 17 5 2 3 23-17 3 1 2 16-12 2 1 1 7-5 1 1 0 1 0 1-1
6.  Płomień II Przyprostynia 10 17 5 2 3 26-20 3 1 2 17-16 2 1 1 9-4 1 1 0 1 0 1-1
7.  Sam Jastrzębsko Stare 10 16 5 1 4 36-25 4 0 2 27-17 1 1 2 9-8
8.  LSSG Grodzisk Wielkopolski 10 14 4 2 4 16-19 2 1 1 8-5 2 1 3 8-14
9.  Błyskawica Jaromierz 10 7 2 1 7 26-36 1 0 3 10-13 1 1 4 16-23
10.  Dąb Bolewice 10 3 1 0 9 16-48 0 0 3 3-12 1 0 6 13-36
11.  Promień Opalenica 10 1 0 1 9 15-49 0 1 6 11-36 0 0 3 4-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LZS Wąsowo    1-1 3-2 1-0 1-1 4-2 
 2 Czantoria Gościeszyn    0-4 0-4 4-1 5-1 6-1 
 3 Pieczarka Wielichowo    0-3 2-1 0-2 5-4 
 4 Borusja Boruja Kościelna0-3 1-1     3-0 1-0 4-1 
 5 Błędno Nądnia5-0 4-5 0-3     2-2 3-2 2-0 
 6 Płomień II Przyprostynia1-6 1-1     1-4 3-0* 6-4 5-1 
 7 Sam Jastrzębsko Stare3-4 2-4 4-1     3-0 8-5 7-3 
 8 LSSG Grodzisk Wielkopolski0-2 2-1     1-1 5-1 
 9 Błyskawica Jaromierz1-2 2-7 0-4     7-0 
 10 Dąb Bolewice2-3 0-6 1-3     
 11 Promień Opalenica0-13 1-7 0-2 4-4 2-3 1-3 3-4     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Czantoria Gościeszyn.
 
Błędno Nądnia 2-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 3-0 Płomień II Przyprostynia 27 sierpnia, 17:00
Sam Jastrzębsko Stare 8-5 Błyskawica Jaromierz 28 sierpnia, 14:00
LZS Wąsowo 3-2 Pieczarka Wielichowo 28 sierpnia, 13:00
Promień Opalenica 3-4 Dąb Bolewice 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Czantoria Gościeszyn 6-1 Dąb Bolewice 3 września, 15:00
Błyskawica Jaromierz 1-2 LZS Wąsowo 4 września, 17:00
Płomień II Przyprostynia 1-4 Sam Jastrzębsko Stare 4 września, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Borusja Boruja Kościelna 4 września, 11:00
Promień Opalenica 1-7 Pieczarka Wielichowo 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Błędno Nądnia 4-5 Czantoria Gościeszyn 10 września, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 11 września, 14:00
LZS Wąsowo 1-1 Płomień II Przyprostynia 11 września, 11:00
Promień Opalenica 1-3 Błyskawica Jaromierz 10 września, 16:00
Dąb Bolewice 0-6 Pieczarka Wielichowo 11 września, 14:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
Czantoria Gościeszyn 0-4 Pieczarka Wielichowo 17 września, 17:00
Błyskawica Jaromierz 7-0 Dąb Bolewice 17 września, 16:00
Płomień II Przyprostynia 5-1 Promień Opalenica 18 września, 15:15
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 LZS Wąsowo 18 września, 11:00
Błędno Nądnia 0-3 Borusja Boruja Kościelna 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Borusja Boruja Kościelna 0-3 Czantoria Gościeszyn 24 września, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 4-1 Błędno Nądnia 24 września, 16:00
Promień Opalenica 2-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 24 września, 15:00
Pieczarka Wielichowo 5-4 Błyskawica Jaromierz 25 września, 12:00
Płomień II Przyprostynia 6-4 Dąb Bolewice 24 września, 16:30

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Promień Opalenica.
 
Czantoria Gościeszyn 5-1 Błyskawica Jaromierz 2 października, 15:00
Płomień II Przyprostynia 1-6 Pieczarka Wielichowo 2 października, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 5-1 Dąb Bolewice 2 października, 11:00
Błędno Nądnia 5-0 LZS Wąsowo 1 października, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-0 Sam Jastrzębsko Stare 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Dąb Bolewice.
 
Sam Jastrzębsko Stare 2-4 Czantoria Gościeszyn 8 października, 16:00
LZS Wąsowo 1-0 Borusja Boruja Kościelna 9 października, 11:00
Promień Opalenica 0-2 Błędno Nądnia 8 października, 15:00
Pieczarka Wielichowo 0-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 9 października, 12:00
Błyskawica Jaromierz 0-4 Płomień II Przyprostynia 8 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Czantoria Gościeszyn 0-4 Płomień II Przyprostynia 16 października, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-1 Błyskawica Jaromierz 16 października, 11:00
Błędno Nądnia 2-0 Dąb Bolewice 15 października, 15:00
Borusja Boruja Kościelna 4-1 Promień Opalenica 15 października, 15:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-4 LZS Wąsowo 15 października, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Błyskawica Jaromierz.
 
LZS Wąsowo 1-1 Czantoria Gościeszyn 23 października, 11:00
Promień Opalenica 4-4 Sam Jastrzębsko Stare 22 października, 14:00
Dąb Bolewice 1-3 Borusja Boruja Kościelna 23 października, 14:00
Pieczarka Wielichowo 0-3 Błędno Nądnia 23 października, 13:00
Płomień II Przyprostynia 3-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 23 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
Czantoria Gościeszyn 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 29 października, 15:00
Błędno Nądnia 3-2 Błyskawica Jaromierz 29 października, 15:00
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Pieczarka Wielichowo 29 października, 15:00
Sam Jastrzębsko Stare 7-3 Dąb Bolewice 29 października, 16:00
LZS Wąsowo 4-2 Promień Opalenica 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Promień Opalenica 0-13 Czantoria Gościeszyn 5 listopada, 14:00
Dąb Bolewice 2-3 LZS Wąsowo 6 listopada, 13:00
Pieczarka Wielichowo 2-1 Sam Jastrzębsko Stare 6 listopada, 12:00
Błyskawica Jaromierz 2-7 Borusja Boruja Kościelna 6 listopada, 14:00
Płomień II Przyprostynia 1-1 Błędno Nądnia 5 listopada, 14:15

Kolejka 12

Pauza: Czantoria Gościeszyn.
 
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Błędno Nądnia
Płomień II Przyprostynia - Borusja Boruja Kościelna
Błyskawica Jaromierz - Sam Jastrzębsko Stare
Pieczarka Wielichowo - LZS Wąsowo
Dąb Bolewice - Promień Opalenica

Kolejka 13

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Pieczarka Wielichowo - Promień Opalenica
Dąb Bolewice - Czantoria Gościeszyn
LZS Wąsowo - Błyskawica Jaromierz
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień II Przyprostynia
Borusja Boruja Kościelna - LSSG Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 14

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Czantoria Gościeszyn - Błędno Nądnia
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Sam Jastrzębsko Stare
Płomień II Przyprostynia - LZS Wąsowo
Błyskawica Jaromierz - Promień Opalenica
Pieczarka Wielichowo - Dąb Bolewice

Kolejka 15

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
Pieczarka Wielichowo - Czantoria Gościeszyn
Dąb Bolewice - Błyskawica Jaromierz
Promień Opalenica - Płomień II Przyprostynia
LZS Wąsowo - LSSG Grodzisk Wielkopolski
Borusja Boruja Kościelna - Błędno Nądnia

Kolejka 16

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Dąb Bolewice - Płomień II Przyprostynia
Czantoria Gościeszyn - Borusja Boruja Kościelna
Błędno Nądnia - Sam Jastrzębsko Stare
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Promień Opalenica
Błyskawica Jaromierz - Pieczarka Wielichowo

Kolejka 17

Pauza: Promień Opalenica.
 
Błyskawica Jaromierz - Czantoria Gościeszyn
Pieczarka Wielichowo - Płomień II Przyprostynia
Dąb Bolewice - LSSG Grodzisk Wielkopolski
LZS Wąsowo - Błędno Nądnia
Sam Jastrzębsko Stare - Borusja Boruja Kościelna

Kolejka 18

Pauza: Dąb Bolewice.
 
Czantoria Gościeszyn - Sam Jastrzębsko Stare
Borusja Boruja Kościelna - LZS Wąsowo
Błędno Nądnia - Promień Opalenica
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Pieczarka Wielichowo
Płomień II Przyprostynia - Błyskawica Jaromierz

Kolejka 19

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Płomień II Przyprostynia - Czantoria Gościeszyn
Błyskawica Jaromierz - LSSG Grodzisk Wielkopolski
Dąb Bolewice - Błędno Nądnia
Promień Opalenica - Borusja Boruja Kościelna
LZS Wąsowo - Sam Jastrzębsko Stare

Kolejka 20

Pauza: Błyskawica Jaromierz.
 
Czantoria Gościeszyn - LZS Wąsowo
Sam Jastrzębsko Stare - Promień Opalenica
Borusja Boruja Kościelna - Dąb Bolewice
Błędno Nądnia - Pieczarka Wielichowo
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Płomień II Przyprostynia

Kolejka 21

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Czantoria Gościeszyn
Błyskawica Jaromierz - Błędno Nądnia
Pieczarka Wielichowo - Borusja Boruja Kościelna
Dąb Bolewice - Sam Jastrzębsko Stare
Promień Opalenica - LZS Wąsowo

Kolejka 22

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Czantoria Gościeszyn - Promień Opalenica
LZS Wąsowo - Dąb Bolewice
Sam Jastrzębsko Stare - Pieczarka Wielichowo
Borusja Boruja Kościelna - Błyskawica Jaromierz
Błędno Nądnia - Płomień II Przyprostynia

Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IX)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VI)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VII)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VIII)

Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska IX)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska VI)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska VIII)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska X)
Klasa B Proton 2022/2023 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas