[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Mersi.pl Klasa A 2023/2024, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń III Siedlce 24 55 17 4 3 66-21 9 1 2 42-12 8 3 1 24-9
2.  Grodzisk Krzymosze 24 45 14 3 7 59-36 9 1 2 32-10 5 2 5 27-26
3.  Tęcza Stanisławów 24 43 13 4 7 52-44 8 1 3 24-18 5 3 4 28-26
4.  GKS Dobre 24 41 12 5 7 46-38 7 2 3 25-18 5 3 4 21-20
5.  Tajfun Jartypory 24 38 11 5 8 46-44 6 4 2 24-18 5 1 6 22-26
6.  Armia Żelków 24 35 11 2 11 56-62 7 1 4 36-30 4 1 7 20-32
7.  Wilga Miastków Kościelny 24 34 9 7 8 75-54 6 2 4 51-30 3 5 4 24-24
8.  LKS Ostrówek 24 33 10 3 11 52-53 6 0 6 28-23 4 3 5 24-30
9.  Kosovia Kosów Lacki 24 31 9 4 11 41-41 3 4 5 14-15 6 0 6 27-26
10.  Rywal Ruchna 24 29 9 2 13 59-61 5 1 6 29-23 4 1 7 30-38
11.  Victoria Kałuszyn 24 25 8 1 15 40-74 6 1 5 28-31 2 0 10 12-43
12.  Płomień II Dębe Wielkie 24 22 7 1 16 44-63 6 1 5 31-25 1 0 11 13-38
13.  Wicher Sadowne 24 15 4 3 17 33-78 3 3 6 24-28 1 0 11 9-50
Miedzanka Miedzna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogoń III Siedlce    2-0 1-2 1-2 4-2 2-2 3-0 5-0 4-1 5-3 4-0 6-0 5-0 
 2 Grodzisk Krzymosze0-1     2-2 2-0 3-1 4-0 1-0 0-3* 2-0 3-2 5-1 3-0* 7-0 
 3 Tęcza Stanisławów3-2 6-3     1-3 2-0 2-1 0-2 2-1 0-4 2-2 3-0 1-0 2-0 
 4 GKS Dobre0-1 1-3 0-0     7-4 5-1 1-1 1-0 3-2 3-2 0-2 3-2 1-0 
 5 Tajfun Jartypory0-0 1-1 2-2 2-1     3-4 4-2 1-1 4-2 1-0 1-5 2-0 3-0 
 6 Armia Żelków1-1 4-2 2-6 6-2 2-0     2-6 3-1 0-3 2-5 7-2 2-1 5-1 
 7 Wilga Miastków Kościelny3-5 3-5 4-5 1-1 0-3 4-1     3-3 6-1 9-2 5-0 4-3 9-1 
 8 LKS Ostrówek0-1 4-2 1-0 1-2 3-4 1-3 4-1     1-4 2-3 2-1 3-1 6-1 
 9 Kosovia Kosów Lacki0-2 0-3* 4-1 1-1 0-0 0-1 2-2 2-2     2-0 2-0 0-1 1-2 
 10 Rywal Ruchna0-1 2-5 1-3 2-1 1-2 2-1 2-2 1-2 2-3     6-0 7-3 3-0 
 11 Victoria Kałuszyn2-6 3-1 3-2 1-1 0-3 4-1 2-5 1-4 0-3 4-2     3-1 5-2 
 12 Płomień II Dębe Wielkie0-4 0-2 4-2 1-2 3-1 3-4 1-1 7-2 3-1 3-4 3-0     3-2 
 13 Wicher Sadowne0-0 0-0 2-3 1-5 1-2 2-1 2-2 4-5 1-3 2-5 5-1 4-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Wilga Miastków Kościelny 9-1 Wicher Sadowne 19 sierpnia, 11:00
w Gończycach
Tajfun Jartypory 1-1 LKS Ostrówek 19 sierpnia, 17:30
Miedzanka Miedzna - Victoria Kałuszyn 19 sierpnia, 17:00
było 1-1, anulowany
Rywal Ruchna 2-3 Kosovia Kosów Lacki 27 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 2-2 Tęcza Stanisławów 20 sierpnia, 15:00
Pogoń III Siedlce 6-0 Płomień II Dębe Wielkie 20 sierpnia, 14:00
na stadionie ARMS
Armia Żelków 6-2 GKS Dobre 19 sierpnia, 17:00
w Chodowie

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Wicher Sadowne 1-5 GKS Dobre 27 sierpnia, 17:00
Płomień II Dębe Wielkie 3-4 Armia Żelków 26 sierpnia, 17:00
w Rudzie
Kosovia Kosów Lacki 0-3 Grodzisk Krzymosze 27 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Kałuszyn 4-2 Rywal Ruchna 27 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna 27 sierpnia, 17:00
było 7-0, anulowany
Pogoń III Siedlce 1-2 Tęcza Stanisławów 26 sierpnia, 13:00
Tajfun Jartypory 4-2 Wilga Miastków Kościelny 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Tajfun Jartypory 3-0 Wicher Sadowne 3 września, 17:00
Miedzanka Miedzna - Wilga Miastków Kościelny 2 września, 17:00
było 0-5, anulowany
Rywal Ruchna 1-2 LKS Ostrówek 2 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 5-1 Victoria Kałuszyn 3 września, 17:00
Pogoń III Siedlce 4-1 Kosovia Kosów Lacki 3 września, 14:00
na stadionie ARMS
Armia Żelków 2-6 Tęcza Stanisławów 3 września, 17:00
w Chodowie
GKS Dobre 3-2 Płomień II Dębe Wielkie 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Wicher Sadowne 4-1 Płomień II Dębe Wielkie 10 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-3 GKS Dobre 9 września, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 0-1 Armia Żelków 9 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-6 Pogoń III Siedlce 10 września, 17:00
LKS Ostrówek 4-2 Grodzisk Krzymosze 10 września, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 9-2 Rywal Ruchna 9 września, 11:00
w Gończycach
Tajfun Jartypory - Miedzanka Miedzna 10 września, 17:00
było 9-0, anulowany

Kolejka 5 - 16-17 września

Miedzanka Miedzna - Wicher Sadowne 16 września, 17:00
było 2-1, anulowany
Rywal Ruchna 1-2 Tajfun Jartypory 16 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 1-0 Wilga Miastków Kościelny 17 września, 15:00
Pogoń III Siedlce 5-0 LKS Ostrówek 17 września, 14:00
na stadionie ARMS
Armia Żelków 7-2 Victoria Kałuszyn 17 września, 16:30
w Chodowie
GKS Dobre 3-2 Kosovia Kosów Lacki 16 września, 16:00
Płomień II Dębe Wielkie 4-2 Tęcza Stanisławów 16 września, 15:30
w Rudzie

Kolejka 6 - 23-24 września

Wicher Sadowne 2-3 Tęcza Stanisławów 24 września, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 0-1 Płomień II Dębe Wielkie 24 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-1 GKS Dobre 24 września, 16:30
LKS Ostrówek 1-3 Armia Żelków 24 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 3-5 Pogoń III Siedlce 23 września, 11:00
w Gończycach
Tajfun Jartypory 1-1 Grodzisk Krzymosze 24 września, 16:00
Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 23 września, 16:00
było 0-5, anulowany

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Rywal Ruchna 3-0 Wicher Sadowne 30 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze - Miedzanka Miedzna 1 października, 12:30
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Pogoń III Siedlce 4-2 Tajfun Jartypory 1 października, 14:00
na stadionie ARMS
Armia Żelków 2-6 Wilga Miastków Kościelny 30 września, 16:00
w Chodowie
GKS Dobre 1-0 LKS Ostrówek 1 października, 15:00
Płomień II Dębe Wielkie 3-0 Victoria Kałuszyn 1 października, 12:00
w Rudzie
Tęcza Stanisławów 0-4 Kosovia Kosów Lacki 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Wicher Sadowne 1-3 Kosovia Kosów Lacki 8 października, 15:30
LKS Ostrówek 3-1 Płomień II Dębe Wielkie 8 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 1-1 GKS Dobre 7 października, 11:00
w Gończycach
Tajfun Jartypory 3-4 Armia Żelków 8 października, 15:30
Miedzanka Miedzna - Pogoń III Siedlce 8 października, 15:30
było 0-4, anulowany
Rywal Ruchna 2-5 Grodzisk Krzymosze 7 października, 15:30
Tęcza Stanisławów 3-0 Victoria Kałuszyn 8 października, 10:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Grodzisk Krzymosze 7-0 Wicher Sadowne 15 października, 13:00
Pogoń III Siedlce 5-3 Rywal Ruchna 15 października, 14:00
na stadionie ARMS
Armia Żelków - Miedzanka Miedzna 14 października, 15:30
w Chodowie, było 8-1, anulowany
GKS Dobre 7-4 Tajfun Jartypory 15 października, 15:30
Płomień II Dębe Wielkie 1-1 Wilga Miastków Kościelny 15 października, 14:30
w Rudzie
Tęcza Stanisławów 2-1 LKS Ostrówek 15 października, 10:00
Kosovia Kosów Lacki 2-0 Victoria Kałuszyn 15 października, 12:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Wicher Sadowne 5-1 Victoria Kałuszyn 22 października, 15:00
LKS Ostrówek 1-4 Kosovia Kosów Lacki 22 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 4-5 Tęcza Stanisławów 21 października, 11:00
w Gończycach
Tajfun Jartypory 2-0 Płomień II Dębe Wielkie 22 października, 15:00
w Ruchnie
Miedzanka Miedzna - GKS Dobre
w pierwotnym terminie (22 października, 10:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (25 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed czwartym terminem meczu (17 marca, 13:00)
Rywal Ruchna 2-1 Armia Żelków 21 października, 15:00
Grodzisk Krzymosze 0-1 Pogoń III Siedlce 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pogoń III Siedlce 5-0 Wicher Sadowne 29 października, 13:30
na stadionie ARMS
Armia Żelków 4-2 Grodzisk Krzymosze 28 października, 14:30
w Chodowie
GKS Dobre 3-2 Rywal Ruchna 29 października, 13:30
Płomień II Dębe Wielkie - Miedzanka Miedzna 29 października, 13:30
w Rudzie / goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Tęcza Stanisławów 2-0 Tajfun Jartypory 28 października, 14:00
Kosovia Kosów Lacki 2-2 Wilga Miastków Kościelny 29 października, 13:30
Victoria Kałuszyn 1-4 LKS Ostrówek 29 października, 13:30

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Wicher Sadowne 4-5 LKS Ostrówek 5 listopada, 13:30
Wilga Miastków Kościelny 5-0 Victoria Kałuszyn 4 listopada, 11:00
w Gończycach
Miedzanka Miedzna - Tęcza Stanisławów 5 listopada, 10:00
było 0-4, anulowany
Rywal Ruchna 7-3 Płomień II Dębe Wielkie 4 listopada, 13:30
Grodzisk Krzymosze 2-0 GKS Dobre 5 listopada, 13:30
Pogoń III Siedlce 2-2 Armia Żelków 5 listopada, 13:30
Kosovia Kosów Lacki 0-0 Tajfun Jartypory 5 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Armia Żelków 5-1 Wicher Sadowne 11 listopada, 13:00
w Chodowie
GKS Dobre 0-1 Pogoń III Siedlce 11 listopada, 13:00
Płomień II Dębe Wielkie 0-2 Grodzisk Krzymosze 12 listopada, 13:00
w Rudzie
Tęcza Stanisławów 2-2 Rywal Ruchna 11 listopada, 13:00
Kosovia Kosów Lacki - Miedzanka Miedzna 11 listopada, 13:00
było 6-0, anulowany
Victoria Kałuszyn 0-3 Tajfun Jartypory 12 listopada, 13:00
LKS Ostrówek 4-1 Wilga Miastków Kościelny 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: Victoria Kałuszyn.
 
Wicher Sadowne 2-2 Wilga Miastków Kościelny 23 marca, 15:30
LKS Ostrówek 3-4 Tajfun Jartypory 24 marca, 15:00
Kosovia Kosów Lacki 2-0 Rywal Ruchna 24 marca, 14:00
Tęcza Stanisławów 6-3 Grodzisk Krzymosze 24 marca, 10:30
Płomień II Dębe Wielkie 0-4 Pogoń III Siedlce 17 kwietnia, 17:30
w Rudzie / w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany
GKS Dobre 5-1 Armia Żelków 24 marca, 12:30

Kolejka 15 - 30 marca

Pauza: LKS Ostrówek.
 
Tęcza Stanisławów 3-2 Pogoń III Siedlce 30 marca, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Tajfun Jartypory 30 marca, 11:00
w Garwolinie
GKS Dobre 1-0 Wicher Sadowne 30 marca, 12:30
Armia Żelków 2-1 Płomień II Dębe Wielkie 29 marca, 16:00
w Chodowie
Grodzisk Krzymosze 2-0 Kosovia Kosów Lacki 30 marca, 13:30
Rywal Ruchna 6-0 Victoria Kałuszyn 30 marca, 11:00
w Jadowie

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Wilga Miastków Kościelny.
 
Wicher Sadowne 1-2 Tajfun Jartypory 6 kwietnia, 16:30
LKS Ostrówek 2-3 Rywal Ruchna 7 kwietnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Grodzisk Krzymosze 7 kwietnia, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 0-2 Pogoń III Siedlce 6 kwietnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Armia Żelków 7 kwietnia, 10:30
Płomień II Dębe Wielkie 1-2 GKS Dobre 7 kwietnia, 15:00
w Rudzie

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Płomień II Dębe Wielkie 3-2 Wicher Sadowne 13 kwietnia, 16:15
w Rudzie
GKS Dobre 0-0 Tęcza Stanisławów 13 kwietnia, 15:00
Armia Żelków 0-3 Kosovia Kosów Lacki 13 kwietnia, 16:00
w Chodowie
Pogoń III Siedlce 4-0 Victoria Kałuszyn 14 kwietnia, 14:00
na stadionie ARMS
Grodzisk Krzymosze 0-3 LKS Ostrówek 14 kwietnia, 15:00
(wo)
przerwany w 58. minucie przy stanie 1-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Rywal Ruchna 2-2 Wilga Miastków Kościelny 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Pauza: Wicher Sadowne.
 
Tajfun Jartypory 1-0 Rywal Ruchna 21 kwietnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 3-5 Grodzisk Krzymosze 20 kwietnia, 11:00
w Gończycach
LKS Ostrówek 0-1 Pogoń III Siedlce 21 kwietnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Armia Żelków 21 kwietnia, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 1-1 GKS Dobre 20 kwietnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-0 Płomień II Dębe Wielkie 21 kwietnia, 10:30

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: Rywal Ruchna.
 
Tęcza Stanisławów 2-0 Wicher Sadowne 27 kwietnia, 10:30
Płomień II Dębe Wielkie 3-1 Kosovia Kosów Lacki 27 kwietnia, 16:30
w Rudzie
GKS Dobre 0-2 Victoria Kałuszyn 27 kwietnia, 16:30
Armia Żelków 3-1 LKS Ostrówek 28 kwietnia, 16:00
w Chodowie
Pogoń III Siedlce 3-0 Wilga Miastków Kościelny 28 kwietnia, 14:00
na stadionie ARMS
Grodzisk Krzymosze 3-1 Tajfun Jartypory 28 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Grodzisk Krzymosze.
 
Wicher Sadowne 2-5 Rywal Ruchna 5 maja, 14:00
w Stoczku
Tajfun Jartypory 0-0 Pogoń III Siedlce 30 kwietnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 4-1 Armia Żelków 5 maja, 11:00
w Gończycach
LKS Ostrówek 1-2 GKS Dobre 5 maja, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Płomień II Dębe Wielkie 4 maja, 13:00
Kosovia Kosów Lacki 4-1 Tęcza Stanisławów 5 maja, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Pogoń III Siedlce.
 
Victoria Kałuszyn 3-2 Tęcza Stanisławów 12 maja, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Wicher Sadowne 12 maja, 17:00
Płomień II Dębe Wielkie 7-2 LKS Ostrówek 11 maja, 16:30
w Rudzie
GKS Dobre 1-1 Wilga Miastków Kościelny 11 maja, 16:00
Armia Żelków 2-0 Tajfun Jartypory 12 maja, 16:00
w Chodowie
Grodzisk Krzymosze 3-2 Rywal Ruchna 12 maja, 12:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Armia Żelków.
 
Wicher Sadowne 0-0 Grodzisk Krzymosze 19 maja, 14:00
Rywal Ruchna 0-1 Pogoń III Siedlce 18 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 2-1 GKS Dobre 19 maja, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 4-3 Płomień II Dębe Wielkie 18 maja, 11:00
w Gończycach
LKS Ostrówek 1-0 Tęcza Stanisławów 19 maja, 18:00
Victoria Kałuszyn 0-3 Kosovia Kosów Lacki 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: GKS Dobre.
 
Victoria Kałuszyn 5-2 Wicher Sadowne 26 maja, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 2-2 LKS Ostrówek 26 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Wilga Miastków Kościelny 25 maja, 17:00
Płomień II Dębe Wielkie 3-1 Tajfun Jartypory 26 maja, 18:00
w Rudzie
Armia Żelków 2-5 Rywal Ruchna 25 maja, 17:00
w Chodowie
Pogoń III Siedlce 2-0 Grodzisk Krzymosze 26 maja, 14:00
na stadionie ARMS

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Płomień II Dębe Wielkie.
 
Wicher Sadowne 0-0 Pogoń III Siedlce 30 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 4-0 Armia Żelków 2 czerwca, 17:00
Rywal Ruchna 2-1 GKS Dobre 2 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 2-2 Tęcza Stanisławów 1 czerwca, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 6-1 Kosovia Kosów Lacki 1 czerwca, 11:00
w Gończycach
LKS Ostrówek 2-1 Victoria Kałuszyn 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Tęcza Stanisławów.
 
Tajfun Jartypory 4-2 Kosovia Kosów Lacki 29 maja, 18:00
LKS Ostrówek 6-1 Wicher Sadowne 9 czerwca, 18:00
Victoria Kałuszyn 2-5 Wilga Miastków Kościelny 9 czerwca, 18:00
Płomień II Dębe Wielkie 3-4 Rywal Ruchna 8 czerwca, 17:00
w Rudzie
GKS Dobre 1-3 Grodzisk Krzymosze 9 czerwca, 17:00
Armia Żelków 1-1 Pogoń III Siedlce 9 czerwca, 17:00
w Chodowie

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Kosovia Kosów Lacki.
 
Wicher Sadowne 2-1 Armia Żelków 15 czerwca, 17:30
Pogoń III Siedlce 1-2 GKS Dobre 15 czerwca, 17:30
Grodzisk Krzymosze 3-0 Płomień II Dębe Wielkie 15 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Rywal Ruchna 1-3 Tęcza Stanisławów 15 czerwca, 17:30
Tajfun Jartypory 1-5 Victoria Kałuszyn 15 czerwca, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 3-3 LKS Ostrówek 15 czerwca, 17:30
w Gończycach

Komnet Liga okręgowa 2023/2024 (Siedlce)

Klasa B 2023/2024 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas