|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa A 2023/2024, grupa: Legnica II
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Sparta Parszowice |
20 |
52 |
17 |
1 |
2 |
91-16 |
9 |
1 |
0 |
57-8 |
8 |
0 |
2 |
34-8 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Ikar Miłogostowice |
20 |
51 |
16 |
3 |
1 |
68-23 |
9 |
1 |
0 |
38-6 |
7 |
2 |
1 |
30-17 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
3. |
Unia Miłoradzice |
20 |
51 |
17 |
0 |
3 |
83-20 |
9 |
0 |
1 |
46-8 |
8 |
0 |
2 |
37-12 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
4. |
Kolejarz Miłkowice |
21 |
38 |
12 |
2 |
7 |
53-45 |
5 |
2 |
4 |
23-25 |
7 |
0 |
3 |
30-20 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
5. |
Czarni Rokitki |
20 |
38 |
12 |
2 |
6 |
68-43 |
4 |
2 |
4 |
29-28 |
8 |
0 |
2 |
39-15 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
6. |
Jaworzanka 1946 Jawor |
20 |
33 |
11 |
0 |
9 |
59-48 |
5 |
0 |
5 |
28-24 |
6 |
0 |
4 |
31-24 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Prochowiczanka II Prochowice |
20 |
31 |
10 |
1 |
9 |
66-40 |
6 |
1 |
3 |
31-14 |
4 |
0 |
6 |
35-26 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-4 |
8. |
Sparta Rudna |
20 |
31 |
10 |
1 |
9 |
55-51 |
6 |
1 |
3 |
32-23 |
4 |
0 |
6 |
23-28 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-4 |
9. |
Iskra II Kochlice |
20 |
28 |
9 |
1 |
10 |
67-53 |
6 |
0 |
4 |
30-22 |
3 |
1 |
6 |
37-31 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
20 |
27 |
9 |
0 |
11 |
48-54 |
4 |
0 |
6 |
20-25 |
5 |
0 |
5 |
28-29 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
20 |
24 |
8 |
0 |
12 |
53-93 |
4 |
0 |
6 |
34-37 |
4 |
0 |
6 |
19-56 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Orzeł Mikołajowice |
20 |
22 |
7 |
1 |
12 |
46-68 |
5 |
0 |
5 |
32-30 |
2 |
1 |
7 |
14-38 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Fortuna Obora |
20 |
17 |
5 |
2 |
13 |
41-81 |
3 |
0 |
7 |
18-39 |
2 |
2 |
6 |
23-42 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Huzar Raszówka |
20 |
16 |
5 |
1 |
14 |
49-98 |
4 |
1 |
5 |
32-48 |
1 |
0 |
9 |
17-50 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Albatros Jaśkowice |
20 |
11 |
3 |
2 |
15 |
36-72 |
2 |
0 |
8 |
24-36 |
1 |
2 |
7 |
12-36 |
|
|
|
|
|
|
16. |
Górnik II Lubin |
21 |
4 |
1 |
1 |
19 |
26-104 |
1 |
0 |
9 |
13-49 |
0 |
1 |
10 |
13-55 |
|
|
|
|
|
|
Górnik II Lubin wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 | Sparta Parszowice | | 2-2 | | 4-3 | 2-0 | | 3-0 | | 3-1 | 5-2 | 22-0 | | 5-0 | | 3-0 | 8-0 |
2 | Ikar Miłogostowice | 2-0 | | 1-0 | 1-0 | | 4-1 | | 3-0 | | | 5-0 | 5-1 | 1-1 | 13-3 | | 3-0* |
3 | Unia Miłoradzice | 2-1 | | | | 0-2 | | 2-0 | | 4-1 | 4-0 | 9-0 | 4-1 | 5-1 | | 9-1 | 7-1 |
4 | Kolejarz Miłkowice | | 2-5 | 0-2 | | 4-2 | 2-5 | 4-2 | 3-1 | | | 1-5 | 1-1 | | 2-1 | 1-1 | 3-0* |
5 | Czarni Rokitki | | 1-3 | | | | 1-7 | 2-3 | | 3-2 | | 2-4 | 4-0 | 3-3 | 6-3 | 5-1 | 2-2 |
6 | Jaworzanka 1946 Jawor | 0-3 | 1-2 | 1-8 | | 2-3 | | | 4-2 | | | 0-1 | 5-2 | 4-1 | 3-0 | | 8-2 |
7 | Prochowiczanka II Prochowice | 0-2 | 4-0 | 1-3 | 0-3 | | 3-2 | | 4-0 | 8-4 | 6-0 | | | 5-0 | | 0-0 | |
8 | Sparta Rudna | 0-5 | 4-4 | 4-0 | | 1-5 | 3-4 | 4-0 | | | | 4-3 | 6-0 | | 3-2 | | 3-0* |
9 | Iskra II Kochlice | | 0-3 | 0-2 | 6-1 | 1-5 | 3-0* | | 2-1 | | 4-2 | 8-3 | 3-4 | | 3-1 | | |
10 | Sokół Krzywa (k. Legnicy) | | 1-3 | | 0-3 | 1-7 | 0-1 | | 2-3 | 1-5 | | 5-1 | 2-1 | | 4-0 | 4-1 | |
11 | Grom Gromadzyń-Wielowieś | 1-3 | | 2-4 | 4-6 | | | 6-3 | 1-5 | | 0-8 | | 1-2 | 8-1 | 7-2 | | 4-3 |
12 | Orzeł Mikołajowice | 2-4 | | 0-1 | 1-4 | | | 1-9 | | 7-3 | 4-0 | | | 3-2 | 0-4 | 4-1 | 10-2 |
13 | Fortuna Obora | | 0-4 | | 1-3 | 2-6 | 1-6 | 2-8 | 1-2 | 1-0 | 0-5 | | | | | 7-3 | 3-2 |
14 | Huzar Raszówka | 0-11 | | 3-8 | | 2-5 | | 2-1 | | 4-4 | 3-5 | | 7-2 | 5-10 | | 2-1 | 4-1 |
15 | Albatros Jaśkowice | 1-2 | 2-4 | 0-9 | 1-2 | | 3-4 | | 6-1 | 0-8 | 2-3 | 0-2 | | | 9-1 | | |
16 | Górnik II Lubin | 0-3* | | | 2-5 | 0-4 | 4-1 | 0-9 | 2-8 | 0-9 | 1-3 | | | 3-4 | | 1-3 | |
Kolejka 1 - 15 sierpnia
|
Górnik II Lubin |
0-4 |
Czarni Rokitki |
15 sierpnia, 11:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
1-2 |
Ikar Miłogostowice |
6 września, 17:00 |
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 14:00) odwołany |
Fortuna Obora |
2-8 |
Prochowiczanka II Prochowice |
15 sierpnia, 16:00 |
Sparta Rudna |
4-3 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
15 sierpnia, 16:00 |
Sparta Parszowice |
3-0 |
Albatros Jaśkowice |
15 sierpnia, 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
1-1 |
Orzeł Mikołajowice |
15 sierpnia, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
4-1 |
Iskra II Kochlice |
15 sierpnia, 14:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
4-0 |
Huzar Raszówka |
15 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
|
Iskra II Kochlice |
4-2 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
20 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Mikołajowice |
0-1 |
Unia Miłoradzice |
20 sierpnia, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
1-2 |
Kolejarz Miłkowice |
20 sierpnia, 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1-3 |
Sparta Parszowice |
19 sierpnia, 16:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
4-0 |
Sparta Rudna |
20 sierpnia, 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
1-1 |
Fortuna Obora |
19 sierpnia, 16:00 |
Górnik II Lubin |
4-1 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
27 września, 17:00 |
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 14:00) odwołany |
Huzar Raszówka |
2-5 |
Czarni Rokitki |
20 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
|
Jaworzanka 1946 Jawor |
2-3 |
Czarni Rokitki |
27 sierpnia, 16:00 |
Fortuna Obora |
3-2 |
Górnik II Lubin |
27 sierpnia, 14:00 |
Sparta Rudna |
4-4 |
Ikar Miłogostowice |
27 sierpnia, 15:00 |
Sparta Parszowice |
3-0 |
Prochowiczanka II Prochowice |
26 sierpnia, 17:00 |
Kolejarz Miłkowice |
1-5 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
27 sierpnia, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
9-1 |
Albatros Jaśkowice |
26 sierpnia, 15:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
2-1 |
Orzeł Mikołajowice |
26 sierpnia, 16:00 |
Huzar Raszówka |
4-4 |
Iskra II Kochlice |
27 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 4 - 2-3 września
|
Czarni Rokitki |
3-2 |
Iskra II Kochlice |
3 września, 16:00 |
Orzeł Mikołajowice |
0-4 |
Huzar Raszówka |
3 września, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
2-3 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
3 września, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
2-4 |
Unia Miłoradzice |
3 września, 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
0-3 |
Kolejarz Miłkowice |
2 września, 17:00 |
Ikar Miłogostowice |
2-0 |
Sparta Parszowice |
2 września, 16:00 |
Górnik II Lubin |
2-8 |
Sparta Rudna |
3 września, 14:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
4-1 |
Fortuna Obora |
3 września, 14:00 |
Kolejka 5 - 9-10 września
|
Fortuna Obora |
2-6 |
Czarni Rokitki |
10 września, 11:00 |
Sparta Rudna |
3-4 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
10 września, 14:00 |
Sparta Parszowice |
8-0 |
Górnik II Lubin |
10 września, 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2-5 |
Ikar Miłogostowice |
10 września, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
2-0 |
Prochowiczanka II Prochowice |
9 września, 16:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
5-1 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
9 września, 16:00 |
Huzar Raszówka |
2-1 |
Albatros Jaśkowice |
10 września, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
3-4 |
Orzeł Mikołajowice |
9 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 16-17 września
|
Czarni Rokitki |
4-0 |
Orzeł Mikołajowice |
16 września, 16:00 |
Albatros Jaśkowice |
0-8 |
Iskra II Kochlice |
17 września, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
7-2 |
Huzar Raszówka |
17 września, 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
6-0 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
17 września, 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
1-0 |
Unia Miłoradzice |
16 września, 15:00 |
Górnik II Lubin |
2-5 |
Kolejarz Miłkowice |
17 września, 13:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
0-3 |
Sparta Parszowice |
16 września, 16:00 |
Fortuna Obora |
1-2 |
Sparta Rudna |
17 września, 11:00 |
Kolejka 7 - 23-24 września
|
Sparta Rudna |
1-5 |
Czarni Rokitki |
24 września, 18:00 |
Sparta Parszowice |
5-0 |
Fortuna Obora |
24 września, 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2-5 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
23 września, 16:00 |
Unia Miłoradzice |
7-1 |
Górnik II Lubin |
24 września, 15:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
1-3 |
Ikar Miłogostowice |
24 września, 11:00 |
Huzar Raszówka |
2-1 |
Prochowiczanka II Prochowice |
24 września, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
8-3 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
11 października, 16:30 |
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany |
Orzeł Mikołajowice |
4-1 |
Albatros Jaśkowice |
24 września, 14:00 |
Kolejka 8 - 30 września-1 października
|
Czarni Rokitki |
5-1 |
Albatros Jaśkowice |
30 września, 16:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1-2 |
Orzeł Mikołajowice |
1 października, 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
8-4 |
Iskra II Kochlice |
1 października, 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
13-3 |
Huzar Raszówka |
30 września, 16:00 |
Górnik II Lubin |
1-3 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
1 października, 11:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
1-8 |
Unia Miłoradzice |
1 października, 11:00 |
Fortuna Obora |
1-3 |
Kolejarz Miłkowice |
1 października, 11:00 |
Sparta Rudna |
0-5 |
Sparta Parszowice |
1 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 7-8 października
|
Sparta Parszowice |
2-0 |
Czarni Rokitki |
8 października, 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
3-1 |
Sparta Rudna |
8 października, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
5-1 |
Fortuna Obora |
8 października, 15:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
0-1 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
7 października, 16:00 |
Huzar Raszówka |
4-1 |
Górnik II Lubin |
8 października, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
0-3 |
Ikar Miłogostowice |
8 października, 16:00 |
Orzeł Mikołajowice |
1-9 |
Prochowiczanka II Prochowice |
7 października, 15:20 |
Albatros Jaśkowice |
0-2 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
8 października, 14:00 |
Kolejka 10 - 14-15 października
|
Czarni Rokitki |
2-4 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
14 października, 16:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
0-0 |
Albatros Jaśkowice |
15 października, 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
5-1 |
Orzeł Mikołajowice |
14 października, 15:00 |
Górnik II Lubin |
0-9 |
Iskra II Kochlice |
15 października, 13:30 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
3-0 |
Huzar Raszówka |
15 października, 11:00 |
Fortuna Obora |
0-5 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
15 października, 11:00 |
Sparta Rudna |
4-0 |
Unia Miłoradzice |
14 października, 16:00 |
Sparta Parszowice |
4-3 |
Kolejarz Miłkowice |
15 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 21-22 października
|
Kolejarz Miłkowice |
4-2 |
Czarni Rokitki |
22 października, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
2-1 |
Sparta Parszowice |
22 października, 15:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
2-3 |
Sparta Rudna |
21 października, 16:00 |
Huzar Raszówka |
5-10 |
Fortuna Obora |
22 października, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
3-0 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
21 października, 16:00 |
(wo) |
na boisku 2-1 |
Orzeł Mikołajowice |
10-2 |
Górnik II Lubin |
22 października, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
2-4 |
Ikar Miłogostowice |
22 października, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
6-3 |
Prochowiczanka II Prochowice |
21 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 28-29 października
|
Czarni Rokitki |
2-3 |
Prochowiczanka II Prochowice |
28 października, 15:30 |
Ikar Miłogostowice |
5-0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
28 października, 15:00 |
Górnik II Lubin |
1-3 |
Albatros Jaśkowice |
29 października, 11:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
5-2 |
Orzeł Mikołajowice |
29 października, 14:00 |
Fortuna Obora |
1-0 |
Iskra II Kochlice |
30 marca, 13:00 |
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 listopada, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (17 marca, 14:00) odwołany |
Sparta Rudna |
3-2 |
Huzar Raszówka |
28 października, 15:00 |
Sparta Parszowice |
5-2 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
29 października, 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
0-2 |
Unia Miłoradzice |
29 października, 14:00 |
Kolejka 13 - 4-5 listopada
|
Unia Miłoradzice |
0-2 |
Czarni Rokitki |
5 listopada, 14:30 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
0-3 |
Kolejarz Miłkowice |
4 listopada, 15:00 |
Huzar Raszówka |
0-11 |
Sparta Parszowice |
5 listopada, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
2-1 |
Sparta Rudna |
5 listopada, 11:00 |
Orzeł Mikołajowice |
3-2 |
Fortuna Obora |
5 listopada, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
3-4 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
5 listopada, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
4-3 |
Górnik II Lubin |
5 listopada, 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
4-0 |
Ikar Miłogostowice |
5 listopada, 11:00 |
Kolejka 14 - 11-12 listopada
|
Czarni Rokitki |
1-3 |
Ikar Miłogostowice |
12 listopada, 14:00 |
Górnik II Lubin |
0-9 |
Prochowiczanka II Prochowice |
12 listopada, 11:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
0-1 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
11 listopada, 14:00 |
Fortuna Obora |
7-3 |
Albatros Jaśkowice |
12 listopada, 11:00 |
Sparta Rudna |
6-0 |
Orzeł Mikołajowice |
11 listopada, 16:00 |
Sparta Parszowice |
3-1 |
Iskra II Kochlice |
12 listopada, 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2-1 |
Huzar Raszówka |
12 listopada, 14:00 |
Unia Miłoradzice |
4-0 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
12 listopada, 14:00 |
Kolejka 15 - 18-19 listopada
|
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
1-7 |
Czarni Rokitki |
18 listopada, 14:00 |
Huzar Raszówka |
3-8 |
Unia Miłoradzice |
19 listopada, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
6-1 |
Kolejarz Miłkowice |
18 listopada, 14:30 |
Orzeł Mikołajowice |
2-4 |
Sparta Parszowice |
19 listopada, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
6-1 |
Sparta Rudna |
19 listopada, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
8-1 |
Fortuna Obora |
19 listopada, 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
3-2 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
19 listopada, 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3-0 |
Górnik II Lubin |
18 listopada, 14:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Kolejka 16 - 16-17 marca
|
Czarni Rokitki |
2-2 |
Górnik II Lubin |
16 marca, 15:30 |
Ikar Miłogostowice |
4-1 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
16 marca, 15:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
5-0 |
Fortuna Obora |
17 marca, 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1-5 |
Sparta Rudna |
16 marca, 15:00 |
Albatros Jaśkowice |
1-2 |
Sparta Parszowice |
17 marca, 11:00 |
Orzeł Mikołajowice |
1-4 |
Kolejarz Miłkowice |
17 marca, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
0-2 |
Unia Miłoradzice |
17 marca, 15:30 |
Huzar Raszówka |
3-5 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
17 marca, 14:00 |
Kolejka 17 - 23-24 marca
|
Czarni Rokitki |
6-3 |
Huzar Raszówka |
23 marca, 15:30 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
1-5 |
Iskra II Kochlice |
23 marca, 15:00 |
Unia Miłoradzice |
4-1 |
Orzeł Mikołajowice |
24 marca, 15:00 |
Kolejarz Miłkowice |
1-1 |
Albatros Jaśkowice |
24 marca, 14:00 |
Sparta Parszowice |
22-0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
24 marca, 11:00 |
Sparta Rudna |
4-0 |
Prochowiczanka II Prochowice |
24 marca, 16:00 |
Fortuna Obora |
0-4 |
Ikar Miłogostowice |
24 marca, 14:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
8-2 |
Górnik II Lubin |
23 marca, 15:30 |
Kolejka 18 - 6-7 kwietnia
|
Czarni Rokitki |
1-7 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
7 kwietnia, 14:00 |
Górnik II Lubin |
3-4 |
Fortuna Obora |
7 kwietnia, 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3-0 |
Sparta Rudna |
7 kwietnia, 16:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
0-2 |
Sparta Parszowice |
7 kwietnia, 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
4-6 |
Kolejarz Miłkowice |
7 kwietnia, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
0-9 |
Unia Miłoradzice |
7 kwietnia, 11:00 |
Orzeł Mikołajowice |
4-0 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
7 kwietnia, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
3-1 |
Huzar Raszówka |
7 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 19 - 13-14 kwietnia
|
Iskra II Kochlice |
1-5 |
Czarni Rokitki |
14 kwietnia, 14:00 |
Huzar Raszówka |
7-2 |
Orzeł Mikołajowice |
14 kwietnia, 14:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
4-1 |
Albatros Jaśkowice |
14 kwietnia, 11:00 |
Unia Miłoradzice |
9-0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
13 kwietnia, 15:00 |
Kolejarz Miłkowice |
4-2 |
Prochowiczanka II Prochowice |
13 kwietnia, 17:00 |
Sparta Parszowice |
2-2 |
Ikar Miłogostowice |
14 kwietnia, 11:00 |
Sparta Rudna |
3-0 |
Górnik II Lubin |
13 kwietnia, 16:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Fortuna Obora |
1-6 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
14 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 20 - 20-21 kwietnia
|
Czarni Rokitki |
3-3 |
Fortuna Obora |
20 kwietnia, 16:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
4-2 |
Sparta Rudna |
20 kwietnia, 16:00 |
Górnik II Lubin |
0-3 |
Sparta Parszowice |
|
(wo) |
Ikar Miłogostowice |
1-0 |
Kolejarz Miłkowice |
20 kwietnia, 16:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
1-3 |
Unia Miłoradzice |
21 kwietnia, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0-8 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
21 kwietnia, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
9-1 |
Huzar Raszówka |
21 kwietnia, 14:00 |
Orzeł Mikołajowice |
7-3 |
Iskra II Kochlice |
21 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 21 - 27-28 kwietnia
|
Orzeł Mikołajowice |
- |
Czarni Rokitki |
28 kwietnia, 14:00 |
Iskra II Kochlice |
- |
Albatros Jaśkowice |
28 kwietnia, 11:00 |
Huzar Raszówka |
- |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
28 kwietnia, 14:00 |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
- |
Prochowiczanka II Prochowice |
28 kwietnia, 11:00 |
Unia Miłoradzice |
- |
Ikar Miłogostowice |
27 kwietnia, 15:00 |
Kolejarz Miłkowice |
3-0 |
Górnik II Lubin |
|
(wo) |
Sparta Parszowice |
- |
Jaworzanka 1946 Jawor |
27 kwietnia, 16:00 |
Sparta Rudna |
- |
Fortuna Obora |
27 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 - 4-5 maja
|
Czarni Rokitki |
- |
Sparta Rudna |
5 maja, 17:00 |
Fortuna Obora |
- |
Sparta Parszowice |
5 maja, 11:00 |
Jaworzanka 1946 Jawor |
- |
Kolejarz Miłkowice |
5 maja, 11:00 |
Górnik II Lubin |
- |
Unia Miłoradzice |
|
Ikar Miłogostowice |
- |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
5 maja, 11:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
- |
Huzar Raszówka |
5 maja, 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
- |
Iskra II Kochlice |
5 maja, 14:00 |
Albatros Jaśkowice |
- |
Orzeł Mikołajowice |
5 maja, 11:00 |
Kolejka 23 - 11-12 maja
|
Albatros Jaśkowice |
- |
Czarni Rokitki |
|
Orzeł Mikołajowice |
- |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
|
Iskra II Kochlice |
- |
Prochowiczanka II Prochowice |
|
Huzar Raszówka |
- |
Ikar Miłogostowice |
|
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
- |
Górnik II Lubin |
|
Unia Miłoradzice |
- |
Jaworzanka 1946 Jawor |
|
Kolejarz Miłkowice |
- |
Fortuna Obora |
|
Sparta Parszowice |
- |
Sparta Rudna |
|
Kolejka 24 - 18-19 maja
|
Czarni Rokitki |
- |
Sparta Parszowice |
|
Sparta Rudna |
- |
Kolejarz Miłkowice |
|
Fortuna Obora |
- |
Unia Miłoradzice |
|
Jaworzanka 1946 Jawor |
- |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
|
Górnik II Lubin |
- |
Huzar Raszówka |
|
Ikar Miłogostowice |
- |
Iskra II Kochlice |
|
Prochowiczanka II Prochowice |
- |
Orzeł Mikołajowice |
|
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
- |
Albatros Jaśkowice |
|
Kolejka 25 - 25-26 maja
|
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
- |
Czarni Rokitki |
|
Albatros Jaśkowice |
- |
Prochowiczanka II Prochowice |
|
Orzeł Mikołajowice |
- |
Ikar Miłogostowice |
|
Iskra II Kochlice |
- |
Górnik II Lubin |
|
Huzar Raszówka |
- |
Jaworzanka 1946 Jawor |
|
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
- |
Fortuna Obora |
|
Unia Miłoradzice |
- |
Sparta Rudna |
|
Kolejarz Miłkowice |
- |
Sparta Parszowice |
|
Kolejka 26 - 30 maja
|
Czarni Rokitki |
- |
Kolejarz Miłkowice |
|
Sparta Parszowice |
- |
Unia Miłoradzice |
|
Sparta Rudna |
- |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
|
Fortuna Obora |
- |
Huzar Raszówka |
|
Jaworzanka 1946 Jawor |
- |
Iskra II Kochlice |
|
Górnik II Lubin |
- |
Orzeł Mikołajowice |
|
Ikar Miłogostowice |
- |
Albatros Jaśkowice |
|
Prochowiczanka II Prochowice |
- |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
|
Kolejka 27 - 1-2 czerwca
|
Prochowiczanka II Prochowice |
- |
Czarni Rokitki |
|
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
- |
Ikar Miłogostowice |
|
Albatros Jaśkowice |
- |
Górnik II Lubin |
|
Orzeł Mikołajowice |
- |
Jaworzanka 1946 Jawor |
|
Iskra II Kochlice |
- |
Fortuna Obora |
|
Huzar Raszówka |
- |
Sparta Rudna |
|
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
- |
Sparta Parszowice |
|
Unia Miłoradzice |
- |
Kolejarz Miłkowice |
|
Kolejka 28 - 8-9 czerwca
|
Czarni Rokitki |
- |
Unia Miłoradzice |
|
Kolejarz Miłkowice |
- |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
|
Sparta Parszowice |
- |
Huzar Raszówka |
|
Sparta Rudna |
- |
Iskra II Kochlice |
|
Fortuna Obora |
- |
Orzeł Mikołajowice |
|
Jaworzanka 1946 Jawor |
- |
Albatros Jaśkowice |
|
Górnik II Lubin |
- |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
|
Ikar Miłogostowice |
- |
Prochowiczanka II Prochowice |
|
Kolejka 29 - 15-16 czerwca
|
Ikar Miłogostowice |
- |
Czarni Rokitki |
|
Prochowiczanka II Prochowice |
- |
Górnik II Lubin |
|
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
- |
Jaworzanka 1946 Jawor |
|
Albatros Jaśkowice |
- |
Fortuna Obora |
|
Orzeł Mikołajowice |
- |
Sparta Rudna |
|
Iskra II Kochlice |
- |
Sparta Parszowice |
|
Huzar Raszówka |
- |
Kolejarz Miłkowice |
|
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
- |
Unia Miłoradzice |
|
Kolejka 30 - 22-23 czerwca
|
Czarni Rokitki |
- |
Sokół Krzywa (k. Legnicy) |
|
Unia Miłoradzice |
- |
Huzar Raszówka |
|
Kolejarz Miłkowice |
- |
Iskra II Kochlice |
|
Sparta Parszowice |
- |
Orzeł Mikołajowice |
|
Sparta Rudna |
- |
Albatros Jaśkowice |
|
Fortuna Obora |
- |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
|
Jaworzanka 1946 Jawor |
- |
Prochowiczanka II Prochowice |
|
Górnik II Lubin |
- |
Ikar Miłogostowice |
|
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|