[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomarańcze Korsze 11 30 10 0 1 32-15 4 0 0 13-5 6 0 1 19-10
2.  Start Kruklanki 11 22 7 1 3 44-17 3 1 1 22-7 4 0 2 22-10
3.  Pisa II Barczewo 11 21 6 3 2 38-23 2 2 1 17-13 4 1 1 21-10
4.  Vęgoria II Węgorzewo 11 20 6 2 3 43-28 4 0 2 28-15 2 2 1 15-13
5.  KS Łęgajny 11 19 6 1 4 42-24 4 1 2 28-15 2 0 2 14-9
6.  Start Kozłowo 11 17 5 2 4 22-14 4 0 2 15-6 1 2 2 7-8
7.  Orlęta II Reszel 11 10 3 1 7 17-55 2 0 2 6-14 1 1 5 11-41 1 3 1 0 0 3-0
8.  Warmianka Bęsia 11 10 3 1 7 21-37 1 0 4 8-16 2 1 3 13-21 1 0 0 0 1 0-3
9.  Salęt Boże 11 7 1 4 6 15-48 1 2 3 7-23 0 2 3 8-25
10.  Szansa Reszel 11 5 1 2 8 14-29 1 1 3 8-8 0 1 5 6-21
11.  Łyna II Sępopol 11 4 1 1 9 14-43 0 1 4 8-20 1 0 5 6-23
12.  Mini Soccer Academy Mrągowo 11 23 7 2 2 50-19 5 2 1 40-10 2 0 1 10-9
Mini Soccer Academy Mrągowo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pomarańcze Korsze    2-0 3-0* 3-2 5-3 
 2 Start Kruklanki    2-2 1-4 2-1 12-0 5-0 
 3 Pisa II Barczewo    4-4 4-1 5-2 3-3 1-3 
 4 Vęgoria II Węgorzewo3-4     3-2 7-3 5-1 10-1 0-4 
 5 KS Łęgajny2-3 6-3     1-4 6-0 2-2 3-0* 8-3 
 6 Start Kozłowo1-2 1-2     5-1 3-0 2-0 3-1 
 7 Orlęta II Reszel0-8 1-4     4-2 1-0 
 8 Warmianka Bęsia0-1 3-4 3-7 0-3     2-1 
 9 Salęt Boże1-6 0-9 0-0 2-2     3-2 1-4 
 10 Szansa Reszel1-2 1-3 0-2 1-1     5-0 
 11 Łyna II Sępopol1-4 0-5 2-5 2-2 3-4     
 12 Mini Soccer Academy Mrągowo3-0* 4-2 0-0 11-0 3-4 2-2 7-1 10-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

KS Łęgajny 3-0 Łyna II Sępopol 19 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Start Kozłowo 3-0 Warmianka Bęsia 20 sierpnia, 15:00
Orlęta II Reszel 0-8 Pisa II Barczewo 20 sierpnia, 14:00
Salęt Boże 1-6 Pomarańcze Korsze 20 sierpnia, 16:00
Szansa Reszel 0-2 Vęgoria II Węgorzewo 20 sierpnia, 17:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 4-2 Start Kruklanki 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Łyna II Sępopol 0-5 Start Kruklanki 27 sierpnia, 14:00
Vęgoria II Węgorzewo 0-4 Mini Soccer Academy Mrągowo 27 sierpnia, 15:00
Pisa II Barczewo 3-3 Salęt Boże 27 sierpnia, 14:00
Warmianka Bęsia 0-3 Orlęta II Reszel 26 sierpnia, 16:00
KS Łęgajny 1-4 Start Kozłowo 26 sierpnia, 16:00
Szansa Reszel 1-2 Pomarańcze Korsze 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Start Kozłowo 3-1 Łyna II Sępopol 3 września, 15:00
Orlęta II Reszel 1-4 KS Łęgajny 3 września, 14:00
Salęt Boże 2-2 Warmianka Bęsia 3 września, 16:00
Szansa Reszel 1-3 Pisa II Barczewo 3 września, 17:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 3-0 Pomarańcze Korsze 3 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Kruklanki 1-4 Vęgoria II Węgorzewo 30 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany

Kolejka 4 - 9-10 września

Łyna II Sępopol 2-2 Vęgoria II Węgorzewo 10 września, 14:00
Pomarańcze Korsze 2-0 Start Kruklanki 10 września, 16:00
Pisa II Barczewo 1-3 Mini Soccer Academy Mrągowo 10 września, 14:00
Warmianka Bęsia 2-1 Szansa Reszel 9 września, 16:00
KS Łęgajny 6-0 Salęt Boże 9 września, 16:00
Start Kozłowo 5-1 Orlęta II Reszel 10 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Orlęta II Reszel 1-0 Łyna II Sępopol 17 września, 14:00
Salęt Boże 0-0 Start Kozłowo 17 września, 15:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 3-4 Warmianka Bęsia 17 września, 16:00
Start Kruklanki 2-2 Pisa II Barczewo 17 września, 16:00
Vęgoria II Węgorzewo 3-4 Pomarańcze Korsze 17 września, 16:00
KS Łęgajny 2-2 Szansa Reszel 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Łyna II Sępopol 1-4 Pomarańcze Korsze 24 września, 12:00
Pisa II Barczewo 4-4 Vęgoria II Węgorzewo 24 września, 14:00
Warmianka Bęsia 3-4 Start Kruklanki 23 września, 16:00
KS Łęgajny 8-3 Mini Soccer Academy Mrągowo 23 września, 16:00
Start Kozłowo 2-0 Szansa Reszel 24 września, 15:00
Orlęta II Reszel 4-2 Salęt Boże 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Salęt Boże 1-4 Łyna II Sępopol 1 października, 15:00
Szansa Reszel 1-1 Orlęta II Reszel 1 października, 14:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 0-0 Start Kozłowo 1 października, 15:00
Start Kruklanki 2-1 KS Łęgajny 1 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 5-1 Warmianka Bęsia 1 października, 13:00
Pomarańcze Korsze 3-0 Pisa II Barczewo 30 września, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 8 - 7-8 października

Łyna II Sępopol 2-5 Pisa II Barczewo 8 października, 14:00
Warmianka Bęsia 0-1 Pomarańcze Korsze 7 października, 15:00
KS Łęgajny 6-3 Vęgoria II Węgorzewo 7 października, 15:00
Start Kozłowo 1-2 Start Kruklanki 8 października, 14:00
Salęt Boże 3-2 Szansa Reszel 8 października, 15:30
Mini Soccer Academy Mrągowo 11-0 Orlęta II Reszel 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Szansa Reszel 5-0 Łyna II Sępopol 15 października, 14:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 2-2 Salęt Boże 15 października, 15:00
Start Kruklanki 12-0 Orlęta II Reszel 15 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 3-2 Start Kozłowo 15 października, 13:00
Pomarańcze Korsze 3-2 KS Łęgajny 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany
Pisa II Barczewo 5-2 Warmianka Bęsia 15 października, 14:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Łyna II Sępopol 3-4 Warmianka Bęsia 22 października, 14:00
KS Łęgajny 2-3 Pisa II Barczewo 21 października, 15:00
Start Kozłowo 1-2 Pomarańcze Korsze 22 października, 13:00
Salęt Boże 0-9 Start Kruklanki 22 października, 15:00
Vęgoria II Węgorzewo 7-3 Orlęta II Reszel 22 października, 13:00
Mini Soccer Academy Mrągowo 7-1 Szansa Reszel 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Mini Soccer Academy Mrągowo 10-1 Łyna II Sępopol 29 października, 13:00
Start Kruklanki 5-0 Szansa Reszel 29 października, 13:00
Vęgoria II Węgorzewo 10-1 Salęt Boże 29 października, 12:00
Pomarańcze Korsze 5-3 Orlęta II Reszel 29 października, 13:00
Pisa II Barczewo 4-1 Start Kozłowo 29 października, 13:00
Warmianka Bęsia 3-7 KS Łęgajny 28 października, 14:30

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Łyna II Sępopol - KS Łęgajny
Warmianka Bęsia - Start Kozłowo
Pisa II Barczewo - Orlęta II Reszel
Pomarańcze Korsze - Salęt Boże
Vęgoria II Węgorzewo - Szansa Reszel
Start Kruklanki - Mini Soccer Academy Mrągowo

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pomarańcze Korsze - Szansa Reszel
Start Kruklanki - Łyna II Sępopol
Mini Soccer Academy Mrągowo - Vęgoria II Węgorzewo
Salęt Boże - Pisa II Barczewo
Orlęta II Reszel - Warmianka Bęsia
Start Kozłowo - KS Łęgajny

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Łyna II Sępopol - Start Kozłowo
KS Łęgajny - Orlęta II Reszel
Warmianka Bęsia - Salęt Boże
Pisa II Barczewo - Szansa Reszel
Pomarańcze Korsze - Mini Soccer Academy Mrągowo
Vęgoria II Węgorzewo - Start Kruklanki

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Vęgoria II Węgorzewo - Łyna II Sępopol
Start Kruklanki - Pomarańcze Korsze
Mini Soccer Academy Mrągowo - Pisa II Barczewo
Szansa Reszel - Warmianka Bęsia
Salęt Boże - KS Łęgajny
Orlęta II Reszel - Start Kozłowo

Kolejka 16 - 4-5 maja

Szansa Reszel - KS Łęgajny
Łyna II Sępopol - Orlęta II Reszel
Start Kozłowo - Salęt Boże
Warmianka Bęsia - Mini Soccer Academy Mrągowo
Pisa II Barczewo - Start Kruklanki
Pomarańcze Korsze - Vęgoria II Węgorzewo

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pomarańcze Korsze - Łyna II Sępopol
Vęgoria II Węgorzewo - Pisa II Barczewo
Start Kruklanki - Warmianka Bęsia
Mini Soccer Academy Mrągowo - KS Łęgajny
Szansa Reszel - Start Kozłowo
Salęt Boże - Orlęta II Reszel

Kolejka 18 - 18-19 maja

Łyna II Sępopol - Salęt Boże
Orlęta II Reszel - Szansa Reszel
Start Kozłowo - Mini Soccer Academy Mrągowo
KS Łęgajny - Start Kruklanki
Warmianka Bęsia - Vęgoria II Węgorzewo
Pisa II Barczewo - Pomarańcze Korsze

Kolejka 19 - 25-26 maja

Orlęta II Reszel - Mini Soccer Academy Mrągowo
Pisa II Barczewo - Łyna II Sępopol
Pomarańcze Korsze - Warmianka Bęsia
Vęgoria II Węgorzewo - KS Łęgajny
Start Kruklanki - Start Kozłowo
Szansa Reszel - Salęt Boże

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Łyna II Sępopol - Szansa Reszel
Salęt Boże - Mini Soccer Academy Mrągowo
Orlęta II Reszel - Start Kruklanki
Start Kozłowo - Vęgoria II Węgorzewo
KS Łęgajny - Pomarańcze Korsze
Warmianka Bęsia - Pisa II Barczewo

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Orlęta II Reszel - Vęgoria II Węgorzewo
Szansa Reszel - Mini Soccer Academy Mrągowo
Warmianka Bęsia - Łyna II Sępopol
Pisa II Barczewo - KS Łęgajny
Pomarańcze Korsze - Start Kozłowo
Start Kruklanki - Salęt Boże

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Łyna II Sępopol - Mini Soccer Academy Mrągowo
Szansa Reszel - Start Kruklanki
Salęt Boże - Vęgoria II Węgorzewo
Orlęta II Reszel - Pomarańcze Korsze
Start Kozłowo - Pisa II Barczewo
KS Łęgajny - Warmianka Bęsia

Klasa A 2023/2024 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2023/2024 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2023/2024 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2023/2024 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2023/2024 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2023/2024 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas