[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Red Box Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: wielkopolska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Śrem 20 54 17 3 0 84-11 10 0 0 56-4 7 3 0 28-7
2.  Patria Buk 20 44 14 2 4 49-23 6 2 2 20-9 8 0 2 29-14
3.  Stella Luboń 20 39 12 3 5 56-29 6 2 3 33-20 6 1 2 23-9
4.  PKS Racot 20 34 10 4 6 30-24 5 2 3 18-13 5 2 3 12-11
5.  Grom Wolsztyn 20 33 9 6 5 43-27 6 3 1 29-12 3 3 4 14-15
6.  Pogoń Śmigiel 20 32 9 5 6 46-37 6 1 2 24-13 3 4 4 22-24
7.  Dąb Kębłowo 20 30 9 3 8 41-40 6 3 1 23-12 3 0 7 18-28
8.  Orzeł Granowo 20 29 9 2 9 26-32 6 1 2 14-9 3 1 7 12-23
9.  Korona Bukowiec 20 25 7 4 9 32-41 4 2 5 15-17 3 2 4 17-24
10.  Obra Zbąszyń 20 23 7 2 11 31-36 4 2 4 19-17 3 0 7 12-19
11.  Helios Czempiń 20 22 7 1 12 24-42 6 0 5 15-15 1 1 7 9-27 1 3 1 0 0 1-0
12.  1920 Mosina 20 22 6 4 10 24-36 6 2 2 16-7 0 2 8 8-29 1 0 0 0 1 0-1
13.  Spójnia Strykowo 20 20 5 5 10 31-47 3 2 4 15-21 2 3 6 16-26 1 3 1 0 0 3-0
14.  Orkan Konarzewo 19 20 6 2 11 31-54 4 1 4 16-18 2 1 7 15-36 1 0 0 0 1 0-3
15.  Wielkopolska Komorniki 19 19 6 1 12 25-42 5 1 4 18-17 1 0 8 7-25
16.  Pogoń Książ Wielkopolski 20 6 1 3 16 20-72 0 1 9 11-47 1 2 7 9-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 UKS Śrem    5-0 2-1 11-2 3-0 4-0 5-1 8-0 5-0 10-0 3-0 
 2 Patria Buk1-1     1-2 4-0 1-0 1-3 3-1 2-0 2-2 4-0 1-0 
 3 Stella Luboń0-1 0-3     3-1 6-2 5-4 3-3 2-0 3-0 3-3 6-0 2-3 
 4 PKS Racot1-2 0-3 0-3     3-1 1-0 1-1 4-2 3-0 4-0 1-1 
 5 Grom Wolsztyn2-2 5-1 4-0     2-2 5-0* 1-4 2-1 4-0 1-1 3-1 
 6 Pogoń Śmigiel4-2 0-1     0-3 1-1 3-2 4-1 4-3 6-0 2-0 
 7 Dąb Kębłowo3-1 1-1 1-1 2-2     4-0 1-0 1-3 2-1 5-3 3-0 
 8 Orzeł Granowo1-3 1-1 0-1 2-1 3-2     1-0 2-1 1-0 3-0 
 9 Korona Bukowiec0-3 1-3 0-0 0-2 2-1 5-1     0-1 1-0 3-2 1-2 2-2 
 10 Obra Zbąszyń0-2 3-0 2-2 2-4 0-1 2-1     2-2 6-3 2-1 0-1 
 11 Helios Czempiń1-4 0-2 0-3 0-1 2-1 1-3 1-0     2-0 4-1 1-0 3-0 
 12 1920 Mosina0-2 1-1 3-0 1-0 4-0 1-0 0-1     2-1 2-0 2-2 
 13 Spójnia Strykowo0-5 1-6 1-2 2-2 1-2 2-1 4-2 1-1     3-0 
 14 Orkan Konarzewo1-4 0-4 1-2 1-1 3-2 0-1 3-2 4-1     3-1 
 15 Wielkopolska Komorniki1-1 1-2 0-4 1-0 2-0 3-2 0-1 1-2 3-2     6-3 
 16 Pogoń Książ Wielkopolski0-6 1-7 0-4 0-1 1-5 0-6 2-3 2-8 4-4 1-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

UKS Śrem 10-0 Orkan Konarzewo 12 sierpnia, 13:00
Wielkopolska Komorniki 6-3 Pogoń Książ Wielkopolski 12 sierpnia, 17:00
Patria Buk 3-1 1920 Mosina 12 sierpnia, 15:00
Orzeł Granowo 0-1 PKS Racot 13 sierpnia, 15:00
Korona Bukowiec 0-2 Pogoń Śmigiel 13 sierpnia, 15:00
Dąb Kębłowo 3-1 Stella Luboń 13 sierpnia, 17:00
Spójnia Strykowo 4-2 Helios Czempiń 12 sierpnia, 17:00
Obra Zbąszyń 2-2 Grom Wolsztyn 13 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Helios Czempiń 1-0 Obra Zbąszyń 20 sierpnia, 15:00
PKS Racot 4-2 Korona Bukowiec 20 sierpnia, 17:00
1920 Mosina 1-0 Orzeł Granowo 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-7 Patria Buk 19 sierpnia, 17:00
UKS Śrem 3-0 Wielkopolska Komorniki 20 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 3-1 Orkan Konarzewo 19 sierpnia, 17:00
Spójnia Strykowo 1-6 Stella Luboń 20 sierpnia, 17:00
Dąb Kębłowo 2-2 Pogoń Śmigiel 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Wielkopolska Komorniki 3-2 Orkan Konarzewo 26 sierpnia, 17:00
Patria Buk 1-1 UKS Śrem 26 sierpnia, 15:00
Korona Bukowiec 3-2 1920 Mosina 27 sierpnia, 15:00
Dąb Kębłowo 1-1 PKS Racot 26 sierpnia, 17:00
Spójnia Strykowo 2-2 Pogoń Śmigiel 27 sierpnia, 17:00
Obra Zbąszyń 0-2 Stella Luboń 27 sierpnia, 13:00
Grom Wolsztyn 2-1 Helios Czempiń 26 sierpnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-3 Orzeł Granowo 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Stella Luboń 3-1 Grom Wolsztyn 2 września, 17:00
Pogoń Śmigiel 3-2 Obra Zbąszyń 2 września, 16:00
PKS Racot 1-1 Spójnia Strykowo 2 września, 17:00
1920 Mosina 3-0 Dąb Kębłowo 2 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-8 Korona Bukowiec 2 września, 17:00
UKS Śrem 3-0 Orzeł Granowo 2 września, 13:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Patria Buk 2 września, 17:00
Helios Czempiń 4-1 Orkan Konarzewo 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Patria Buk 2-2 Orkan Konarzewo 9 września, 15:00
Korona Bukowiec 0-3 UKS Śrem 10 września, 15:00
Dąb Kębłowo 3-0 Pogoń Książ Wielkopolski 10 września, 16:00
Spójnia Strykowo 1-1 1920 Mosina 9 września, 17:00
Obra Zbąszyń 3-0 PKS Racot 10 września, 13:00
Grom Wolsztyn 2-2 Pogoń Śmigiel 9 września, 17:00
Helios Czempiń 0-2 Stella Luboń 9 września, 17:00
Wielkopolska Komorniki 3-2 Orzeł Granowo 9 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pogoń Śmigiel 4-1 Helios Czempiń 16 września, 16:00
PKS Racot 3-1 Grom Wolsztyn 17 września, 16:00
1920 Mosina 1-0 Obra Zbąszyń 16 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 4-4 Spójnia Strykowo 16 września, 16:00
UKS Śrem 11-2 Dąb Kębłowo 16 września, 15:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Korona Bukowiec 16 września, 16:00
Patria Buk 1-0 Orzeł Granowo 16 września, 15:00
Stella Luboń 2-3 Orkan Konarzewo 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Korona Bukowiec 1-3 Patria Buk 24 września, 15:00
Dąb Kębłowo 5-3 Wielkopolska Komorniki 24 września, 15:00
Spójnia Strykowo 0-5 UKS Śrem 23 września, 16:30
Obra Zbąszyń 0-1 Pogoń Książ Wielkopolski 23 września, 17:00
Grom Wolsztyn 4-0 1920 Mosina 23 września, 16:00
Helios Czempiń 0-3 PKS Racot 23 września, 14:00
Stella Luboń 6-2 Pogoń Śmigiel 23 września, 16:30
Orkan Konarzewo 0-1 Orzeł Granowo 22 września, 19:30

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Orkan Konarzewo 3-2 Pogoń Śmigiel 30 września, 16:00
PKS Racot 0-3 Stella Luboń 30 września, 16:00
1920 Mosina 0-1 Helios Czempiń 1 października, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-5 Grom Wolsztyn 30 września, 16:00
UKS Śrem 5-1 Obra Zbąszyń 30 września, 13:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Spójnia Strykowo 30 września, 16:00
Patria Buk 4-0 Dąb Kębłowo 30 września, 15:00
Korona Bukowiec 5-1 Orzeł Granowo 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Korona Bukowiec 1-2 Orkan Konarzewo 8 października, 15:00
Dąb Kębłowo 4-0 Orzeł Granowo 8 października, 15:00
Obra Zbąszyń 2-1 Wielkopolska Komorniki 8 października, 13:00
Grom Wolsztyn 2-2 UKS Śrem 7 października, 16:00
Helios Czempiń 3-0 Pogoń Książ Wielkopolski 5 października, 17:00
Stella Luboń 3-3 1920 Mosina 7 października, 16:00
Pogoń Śmigiel 4-2 PKS Racot 7 października, 15:00
Patria Buk 2-0 Spójnia Strykowo 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Orkan Konarzewo 1-2 PKS Racot 14 października, 16:00
1920 Mosina 1-1 Pogoń Śmigiel 15 października, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 Stella Luboń 14 października, 16:00
UKS Śrem 8-0 Helios Czempiń 14 października, 13:00
Wielkopolska Komorniki 2-0 Grom Wolsztyn 14 października, 15:00
Patria Buk 1-3 Obra Zbąszyń 14 października, 15:00
Orzeł Granowo 2-1 Spójnia Strykowo 15 października, 15:00
Korona Bukowiec 2-1 Dąb Kębłowo 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Dąb Kębłowo 2-1 Orkan Konarzewo 22 października, 15:00
Spójnia Strykowo 1-2 Korona Bukowiec 22 października, 15:30
Obra Zbąszyń 2-1 Orzeł Granowo 22 października, 13:00
Grom Wolsztyn 5-1 Patria Buk 21 października, 16:00
Helios Czempiń 1-0 Wielkopolska Komorniki 21 października, 14:00
Stella Luboń 0-1 UKS Śrem 21 października, 15:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 21 października, 15:00
PKS Racot 4-0 1920 Mosina 21 października, 15:30

Kolejka 12 - 28-29 października

Orkan Konarzewo 4-1 1920 Mosina 28 października, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-1 PKS Racot 28 października, 15:00
UKS Śrem 2-1 Pogoń Śmigiel 28 października, 13:00
Wielkopolska Komorniki 0-4 Stella Luboń 28 października, 14:00
Orzeł Granowo 2-1 Grom Wolsztyn 29 października, 14:00
Korona Bukowiec 0-1 Obra Zbąszyń 29 października, 14:00
Dąb Kębłowo 1-3 Spójnia Strykowo 29 października, 14:00
Helios Czempiń 1-4 Patria Buk 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Spójnia Strykowo 3-0 Orkan Konarzewo 5 listopada, 14:00
Obra Zbąszyń 0-1 Dąb Kębłowo 5 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 5-0 Korona Bukowiec 4 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 5-1
Helios Czempiń 1-3 Orzeł Granowo 5 listopada, 14:00
Stella Luboń 0-3 Patria Buk 25 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Śmigiel 6-0 Wielkopolska Komorniki 4 listopada, 14:00
PKS Racot 1-2 UKS Śrem 5 listopada, 14:00
1920 Mosina 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Orkan Konarzewo 3-1 Pogoń Książ Wielkopolski 11 listopada, 16:00
UKS Śrem 5-0 1920 Mosina 11 listopada, 11:00
Wielkopolska Komorniki 1-0 PKS Racot 11 listopada, 14:00
Patria Buk 1-2 Pogoń Śmigiel 11 listopada, 14:00
Orzeł Granowo 1-1 Stella Luboń 12 listopada, 14:00
Korona Bukowiec 1-0 Helios Czempiń 12 listopada, 13:00
Dąb Kębłowo 1-1 Grom Wolsztyn 12 listopada, 14:00
Spójnia Strykowo 2-1 Obra Zbąszyń 11 listopada, 11:15

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Obra Zbąszyń 6-3 Orkan Konarzewo 19 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 1-1 Spójnia Strykowo 18 listopada, 14:00
Helios Czempiń 2-1 Dąb Kębłowo 18 listopada, 14:00
Stella Luboń 3-3 Korona Bukowiec 18 listopada, 12:30
PKS Racot 0-3 Patria Buk 18 listopada, 14:00
1920 Mosina 2-0 Wielkopolska Komorniki 18 listopada, 13:30
Pogoń Książ Wielkopolski 0-6 UKS Śrem 18 listopada, 13:00
Orzeł Granowo 3-2 Pogoń Śmigiel 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Orkan Konarzewo 1-4 UKS Śrem 16 marca, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-3 Wielkopolska Komorniki 17 marca, 15:00
1920 Mosina 0-2 Patria Buk 16 marca, 14:00
PKS Racot 1-1 Orzeł Granowo 16 marca, 15:00
Pogoń Śmigiel 1-1 Korona Bukowiec 16 marca, 15:30
Stella Luboń 5-4 Dąb Kębłowo 16 marca, 14:30
Helios Czempiń 2-0 Spójnia Strykowo 16 marca, 15:00
Grom Wolsztyn 1-4 Obra Zbąszyń 16 marca, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orkan Konarzewo 1-1 Grom Wolsztyn 24 marca, 19:00
Stella Luboń 6-0 Spójnia Strykowo 23 marca, 14:30
Pogoń Śmigiel 0-3 Dąb Kębłowo 23 marca, 15:30
Obra Zbąszyń 2-2 Helios Czempiń 24 marca, 15:30
Korona Bukowiec 0-0 PKS Racot 23 marca, 16:00
Orzeł Granowo 1-0 1920 Mosina 24 marca, 15:00
Patria Buk 1-0 Pogoń Książ Wielkopolski 23 marca, 14:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 UKS Śrem 23 marca, 14:30

Kolejka 18 - 30 marca

Orzeł Granowo 3-0 Pogoń Książ Wielkopolski 30 marca, 15:00
Orkan Konarzewo - Wielkopolska Komorniki 24 kwietnia, 20:30
UKS Śrem 5-0 Patria Buk 30 marca, 14:30
1920 Mosina 4-0 Korona Bukowiec 30 marca, 14:00
PKS Racot 1-0 Dąb Kębłowo 30 marca, 15:00
Pogoń Śmigiel 4-3 Spójnia Strykowo 30 marca, 15:30
Stella Luboń 2-0 Obra Zbąszyń 30 marca, 14:30
Helios Czempiń 0-1 Grom Wolsztyn 30 marca, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Orkan Konarzewo 3-2 Helios Czempiń 6 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 4-0 Stella Luboń 7 kwietnia, 12:00
Obra Zbąszyń 2-4 Pogoń Śmigiel 6 kwietnia, 17:00
Spójnia Strykowo 1-2 PKS Racot 7 kwietnia, 12:00
Dąb Kębłowo 1-0 1920 Mosina 7 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 7 kwietnia, 15:00
Orzeł Granowo 1-3 UKS Śrem 6 kwietnia, 16:00
Patria Buk 4-0 Wielkopolska Komorniki 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Orzeł Granowo 1-0 Wielkopolska Komorniki 13 kwietnia, 11:00
Orkan Konarzewo 0-4 Patria Buk 13 kwietnia, 16:00
UKS Śrem 4-0 Korona Bukowiec 14 kwietnia, 12:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-6 Dąb Kębłowo 13 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 2-1 Spójnia Strykowo 13 kwietnia, 15:00
PKS Racot 3-0 Obra Zbąszyń 13 kwietnia, 17:00
Pogoń Śmigiel 0-1 Grom Wolsztyn 13 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 3-0 Helios Czempiń 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Orkan Konarzewo - Stella Luboń 20 kwietnia, 16:00
Helios Czempiń - Pogoń Śmigiel 20 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn - PKS Racot 20 kwietnia, 15:00
Obra Zbąszyń - 1920 Mosina 21 kwietnia, 15:00
Spójnia Strykowo - Pogoń Książ Wielkopolski 21 kwietnia, 17:00
Dąb Kębłowo - UKS Śrem 21 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec - Wielkopolska Komorniki 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Granowo - Patria Buk 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Orzeł Granowo - Orkan Konarzewo
Patria Buk - Korona Bukowiec
Wielkopolska Komorniki - Dąb Kębłowo
UKS Śrem - Spójnia Strykowo
Pogoń Książ Wielkopolski - Obra Zbąszyń
1920 Mosina - Grom Wolsztyn
PKS Racot - Helios Czempiń
Pogoń Śmigiel - Stella Luboń

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orzeł Granowo - Korona Bukowiec
Pogoń Śmigiel - Orkan Konarzewo
Stella Luboń - PKS Racot
Helios Czempiń - 1920 Mosina
Grom Wolsztyn - Pogoń Książ Wielkopolski
Obra Zbąszyń - UKS Śrem
Spójnia Strykowo - Wielkopolska Komorniki
Dąb Kębłowo - Patria Buk

Kolejka 24 - 11-12 maja

Spójnia Strykowo - Patria Buk
Orkan Konarzewo - Korona Bukowiec
Orzeł Granowo - Dąb Kębłowo
Wielkopolska Komorniki - Obra Zbąszyń
UKS Śrem - Grom Wolsztyn
Pogoń Książ Wielkopolski - Helios Czempiń
1920 Mosina - Stella Luboń
PKS Racot - Pogoń Śmigiel

Kolejka 25 - 18-19 maja

PKS Racot - Orkan Konarzewo
Pogoń Śmigiel - 1920 Mosina
Stella Luboń - Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń - UKS Śrem
Grom Wolsztyn - Wielkopolska Komorniki
Obra Zbąszyń - Patria Buk
Spójnia Strykowo - Orzeł Granowo
Dąb Kębłowo - Korona Bukowiec

Kolejka 26 - 25-26 maja

Orkan Konarzewo - Dąb Kębłowo
Korona Bukowiec - Spójnia Strykowo
Orzeł Granowo - Obra Zbąszyń
Patria Buk - Grom Wolsztyn
Wielkopolska Komorniki - Helios Czempiń
UKS Śrem - Stella Luboń
Pogoń Książ Wielkopolski - Pogoń Śmigiel
1920 Mosina - PKS Racot

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Patria Buk - Helios Czempiń
1920 Mosina - Orkan Konarzewo
PKS Racot - Pogoń Książ Wielkopolski
Pogoń Śmigiel - UKS Śrem
Stella Luboń - Wielkopolska Komorniki
Grom Wolsztyn - Orzeł Granowo
Obra Zbąszyń - Korona Bukowiec
Spójnia Strykowo - Dąb Kębłowo

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Orkan Konarzewo - Spójnia Strykowo
Dąb Kębłowo - Obra Zbąszyń
Korona Bukowiec - Grom Wolsztyn
Orzeł Granowo - Helios Czempiń
Patria Buk - Stella Luboń
Wielkopolska Komorniki - Pogoń Śmigiel
UKS Śrem - PKS Racot
Pogoń Książ Wielkopolski - 1920 Mosina

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Pogoń Książ Wielkopolski - Orkan Konarzewo
1920 Mosina - UKS Śrem
PKS Racot - Wielkopolska Komorniki
Pogoń Śmigiel - Patria Buk
Stella Luboń - Orzeł Granowo
Helios Czempiń - Korona Bukowiec
Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo
Obra Zbąszyń - Spójnia Strykowo

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Pogoń Śmigiel - Orzeł Granowo
Orkan Konarzewo - Obra Zbąszyń
Spójnia Strykowo - Grom Wolsztyn
Dąb Kębłowo - Helios Czempiń
Korona Bukowiec - Stella Luboń
Patria Buk - PKS Racot
Wielkopolska Komorniki - 1920 Mosina
UKS Śrem - Pogoń Książ Wielkopolski

Red Box V liga 2023/2024 (wielkopolska I)
Red Box V liga 2023/2024 (wielkopolska II)
Red Box V liga 2023/2024 (wielkopolska III)

Red Box Klasa okręgowa 2023/2024 (wielkopolska I)
Red Box Klasa okręgowa 2023/2024 (wielkopolska II)
Red Box Klasa okręgowa 2023/2024 (wielkopolska IV)
Red Box Klasa okręgowa 2023/2024 (wielkopolska V)
Red Box Klasa okręgowa 2023/2024 (wielkopolska VI)

Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska I)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska II)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska III)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska IV)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska IX)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska V)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VI)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VII)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VIII)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas