[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UMKS Korab II Łask 9 20 6 2 1 37-12 3 1 0 18-2 3 1 1 19-10 1 1 0 1 0 1-1
2.  Nowosolna II Łódź 9 20 6 2 1 23-12 5 0 0 16-8 1 2 1 7-4 1 1 0 1 0 1-1
3.  Teofilek Łódź 9 19 6 1 2 41-26 3 1 0 16-9 3 0 2 25-17
4.  AKS SMS III Łódź 9 18 6 0 3 30-22 3 0 1 15-6 3 0 2 15-16
5.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 9 15 5 0 4 18-17 2 0 2 8-10 3 0 2 10-7
6.  Łódzki KS (2) 9 12 4 0 5 16-16 3 0 2 10-8 1 0 3 6-8
7.  GKS II Ksawerów 9 10 3 1 5 21-22 3 0 2 17-10 0 1 3 4-12 1 3 1 0 0 2-0
8.  LKS Kwiatkowice 9 10 3 1 5 17-23 2 1 2 12-14 1 0 3 5-9 1 0 0 0 1 0-2
9.  Rokita Rokitnica 9 4 1 1 7 11-36 1 1 3 8-14 0 0 4 3-22
10.  Pisia Zygry 9 3 1 0 8 8-36 0 0 4 3-18 1 0 4 5-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 UMKS Korab II Łask    1-1 5-0 7-1 5-0 
 2 Nowosolna II Łódź    5-4 3-2 1-0 3-2 4-0 
 3 Teofilek Łódź5-5     5-1 3-1 3-2 
 4 AKS SMS III Łódź2-1     1-2 3-2 9-1 
 5 Włókniarz II Konstantynów Łódzki0-4 1-4     3-1 4-1 
 6 Łódzki KS (2)3-0* 0-4 1-4     5-0 1-0 
 7 GKS II Ksawerów9-4 0-2 0-4     2-0 6-0 
 8 LKS Kwiatkowice1-4 1-1 4-8 2-0     4-1 
 9 Rokita Rokitnica1-5 3-2 1-1 0-2     3-4 
 10 Pisia Zygry1-6 1-8 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 2-3 września

GKS II Ksawerów 6-0 Pisia Zygry 3 września, 16:00
Łódzki KS (2) 3-0 UMKS Korab II Łask 3 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-3
Rokita Rokitnica 3-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 4-8 AKS SMS III Łódź 3 września, 16:00
Nowosolna II Łódź 5-4 Teofilek Łódź 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pisia Zygry 1-8 Teofilek Łódź 10 września, 11:00
AKS SMS III Łódź 2-1 Nowosolna II Łódź 10 września, 16:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-1 LKS Kwiatkowice 10 września, 15:00
UMKS Korab II Łask 5-0 Rokita Rokitnica 10 września, 11:00
GKS II Ksawerów 0-4 Łódzki KS (2) 10 września, 16:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Łódzki KS (2) 1-0 Pisia Zygry 17 września, 10:30
Rokita Rokitnica 1-1 GKS II Ksawerów 16 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-4 UMKS Korab II Łask 17 września, 16:00
Nowosolna II Łódź 3-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 17 września, 16:00
Teofilek Łódź 5-1 AKS SMS III Łódź 17 września, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Pisia Zygry 1-2 AKS SMS III Łódź 24 września, 11:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-4 Teofilek Łódź 24 września, 15:00
UMKS Korab II Łask 1-1 Nowosolna II Łódź 24 września, 11:00
GKS II Ksawerów 2-0 LKS Kwiatkowice 24 września, 14:00
Łódzki KS (2) 5-0 Rokita Rokitnica 24 września, 11:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Rokita Rokitnica 3-4 Pisia Zygry 30 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 2-0 Łódzki KS (2) 1 października, 16:00
Nowosolna II Łódź 1-0 GKS II Ksawerów 1 października, 16:00
Teofilek Łódź 5-5 UMKS Korab II Łask 30 września, 17:30
AKS SMS III Łódź 1-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1 października, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pisia Zygry 0-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 8 października, 11:00
UMKS Korab II Łask 5-0 AKS SMS III Łódź 8 października, 11:00
GKS II Ksawerów 9-4 Teofilek Łódź 8 października, 14:00
Łódzki KS (2) 0-4 Nowosolna II Łódź 8 października, 13:00
Rokita Rokitnica 0-2 LKS Kwiatkowice 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 października

LKS Kwiatkowice 4-1 Pisia Zygry 15 października, 15:00
Nowosolna II Łódź 3-2 Rokita Rokitnica 15 października, 15:00
Teofilek Łódź 3-1 Łódzki KS (2) 14 października, 17:00
AKS SMS III Łódź 3-2 GKS II Ksawerów 17 października, 20:15
w pierwotnym terminie (15 października, 16:00) odwołany
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-4 UMKS Korab II Łask 15 października, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Pisia Zygry 1-6 UMKS Korab II Łask 22 października, 11:00
GKS II Ksawerów 0-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany
Łódzki KS (2) 1-4 AKS SMS III Łódź 22 października, 11:00
Rokita Rokitnica 1-5 Teofilek Łódź 21 października, 14:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Nowosolna II Łódź 22 października, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Nowosolna II Łódź 4-0 Pisia Zygry 29 października, 14:00
Teofilek Łódź 3-2 LKS Kwiatkowice 28 października, 17:15
AKS SMS III Łódź 9-1 Rokita Rokitnica 29 października, 16:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-1 Łódzki KS (2) 29 października, 14:00
UMKS Korab II Łask 7-1 GKS II Ksawerów 29 października, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Pisia Zygry - GKS II Ksawerów
UMKS Korab II Łask - Łódzki KS (2)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Rokita Rokitnica
AKS SMS III Łódź - LKS Kwiatkowice
Teofilek Łódź - Nowosolna II Łódź

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Teofilek Łódź - Pisia Zygry
Nowosolna II Łódź - AKS SMS III Łódź
LKS Kwiatkowice - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Rokita Rokitnica - UMKS Korab II Łask
Łódzki KS (2) - GKS II Ksawerów

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Pisia Zygry - Łódzki KS (2)
GKS II Ksawerów - Rokita Rokitnica
UMKS Korab II Łask - LKS Kwiatkowice
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Nowosolna II Łódź
AKS SMS III Łódź - Teofilek Łódź

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

AKS SMS III Łódź - Pisia Zygry
Teofilek Łódź - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Nowosolna II Łódź - UMKS Korab II Łask
LKS Kwiatkowice - GKS II Ksawerów
Rokita Rokitnica - Łódzki KS (2)

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pisia Zygry - Rokita Rokitnica
Łódzki KS (2) - LKS Kwiatkowice
GKS II Ksawerów - Nowosolna II Łódź
UMKS Korab II Łask - Teofilek Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - AKS SMS III Łódź

Kolejka 15 - 18-19 maja

Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Pisia Zygry
AKS SMS III Łódź - UMKS Korab II Łask
Teofilek Łódź - GKS II Ksawerów
Nowosolna II Łódź - Łódzki KS (2)
LKS Kwiatkowice - Rokita Rokitnica

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pisia Zygry - LKS Kwiatkowice
Rokita Rokitnica - Nowosolna II Łódź
Łódzki KS (2) - Teofilek Łódź
GKS II Ksawerów - AKS SMS III Łódź
UMKS Korab II Łask - Włókniarz II Konstantynów Łódzki

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

UMKS Korab II Łask - Pisia Zygry
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - GKS II Ksawerów
AKS SMS III Łódź - Łódzki KS (2)
Teofilek Łódź - Rokita Rokitnica
Nowosolna II Łódź - LKS Kwiatkowice

Kolejka 18 - 8-9 czerwca

Pisia Zygry - Nowosolna II Łódź
LKS Kwiatkowice - Teofilek Łódź
Rokita Rokitnica - AKS SMS III Łódź
Łódzki KS (2) - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
GKS II Ksawerów - UMKS Korab II Łask

Klasa A 2023/2024 (Łódź I)
Klasa A 2023/2024 (Łódź II)
Klasa A 2023/2024 (Łódź III)

Klasa B 2023/2024 (Łódź II)
Klasa B 2023/2024 (Łódź III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas