[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: Kraków IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Borkowianka Borek Szlachecki 9 19 6 1 2 35-14 5 0 0 27-6 1 1 2 8-8
2.  Błękitni Czułówek 9 17 5 2 2 27-10 2 1 0 9-4 3 1 2 18-6 1 1 0 1 0 1-1
3.  Wisła II Jeziorzany 9 17 5 2 2 15-20 3 2 0 8-3 2 0 2 7-17 1 1 0 1 0 1-1
4.  Iskra Czułów 9 16 5 1 3 23-16 5 0 0 18-6 0 1 3 5-10
5.  Sankowia Sanka 8 14 4 2 2 20-14 4 0 0 14-5 0 2 2 6-9 1 3 1 0 0 4-2
6.  Rzozovia Rzozów 9 14 4 2 3 22-18 2 1 1 11-8 2 1 2 11-10 1 0 0 0 1 2-4
7.  Sokół Rybna 9 10 3 1 5 23-17 2 1 2 12-8 1 0 3 11-9 1 3 1 0 0 5-0
8.  Sparta Przeginia Duchowna 9 10 3 1 5 22-30 1 1 3 8-16 2 0 2 14-14 1 0 0 0 1 0-5
9.  Victoria Zalas 8 7 2 1 5 20-25 1 0 2 10-9 1 1 3 10-16
10.  Nadwiślan Rusocice 9 1 0 1 8 5-48 0 1 4 3-27 0 0 4 2-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Borkowianka Borek Szlachecki    2-1 9-0 3-1 7-2 6-2 
 2 Błękitni Czułówek    2-2 4-1 3-1 
 3 Wisła II Jeziorzany1-1     3-2 0-0 1-0 3-0* 
 4 Iskra Czułów3-2 3-0* 4-1     5-3 3-0* 
 5 Sankowia Sanka2-0     4-2 1-0 7-3 
 6 Rzozovia Rzozów2-2 3-2     5-1 1-3 
 7 Sokół Rybna1-3 2-3 3-1     5-0 1-1 
 8 Sparta Przeginia Duchowna2-1 0-6 2-3 2-2     2-4 
 9 Victoria Zalas0-4 1-5     9-0 
 10 Nadwiślan Rusocice0-6* 1-1 1-3 0-9 1-8     


Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: Rzozovia Rzozów, Sankowia Sanka.
 
Borkowianka Borek Szlachecki 9-0 Wisła II Jeziorzany 3 września, 17:00
Iskra Czułów 5-3 Victoria Zalas 2 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 0-9 Sokół Rybna 3 września, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 0-6 Błękitni Czułówek 3 września, 17:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pauza: Iskra Czułów, Błękitni Czułówek.
 
Sokół Rybna 5-0 Sparta Przeginia Duchowna 9 września, 17:00
Victoria Zalas 9-0 Nadwiślan Rusocice 10 września, 11:00
Wisła II Jeziorzany 3-2 Sankowia Sanka 10 września, 14:00
Rzozovia Rzozów 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki 10 września, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: Nadwiślan Rusocice, Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Sankowia Sanka 4-2 Rzozovia Rzozów 17 września, 17:00
Iskra Czułów 4-1 Wisła II Jeziorzany 16 września, 16:30
Sparta Przeginia Duchowna 2-4 Victoria Zalas 17 września, 16:00
Błękitni Czułówek 3-1 Sokół Rybna 17 września, 11:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna, Sokół Rybna.
 
Victoria Zalas 0-4 Błękitni Czułówek 24 września, 11:00
Wisła II Jeziorzany 3-0 Nadwiślan Rusocice 24 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-3
Rzozovia Rzozów 3-2 Iskra Czułów 23 września, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 Sankowia Sanka 23 września, 14:30

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Błękitni Czułówek, Sankowia Sanka.
 
Iskra Czułów 3-2 Borkowianka Borek Szlachecki 30 września, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-3 Rzozovia Rzozów 1 października, 14:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-3 Wisła II Jeziorzany 1 października, 16:00
Sokół Rybna 1-1 Victoria Zalas 30 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Sokół Rybna, Victoria Zalas.
 
Wisła II Jeziorzany 1-1 Błękitni Czułówek 8 października, 11:00
Rzozovia Rzozów 1-3 Sparta Przeginia Duchowna 7 października, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 6-2 Nadwiślan Rusocice 8 października, 16:00
Sankowia Sanka 2-0 Iskra Czułów 7 października, 12:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Iskra Czułów, Victoria Zalas.
 
Nadwiślan Rusocice 1-1 Sankowia Sanka 15 października, 14:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 15 października, 15:30
Błękitni Czułówek 4-1 Rzozovia Rzozów 15 października, 11:00
Sokół Rybna 2-3 Wisła II Jeziorzany 14 października, 13:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Wisła II Jeziorzany 1-0 Victoria Zalas 22 października, 11:00
Rzozovia Rzozów 5-1 Sokół Rybna 21 października, 15:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-1 Błękitni Czułówek 21 października, 15:00
Sankowia Sanka 7-3 Sparta Przeginia Duchowna 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany; w drugim terminie w Babicach
Iskra Czułów 3-0 Nadwiślan Rusocice 21 października, 14:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: Wisła II Jeziorzany, Nadwiślan Rusocice.
 
Sparta Przeginia Duchowna 2-2 Iskra Czułów 29 października, 14:30
Błękitni Czułówek 2-2 Sankowia Sanka 29 października, 11:00
Sokół Rybna 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany
Victoria Zalas 1-5 Rzozovia Rzozów 29 października, 11:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Pauza: Wisła II Jeziorzany, Rzozovia Rzozów.
 
Borkowianka Borek Szlachecki 7-2 Victoria Zalas 4 listopada, 14:00
Sankowia Sanka 1-0 Sokół Rybna 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Trzebini
Iskra Czułów 3-0 Błękitni Czułówek 4 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-3
Nadwiślan Rusocice 1-8 Sparta Przeginia Duchowna 5 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki, Sparta Przeginia Duchowna.
 
Sokół Rybna 3-1 Iskra Czułów 11 listopada, 11:00
Victoria Zalas - Sankowia Sanka 2 grudnia, 13:30
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany
Wisła II Jeziorzany 0-0 Rzozovia Rzozów 4 listopada, 14:00
Nadwiślan Rusocice 0-6 Błękitni Czułówek 12 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-6

Kolejka 12

Pauza: Rzozovia Rzozów, Sankowia Sanka.
 
Wisła II Jeziorzany - Borkowianka Borek Szlachecki
Victoria Zalas - Iskra Czułów
Sokół Rybna - Nadwiślan Rusocice
Błękitni Czułówek - Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 13

Pauza: Błękitni Czułówek, Iskra Czułów.
 
Sparta Przeginia Duchowna - Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice - Victoria Zalas
Sankowia Sanka - Wisła II Jeziorzany
Borkowianka Borek Szlachecki - Rzozovia Rzozów

Kolejka 14

Pauza: Nadwiślan Rusocice, Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Rzozovia Rzozów - Sankowia Sanka
Wisła II Jeziorzany - Iskra Czułów
Victoria Zalas - Sparta Przeginia Duchowna
Sokół Rybna - Błękitni Czułówek

Kolejka 15

Pauza: Sokół Rybna, Sparta Przeginia Duchowna.
 
Błękitni Czułówek - Victoria Zalas
Nadwiślan Rusocice - Wisła II Jeziorzany
Iskra Czułów - Rzozovia Rzozów
Sankowia Sanka - Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 16

Pauza: Sankowia Sanka, Błękitni Czułówek.
 
Borkowianka Borek Szlachecki - Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów - Nadwiślan Rusocice
Wisła II Jeziorzany - Sparta Przeginia Duchowna
Victoria Zalas - Sokół Rybna

Kolejka 17

Pauza: Victoria Zalas, Sokół Rybna.
 
Błękitni Czułówek - Wisła II Jeziorzany
Sparta Przeginia Duchowna - Rzozovia Rzozów
Nadwiślan Rusocice - Borkowianka Borek Szlachecki
Iskra Czułów - Sankowia Sanka

Kolejka 18

Pauza: Iskra Czułów, Victoria Zalas.
 
Sankowia Sanka - Nadwiślan Rusocice
Borkowianka Borek Szlachecki - Sparta Przeginia Duchowna
Rzozovia Rzozów - Błękitni Czułówek
Wisła II Jeziorzany - Sokół Rybna

Kolejka 19

Victoria Zalas - Wisła II Jeziorzany
Sokół Rybna - Rzozovia Rzozów
Błękitni Czułówek - Borkowianka Borek Szlachecki
Sparta Przeginia Duchowna - Sankowia Sanka
Nadwiślan Rusocice - Iskra Czułów

Kolejka 20

Pauza: Wisła II Jeziorzany, Nadwiślan Rusocice.
 
Iskra Czułów - Sparta Przeginia Duchowna
Sankowia Sanka - Błękitni Czułówek
Borkowianka Borek Szlachecki - Sokół Rybna
Rzozovia Rzozów - Victoria Zalas

Kolejka 21

Pauza: Wisła II Jeziorzany, Rzozovia Rzozów.
 
Victoria Zalas - Borkowianka Borek Szlachecki
Sokół Rybna - Sankowia Sanka
Błękitni Czułówek - Iskra Czułów
Sparta Przeginia Duchowna - Nadwiślan Rusocice

Kolejka 22

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki, Sparta Przeginia Duchowna.
 
Błękitni Czułówek - Nadwiślan Rusocice
Iskra Czułów - Sokół Rybna
Sankowia Sanka - Victoria Zalas
Rzozovia Rzozów - Wisła II Jeziorzany

Klasa A 2023/2024 (Kraków I)
Klasa A 2023/2024 (Kraków II)
Klasa A 2023/2024 (Kraków III)

Klasa B 2023/2024 (Kraków I)
Klasa B 2023/2024 (Kraków II)
Klasa B 2023/2024 (Kraków III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas