[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Sławków 24 69 23 0 1 148-24 12 0 0 86-14 11 0 1 62-10
2.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 61 20 1 3 94-36 11 0 1 49-13 9 1 2 45-23
3.  Górnik II Wojkowice 24 51 16 3 5 87-41 8 2 2 44-20 8 1 3 43-21
4.  Czarni Sosnowiec 24 47 15 2 7 86-49 7 1 4 45-24 8 1 3 41-25
5.  Warta II Zawiercie 24 33 10 3 11 59-68 6 2 4 34-30 4 1 7 25-38 4 7 2 1 1 9-11
6.  Górnik II Piaski (Czeladź) 24 33 10 3 11 69-49 5 2 5 32-20 5 1 6 37-29 4 5 1 2 1 9-7
7.  Błękitni Sarnów 24 33 10 3 11 56-65 6 0 6 32-36 4 3 5 24-29 4 4 1 1 2 7-7
8.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 24 31 10 1 13 69-75 6 1 5 35-29 4 0 8 34-46
9.  Jedność Strzyżowice 24 28 9 1 14 58-79 6 0 6 32-36 3 1 8 26-43
10.  Źródło II Kromołów (Zawiercie) 24 22 7 1 16 57-78 5 0 7 41-39 2 1 9 16-39
11.  JavaFit Sosnowiec 24 18 5 3 16 43-134 5 2 5 27-55 0 1 11 16-79
12.  Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 24 12 4 0 20 45-118 4 0 8 30-46 0 0 12 15-72
13.  Sarmacja II Będzin 24 19 6 1 17 39-94 4 1 7 24-37 2 0 10 15-57
Sarmacja II Będzin wycofała się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 UKS Sławków    4-3 7-0 4-2 7-1 2-1 7-1 6-3 12-1 4-1 16-1 14-0 3-0* 
 2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)2-1     3-2 1-2 7-1 4-1 3-0 5-3 1-0 5-0 10-2 6-1 2-0 
 3 Górnik II Wojkowice0-2 2-2     5-1 4-5 4-0 1-1 8-3 2-1 3-1 7-1 5-3 3-0* 
 4 Czarni Sosnowiec1-4 3-5 3-1     4-2 1-4 1-1 1-2 5-3 9-1 9-1 5-0 3-0* 
 5 Warta II Zawiercie2-3 4-1 2-6 0-3*     2-2 3-2 5-2 4-1 1-0 2-2 5-2 4-6 
 6 Górnik II Piaski (Czeladź)1-3 1-2 0-3 2-3 6-1     1-1 3-1 0-2 1-1 2-1 8-1 7-1 
 7 Błękitni Sarnów0-6* 3-6 0-7 1-4 1-3 3-0     1-2 4-2 4-2 7-2 5-2 3-0* 
 8 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)0-9 0-1 2-2 0-5 3-0* 1-4 0-4     5-2 3-0 4-1 6-0 11-1 
 9 Jedność Strzyżowice0-6 2-5 1-3 3-0* 2-1 2-7 3-5 6-2     4-0 4-1 3-1 2-5 
 10 Źródło II Kromołów (Zawiercie)0-7 2-3 0-6 1-3 0-4 5-3 0-1 2-6 7-3     6-1 5-1 13-1 
 11 JavaFit Sosnowiec1-5 2-9 1-5 2-11 2-2 0-12 3-0* 3-2 1-1 4-3     5-4 3-1 
 12 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza1-13 0-1 2-6 4-5 0-4 5-0 1-4 4-1 2-6 1-4 7-2     3-0 
 13 Sarmacja II Będzin2-3 0-7 0-2 2-2 2-1 0-3* 6-4 2-7 0-4 0-3* 5-1 5-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
Czarni Sosnowiec 3-1 Górnik II Wojkowice 27 sierpnia, 13:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 1-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Sarnów 7-2 JavaFit Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 7-3 Jedność Strzyżowice 26 sierpnia, 17:00
UKS Sławków 14-0 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 26 sierpnia, 14:00
Warta II Zawiercie 4-6 Sarmacja II Będzin 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 11-1 Sarmacja II Będzin 2 września, 11:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 0-4 Warta II Zawiercie 3 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 0-6 UKS Sławków 3 września, 16:00
JavaFit Sosnowiec 4-3 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 3 września, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Błękitni Sarnów 2 września, 16:00
Górnik II Wojkowice 4-0 Górnik II Piaski (Czeladź) 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Górnik II Piaski (Czeladź).
 
Czarni Sosnowiec 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 17:00
Błękitni Sarnów 0-7 Górnik II Wojkowice 10 września, 16:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10 września, 16:00
UKS Sławków 16-1 JavaFit Sosnowiec 9 września, 16:00
Warta II Zawiercie 4-1 Jedność Strzyżowice 10 września, 16:00
Sarmacja II Będzin 5-0 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 10 września, 13:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6-0 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 17 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 2-5 Sarmacja II Będzin 17 września, 11:30
JavaFit Sosnowiec 2-2 Warta II Zawiercie 16 września, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 UKS Sławków 16 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 12:00) odwołany
Górnik II Wojkowice 3-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 17 września, 16:00
Czarni Sosnowiec 1-4 Górnik II Piaski (Czeladź) 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Źródło II Kromołów (Zawiercie).
 
Górnik II Piaski (Czeladź) 3-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 24 września, 16:00
Błękitni Sarnów 1-4 Czarni Sosnowiec 23 września, 16:00
UKS Sławków 7-0 Górnik II Wojkowice 23 września, 16:00
Warta II Zawiercie 4-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 23 września, 16:00
Sarmacja II Będzin 5-1 JavaFit Sosnowiec 24 września, 11:30
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 2-6 Jedność Strzyżowice 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: UKS Sławków.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5-2 Jedność Strzyżowice 30 września, 15:30
JavaFit Sosnowiec 5-4 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 30 września, 14:15
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Sarmacja II Będzin 30 września, 15:30
Górnik II Wojkowice 4-5 Warta II Zawiercie 1 października, 11:00
Czarni Sosnowiec 9-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 1 października, 15:30
Górnik II Piaski (Czeladź) 1-1 Błękitni Sarnów 1 października, 12:30

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Warta II Zawiercie.
 
Błękitni Sarnów 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 7 października, 15:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 5-3 Górnik II Piaski (Czeladź) 8 października, 12:00
UKS Sławków 4-2 Czarni Sosnowiec 7 października, 15:00
Sarmacja II Będzin 0-2 Górnik II Wojkowice 8 października, 11:30
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 8 października, 15:00
Jedność Strzyżowice 4-1 JavaFit Sosnowiec 8 października, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Sarmacja II Będzin.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-1 JavaFit Sosnowiec 14 października, 15:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Jedność Strzyżowice 14 października, 15:00
Górnik II Wojkowice 5-3 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 15 października, 11:00
Czarni Sosnowiec 4-2 Warta II Zawiercie 15 października, 15:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 1-3 UKS Sławków 15 października, 12:30
Błękitni Sarnów 4-2 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 14 października, 15:30

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Zagłębie II Dąbrowa Górnicza.
 
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-6 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 października, 15:00
UKS Sławków 7-1 Błękitni Sarnów 21 października, 15:00
Warta II Zawiercie 2-2 Górnik II Piaski (Czeladź) 22 października, 15:00
Sarmacja II Będzin 2-2 Czarni Sosnowiec 22 października, 11:30
Jedność Strzyżowice 1-3 Górnik II Wojkowice 21 października, 11:00
JavaFit Sosnowiec 2-9 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 28 października, 14:00
Górnik II Wojkowice 7-1 JavaFit Sosnowiec 29 października, 11:00
Czarni Sosnowiec 5-0 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 29 października, 14:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 7-1 Sarmacja II Będzin 29 października, 11:00
Błękitni Sarnów 1-3 Warta II Zawiercie 22 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (16 marca, 15:00) odwołany
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 0-7 UKS Sławków 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: JavaFit Sosnowiec.
 
UKS Sławków 6-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 14:00
Warta II Zawiercie 1-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 5 listopada, 14:00
Sarmacja II Będzin 6-4 Błękitni Sarnów 4 listopada, 13:45
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 5-0 Górnik II Piaski (Czeladź) 4 listopada, 14:00
Jedność Strzyżowice 3-0 Czarni Sosnowiec 5 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-6
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Górnik II Wojkowice 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Górnik II Wojkowice 11 listopada, 11:00
Czarni Sosnowiec 9-1 JavaFit Sosnowiec 12 listopada, 11:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 0-2 Jedność Strzyżowice 11 listopada, 14:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 13-1 Sarmacja II Będzin 11 listopada, 10:00
UKS Sławków 7-1 Warta II Zawiercie 11 listopada, 14:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1-4 Błękitni Sarnów 11 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
Warta II Zawiercie 5-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 19 listopada, 13:00
Sarmacja II Będzin 2-3 UKS Sławków 18 listopada, 11:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1-4 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 19 listopada, 13:00
Jedność Strzyżowice 3-5 Błękitni Sarnów 18 listopada, 13:00
JavaFit Sosnowiec 0-12 Górnik II Piaski (Czeladź) 16 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Czarni Sosnowiec 18 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).
 
Górnik II Wojkowice 5-1 Czarni Sosnowiec 24 marca, 15:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Górnik II Piaski (Czeladź) 23 marca, 15:00
JavaFit Sosnowiec 3-0 Błękitni Sarnów 24 marca, 15:30
(wo)
na boisku 1-6
Jedność Strzyżowice 4-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 23 marca, 15:30
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1-13 UKS Sławków 24 marca, 15:30
Sarmacja II Będzin 2-1 Warta II Zawiercie 24 marca, 12:00

Kolejka 15 - 30 marca

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Sarmacja II Będzin 2-7 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 30 marca, 13:00
Warta II Zawiercie 5-2 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 30 marca, 13:00
UKS Sławków 12-1 Jedność Strzyżowice 30 marca, 13:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 6-1 JavaFit Sosnowiec 30 marca, 15:30
Błękitni Sarnów 3-6 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 marca, 14:15
Górnik II Piaski (Czeladź) 0-3 Górnik II Wojkowice 30 marca, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Górnik II Piaski (Czeladź).
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Czarni Sosnowiec 6 kwietnia, 16:00
Górnik II Wojkowice 1-1 Błękitni Sarnów 7 kwietnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 6 kwietnia, 16:00
JavaFit Sosnowiec 1-5 UKS Sławków 7 kwietnia, 17:00
Jedność Strzyżowice 2-1 Warta II Zawiercie 7 kwietnia, 11:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 3-0 Sarmacja II Będzin 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 4-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 17:00
Sarmacja II Będzin 0-4 Jedność Strzyżowice 14 kwietnia, 11:30
Warta II Zawiercie 2-2 JavaFit Sosnowiec 14 kwietnia, 11:00
UKS Sławków 4-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 13 kwietnia, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 0-6 Górnik II Wojkowice 14 kwietnia, 11:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 2-3 Czarni Sosnowiec 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Pauza: Źródło II Kromołów (Zawiercie).
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Górnik II Piaski (Czeladź) 20 kwietnia, 15:30
Czarni Sosnowiec 1-1 Błękitni Sarnów 21 kwietnia, 17:00
Górnik II Wojkowice 0-2 UKS Sławków 21 kwietnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7-1 Warta II Zawiercie 20 kwietnia, 13:00
JavaFit Sosnowiec 3-1 Sarmacja II Będzin 21 kwietnia, 11:00
Jedność Strzyżowice 3-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: UKS Sławków.
 
Jedność Strzyżowice 6-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 28 kwietnia, 10:45
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 7-2 JavaFit Sosnowiec 28 kwietnia, 17:00
Sarmacja II Będzin 0-7 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 28 kwietnia, 11:30
Warta II Zawiercie 2-6 Górnik II Wojkowice 28 kwietnia, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 1-3 Czarni Sosnowiec 28 kwietnia, 11:00
Błękitni Sarnów 3-0 Górnik II Piaski (Czeladź) 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Warta II Zawiercie.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Błękitni Sarnów 5 czerwca, 18:00
Górnik II Piaski (Czeladź) 1-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 5 maja, 11:00
Czarni Sosnowiec 1-4 UKS Sławków 6 maja, 19:00
Górnik II Wojkowice 3-0 Sarmacja II Będzin
(wo)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 4 maja, 17:00
JavaFit Sosnowiec 1-1 Jedność Strzyżowice 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Sarmacja II Będzin.
 
JavaFit Sosnowiec 3-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 2-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 11:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 2-6 Górnik II Wojkowice 11 maja, 10:00
Warta II Zawiercie 0-3 Czarni Sosnowiec 12 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
UKS Sławków 2-1 Górnik II Piaski (Czeladź) 11 maja, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 0-1 Błękitni Sarnów 12 maja, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Zagłębie II Dąbrowa Górnicza.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 18 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 0-6 UKS Sławków 18 maja, 15:30
(wo)
na boisku 2-6
Górnik II Piaski (Czeladź) 6-1 Warta II Zawiercie 19 maja, 17:00
Czarni Sosnowiec 3-0 Sarmacja II Będzin
(wo)
Górnik II Wojkowice 2-1 Jedność Strzyżowice 19 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10-2 JavaFit Sosnowiec 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 25 maja, 11:00
JavaFit Sosnowiec 1-5 Górnik II Wojkowice 26 maja, 17:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 4-5 Czarni Sosnowiec 26 maja, 17:00
Sarmacja II Będzin 0-3 Górnik II Piaski (Czeladź)
(wo)
Warta II Zawiercie 3-2 Błękitni Sarnów 26 maja, 17:00
UKS Sławków 4-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: JavaFit Sosnowiec.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-9 UKS Sławków 1 czerwca, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 0-4 Warta II Zawiercie 2 czerwca, 11:00
Błękitni Sarnów 3-0 Sarmacja II Będzin
(wo)
Górnik II Piaski (Czeladź) 8-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1 czerwca, 11:00
Czarni Sosnowiec 5-3 Jedność Strzyżowice 2 czerwca, 17:00
Górnik II Wojkowice 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
Błękitni Sarnów 5-2 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 9 czerwca, 17:00
Górnik II Wojkowice 8-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 czerwca, 17:00
JavaFit Sosnowiec 2-11 Czarni Sosnowiec 9 czerwca, 17:00
Jedność Strzyżowice 2-7 Górnik II Piaski (Czeladź) 9 czerwca, 11:00
Sarmacja II Będzin 0-3 Źródło II Kromołów (Zawiercie)
(wo)
Warta II Zawiercie 2-3 UKS Sławków 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Górnik II Wojkowice.
 
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Warta II Zawiercie 15 czerwca, 12:00
(wo)
nie odbył się
UKS Sławków 3-0 Sarmacja II Będzin
(wo)
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 5-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 16 czerwca, 11:00
Błękitni Sarnów 4-2 Jedność Strzyżowice 15 czerwca, 15:30
Górnik II Piaski (Czeladź) 2-1 JavaFit Sosnowiec 15 czerwca, 11:00
Czarni Sosnowiec 3-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 16 czerwca, 18:00

Klasa A 2023/2024 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas