Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Mazowiecki ZPN - 26 maja 2024
Fortuna I liga 2023/2024,
15:00 Odra Opole 2-0 Znicz Pruszków
15:00 Wisła Płock 1-2 Resovia
15:00 Stal Rzeszów 1-2 Polonia Warszawa
Decathlon V liga 2023/2024, mazowiecka I
14:00 Huragan Wołomin 0-1 Narew 1962 Ostrołęka
17:00 Okęcie Warszawa 2-1 Unia Warszawa
Decathlon V liga 2023/2024, mazowiecka II
12:00 Radomiak II Radom 0-0 KS Teresin
Dalubo Liga okręgowa 2023/2024, Ciechanów-Ostrołęka
13:00 ULKS Ołdaki 3-0 Konopianka Konopki
16:00 Rzekunianka Rzekuń 3-1 Kurpik Kadzidło
16:00 Korona Szydłowo 4-1 Sona Nowe Miasto
17:00 Wkra Radzanów 3-1 Wkra Sochocin
Liga okręgowa 2023/2024, Płock
13:00 Szopen Sanniki 3-3 Skrwa Łukomie
14:00 Delta Słupno 1-1 Skra Drobin
Tymex Liga okręgowa 2023/2024, Radom
16:00 Zodiak Sucha 3-2 Mazowsze Grójec
17:00 Akcja I Jastrzębia 2-1 KS Błotnica Stara
Komnet Liga okręgowa 2023/2024, Siedlce
11:00 Pogoń II Siedlce 5-2 Zryw Sobolew
11:00 Jastrząb Żeliszew 5-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
13:00 ŁDK Łosice 6-2 ULKS Gołąbek
16:00 Czarni Węgrów 2-2 Hutnik Huta Czechy
16:30 Promnik Gończyce 1-3 Wektra Zbuczyn
17:00 Orzeł Unin 2-2 Fenix Siennica
18:00 Podlasie II Sokołów Podlaski 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Amnis Energia Liga okręgowa 2023/2024, Warszawa I
10:00 Delta Warszawa 1-3 KS Łomianki
10:00 PKS Radość (Warszawa) 2-4 Wicher Kobyłka
13:30 KS Halinów 3-4 Grom Warszawa
Kahlenberg Liga okręgowa 2023/2024, Warszawa II
12:15 Milan II Milanówek 1-2 Promyk Nowa Sucha
Pielęgnacja Muraw Klasa A 2023/2024, Ciechanów-Ostrołęka
11:00 GKS Pokrzywnica 10-0 Świt Baranowo
15:00 GUKS Krasnosielc 1-3 Narew 1962 II Ostrołęka
Klasa A 2023/2024, Płock
11:00 Polonia Radzanowo 1-2 Zorza Szczawin Kościelny
14:00 Pogoń Słupia 1-6 Błękitni Raciąż
Rapo Klasa A 2023/2024, Radom I
10:00 Gryfia Mirów 0-10 Zawisza Sienno
11:00 Energia II Kozienice 0-1 KS Jastrząb
14:00 KS Magnuszew 2-3 Zwolenianka Zwoleń
15:00 Krępianka Rzeczniów 2-2 KS Chomentów
Wosztyl Klasa A 2023/2024, Radom II
17:00 MKS Wyśmierzyce 6-0 KS Lesznowola
17:00 Ruszcovia Borkowice 5-3 Chojniak Wieniawa
Mersi.pl Klasa A 2023/2024, Siedlce
14:00 Pogoń III Siedlce 2-0 Grodzisk Krzymosze
17:00 Victoria Kałuszyn 5-2 Wicher Sadowne
17:00 Kosovia Kosów Lacki 2-2 LKS Ostrówek
18:00 Płomień II Dębe Wielkie 3-1 Tajfun Jartypory
Canyon Klasa A 2023/2024, Warszawa I
10:00 Legionovia III Legionowo 5-1 Bug II Wyszków
16:30 Huragan II Wołomin 1-3 PRO Warszawa
18:00 ŁKS Łochów 11-1 Wkra Pomiechówek
19:00 GKS Dąbrówka 1-4 Korona Jadów
Expressdruk Klasa A 2023/2024, Warszawa II
12:30 Mazur II Karczew 3-0 Zły Warszawa
18:00 Wisła Dziecinów 1-1 Drukarz II Warszawa
Windoor Klasa A 2023/2024, Warszawa III
11:00 MKS II Piaseczno 2-5 Sparta Jazgarzew
18:30 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-4 Jedność Żabieniec
Strefa Sportu Klasa A 2023/2024, Warszawa IV
11:00 Orzeł Kampinos 8-0 Passovia Pass
16:00 LKS II Chlebnia 1-2 Naprzód Brwinów
Ostrovit Klasa B 2023/2024, Ciechanów
14:00 Żbik II Nasielsk 7-2 MKS II Ciechanów
17:30 Jutrzenka Unieck 2-3 GKS Świercze
Ostrovit Klasa B 2023/2024, Ostrołęka
17:30 Orzyc Chorzele 1-1 Orz Goworowo
Klasa B 2023/2024, Płock
11:00 Wisła Główina-Sobowo 2-3 Orkan Sochaczew
17:00 Mazowia Słubice 1-0 Sparta Nowe Miszewo
18:00 Zjednoczeni Bulkowo 1-2 Wisła Nowy Duninów
Mirax Klasa B 2023/2024, Radom I
12:00 Proch II Pionki 3-1 Plon Garbatka-Letnisko
12:00 Wisła Solec 1-3 Zorza Kowala
15:00 Wisła Chotcza 1-3 Postęp Łaziska
16:00 Beniaminek Iłża 2-2 Gracja II Tczów
16:00 WKS Zajezierze 1-4 Legion Suskowola
Mirax Klasa B 2023/2024, Radom II
12:00 KS Wysokin 0-3 Mogielanka Mogielnica
16:00 GKS Belsk Duży 3-1 KS Jedlanka
Klasa B 2023/2024, Siedlce
11:00 Olimpia Latowicz 1-2 Amazonka Wiśniew
14:00 GKS Andrzejewo 2-1 Jutrzenka Cegłów
16:00 Niwa Tęczki 1-3 ŁDK II Łosice
17:00 LUKS Rzakta 1-0 Iskra Zaręby Kościelne
18:00 Tęcza Korczew 1-5 Zorza Sterdyń
Klasa B 2023/2024, Warszawa I
12:00 Mewa Krubin 2-1 Impet Łajski
14:00 Orły II Zielonka 6-2 Rządza Załubice
18:00 WKS Rząśnik 5-1 AP FFK Warszawa
Klasa B 2023/2024, Warszawa II
10:30 KS Sobienie Jeziory 4-0 Piorun Warszawa
11:00 Start Otwock 4-2 Wisła Maciejowice
17:00 KS Puznówka 1996 2-5 PKS II Radość (Warszawa)
Klasa B 2023/2024, Warszawa III
14:00 Marcovia II Marki 4-1 Coco Jambo Warszawa
16:00 Unia II Warszawa 5-1 Ursus III Warszawa
Klasa B 2023/2024, Warszawa IV
14:45 Milan III Milanówek 3-0 Błyskawica Warszawa
20:30 KKS Żoliborz (Warszawa) 4-9 Kamionek Warszawa
Klasa B 2023/2024, Warszawa V
13:00 Perła II Złotokłos 1-1 Hubertus Zalesie Górne
14:00 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Walka Kosów
15:00 Urzecze Gassy 0-2 Victoria Głosków
15:00 Sparta II Jazgarzew 4-2 Anprel II Nowa Wieś
18:00 Grom Prace Małe 3-7 KS Wilanów (Warszawa)
19:00 GTS Grodzisk Mazowiecki 1-1 Jedność II Żabieniec
Klasa B 2023/2024, Warszawa VI
14:30 Orion Cegłów 4-1 KS II Teresin
15:00 Mszczonowianka II Mszczonów 5-3 Partyzant II Leszno
18:00 UKS Ołtarzew 7-1 UKS Borzęcin
18:00 Ryś II Laski 2-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orlen I liga kobiet 2023/2024,
12:30 Ząbkovia Ząbki (k) 0-5 Ślęza Wrocław (k)
14:00 KKP Bydgoszcz (k) 3-0 Sportowa Czwórka Radom (k)
II liga kobiet 2023/2024, północna
12:00 GSS Grodzisk Wielkopolski (k) 0-2 KU-AZS UW Warszawa (k)
15:00 Loczki Wyszków (k) 6-1 Praga Warszawa (k)
Aquick IV liga kobiet 2023/2024, mazowiecka
16:00 Świt Barcząca (k) 8-3 Mustang Wielgie (k)
18:00 GOSiR Piaseczno (k) 0-7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
Centralna Liga Juniorów 2023/2024,
15:30 Korona Kielce (j) 3-4 Legia Warszawa (j)
Centralna Liga Juniorów U-17 2023/2024, wschodnia
13:00 Motor Lublin (jm) 3-7 SSM Wisła Płock (jm)
13:00 KKP Korona Kielce (jm) 3-5 Escola Varsovia Warszawa (jm)
13:00 Igloopol Dębica (jm) 3-2 Legia Warszawa (jm)
13:00 MKS Polonia Warszawa (jm) 3-1 AKS SMS Łódź (jm)