[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Tymex Liga okręgowa 2023/2024, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Proch Pionki 30 70 23 1 6 76-27 14 0 1 47-10 9 1 5 29-17
2.  KS Warka 30 67 21 4 5 93-33 11 3 1 47-14 10 1 4 46-19
3.  Szydłowianka Szydłowiec 30 55 16 7 7 57-23 10 3 2 32-8 6 4 5 25-15
4.  Mazowsze Grójec 30 54 15 9 6 48-30 7 7 1 21-10 8 2 5 27-20 2 6 2 0 0 2-0
5.  Powiślanka Lipsko 30 54 16 6 8 62-34 9 2 4 36-16 7 4 4 26-18 2 0 0 0 2 0-2
6.  Centrum Radom 30 49 15 4 11 54-45 7 2 6 25-27 8 2 5 29-18
7.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 46 13 7 10 55-58 7 4 4 29-26 6 3 6 26-32
8.  Orzeł Wierzbica 30 42 13 3 14 42-50 7 1 7 19-19 6 2 7 23-31
9.  Gracja Tczów 30 40 12 4 14 63-65 8 1 6 44-34 4 3 8 19-31
10.  KS Błotnica Stara 30 38 11 5 14 36-61 8 1 6 21-25 3 4 8 15-36
11.  Królewscy Jedlnia 30 34 8 10 12 42-54 5 5 5 30-28 3 5 7 12-26
12.  Zodiak Sucha 30 32 10 2 18 55-77 6 1 8 27-28 4 1 10 28-49
13.  Wulkan Zakrzew 30 28 7 7 16 32-69 3 5 7 17-30 4 2 9 15-39
14.  Polonia Iłża 30 27 6 9 15 52-62 4 4 7 32-32 2 5 8 20-30
15.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 24 5 9 16 42-63 4 4 7 27-28 1 5 9 15-35
16.  Akcja I Jastrzębia 30 15 4 3 23 27-85 3 2 10 14-33 1 1 13 13-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Proch Pionki    3-2 1-0 1-0 4-1 2-0 5-0 4-1 1-0 3-0 0-1 3-1 3-1 3-2 10-1 4-0 
 2 KS Warka1-2     2-2 1-0 2-1 3-2 3-3 4-0 7-1 5-1 4-0 5-2 7-0 0-0 1-0 2-0 
 3 Szydłowianka Szydłowiec2-1 1-1     4-0 0-1 2-0 1-1 2-1 1-0 2-0 1-0 8-0 1-2 1-0 1-1 5-0 
 4 Mazowsze Grójec0-1 2-0 2-0     1-0 1-1 3-3 0-0 2-1 0-0 1-1 2-0 1-1 3-1 0-0 3-1 
 5 Powiślanka Lipsko0-2 2-1 3-0* 0-1     0-4 0-2 2-0 3-3 7-1 0-0 3-1 6-0 6-0 3-1 1-0 
 6 Centrum Radom2-1 1-4 0-4 0-0 2-2     1-2 1-2 4-1 2-0 0-3 5-3 1-2 1-0 2-1 3-2 
 7 Jodła Jedlnia-Letnisko1-0 2-0 0-6 1-1 1-1 1-3     3-0 3-1 1-3 4-1 2-2 1-1 2-5 3-2 4-0 
 8 Orzeł Wierzbica1-1 1-2 3-1 1-2 1-0 1-0 1-0     3-1 1-2 2-0 2-3 0-1 1-0 0-3 1-3 
 9 Gracja Tczów0-5 0-4 0-3 3-5 1-3 3-5 3-1 4-1     5-0 7-1 3-2 3-2 5-1 1-1 6-0 
 10 KS Błotnica Stara2-1 0-6 1-0 2-1 0-1 0-2 3-1 1-2 0-2     3-2 2-0 3-0 0-4 2-1 2-2 
 11 Królewscy Jedlnia2-3 2-4 2-2 1-3 2-2 1-2 5-1 0-3 1-1 0-0     2-1 3-2 2-2 3-1 4-1 
 12 Zodiak Sucha0-1 0-3 0-1 3-2 0-5 1-1 4-1 3-4 2-3 4-1 1-2     2-3 2-1 3-0 2-0 
 13 Wulkan Zakrzew3-2 1-4 0-0 1-4 1-3 0-3 0-2 2-2 2-1 0-2 0-0 2-3     1-1 1-1 3-2 
 14 Polonia Iłża1-4 1-4 0-0 2-4 1-1 0-1 1-4 2-5 1-2 3-3 0-0 7-0 4-0     5-2 4-2 
 15 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą1-2 2-5 0-4 0-2 1-3 3-2 1-2 3-0 1-1 1-1 1-1 1-3 2-0 2-2     8-0 
 16 Akcja I Jastrzębia1-3 1-6 1-2 0-2 1-2 0-3 1-3 0-2 0-1 2-1 2-0 2-7 2-0 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wulkan Zakrzew 2-2 Orzeł Wierzbica 12 sierpnia, 15:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 0-1 Proch Pionki 12 sierpnia, 15:00
Polonia Iłża 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 12 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Powiślanka Lipsko 12 sierpnia, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Centrum Radom 12 sierpnia, 16:30
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-5 KS Warka 13 sierpnia, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-3 Mazowsze Grójec 12 sierpnia, 12:00
KS Błotnica Stara 0-2 Gracja Tczów 12 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Orzeł Wierzbica 3-1 Gracja Tczów 19 sierpnia, 11:00
Mazowsze Grójec 0-0 KS Błotnica Stara 19 sierpnia, 11:00
KS Warka 4-0 Królewscy Jedlnia 19 sierpnia, 14:00
Centrum Radom 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 sierpnia, 11:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 5-0 Akcja I Jastrzębia 19 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 3-2 Polonia Iłża 19 sierpnia, 11:00
Wulkan Zakrzew 2-3 Zodiak Sucha 19 sierpnia, 15:00
w Golędzinie

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Zodiak Sucha 3-4 Orzeł Wierzbica 27 sierpnia, 15:00
Polonia Iłża 4-0 Wulkan Zakrzew 26 sierpnia, 14:00
Akcja I Jastrzębia 1-3 Proch Pionki 26 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-6 Szydłowianka Szydłowiec 25 sierpnia, 17:30
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Powiślanka Lipsko 27 sierpnia, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-2 Centrum Radom 27 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 0-6 KS Warka 27 sierpnia, 14:30
Gracja Tczów 3-5 Mazowsze Grójec 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Orzeł Wierzbica 1-2 Mazowsze Grójec 2 września, 11:00
KS Warka 7-1 Gracja Tczów 2 września, 16:00
Centrum Radom 2-0 KS Błotnica Stara 2 września, 11:00
Powiślanka Lipsko 0-0 Królewscy Jedlnia 2 września, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2 września, 16:30
Proch Pionki 5-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 2 września, 11:00
Wulkan Zakrzew 3-2 Akcja I Jastrzębia 3 września, 11:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 2-1 Polonia Iłża 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Polonia Iłża 2-5 Orzeł Wierzbica 9 września, 11:30
Akcja I Jastrzębia 2-7 Zodiak Sucha 9 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Wulkan Zakrzew 10 września, 16:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Proch Pionki 10 września, 16:00
Królewscy Jedlnia 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 9 września, 16:00
KS Błotnica Stara 0-1 Powiślanka Lipsko 10 września, 16:30
Gracja Tczów 3-5 Centrum Radom 9 września, 16:00
Mazowsze Grójec 2-0 KS Warka 9 września, 11:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Orzeł Wierzbica 1-2 KS Warka 16 września, 16:00
Centrum Radom 0-0 Mazowsze Grójec 16 września, 11:00
Powiślanka Lipsko 3-3 Gracja Tczów 16 września, 12:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 KS Błotnica Stara 16 września, 16:00
Proch Pionki 0-1 Królewscy Jedlnia 16 września, 11:00
Wulkan Zakrzew 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 września, 11:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 4-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 17 września, 12:00
Polonia Iłża 4-2 Akcja I Jastrzębia 16 września, 14:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Akcja I Jastrzębia 0-2 Orzeł Wierzbica 23 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-5 Polonia Iłża 23 września, 15:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Zodiak Sucha 23 września, 16:00
Królewscy Jedlnia 3-2 Wulkan Zakrzew 23 września, 12:00
KS Błotnica Stara 2-1 Proch Pionki 24 września, 14:00
Gracja Tczów 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 23 września, 11:00
Mazowsze Grójec 1-0 Powiślanka Lipsko 23 września, 11:00
KS Warka 3-2 Centrum Radom 23 września, 13:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Orzeł Wierzbica 1-0 Centrum Radom 30 września, 12:00
Powiślanka Lipsko 2-1 KS Warka 1 października, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Mazowsze Grójec 30 września, 15:30
Proch Pionki 1-0 Gracja Tczów 30 września, 11:00
Wulkan Zakrzew 0-2 KS Błotnica Stara 30 września, 11:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 1-2 Królewscy Jedlnia 30 września, 12:30
Polonia Iłża 5-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 września, 11:00
Akcja I Jastrzębia 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Orzeł Wierzbica 7 października, 15:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8-0 Akcja I Jastrzębia 8 października, 15:30
Królewscy Jedlnia 2-2 Polonia Iłża 8 października, 15:00
KS Błotnica Stara 2-0 Zodiak Sucha 8 października, 14:00
Gracja Tczów 3-2 Wulkan Zakrzew 8 października, 15:00
Mazowsze Grójec 0-1 Proch Pionki 7 października, 13:00
KS Warka 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 7 października, 14:00
Centrum Radom 2-2 Powiślanka Lipsko 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Orzeł Wierzbica 1-0 Powiślanka Lipsko 14 października, 12:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Centrum Radom 14 października, 14:00
Proch Pionki 3-2 KS Warka 14 października, 11:00
Wulkan Zakrzew 1-4 Mazowsze Grójec 14 października, 15:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 2-3 Gracja Tczów 14 października, 15:00
Polonia Iłża 3-3 KS Błotnica Stara 14 października, 15:00
Akcja I Jastrzębia 2-0 Królewscy Jedlnia 15 października, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 października, 15:00
w Kolonce

Kolejka 11 - 21-22 października

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Orzeł Wierzbica 22 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 października, 14:00
KS Błotnica Stara 2-2 Akcja I Jastrzębia 21 października, 10:00
Gracja Tczów 5-1 Polonia Iłża 21 października, 11:00
Mazowsze Grójec 2-0 Zodiak Sucha 21 października, 15:00
KS Warka 7-0 Wulkan Zakrzew 21 października, 13:00
Centrum Radom 2-1 Proch Pionki 21 października, 15:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 21 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 12 - 28-29 października

Orzeł Wierzbica 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 28 października, 14:00
Proch Pionki 4-1 Powiślanka Lipsko 28 października, 14:00
Wulkan Zakrzew 0-3 Centrum Radom 28 października, 14:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 0-3 KS Warka 28 października, 15:00
Polonia Iłża 2-4 Mazowsze Grójec 28 października, 13:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Gracja Tczów 28 października, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 KS Błotnica Stara 29 października, 14:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Królewscy Jedlnia 28 października, 11:00
w Mogielnicy

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Królewscy Jedlnia 0-3 Orzeł Wierzbica 4 listopada, 13:30
KS Błotnica Stara 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5 listopada, 11:00
Gracja Tczów 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 4 listopada, 13:00
Mazowsze Grójec 3-1 Akcja I Jastrzębia 4 listopada, 13:00
KS Warka 0-0 Polonia Iłża 4 listopada, 13:30
Centrum Radom 5-3 Zodiak Sucha 4 listopada, 17:00
Powiślanka Lipsko 6-0 Wulkan Zakrzew 5 listopada, 13:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Proch Pionki 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Orzeł Wierzbica 1-1 Proch Pionki 11 listopada, 13:30
Wulkan Zakrzew 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 11 listopada, 12:00
w Golędzinie
Zodiak Sucha 0-5 Powiślanka Lipsko 11 listopada, 13:00
Polonia Iłża 0-1 Centrum Radom 11 listopada, 13:00
Akcja I Jastrzębia 1-6 KS Warka 11 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Mazowsze Grójec 12 listopada, 13:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Gracja Tczów 11 listopada, 11:00
Królewscy Jedlnia 0-0 KS Błotnica Stara 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

KS Błotnica Stara 1-2 Orzeł Wierzbica 10 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Białobrzegach
Gracja Tczów 7-1 Królewscy Jedlnia 18 listopada, 13:00
Mazowsze Grójec 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 18 listopada, 13:00
KS Warka 3-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 10 marca, 13:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Białobrzegach
Centrum Radom 3-2 Akcja I Jastrzębia 18 listopada, 13:00
Powiślanka Lipsko 6-0 Polonia Iłża 18 listopada, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 8-0 Zodiak Sucha 18 listopada, 12:00
Proch Pionki 3-1 Wulkan Zakrzew 18 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Orzeł Wierzbica 0-1 Wulkan Zakrzew 16 marca, 14:00
Proch Pionki 3-1 Zodiak Sucha 16 marca, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Polonia Iłża 17 marca, 15:15
Powiślanka Lipsko 1-0 Akcja I Jastrzębia 16 marca, 11:30
w Solcu nad Wisłą
Centrum Radom 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 marca, 13:00
KS Warka 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 marca, 15:00
Mazowsze Grójec 1-1 Królewscy Jedlnia 16 marca, 15:00
Gracja Tczów 5-0 KS Błotnica Stara 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Gracja Tczów 4-1 Orzeł Wierzbica 23 marca, 15:00
KS Błotnica Stara 2-1 Mazowsze Grójec 24 marca, 15:00
Królewscy Jedlnia 2-4 KS Warka 24 marca, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-2 Centrum Radom 23 marca, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Powiślanka Lipsko 23 marca, 12:00
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 23 marca, 14:00
Polonia Iłża 1-4 Proch Pionki 23 marca, 11:00
Zodiak Sucha 2-3 Wulkan Zakrzew 24 marca, 14:00
w Białobrzegach

Kolejka 18 - 30 marca

Orzeł Wierzbica 2-3 Zodiak Sucha 30 marca, 11:00
Wulkan Zakrzew 1-1 Polonia Iłża 30 marca, 14:00
w Golędzinie
Proch Pionki 4-0 Akcja I Jastrzębia 30 marca, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 marca, 11:00
Powiślanka Lipsko 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 marca, 15:00
Centrum Radom 0-3 Królewscy Jedlnia 30 marca, 13:00
KS Warka 5-1 KS Błotnica Stara 30 marca, 13:00
Mazowsze Grójec 2-1 Gracja Tczów 30 marca, 10:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Mazowsze Grójec 0-0 Orzeł Wierzbica 6 kwietnia, 13:00
Gracja Tczów 0-4 KS Warka 6 kwietnia, 15:00
KS Błotnica Stara 0-2 Centrum Radom 6 kwietnia, 16:00
Królewscy Jedlnia 2-2 Powiślanka Lipsko 6 kwietnia, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-4 Szydłowianka Szydłowiec 6 kwietnia, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Proch Pionki 7 kwietnia, 15:00
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 2-0 Wulkan Zakrzew 6 kwietnia, 15:00
Polonia Iłża 7-0 Zodiak Sucha 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Orzeł Wierzbica 1-0 Polonia Iłża 13 kwietnia, 16:00
Zodiak Sucha 2-0 Akcja I Jastrzębia 14 kwietnia, 14:00
Wulkan Zakrzew 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 13 kwietnia, 15:00
w Golędzinie
Proch Pionki 10-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 kwietnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Królewscy Jedlnia 13 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 7-1 KS Błotnica Stara 13 kwietnia, 12:00
Centrum Radom 4-1 Gracja Tczów 13 kwietnia, 17:00
KS Warka 1-0 Mazowsze Grójec 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

KS Warka 4-0 Orzeł Wierzbica 20 kwietnia, 10:00
Mazowsze Grójec 1-1 Centrum Radom 20 kwietnia, 13:00
Gracja Tczów 1-3 Powiślanka Lipsko 20 kwietnia, 11:00
KS Błotnica Stara 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 21 kwietnia, 17:00
Królewscy Jedlnia 2-3 Proch Pionki 21 kwietnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 Wulkan Zakrzew 20 kwietnia, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Zodiak Sucha 20 kwietnia, 16:00
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 1-1 Polonia Iłża 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Orzeł Wierzbica 1-3 Akcja I Jastrzębia 27 kwietnia, 16:00
Polonia Iłża 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 kwietnia, 14:00
Zodiak Sucha 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 28 kwietnia, 12:00
Wulkan Zakrzew 0-0 Królewscy Jedlnia 27 kwietnia, 15:00
w Golędzinie
Proch Pionki 3-0 KS Błotnica Stara 27 kwietnia, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Gracja Tczów 27 kwietnia, 11:00
Powiślanka Lipsko 0-1 Mazowsze Grójec 27 kwietnia, 12:00
Centrum Radom 1-4 KS Warka 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Centrum Radom 1-2 Orzeł Wierzbica 30 kwietnia, 20:30
KS Warka 2-1 Powiślanka Lipsko 4 maja, 17:00
Mazowsze Grójec 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 5 maja, 16:00
Gracja Tczów 0-5 Proch Pionki 1 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 3-0 Wulkan Zakrzew 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:30) odwołany
Królewscy Jedlnia 2-1 Zodiak Sucha 1 maja, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Polonia Iłża 1 maja, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-0 Akcja I Jastrzębia 30 kwietnia, 19:30
w Kolonce

Kolejka 24 - 11-12 maja

Orzeł Wierzbica 1-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 maja, 15:30
Akcja I Jastrzębia 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 12 maja, 17:00
Polonia Iłża 0-0 Królewscy Jedlnia 12 maja, 14:00
Zodiak Sucha 4-1 KS Błotnica Stara 11 maja, 11:00
Wulkan Zakrzew 2-1 Gracja Tczów 11 maja, 16:00
w Golędzinie
Proch Pionki 1-0 Mazowsze Grójec 11 maja, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 KS Warka 11 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-4 Centrum Radom 12 maja, 18:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Powiślanka Lipsko 2-0 Orzeł Wierzbica 18 maja, 17:00
Centrum Radom 0-4 Szydłowianka Szydłowiec 18 maja, 15:00
KS Warka 1-2 Proch Pionki 18 maja, 17:00
Mazowsze Grójec 1-1 Wulkan Zakrzew 18 maja, 11:00
Gracja Tczów 3-2 Zodiak Sucha 18 maja, 10:00
KS Błotnica Stara 0-4 Polonia Iłża 18 maja, 17:00
Królewscy Jedlnia 4-1 Akcja I Jastrzębia 18 maja, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 18 maja, 11:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Orzeł Wierzbica 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 maja, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-1 Królewscy Jedlnia 25 maja, 15:30
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 2-1 KS Błotnica Stara 26 maja, 17:00
Polonia Iłża 1-2 Gracja Tczów 25 maja, 17:00
Zodiak Sucha 3-2 Mazowsze Grójec 26 maja, 16:00
Wulkan Zakrzew 1-4 KS Warka 25 maja, 11:00
w Golędzinie
Proch Pionki 2-0 Centrum Radom 25 maja, 12:45
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Powiślanka Lipsko 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Orzeł Wierzbica 29 maja, 18:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Proch Pionki 31 maja, 18:30
Centrum Radom 1-2 Wulkan Zakrzew 1 czerwca, 15:00
KS Warka 5-2 Zodiak Sucha 30 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 15:00) odwołany
Mazowsze Grójec 3-1 Polonia Iłża 1 czerwca, 11:00
Gracja Tczów 6-0 Akcja I Jastrzębia 2 czerwca, 16:00
KS Błotnica Stara 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 2 czerwca, 16:00
Królewscy Jedlnia 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Orzeł Wierzbica 2-0 Królewscy Jedlnia 8 czerwca, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 KS Błotnica Stara 9 czerwca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Gracja Tczów 7 czerwca, 19:30
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 0-2 Mazowsze Grójec 8 czerwca, 17:00
Polonia Iłża 1-4 KS Warka 9 czerwca, 17:00
Zodiak Sucha 1-1 Centrum Radom 8 czerwca, 14:00
Wulkan Zakrzew 1-3 Powiślanka Lipsko 8 czerwca, 11:00
w Golędzinie
Proch Pionki 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 8 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Proch Pionki 4-1 Orzeł Wierzbica 15 czerwca, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Wulkan Zakrzew 15 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 3-1 Zodiak Sucha 15 czerwca, 18:00
Centrum Radom 1-0 Polonia Iłża 15 czerwca, 17:00
KS Warka 2-0 Akcja I Jastrzębia 14 czerwca, 18:00
Mazowsze Grójec 3-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 czerwca, 13:00
Gracja Tczów 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 czerwca, 10:00
KS Błotnica Stara 3-2 Królewscy Jedlnia 16 czerwca, 18:30

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Orzeł Wierzbica 1-2 KS Błotnica Stara 20 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (22 czerwca, 15:00) odwołany
Królewscy Jedlnia 1-1 Gracja Tczów 22 czerwca, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-2 Mazowsze Grójec 22 czerwca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 KS Warka 22 czerwca, 15:00
w Kolonce
Akcja I Jastrzębia 0-3 Centrum Radom 22 czerwca, 15:00
Polonia Iłża 1-1 Powiślanka Lipsko 22 czerwca, 15:00
Zodiak Sucha 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 22 czerwca, 15:00
Wulkan Zakrzew 3-2 Proch Pionki 22 czerwca, 15:00
w Golędzinie

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

Decathlon V liga 2023/2024 (mazowiecka I)
Decathlon V liga 2023/2024 (mazowiecka II)

Dalubo Liga okręgowa 2023/2024 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2023/2024 (Płock)
Komnet Liga okręgowa 2023/2024 (Siedlce)
Amnis Energia Liga okręgowa 2023/2024 (Warszawa I)
Kahlenberg Liga okręgowa 2023/2024 (Warszawa II)

Rapo Klasa A 2023/2024 (Radom I)
Wosztyl Klasa A 2023/2024 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas