[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Decathlon V liga 2023/2024, grupa: mazowiecka II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tygrys Huta Mińska 30 70 21 7 2 88-36 12 2 1 50-20 9 5 1 38-16
2.  Talent Warszawa 30 68 22 2 6 85-39 12 2 1 45-15 10 0 5 40-24
3.  Radomiak II Radom 30 62 19 5 6 78-34 12 2 1 50-17 7 3 5 28-17
4.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 50 15 5 10 63-46 10 0 5 36-24 5 5 5 27-22 4 6 2 0 2 8-6
5.  Milan Milanówek 30 50 16 2 12 56-38 9 2 4 29-13 7 0 8 27-25 4 6 2 0 2 5-5
6.  LKS Promna 30 50 16 2 12 61-57 9 1 5 40-32 7 1 7 21-25 4 6 2 0 2 4-6
7.  Żyrardowianka Żyrardów 30 49 15 4 11 65-58 5 4 6 30-29 10 0 5 35-29
8.  Escola Varsovia Warszawa 30 47 15 2 13 75-50 7 1 7 27-14 8 1 6 48-36
9.  LKS Chlebnia 30 46 13 7 10 51-35 8 2 5 30-18 5 5 5 21-17
10.  Energia Kozienice 30 45 13 6 11 74-50 8 4 3 46-20 5 2 8 28-30
11.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 43 12 7 11 67-50 6 3 6 39-26 6 4 5 28-24
12.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 33 10 3 17 62-69 6 2 7 35-34 4 1 10 27-35
13.  KS Teresin 30 28 8 4 18 34-76 4 1 10 14-36 4 3 8 20-40
14.  Watra Mrozy 30 21 6 3 21 28-86 4 1 10 17-38 2 2 11 11-48
15.  Płomień Dębe Wielkie 30 14 3 5 22 33-121 0 5 10 14-51 3 0 12 19-70
16.  Naprzód Skórzec 30 10 2 4 24 26-101 1 2 12 10-47 1 2 12 16-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tygrys Huta Mińska    2-1 1-1 3-0 4-1 3-0 4-3 5-2 1-0 3-1 1-1 3-5 2-0 3-0 8-2 7-3 
 2 Talent Warszawa1-1     5-2 1-0 1-0 0-2 4-0 4-2 0-0 4-1 3-2 4-0 4-1 5-1 3-2 6-1 
 3 Radomiak II Radom2-1 6-1     2-2 5-2 3-0 2-1 0-2 3-2 3-2 6-1 2-0 0-0 4-1 8-1 4-1 
 4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki1-2 2-1 1-0     1-3 3-0 3-4 4-1 1-2 3-1 5-4 1-4 3-2 3-0 4-0 1-0 
 5 Milan Milanówek0-3* 2-1 0-0 2-1     0-1 4-0 5-1 1-1 1-2 2-0 1-0 0-1 3-1 4-1 4-0 
 6 LKS Promna0-4 2-3 4-3 1-3 2-0     2-4 2-7 1-1 4-3 1-0 2-1 1-0 6-0 10-2 2-1 
 7 Żyrardowianka Żyrardów2-2 2-3 1-1 2-2 0-3 2-3     0-3 1-0 2-0 0-3* 3-0 4-3 7-1 2-3 2-2 
 8 Escola Varsovia Warszawa2-2 0-2 2-0 3-1 0-1 4-0 0-1     1-2 0-1 0-2 3-1 0-1 3-0 5-0 4-0 
 9 LKS Chlebnia1-3 0-1 0-2 1-3 3-1 2-0 5-1 1-0     1-2 1-1 2-1 1-1 4-1 3-1 5-0 
 10 Energia Kozienice1-1 4-1 1-5 0-0 3-1 3-3 0-3 6-1 1-1     1-3 3-0* 4-0 3-0 8-0 8-1 
 11 Podlasie Sokołów Podlaski0-0 2-8 1-2 1-1 2-1 1-4 1-2 1-3 2-3 3-0     5-1 11-0 0-0 5-0 4-1 
 12 Mazovia II Mińsk Mazowiecki1-4 1-2 0-3 3-0* 2-5 1-2 1-2 2-2 3-2 2-2 1-2     6-5 4-0 5-2 3-1 
 13 KS Teresin2-3 0-6 1-0 2-4 0-2 1-0 0-2 2-4 1-0 0-5 2-2 0-4*     1-2 1-2 1-0 
 14 Watra Mrozy1-3 0-1 0-2 0-2 2-1 1-0 0-5 2-7 0-3 2-1 0-3 4-4 1-2     2-0 2-4 
 15 Płomień Dębe Wielkie2-4 0-4 0-6 1-1 0-4 0-2 1-4 2-9 1-4 2-2 1-1 0-5 2-3 1-1     1-1 
 16 Naprzód Skórzec0-5 1-5 0-1 0-7 0-2 1-4 2-3 0-4 0-0 0-5 0-3 2-1 1-1 1-3 2-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Żyrardowianka Żyrardów 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 12 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
w Rudzie
LKS Chlebnia 1-2 Energia Kozienice 12 sierpnia, 12:00
Naprzód Skórzec 1-4 LKS Promna 13 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 4-1 Watra Mrozy 12 sierpnia, 16:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 4-2 Escola Varsovia Warszawa 12 sierpnia, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
KS Teresin 0-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 3-4
Milan Milanówek 0-3 Tygrys Huta Mińska 12 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Tygrys Huta Mińska 20 sierpnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-5 Milan Milanówek 20 sierpnia, 17:00
Escola Varsovia Warszawa 0-1 KS Teresin 20 sierpnia, 15:30
Watra Mrozy 0-1 Talent Warszawa 19 sierpnia, 14:00
LKS Promna 4-3 Radomiak II Radom 19 sierpnia, 16:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 8-1 Naprzód Skórzec 19 sierpnia, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 LKS Chlebnia 19 sierpnia, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-3 Płomień Dębe Wielkie 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Płomień Dębe Wielkie 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 27 sierpnia, 16:00
w Rudzie
LKS Chlebnia 5-1 Żyrardowianka Żyrardów 26 sierpnia, 11:00
Naprzód Skórzec 0-7 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 3-2 Energia Kozienice 26 sierpnia, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 0-2 LKS Promna 27 sierpnia, 17:00
na stadionie Junaka
KS Teresin 1-2 Watra Mrozy 26 sierpnia, 12:00
Milan Milanówek 5-1 Escola Varsovia Warszawa 26 sierpnia, 12:00
Tygrys Huta Mińska 3-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Podlasie Sokołów Podlaski 5-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 września, 17:00
Watra Mrozy 2-1 Milan Milanówek 2 września, 15:00
LKS Promna 1-0 KS Teresin 2 września, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 4-1 Talent Warszawa 2 września, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Radomiak II Radom 2 września, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Naprzód Skórzec 2 września, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 1-4 LKS Chlebnia 2 września, 16:00
w Rudzie
Tygrys Huta Mińska 5-2 Escola Varsovia Warszawa 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Chlebnia 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 9 września, 12:00
Naprzód Skórzec 2-3 Płomień Dębe Wielkie 10 września, 16:00
Radomiak II Radom 2-1 Żyrardowianka Żyrardów 9 września, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 września, 17:00
na stadionie Junaka
KS Teresin 0-5 Energia Kozienice 10 września, 16:30
Milan Milanówek 0-1 LKS Promna 10 września, 14:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 Watra Mrozy 10 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Escola Varsovia Warszawa 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Escola Varsovia Warszawa 16 września, 12:00
Watra Mrozy 4-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 16 września, 15:00
LKS Promna 0-4 Tygrys Huta Mińska 16 września, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 3-1 Milan Milanówek 16 września, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 KS Teresin 16 września, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-3 Talent Warszawa 16 września, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 0-6 Radomiak II Radom 16 września, 12:00
w Rudzie
LKS Chlebnia 5-0 Naprzód Skórzec 16 września, 11:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Naprzód Skórzec 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 24 września, 16:00
Radomiak II Radom 3-2 LKS Chlebnia 23 września, 16:30
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 3-2 Płomień Dębe Wielkie 23 września, 17:00
na stadionie Junaka
KS Teresin 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 22 września, 19:30
Milan Milanówek 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 września, 12:00
Tygrys Huta Mińska 3-1 Energia Kozienice 23 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 LKS Promna 24 września, 15:30
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Watra Mrozy 23 września, 14:45

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Watra Mrozy 1 października, 16:00
LKS Promna 2-7 Escola Varsovia Warszawa 30 września, 12:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 Tygrys Huta Mińska 30 września, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-3 Milan Milanówek 30 września, 14:30
Płomień Dębe Wielkie 2-3 KS Teresin 1 października, 15:30
w Rudzie
LKS Chlebnia 0-1 Talent Warszawa 30 września, 12:00
Naprzód Skórzec 0-1 Radomiak II Radom 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Radomiak II Radom 6-1 Podlasie Sokołów Podlaski 25 listopada, 13:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego / w pierwotnym terminie (7 października, 16:30) odwołany z powodu awarii oświetlenia
Talent Warszawa 6-1 Naprzód Skórzec 7 października, 17:00
na stadionie Junaka
KS Teresin 1-0 LKS Chlebnia 7 października, 15:00
Milan Milanówek 4-1 Płomień Dębe Wielkie 7 października, 12:30
Tygrys Huta Mińska 4-3 Żyrardowianka Żyrardów 7 października, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Escola Varsovia Warszawa 0-1 Energia Kozienice 7 października, 15:45
Watra Mrozy 1-0 LKS Promna 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Podlasie Sokołów Podlaski 1-4 LKS Promna 14 października, 15:30
Energia Kozienice 3-0 Watra Mrozy 14 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 Escola Varsovia Warszawa 14 października, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 2-4 Tygrys Huta Mińska 14 października, 15:30
w Rudzie
LKS Chlebnia 3-1 Milan Milanówek 14 października, 12:00
Naprzód Skórzec 1-1 KS Teresin 15 października, 15:30
Radomiak II Radom 6-1 Talent Warszawa 15 października, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Talent Warszawa 3-2 Podlasie Sokołów Podlaski 21 października, 17:00
na stadionie Junaka
KS Teresin 1-0 Radomiak II Radom 21 października, 12:15
Milan Milanówek 4-0 Naprzód Skórzec 21 października, 12:30
Tygrys Huta Mińska 1-0 LKS Chlebnia 21 października, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-2 Płomień Dębe Wielkie 22 października, 15:00
Escola Varsovia Warszawa 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 21 października, 15:30
Watra Mrozy 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 października, 15:00
LKS Promna 4-3 Energia Kozienice 22 października, 15:00
w Falęcicach

Kolejka 12 - 28-29 października

Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Energia Kozienice 28 października, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 LKS Promna 28 października, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 7-1 Watra Mrozy 28 października, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 2-9 Escola Varsovia Warszawa 28 października, 15:00
w Rudzie
LKS Chlebnia 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 28 października, 12:00
Naprzód Skórzec 0-5 Tygrys Huta Mińska 29 października, 13:30
Radomiak II Radom 5-2 Milan Milanówek 28 października, 14:30
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 4-1 KS Teresin 30 października, 20:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 13 - 4-5 listopada

KS Teresin 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 4 listopada, 13:30
Milan Milanówek 2-1 Talent Warszawa 4 listopada, 13:45
Tygrys Huta Mińska 1-1 Radomiak II Radom 5 listopada, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Naprzód Skórzec 5 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 LKS Chlebnia 4 listopada, 15:45
Watra Mrozy 2-0 Płomień Dębe Wielkie 4 listopada, 14:00
LKS Promna 2-4 Żyrardowianka Żyrardów 4 listopada, 12:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 listopada, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Energia Kozienice 11 listopada, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 LKS Promna 11 listopada, 12:00
w Rudzie
LKS Chlebnia 4-1 Watra Mrozy 11 listopada, 12:00
Naprzód Skórzec 0-4 Escola Varsovia Warszawa 12 listopada, 13:00
Radomiak II Radom 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11 listopada, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Talent Warszawa 1-1 Tygrys Huta Mińska 11 listopada, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
Milan Milanówek 0-1 KS Teresin 11 listopada, 10:30

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Milan Milanówek 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 9 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tygrys Huta Mińska 2-0 KS Teresin 9 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Warszawie; na stadionie AZS AWF
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Talent Warszawa 10 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Escola Varsovia Warszawa 2-0 Radomiak II Radom 19 listopada, 14:30
Watra Mrozy 2-4 Naprzód Skórzec 26 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Mińsku Mazowieckim
LKS Promna 1-1 LKS Chlebnia 9 marca, 12:00
w Falęcicach / w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Energia Kozienice 8-0 Płomień Dębe Wielkie 18 listopada, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 16 marca, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 Płomień Dębe Wielkie 16 marca, 12:00
Energia Kozienice 1-1 LKS Chlebnia 16 marca, 12:00
LKS Promna 2-1 Naprzód Skórzec 16 marca, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 0-2 Radomiak II Radom 16 marca, 15:00
Escola Varsovia Warszawa 0-2 Talent Warszawa 17 marca, 13:15
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-5 KS Teresin 17 marca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 4-1 Milan Milanówek 16 marca, 15:00
w Warszawie; na stadionie AZS AWF

Kolejka 17 - 23-24 marca

Tygrys Huta Mińska 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 23 marca, 12:00
Milan Milanówek 1-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 marca, 14:00
KS Teresin 2-4 Escola Varsovia Warszawa 24 marca, 15:00
w Milanówku
Talent Warszawa 5-1 Watra Mrozy 23 marca, 19:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 3-0 LKS Promna 23 marca, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Naprzód Skórzec 0-5 Energia Kozienice 24 marca, 14:00
LKS Chlebnia 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 marca, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 1-4 Żyrardowianka Żyrardów 23 marca, 12:00
w Karczewie

Kolejka 18 - 30 marca

Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Płomień Dębe Wielkie 29 marca, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 LKS Chlebnia 30 marca, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Naprzód Skórzec 30 marca, 12:00
Energia Kozienice 1-5 Radomiak II Radom 30 marca, 13:00
LKS Promna 2-3 Talent Warszawa 30 marca, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 1-2 KS Teresin 30 marca, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 0-1 Milan Milanówek 29 marca, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-4 Tygrys Huta Mińska 30 marca, 12:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Escola Varsovia Warszawa 2-2 Tygrys Huta Mińska 7 kwietnia, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 7 kwietnia, 16:00
Milan Milanówek 3-1 Watra Mrozy 6 kwietnia, 13:00
KS Teresin 1-0 LKS Promna 6 kwietnia, 12:30
Talent Warszawa 4-1 Energia Kozienice 6 kwietnia, 12:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 kwietnia, 12:00
Naprzód Skórzec 2-3 Żyrardowianka Żyrardów 7 kwietnia, 15:00
LKS Chlebnia 3-1 Płomień Dębe Wielkie 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Podlasie Sokołów Podlaski 2-3 LKS Chlebnia 13 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Naprzód Skórzec 13 kwietnia, 13:00
w Rudzie
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Radomiak II Radom 13 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Talent Warszawa 13 kwietnia, 12:00
Energia Kozienice 4-0 KS Teresin 13 kwietnia, 15:00
LKS Promna 2-0 Milan Milanówek 13 kwietnia, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 1-3 Tygrys Huta Mińska 13 kwietnia, 15:00
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 kwietnia, 12:15

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Escola Varsovia Warszawa 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 21 kwietnia, 14:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-0 Watra Mrozy 21 kwietnia, 15:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 LKS Promna 20 kwietnia, 16:30
Milan Milanówek 1-2 Energia Kozienice 20 kwietnia, 13:00
KS Teresin 2-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 kwietnia, 12:30
Talent Warszawa 4-0 Żyrardowianka Żyrardów 20 kwietnia, 20:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 8-1 Płomień Dębe Wielkie 20 kwietnia, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Naprzód Skórzec 0-0 LKS Chlebnia 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Naprzód Skórzec 27 kwietnia, 15:00
LKS Chlebnia 0-2 Radomiak II Radom 27 kwietnia, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 0-4 Talent Warszawa 28 kwietnia, 15:00
w Rudzie
Żyrardowianka Żyrardów 4-3 KS Teresin 27 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Milan Milanówek 27 kwietnia, 12:00
Energia Kozienice 1-1 Tygrys Huta Mińska 27 kwietnia, 16:00
LKS Promna 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 27 kwietnia, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 2-7 Escola Varsovia Warszawa 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Watra Mrozy 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 4 maja, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 4-0 LKS Promna 1 maja, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Energia Kozienice 5 maja, 15:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 maja, 12:00
Milan Milanówek 4-0 Żyrardowianka Żyrardów 1 maja, 11:00
KS Teresin 1-2 Płomień Dębe Wielkie 1 maja, 12:00
Talent Warszawa 0-0 LKS Chlebnia 4 maja, 19:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 4-1 Naprzód Skórzec 4 maja, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego

Kolejka 24 - 11-12 maja

Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Radomiak II Radom 12 maja, 18:00
Naprzód Skórzec 1-5 Talent Warszawa 11 maja, 17:30
LKS Chlebnia 1-1 KS Teresin 11 maja, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 0-4 Milan Milanówek 12 maja, 16:00
w Rudzie
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Tygrys Huta Mińska 11 maja, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11 maja, 12:00
Energia Kozienice 6-1 Escola Varsovia Warszawa 11 maja, 12:00
LKS Promna 6-0 Watra Mrozy 11 maja, 12:00
w Falęcicach

Kolejka 25 - 18-19 maja

Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 maja, 12:00
LKS Promna 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 18 maja, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 2-1 Energia Kozienice 18 maja, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 maja, 12:15
Tygrys Huta Mińska 8-2 Płomień Dębe Wielkie 18 maja, 18:00
Milan Milanówek 1-1 LKS Chlebnia 18 maja, 17:30
KS Teresin 1-0 Naprzód Skórzec 18 maja, 12:30
Talent Warszawa 5-2 Radomiak II Radom 18 maja, 16:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 26 - 25-26 maja

Podlasie Sokołów Podlaski 2-8 Talent Warszawa 25 maja, 18:00
Radomiak II Radom 0-0 KS Teresin 26 maja, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Naprzód Skórzec 0-2 Milan Milanówek 25 maja, 17:30
LKS Chlebnia 1-3 Tygrys Huta Mińska 25 maja, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 0-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 maja, 17:00
w Rudzie
Żyrardowianka Żyrardów 0-3 Escola Varsovia Warszawa 25 maja, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Watra Mrozy 25 maja, 12:00
Energia Kozienice 3-3 LKS Promna 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Energia Kozienice 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 1 czerwca, 16:00
LKS Promna 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 maja, 11:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 0-5 Żyrardowianka Żyrardów 30 maja, 15:00
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Płomień Dębe Wielkie 2 czerwca, 12:15
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-2 LKS Chlebnia 2 czerwca, 16:30
Tygrys Huta Mińska 7-3 Naprzód Skórzec 2 czerwca, 15:00
Milan Milanówek 0-0 Radomiak II Radom 30 maja, 13:00
KS Teresin 0-6 Talent Warszawa 1 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Podlasie Sokołów Podlaski 11-0 KS Teresin 8 czerwca, 13:00
Talent Warszawa 1-0 Milan Milanówek 9 czerwca, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 2-1 Tygrys Huta Mińska 8 czerwca, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Naprzód Skórzec 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8 czerwca, 18:00
LKS Chlebnia 1-0 Escola Varsovia Warszawa 8 czerwca, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Watra Mrozy 9 czerwca, 16:00
w Rudzie
Żyrardowianka Żyrardów 2-3 LKS Promna 11 czerwca, 18:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Energia Kozienice 8 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

KS Teresin 0-2 Milan Milanówek 14 czerwca, 18:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-4 Podlasie Sokołów Podlaski 15 czerwca, 12:00
Energia Kozienice 0-3 Żyrardowianka Żyrardów 15 czerwca, 16:00
LKS Promna 10-2 Płomień Dębe Wielkie 15 czerwca, 12:00
w Falęcicach
Watra Mrozy 0-3 LKS Chlebnia 16 czerwca, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 4-0 Naprzód Skórzec 16 czerwca, 12:15
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 Radomiak II Radom 14 czerwca, 18:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Talent Warszawa 15 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-4 Żyrardowianka Żyrardów 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 czerwca, 15:00) odwołany
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Milan Milanówek 22 czerwca, 18:00
KS Teresin 2-3 Tygrys Huta Mińska 23 czerwca, 15:00
Talent Warszawa 4-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 czerwca, 15:00
na stadionie OSiR Targówek
Radomiak II Radom 0-2 Escola Varsovia Warszawa 23 czerwca, 15:00
w Pionkach
Naprzód Skórzec 1-3 Watra Mrozy 22 czerwca, 13:00
LKS Chlebnia 2-0 LKS Promna 22 czerwca, 10:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Energia Kozienice 23 czerwca, 15:00
w Rudzie

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

IV liga 2023/2024 (mazowiecka)

Decathlon V liga 2023/2024 (mazowiecka I)

Dalubo Liga okręgowa 2023/2024 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2023/2024 (Płock)
Tymex Liga okręgowa 2023/2024 (Radom)
Komnet Liga okręgowa 2023/2024 (Siedlce)
Amnis Energia Liga okręgowa 2023/2024 (Warszawa I)
Kahlenberg Liga okręgowa 2023/2024 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas