[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ludowy Zespół Sportowy Proślice
Rok założenia: 1954
Barwy: żółto-niebieskie
Adres: Proślice, 46-250 Wołczyn
telefon: (606) 489-657 (prezes)
WWW: http://lzsproslice.pun.pl/forums.php (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Zdzisław Habrajski
Trener: Wiesław Okaj


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Krzysztof Giec (J -> Polonia Wołczyn), Adam Wijatyk (89, W), Przemysław Zalejski (85).
Obrońcy: Jacek Babiarz (J -> LZS Kuniów), Edward Cichosz, Ireneusz Cichosz, Mateusz Kisiel (87), Tomasz Krynicki, Marcin Kubaczkowski (87, J -> Hetman Byczyna), Piotr Peretiatko (86, W), Sylwester Soboń (J), Leszek Uram (W, Polonia DOmaszowice), Andrzej Wijatyk (89).
Pomocnicy: Mateusz Garbowski (89, W), Jacek Grześkowicz (76, W, Polonia Domaszowice), Paweł Jaskólski (J -> Polonia Wołczyn), Kostrzewa, Paweł Krawiec (W, Polonia Domaszowice), Mateusz Olender (89), Wojciech Olender (88), Marcin Peretiatko (90), Mateusz Szeliga (88), Roman Widerski, Adrian Wijatyk (86), Tomasz Zajączkowski (20.12.72, W, Hetman Byczyna).
Napastnicy: Mariusz Fojta (W), Zbigniew Hrywna (W, LZS Lasowice Wielkie), Bartłomiej Jasiak, Krzysztof Mioduszewski (J -> WKS Wierzbica Górna), Paweł Panek (84, W, Silesius Kotórz Mały), Damian Woźny (91, W).
 
Uwagi

• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem: http://nasienna.futbolowo.pl/
 
Dane z sezonu: 2007/08
Zobacz także dane z sezonu: 2004/05 2005/06 2006/07 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Michał Buła, Paweł Chałubiec, Jakub Grodzki, Marek Kałuża, Łukasz Kotala, Adrian Koziołek, Dawid Mehlich, Dawid Nowacki, Marcel Surowiak, Lesław Uram, Tomasz Zajączkowski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: Opole I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: opolska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: opolska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: opolska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: opolska I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: opolska I
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas