[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

UKS SMS Łódź Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Łódź
Rok założenia: 1997
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Milionowa 12, 93-193 Łódź
telefon: (42) 254-05-70, faks: 254-05-99
WWW: http://www.uks.smslodz.pl/ (oficj.)
Stadion: pojemność - 3 000 miejsc (2 000 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Janusz Matusiak
Trener: Mirosław Dawidowski


Sukcesy

MP juniorów U-19 - 2005
MP juniorów U-17 - (2x) - 2005, 2010
 
Kadra


Bramkarze: Maciej Jaworek (03.01.90, W), Przemysław Kiljańczyk (90, W, UKS SMS Bałucz), Łukasz Malec (27.03.86), Grzegorz Robakiewicz (05.11.89), Adrian Wolański (17.03.87, W, UKS SMS Bałucz), Piotr Wołczyński (W, juniorzy).
Obrońcy: Dawid Andrzejczak (01.04.84), Mariusz Bochenek (27.01.87), Michał Brynkiewicz (05.03.89), Andrzej Chmielecki (10.01.85, J -> Zdrój Ciechocinek), Kamil Gumel (08.03.88), Marcin Kalkowski (06.11.89), Mikołaj Kałuda (08.07.87, W, Wisła Kraków), Grzegorz Krystosiak (27.01.87, J -> GKS Bełchatów (ME)), Damian Lipiński (10.02.90, W, UKS SMS Bałucz), Michał Mikołajczyk (28.05.90, W, UKS SMS Bałucz), Marcin Rutkowski (10.03.87), Arkadiusz Taniukiewicz (07.01.88), Tomasz Turek (04.05.87), Mateusz Tywoniuk (26.01.89), Kamil Wenger (12.12.91, W, MKS Kluczbork (juniorzy)), Wojciech Wolański (30.08.84, J -> Hetman Zamość), Sebastian Zalepa (07.02.90).
Pomocnicy: Marcin Dettlaff (27.04.84, J -> Kmita Zabierzów), Karol Drągowski (04.04.89), Daniel Fabich (16.06.84), Jakub Feter (03.05.87), Piotr Herda (07.07.88, W, Zdrój Ciechocinek), Piotr Klepczarek (13.08.82, W, Wisła Płock), Maciej Makuszewski (29.09.89), Rafał Sadowski (04.09.89), Gracjan Sobczak (03.02.86, J -> Gawin Królewska Wola), Michał Sodel (18.04.88), Radosław Stefanowicz (07.01.87, W, GKS Bełchatów (ME)), Bartosz Szaraniec (17.01.90), Kamil Thiel (08.06.88).
Napastnicy: Dawid Borys (16.02.88), Mateusz Cholewiak (05.02.90, W, UKS SMS Bałucz), Piotr Dziuba (04.02.86), Piotr Gląba (06.02.87), Hubert Olszak (21.03.89), Krzysztof Szkup (24.03.89), Dawid Żłobiński (12.06.89, J -> Zdrój Ciechocinek).
 
Dane z sezonu: 2007/08
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Łódź II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Łódzki ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Łódź II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Łódź
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Łódź
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Łódź
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: łódzko-mazowiecka
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: łódzko-mazowiecka
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: łódzko-mazowiecka
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: łódzka
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Łódź I
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Łódź I
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Łódź I
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Łódź II
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Łódź
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Łódź
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Łódź
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

 

Napisz do nas