[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Biebrza Goniądz Miejski Klub Sportowy Biebrza Goniądz
Rok założenia: 1955
Barwy: żółto-brązowe
Adres: Stary Rynek 23, 19-110 Goniądz (klub); Konstytucji 3 Maja (stadion)
telefon: (86) 272-00-21
WWW: http://biebrzagoniadz.futbolowo.pl/ (oficj.)
http://www.facebook.com/pages/Biebrza-Goni%C4%85dz/192708477439164 (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Goniądzu
pojemność - 200 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 55 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Uwagi

• Nazwy: (1955) LZS Goniądz -> (1975) Biebrza Goniądz
• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem: http://szuwarygoniadz.pl/biebrza.php
 
Dane z sezonu: 2013/14
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21
W drużynie grali m.in.: Arkadiusz Bogdaniuk, Kamil Dobreńko, Mariusz Dzienis, Dawid Jabłoński, Norbert Jendruczek, Przemysław Kołłątaj, Aleksandr Popławskij, Tomasz Sawicki, Paweł Sobolewski, Karol Stolarski, Łukasz Tumicz, Kamil Ulman, Arkadiusz Wojno, Kamil Wojtkielewicz, Radosław Żero.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - Klasa B 2002/2003, grupa: podlaska I
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: podlaska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: podlaska
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: podlaska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: podlaska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: podlaska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: podlaska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: podlaska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podlaski ZPN
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: podlaska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: podlaska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: podlaska
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: podlaska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: podlaska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: podlaska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podlaski ZPN
   2020/21 - Klasa A 2020/2021, grupa: podlaska II
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas