[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie II Lubin 34 70 20 10 4 86-31 12 5 0 52-16 8 5 4 34-15 2 4 1 1 0 2-1
2.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 70 21 7 6 80-34 13 2 2 48-15 8 5 4 32-19 2 1 0 1 1 1-2
3.  Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34 68 21 5 8 59-32 13 3 1 32-7 8 2 7 27-25
4.  MKS Oława 34 67 20 7 7 55-27 12 3 2 30-7 8 4 5 25-20
5.  Górnik/Zagłębie Wałbrzych 34 62 18 8 8 66-42 11 4 2 39-17 7 4 6 27-25
6.  Pogoń Oleśnica 34 56 15 11 8 56-31 8 6 3 33-15 7 5 5 23-16
7.  Polonia Trzebnica 34 45 12 9 13 33-42 9 3 5 22-17 3 6 8 11-25 2 4 1 1 0 3-0
8.  BKS Bolesławiec 34 45 12 9 13 42-42 8 4 5 24-18 4 5 8 18-24 2 1 0 1 1 0-3
9.  Polonia/Sparta Świdnica 34 44 13 5 16 59-62 10 2 5 31-18 3 3 11 28-44
10.  GKS Kobierzyce 34 40 11 7 16 57-67 7 4 6 32-30 4 3 10 25-37 2 4 1 1 0 6-2
11.  Nysa Zgorzelec 34 40 10 10 14 47-52 8 5 4 30-19 2 5 10 17-33 2 1 0 1 1 2-6
12.  Prochowiczanka Prochowice 34 39 10 9 15 46-56 6 3 8 24-29 4 6 7 22-27
13.  Górnik Złotoryja 34 38 10 8 16 47-62 7 4 6 30-27 3 4 10 17-35 2 4 1 1 0 5-2
14.  Łużyce Lubań 34 38 11 5 18 40-70 9 3 5 25-21 2 2 13 15-49 2 1 0 1 1 2-5
15.  AKS Strzegom 34 34 9 7 18 33-58 5 6 6 18-26 4 1 12 15-32
16.  Chrobry Nowogrodziec 34 33 9 6 19 41-65 5 3 9 25-34 4 3 10 16-31
17.  KP Brzeg Dolny 34 32 7 11 16 30-56 6 6 5 21-23 1 5 11 9-33
18.  Piast Nowa Ruda 34 26 6 8 20 24-72 5 5 7 14-32 1 3 13 10-40
Sparta Świdnica połączyła się z Polonią Świdnica przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Zagłębie II Lubin    1-1 6-2 4-0 3-2 0-0 0-0 3-1 3-1 6-1 4-1 3-3 4-1 2-0 2-0 4-1 5-0 2-2 
 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-1     3-1 2-2 3-0 1-0 4-0 1-0 6-3 4-3 6-0 1-0 4-0 2-0 3-0 1-3 2-2 5-0 
 3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie0-0 4-1     1-0 0-0 0-1 1-0 2-0 2-1 1-0 2-0 2-0 3-0 6-0 3-2 2-1 2-0 1-1 
 4 MKS Oława1-0 1-1 3-0     1-0 0-1 2-0 1-1 2-0 5-2 1-0 2-1 2-0 4-0 0-1 3-0 2-0 0-0 
 5 Górnik/Zagłębie Wałbrzych2-0 2-1 1-1 1-0     0-0 4-2 2-2 3-4 3-2 2-1 1-2 3-1 7-0 2-0 1-1 3-0 2-0 
 6 Pogoń Oleśnica1-1 1-1 0-1 0-1 1-1     0-2 3-0 3-2 1-1 2-2 3-1 1-0 8-0 1-0 1-0 1-1 6-1 
 7 Polonia Trzebnica0-0 2-4 2-1 1-3 1-2 0-1     3-0* 1-0 1-1 1-1 1-0 1-2 2-1 3-1 1-0 1-0 1-0 
 8 BKS Bolesławiec0-7 0-0 4-0 1-2 0-2 2-1 0-0     3-0 0-1 2-0 0-2 6-1 0-0 2-0 2-1 1-1 1-0 
 9 Polonia/Sparta Świdnica1-0 1-3 0-1 3-2 3-0 2-1 0-0 0-0     4-0 2-1 4-2 3-2 2-3 0-1 0-1 2-0 4-1 
 10 GKS Kobierzyce2-4 1-2 0-3 2-3 2-2 3-0 1-2 2-1 5-2     2-2 2-3 3-2 2-1 0-0 2-2 2-1 1-0 
 11 Nysa Zgorzelec1-0 0-0 2-1 1-1 1-2 1-3 2-0 0-1 1-1 0-4     3-3 1-1 3-1 2-0 7-0 3-1 2-0 
 12 Prochowiczanka Prochowice1-8 3-0 1-2 0-2 2-2 2-2 3-0 0-2 2-1 4-1 0-3*     1-0 2-0 1-2 0-1 0-0 2-3 
 13 Górnik Złotoryja2-2 0-4 0-2 1-2 1-3 0-0 4-0 0-2 5-2 3-4 3-1 0-0     2-2 3-2 1-0 3-1 2-0 
 14 Łużyce Lubań0-2 0-2 0-2 1-0 2-1 0-2 1-0 2-1 5-3 1-1 1-1 0-0 0-3     4-1 2-1 3-0 3-1 
 15 AKS Strzegom1-2 0-4 1-4 1-1 1-3 2-0 1-1 1-1 0-0 1-0 0-2 2-1 1-1 0-4     1-1 2-0 3-1 
 16 Chrobry Nowogrodziec2-4 1-4 2-1 0-3 0-2 2-3 2-2 2-1 3-3 0-4 0-0 2-3 0-1 2-1 4-1     0-1 3-0 
 17 KP Brzeg Dolny0-2 2-1 0-0 1-3 3-2 1-1 0-0 2-2 0-3* 2-0 4-2 1-1 1-1 1-0 0-3 1-2     2-0 
 18 Piast Nowa Ruda1-1 0-3 0-5 0-0 1-3 0-7 0-2 0-3 0-2 1-0 1-0 0-0 1-1 4-2 2-1 2-1 1-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

AKS Strzegom 0-4 Łużyce Lubań 10 sierpnia, 17:00 (500)
G.Borkowski 36, 53, Wichowski 82, 87
Chrobry Nowogrodziec 0-0 Nysa Zgorzelec 17 sierpnia, 17:00
przełożony ze względu na mecz Nysy w Pucharze Polski
Górnik Złotoryja 2-2 Zagłębie II Lubin 10 sierpnia, 17:00
Kaliciak 80, Florczak 82 - Tobiasz 72, Gąsiorek 90
GKS Kobierzyce 5-2 Polonia/Sparta Świdnica
Wawreńczuk 3, 52, Rodak 10, 60, Legodziński 81 - M.Goździejewski 46, Felich 68
KP Brzeg Dolny 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 sierpnia, 17:00
Nykiel 5, Chećko 43 - Drzewosz 39 (k)
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 10 sierpnia, 16:00
Sinkiewicz 2 (k), Dudka 27 - Bubnowicz 13 (k), Smoczyk 61
Polonia Trzebnica 1-3 MKS Oława 10 sierpnia, 17:00
Koselski 65 - Domański 16, 27, Ochmański 24
Piast Nowa Ruda 0-7 Pogoń Oleśnica 10 sierpnia, 17:00
Jurkiewicz 21, 39, 57, 67, 69, Sajewicz 75 (k), Wyszyński 86
BKS Bolesławiec 4-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 sierpnia, 17:00
Pietkiewicz 7, Rissmann 41, J.Jasiński 60, Nowak 71

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Łużyce Lubań 0-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 sierpnia, 17:00 (200)
Stopa 40, Wróbel 65
Pogoń Oleśnica 3-0 BKS Bolesławiec 13 sierpnia, 17:00 (300)
Jurkiewicz 14, 84, Koziara 86 (k)
MKS Oława 0-0 Piast Nowa Ruda (200)
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 4-2 Polonia Trzebnica 13 sierpnia, 17:00 (500)
Bubnowicz 17, Borkowski 37, Marek Wojtarowicz 64, 81 - Kapinos 58 (k), Stasiak 80
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Prochowiczanka Prochowice 13 sierpnia, 17:00 (300)
Krakowiak 74
Polonia/Sparta Świdnica 2-0 KP Brzeg Dolny (250)
Felich 27, M.Goździejewski 70
Zagłębie II Lubin 6-1 GKS Kobierzyce 13 sierpnia, 17:00 (100)
Ochota 52, 60, 67, Pytlarz 55, 66, 76 - Czerwiński 3
Nysa Zgorzelec 1-1 Górnik Złotoryja 13 sierpnia, 17:00 (200)
Bartłomiej Jabłoński 90 - Florczak 21
Chrobry Nowogrodziec 4-1 AKS Strzegom 14 sierpnia, 17:00 (600)
Deka 20, Larysz 25 (k), Wiśniowiecki 32, A.Milewski 42 - Arendarczyk 85

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Chrobry Nowogrodziec 2-1 Łużyce Lubań 21 sierpnia, 17:00 (700)
Deka 30, 75 - Hull 90
Górnik Złotoryja 3-2 AKS Strzegom 20 sierpnia, 17:00 (400)
Bęś 6 (s), Wojtachnio 82, 89 - Konarski 38, Arendarczyk 87
GKS Kobierzyce 2-2 Nysa Zgorzelec 20 sierpnia, 17:00 (400)
Dudziak 18, Wawreńczuk 37 - Szczęsny 57, Bogumił Jabłoński 79
KP Brzeg Dolny 0-2 Zagłębie II Lubin 20 sierpnia, 17:00 (150)
Ochota 25, Salamoński 65
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Polonia/Sparta Świdnica 21 sierpnia, 16:00 (250)
Sawiński 56, 57 - Felich 3
Polonia Trzebnica 2-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 sierpnia, 17:00 (200)
Tass 40, Siciarz 48 - Deneka 24, 86, Chęciński 36, Drzewosz 66 (k)
Piast Nowa Ruda 1-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 20 sierpnia, 17:00 (350)
Czarnowski 86 - Bubnowicz 30 (k), Marek Wojtarowicz 40, Pyrdoł 89
BKS Bolesławiec 1-2 MKS Oława 20 sierpnia (200)
Rissmann 85 - Bęś 14, Domański 70
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-1 Pogoń Oleśnica 20 sierpnia, 17:00 (250)
Koziara 8 (k)

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Łużyce Lubań 0-2 Pogoń Oleśnica 27 sierpnia, 17:00 (200)
Jurkiewicz 55, Bogusz 79
MKS Oława 3-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 sierpnia, 17:00 (500)
Ochmański 18, 43, 57
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-2 BKS Bolesławiec 27 sierpnia, 17:00 (600)
Bubnowicz 30, Marek Wojtarowicz 75 - Rissmann 3, 65
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Piast Nowa Ruda 27 sierpnia, 17:00 (400)
Madej 8, Drzewosz 40, 80, Krakowiak 50, Owczarek 54
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Polonia Trzebnica 27 sierpnia, 17:00 (250)
Zagłębie II Lubin 3-3 Prochowiczanka Prochowice 27 sierpnia, 16:00 (200)
Pytlarz 40, Kalousek 65, Kalinowski 77 - Mikołajek 12, Sinkiewicz 55 (k), Antosiewicz 90
Nysa Zgorzelec 3-1 KP Brzeg Dolny 27 sierpnia, 17:00 (200)
Bełzowski 36, Mazur 57, Łuszczyk 84 - Hernik 29
AKS Strzegom 1-0 GKS Kobierzyce 28 sierpnia, 17:00 (300)
Gądek 32
Chrobry Nowogrodziec 0-1 Górnik Złotoryja 28 sierpnia, 17:00 (500)
Wojtachnio 78

Kolejka 5 - 3-4 września

Górnik Złotoryja 2-2 Łużyce Lubań 3 września, 11:00
Baliński ? (k), Kaliciak 71 - Wichowski 74, Zygmunt 81
GKS Kobierzyce 2-2 Chrobry Nowogrodziec 3 września
Śnieżek 68, Lis 90 - Deka 4, Kowalski 33
KP Brzeg Dolny 0-3 AKS Strzegom 3 września, 17:00
Konarski 22 (k), 74 (k), Arendarczyk 52
Prochowiczanka Prochowice 0-3 Nysa Zgorzelec 4 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Polonia Trzebnica 0-0 Zagłębie II Lubin 3 września, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Polonia/Sparta Świdnica 3 września, 17:00
Charciarek 15, Goździejewski 30
BKS Bolesławiec 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 września
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3 września, 13:00
Pogoń Oleśnica 0-1 MKS Oława 3 września, 17:00
Ochmański 45

Kolejka 6 - 7 września

Łużyce Lubań 1-0 MKS Oława 7 września, 17:00
Bodzianny 48
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 0-0 Pogoń Oleśnica 7 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 września, 17:00
Chęciński 3, Świerzawski 40, Woźniak 82 - Siwiński 75
lub bramka dla Motobi Bystrzycy Burego
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 BKS Bolesławiec 7 września, 17:00
Zagłębie II Lubin 2-2 Piast Nowa Ruda 7 września, 17:00
Kalinowski 28, Olszowiak 65 - Wilmański 75, Czarnowski 85
Nysa Zgorzelec 2-0 Polonia Trzebnica 7 września, 17:00
Jabłoński 44 (k), Trzonek 70
AKS Strzegom 2-1 Prochowiczanka Prochowice 7 września, 17:00
Konarski 41, 64 - Kula 65
Chrobry Nowogrodziec 0-1 KP Brzeg Dolny 7 września, 17:00
Hernik 18
Górnik Złotoryja 3-4 GKS Kobierzyce 7 września, 17:00
Baliński 3, Kaliciak 26, Kozłowski 81 - Mróz 17 (s), Parada 33, Wawreńczuk 69, 90

Kolejka 7 - 10-11 września

GKS Kobierzyce 2-1 Łużyce Lubań 10 września, 12:30
Wawreńczuk 6, Lis 61 - Wichowski 75
KP Brzeg Dolny 1-1 Górnik Złotoryja 10 września
Woś 23 - Baj 37
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Chrobry Nowogrodziec 11 września, 16:00
Gogola 85
Polonia Trzebnica 3-1 AKS Strzegom 10 września, 17:00
Stasiak 19, Łaba 48, Zalewski 65 - Arendarczyk 10
Piast Nowa Ruda 1-0 Nysa Zgorzelec 10 września
Krzywonos 65
BKS Bolesławiec 0-7 Zagłębie II Lubin 10 września
Mierzejewski 8, 10, 86, Kalousek 52, Piętka 65, Pytlarz 70, Dziekan 88
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Polonia/Sparta Świdnica 10 września, 17:00
Kraus 75 (s), Rejmer 78 - Kopernicki 53
Pogoń Oleśnica 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 września, 17:00
Zapolny 6 - Chęciński 31
MKS Oława 1-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 10 września
Sikorski 82

Kolejka 8 - 17-18 września

Łużyce Lubań 2-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 17 września, 16:00
Siciński 44, Wichowski 50 - Marek Wojtarowicz 68
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 MKS Oława 17 września, 17:00
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Pogoń Oleśnica 17 września, 17:00
Zagłębie II Lubin 6-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Nysa Zgorzelec 0-1 BKS Bolesławiec 16 września (100)
Popek 54
AKS Strzegom 3-1 Piast Nowa Ruda
Konarski 31, Ślęczka 45, 67 - Czarnowski 47
Chrobry Nowogrodziec 2-2 Polonia Trzebnica
Górnik Złotoryja 0-0 Prochowiczanka Prochowice 17 września, 16:00
GKS Kobierzyce 2-1 KP Brzeg Dolny 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 21 września

KP Brzeg Dolny 1-0 Łużyce Lubań 21 września, 16:00 (150)
Chećko 25
Prochowiczanka Prochowice 4-1 GKS Kobierzyce 21 września, 16:00 (150)
Tadla 15, Sawiński 30, Mikołajek 38, Dudka 88 - Wawreńczuk 20
Polonia Trzebnica 1-2 Górnik Złotoryja 21 września, 16:00 (100)
Mroziński 10 (k) - Kozłowski 56, Kogut 68
Piast Nowa Ruda 2-1 Chrobry Nowogrodziec (150)
P.Pańczyk 4 (k), Szafraniec 85 - A.Milewski 55
BKS Bolesławiec 2-0 AKS Strzegom (300)
Nitarski 86, R.Kumoś 88
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Nysa Zgorzelec 21 września, 16:00 (100)
Rejmer 48 (k), Półchłopek 82
Pogoń Oleśnica 1-1 Zagłębie II Lubin 21 września, 17:00 (200)
Wyszyński 16 - Salamoński 2 (k)
MKS Oława 2-0 Polonia/Sparta Świdnica 21 września, 16:00 (150)
Gancarczyk 35, Ochmański 90
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 września, 16:00 (400)
Bubnowicz 59, Marek Wojtarowicz 77 - Sadowski 14

Kolejka 10 - 24-25 września

Łużyce Lubań 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 września, 16:00 (200)
Świerzawski 47, Flisowski 90
Polonia/Sparta Świdnica 3-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 27 września, 16:00 (350)
Goździejewski 27, 65, Kopernicki 48
Zagłębie II Lubin 4-0 MKS Oława 5 października, 16:00 (100)
Salamoński 17, Chaves 25, Čáp 35, Kristić 65
Nysa Zgorzelec 1-3 Pogoń Oleśnica 24 września, 17:00 (100)
Bełzowski 45 - Sajewicz 26, Szczypkowski 61 (k), Jurkiewicz 90
AKS Strzegom 1-4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 września, 16:00 (300)
Borowiec 40 - Półchłopek 25, 77, Siwiński 62, Rosiecki 90
Chrobry Nowogrodziec 2-1 BKS Bolesławiec 28 września, 16:00 (250)
Wiśniowiecki 41, Sudoł 72 - Nowak 60
Górnik Złotoryja 2-0 Piast Nowa Ruda 24 września, 15:00 (300)
Wojtachnio 70, Trepiłowski 85
GKS Kobierzyce 1-2 Polonia Trzebnica 24 września, 16:00 (250)
Wawreńczuk 42 - Koselski 30, Kowaluk 84
KP Brzeg Dolny 1-1 Prochowiczanka Prochowice 24 września, 16:00 (150)
Hernik 56 - Tadla 64

Kolejka 11 - 1-2 października

Prochowiczanka Prochowice 2-0 Łużyce Lubań 2 października, 15:00 (200)
Sawiński 30, Antosiewicz 37
Polonia Trzebnica 1-0 KP Brzeg Dolny 1 października, 16:00 (200)
Kapinos 69
Piast Nowa Ruda 1-0 GKS Kobierzyce 1 października, 16:00 (150)
Bieńkowski 65
BKS Bolesławiec 6-1 Górnik Złotoryja 1 października, 15:00 (250)
Nitarski 11, Rissmann 17, Pietkiewicz 45, 52, Popek 65, R.Kumoś 70 - Urbański 20
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Chrobry Nowogrodziec 1 października, 15:00 (200)
Jaworski 8, Półchłopek 58 - A.Milewski 70
Pogoń Oleśnica 1-0 AKS Strzegom 1 października, 16:00 (300)
Bogusz 19
MKS Oława 1-0 Nysa Zgorzelec 1 października, 15:00 (200)
Lipiński 72
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 Zagłębie II Lubin 1 października, 16:00 (300)
Bubnowicz 20, Poręba 70
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-3 Polonia/Sparta Świdnica 1 października, 16:00 (400)
Gawryszewski 9 (s), Krakowiak 11, 85, Madej 63, Chęciński 70, 88 - Kopernicki 47, M.Goździejewski 48, Felich 89

Kolejka 12 - 8-9 października

Łużyce Lubań 5-3 Polonia/Sparta Świdnica 8 października, 16:00 (200)
Kret 32, 88, Kusiak 54, Siciński 61, G.Borkowski 61 - Abramowski 19, 38, Owczarzak 49
Zagłębie II Lubin 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 października, 14:00 (150)
Gilcimar 6 - Chęciński 67
Nysa Zgorzelec 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 7 października, 16:00
Matusewicz 8 - Michalak 40, Marek Wojtarowicz 73
bez udziału publiczności
AKS Strzegom 1-1 MKS Oława 8 października, 15:00 (300)
Konarski 66 - Gancarczyk 51 (k)
Chrobry Nowogrodziec 2-3 Pogoń Oleśnica 7 października, 15:30 (300)
Potyszka 30, Larysz 60 (k) - Jurkiewicz 55, Bogusz 73, Kowiel 87
Górnik Złotoryja 0-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 października, 15:00 (200)
Półchłopek 30, Rosiecki 90
GKS Kobierzyce 2-1 BKS Bolesławiec 8 października, 15:00 (100)
Osiecki 40, Wawreńczuk 90 (k) - Nitarski 38
KP Brzeg Dolny 2-0 Piast Nowa Ruda 8 października, 14:00 (50)
Chećko 25, Hernik 34
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Polonia Trzebnica 9 października, 15:00 (100)
Antosiewicz 54 (k), Sinkiewicz 73, Sawiński 78

Kolejka 13 - 15-16 października

Polonia Trzebnica 2-1 Łużyce Lubań 15 października, 15:00
Girczyc 4, Koselski 76 - Wichowski 14
Piast Nowa Ruda 0-0 Prochowiczanka Prochowice 15 października, 15:00
BKS Bolesławiec 1-1 KP Brzeg Dolny 15 października, 15:00
T.Jasiński 7 - Nykiel 76
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 GKS Kobierzyce 15 października, 15:00
Surmaczewski 88
Pogoń Oleśnica 1-0 Górnik Złotoryja 15 października, 15:00 (250)
Koziara 90 (k)
MKS Oława 3-0 Chrobry Nowogrodziec 15 października, 15:00
Ochmański 12, 42, Zakliński 72
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 AKS Strzegom 15 października, 15:00
Marek Wojtarowicz 46, 54
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-0 Nysa Zgorzelec 15 października, 15:00
Krakowiak 5, 75, Sadowski 55, 65, 67, Deneka 82
Polonia/Sparta Świdnica 1-0 Zagłębie II Lubin 15 października, 15:00
Goździejewski 29

Kolejka 14 - 22-23 października

Łużyce Lubań 0-2 Zagłębie II Lubin 22 października, 15:00
Olszowiak 57, Gilcimar 79
Nysa Zgorzelec 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 22 października, 15:00
Mazur 10 - Korbecki 79
AKS Strzegom 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 października, 15:00
Owczarek 2, Deneka 35, 52, Połubiński 75
mecz przełożony z powodu ślubu zawodnika gości - Alberta Połubińskiego
Chrobry Nowogrodziec 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 21 października, 15:00
Marek Wojtarowicz 2, Michalak 89
Górnik Złotoryja 1-2 MKS Oława 22 października, 14:00
Wojtachnio ? - Ochmański 58, 78
GKS Kobierzyce 3-0 Pogoń Oleśnica 22 października, 15:00
Czerwiński 3, Śnieżek 27, Wawreńczuk 85
KP Brzeg Dolny 0-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 października, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 0-2 BKS Bolesławiec 23 października, 15:00
Mucha 15, M.Kumoś 77
Polonia Trzebnica 1-0 Piast Nowa Ruda 22 października, 15:00
Koselski 33

Kolejka 15 - 29-30 października

Piast Nowa Ruda 4-2 Łużyce Lubań 29 października, 13:30 (150)
Horka 18, Osiecki 31, Krzywonos 51, Nowak 81 - Kret 50, Bodzianny 90
BKS Bolesławiec 0-0 Polonia Trzebnica 29 października, 14:00 (200)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Prochowiczanka Prochowice 29 października, 14:00 (150)
Półchłopek 55, 83
Pogoń Oleśnica 1-1 KP Brzeg Dolny 29 października, 15:00 (200)
Wyszyński 51 - Gad 68
MKS Oława 5-2 GKS Kobierzyce 29 października, 14:00 (300)
Tutak 22, 60, Sikorski 45 (k), Gancarczyk 77, 83 - Biały 75, 86
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-1 Górnik Złotoryja 29 października, 14:00 (400)
Michalak 41, Bubnowicz 63, Pyrdoł 64 - Baliński 79
pierwotnie walkower 0-3 z powodu braku w wałbrzyskim zespole przez 6 minut wymaganej liczby młodzieżowców - po odwołaniu anulowany
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Chrobry Nowogrodziec 29 października, 15:00 (200)
Woźniak 38 - Gogola 43, Kowalski 48, Wiśniowiecki 57
mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Polonia/Sparta Świdnica 0-1 AKS Strzegom 29 października, 15:00 (300)
Konarski 51 (k)
Zagłębie II Lubin 4-1 Nysa Zgorzelec 30 października, 11:00 (50)
Pach 26, 79, Gilcimar 42, 74 - Trzonek 34

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Łużyce Lubań 1-1 Nysa Zgorzelec 5 listopada, 13:00
Siciński 70 - Mankiewicz 85 (s)
AKS Strzegom 1-2 Zagłębie II Lubin 5 listopada, 14:00
Konarski 75 - Mierzejewski 25, Gilcimar 29
Chrobry Nowogrodziec 3-3 Polonia/Sparta Świdnica 6 listopada, 14:00
A.Milewski 49, Larysz 56 (k), Lewiński 73 - K.Goździejewski 11, Korbecki 26 (k), Kopernicki 57
Górnik Złotoryja 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 listopada, 13:00 (100)
Krakowiak 44, 67, Szymczak 49, Chęciński 65
GKS Kobierzyce 2-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5 listopada, 14:00
Lis 29, Biały 88 - Sobczyk 3, Poręba 83
KP Brzeg Dolny 1-3 MKS Oława 5 listopada, 14:00
Chećko 19 - Ochmański 44, Gancarczyk 60, Sikorski 67
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Pogoń Oleśnica 6 listopada, 14:00
Sinkiewicz 82, Kułyk 85 - Jurkiewicz 15, Wyszyński 70
Polonia Trzebnica 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5 listopada, 14:00
Kalociński 16, Kowaluk 86 - Półchłopek 65
Piast Nowa Ruda 0-3 BKS Bolesławiec 5 listopada, 14:00
Dymczar 15, J.Jasiński 90, Rissmann 90

Kolejka 17 - 11-13 listopada

BKS Bolesławiec 0-0 Łużyce Lubań 11 listopada, 11:00 (200)
lub 14:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Piast Nowa Ruda 13 listopada, 11:00 (200)
Półchłopek 60 - Horka 90
przełożony ze względu na udział Motobi Bystrzycy w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski
Pogoń Oleśnica 0-2 Polonia Trzebnica 11 listopada, 14:00 (200)
Zalewski 17, Siciarz 77
MKS Oława 2-1 Prochowiczanka Prochowice 13 listopada, 12:00 (250)
Kamiński 53, Bęś 73 - Sawiński 42
przełożony ze względu na udział MKS w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 KP Brzeg Dolny 11 listopada, 14:00 (300)
Juraszek 49, Pyrdoł 58, 78
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-3 GKS Kobierzyce 13 listopada, 12:00 (300)
Woźniak 15, 18, 26, Krakowiak 53 - Lis 61, Czerwiński 70, Wawreńczuk 90 (k)
przełożony ze względu na udział GKS w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski
Polonia/Sparta Świdnica 3-2 Górnik Złotoryja 11 listopada, 14:00 (200)
Felich 55, Kopernicki 86, Abramowski 90 - Kaliciak 76, Baliński 82
Zagłębie II Lubin 4-1 Chrobry Nowogrodziec 11 listopada, 11:00 (50)
Ochota 72, Kalinowski 74, Čáp 76, Opałacz 88 - Kowalski 68
Nysa Zgorzelec 2-0 AKS Strzegom 11 listopada, 14:00 (200)
Matusewicz 32, Mazur 58

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Łużyce Lubań 4-1 AKS Strzegom 20 listopada, 13:30 (100)
Kret 28, 88, G.Borkowski 78, Wichowski 90 - Konarski 63
Nysa Zgorzelec 7-0 Chrobry Nowogrodziec 19 listopada, 13:00 (150)
Bogumił Jabłoński 13, 76, Trzonek 25, 28, 70, Orłowski 40, Mazur 61
Zagłębie II Lubin 4-1 Górnik Złotoryja 20 listopada, 11:00 (50)
Olszowiak 2, Salamoński 37, Ochota 62, Pietroń 90 - Kaliciak 77
Polonia/Sparta Świdnica 4-0 GKS Kobierzyce 19 listopada, 13:00 (200)
Piech 18, 75, Filipczak 61, M.Goździejewski 87
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 KP Brzeg Dolny 19 listopada, 11:00 (100)
Krakowiak 37, 72 - Gad 39, Bąkowicz 46
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-2 Prochowiczanka Prochowice 19 listopada, 13:00 (200)
Traczykowski 60 - Mirkowski 85, Zieliński 90
MKS Oława 2-0 Polonia Trzebnica 18 listopada, 14:00 (100)
Ochmański 47, Bęś 70
Pogoń Oleśnica 6-1 Piast Nowa Ruda 19 listopada, 13:00 (100)
Jurkiewicz 7, 38, 56, Sajewicz 20, Bogusz 51, Koziara 57 - Udod 33 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 BKS Bolesławiec 19 listopada, 11:00 (100)
Rejmer 4, Jaworski 70

Kolejka 19 - 26-27 listopada

AKS Strzegom 1-1 Chrobry Nowogrodziec 26 listopada, 13:00 (100)
Konarski 4 - Daś 69 (s)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-0 Łużyce Lubań 26 listopada, 11:00 (50)
Wróbel 26, Jaworski 38, Surmaczewski 48, Półchłopek 60, 73, 77
BKS Bolesławiec 2-1 Pogoń Oleśnica 26 listopada, 13:00 (70)
Rissmann 11, J.Jasiński 13 - Bogusz 65
Piast Nowa Ruda 0-0 MKS Oława 19 kwietnia, 15:30
w pierwotnym terminie (26 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. W drugim terminie (5 kwietnia, 16:00) mecz również nie doszedł do skutki z powodu złego stanu boiska w Nowej Rudzie
Polonia Trzebnica 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 26 listopada, 13:00 (100)
Girczyc 36 - Sobczyk 14, Pyrdoł 25
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 listopada, 13:00 (100)
Chmielewski 20, Kułyk 65, Sinkiewicz 90
KP Brzeg Dolny 0-3 Polonia/Sparta Świdnica 27 listopada, 12:00 (60)
(wo)
Hernik 11, 65, 90, Nykiel 22, Woś 78
na boisku 5-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Kobierzyce 2-4 Zagłębie II Lubin 26 listopada, 12:00 (80)
Czerwiński 22, Szymański 35 - Gilcimar 7, 15, Olszowiak 70, Kristić 73
Górnik Złotoryja 3-1 Nysa Zgorzelec 29 marca, 15:30 (200)
Bartłomiej Jabłoński 11 (s), Horbacz 29, Kaliciak 52 (k) - Matusewicz 42 (k)
w pierwotnym terminie (26 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 20 - 12 kwietnia

Łużyce Lubań 2-1 Chrobry Nowogrodziec 12 kwietnia, 16:30
Kret 65, Wichowski 70 - Kowalski 50 (k)
AKS Strzegom 1-1 Górnik Złotoryja 12 kwietnia, 16:30
Pawłowski 68 (k) - Baliński 57
lub bramka dla Górnika Kaliciaka
Nysa Zgorzelec 0-4 GKS Kobierzyce 12 kwietnia, 16:30
Sadowski 15, Szymański 52, Gajos 72, 85
Zagłębie II Lubin 5-0 KP Brzeg Dolny 12 kwietnia, 16:30
Ibrahim 1, Kłos 5, Pokorný 8, Olszowiak 18, Dziekan 76
Polonia/Sparta Świdnica 4-2 Prochowiczanka Prochowice 12 kwietnia, 16:30
K.Goździejewski 15, 48 (k), Abramowski 52, Piech 80 - Szostak 28, Kula 82
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Polonia Trzebnica 12 kwietnia, 16:30
Drzewosz 4 (k), Woźniak 45, Świerzawski 46, Krakowiak 77
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 Piast Nowa Ruda 12 kwietnia, 16:30
Bębeniec 54, 72
MKS Oława 1-1 BKS Bolesławiec 12 kwietnia, 16:30
Ochmański 49 - Rissmann 76
Pogoń Oleśnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 kwietnia, 16:30
Burda 87

Kolejka 21 - 15 czerwca

Pogoń Oleśnica 8-0 Łużyce Lubań 15 czerwca, 17:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 MKS Oława 15 czerwca, 17:00
Sudoł 29
BKS Bolesławiec 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 15 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 czerwca, 17:00
Chęciński 32, Krakowiak 58, Deneka 71
Polonia Trzebnica 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 15 czerwca, 17:00
Łaba 32
Prochowiczanka Prochowice 1-8 Zagłębie II Lubin 15 czerwca, 17:00
KP Brzeg Dolny 4-2 Nysa Zgorzelec 15 czerwca, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Mazur ?, Bartłomiej Jabłoński ?
GKS Kobierzyce 0-0 AKS Strzegom 15 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 1-0 Chrobry Nowogrodziec 15 czerwca, 17:00
Wojtachnio 90

Kolejka 22 - 1-2 kwietnia

Łużyce Lubań 0-3 Górnik Złotoryja 1 kwietnia, 17:00 (150)
Kaliciak 33, Wojtachnio 48, Baliński 70
Chrobry Nowogrodziec 0-4 GKS Kobierzyce 2 kwietnia, 16:00 (450)
Czerwiński 36, Osiecki 45, Krawiec 63, T.Milewski 90
AKS Strzegom 2-0 KP Brzeg Dolny 2 kwietnia, 16:00 (500)
Konarski 60, 90
Nysa Zgorzelec 3-3 Prochowiczanka Prochowice 1 kwietnia, 16:00 (150)
Łuszczyk 60, Mazur 70, Bogumił Jabłoński 85 - Antosiewicz 49, Sinkiewicz 55, Szostak 60
Zagłębie II Lubin 0-0 Polonia Trzebnica 2 kwietnia, 11:00 (50)
Polonia/Sparta Świdnica 4-1 Piast Nowa Ruda 1 kwietnia, 16:00 (300)
Piech 3, Gol 19, K.Goździejewski 44, Kopernicki 61 - Osiecki 43
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 BKS Bolesławiec 1 kwietnia, 16:00 (400)
Chęciński 48
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 kwietnia, 16:00 (250)
Pyrdoł 78 - Kossakowski 75
MKS Oława 0-1 Pogoń Oleśnica 1 kwietnia, 15:00 (100)
Skafarek 8

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

MKS Oława 4-0 Łużyce Lubań 8 kwietnia, 15:00 (150)
Tutak 1, Ochmański 16 (k), Partyka 26, Kalinowski 41
Pogoń Oleśnica 1-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 8 kwietnia, 17:00 (200)
Szeliga 89 - Bubnowicz 66 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 kwietnia, 16:00 (150)
Burda 10, 48, 70, 89 - Woźniak 3
BKS Bolesławiec 3-0 Polonia/Sparta Świdnica 8 kwietnia, 16:00 (200)
T.Jasiński 16, Walusiak 50, Fulczyński 80
Piast Nowa Ruda 1-1 Zagłębie II Lubin 8 kwietnia, 16:00 (250)
Udod 55 - Rola 72
Polonia Trzebnica 1-1 Nysa Zgorzelec 8 kwietnia, 15:00 (150)
Koselski 80 - Łuszczyk 75
Prochowiczanka Prochowice 1-2 AKS Strzegom 8 kwietnia, 16:00 (200)
Dudka 44 - Konarski 30, 89
KP Brzeg Dolny 1-2 Chrobry Nowogrodziec 8 kwietnia, 17:00 (150)
Chećko 63 - Kowalski 58 (k), Wiśniowiecki 69
GKS Kobierzyce 3-2 Górnik Złotoryja 8 kwietnia, 16:00 (300)
Sadowski 24, 37, 62 - Kaliciak 66, Cichoń 78

Kolejka 24 - 15-16 kwietnia

Łużyce Lubań 1-1 GKS Kobierzyce 15 kwietnia, 12:00
Kusiak 61 - Sadowski 72
Górnik Złotoryja 3-1 KP Brzeg Dolny 15 kwietnia, 16:00
Kaliciak 45 (k), Tomasik 75 (s), Baj 88 - Chećko 31
Chrobry Nowogrodziec 2-3 Prochowiczanka Prochowice 15 kwietnia, 17:00
Potyszka 17, Lechowski 60 - Sinkiewicz 30, 68, Kułyk 30
AKS Strzegom 1-1 Polonia Trzebnica
Matuszak 73 - Kapinos 65 (k)
Nysa Zgorzelec 2-0 Piast Nowa Ruda 15 kwietnia, 17:00
Łuszczyk 30, Matusewicz 38
Zagłębie II Lubin 3-1 BKS Bolesławiec
nieznany ?, ?, ? - T.Jasiński ?
Polonia/Sparta Świdnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Jaworski 30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Pogoń Oleśnica 15 kwietnia, 17:00
Madej 55
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 MKS Oława 15 kwietnia, 15:00
Bubnowicz 76 (k)

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Górnik/Zagłębie Wałbrzych 7-0 Łużyce Lubań 22 kwietnia, 17:00
Marek Wojtarowicz 2, Traczykowski 17, Bębeniec 24, Pyrdoł 29, 60, Gandera 62, 85
MKS Oława 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 kwietnia, 15:00
Gancarczyk 67 - Woźniak 80
Pogoń Oleśnica 3-2 Polonia/Sparta Świdnica 22 kwietnia, 17:00
Grat 5, Rybak 63, Sojewicz 65 - Kopernicki 44, Piech 46
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Zagłębie II Lubin 22 kwietnia, 16:00
BKS Bolesławiec 2-0 Nysa Zgorzelec 22 kwietnia, 17:00
Nowak 15, Walusiak 30
Piast Nowa Ruda 2-1 AKS Strzegom 22 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica 1-0 Chrobry Nowogrodziec 22 kwietnia, 15:00
Kapinos 75
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Górnik Złotoryja 22 kwietnia, 17:00
Sinkiewicz 65
KP Brzeg Dolny 2-0 GKS Kobierzyce 21 kwietnia, 17:00
Hernik 35, 65

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Łużyce Lubań 3-0 KP Brzeg Dolny 29 kwietnia, 17:00 (150)
Kusiak 29, Pogorzelec 60, 83
GKS Kobierzyce 2-3 Prochowiczanka Prochowice 29 kwietnia, 16:00 (200)
Szymański 48, Czerwiński 53 - Skowron 6, Antosiewicz 74, Sinkiewicz 77
Górnik Złotoryja 4-0 Polonia Trzebnica 29 kwietnia, 16:00 (200)
Stachowski 27, Kaliciak 30, Baliński 52, 84
Chrobry Nowogrodziec 3-0 Piast Nowa Ruda 30 kwietnia, 17:00 (200)
Kowalski 17 (k), 76, A.Milewski 45
AKS Strzegom 1-1 BKS Bolesławiec 29 kwietnia, 16:00 (250)
Konarski 60 - Rissmann 31 (k)
Nysa Zgorzelec 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 29 kwietnia, 17:00 (200)
Matusewicz 45, Łuszczyk 67 - Półchłopek 1
Zagłębie II Lubin 0-0 Pogoń Oleśnica 30 kwietnia, 11:00 (50)
Polonia/Sparta Świdnica 3-2 MKS Oława 29 kwietnia, 16:00 (300)
Felich 44, Filipczak 66, M.Goździejewski 90 - Kalinowski 20, Ochmański 47
lub drugi gol dla Oławy Domańskiego
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00 (500)
Deneka 40, Szczepek 48, Kopacz 59

Kolejka 27 - 3 maja

Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Łużyce Lubań 3 maja, 17:00
Kopacz 65, Chęciński 90
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-4 Polonia/Sparta Świdnica 3 maja, 17:00
Borkowski 13, Marek Wojtarowicz 21, Poręba 90 - Juraszek 29 (s), Filipczak 35, K.Goździejewski 65 (k), Felich 87
MKS Oława 1-0 Zagłębie II Lubin 3 maja, 17:00
Partyka 57
Pogoń Oleśnica 2-2 Nysa Zgorzelec 3 maja, 15:00
Zapolny 51, 69 - Bogumił Jabłoński 7, Mazur 84
lub o 17:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-2 AKS Strzegom 3 maja, 17:00
Bury 12, Burda 19, Jaworski 85 - Ślęczka 34, Konarski 75
BKS Bolesławiec 2-1 Chrobry Nowogrodziec 3 maja, 11:00
Rudyk 20, Nowak 54 - Lechowski 59
Piast Nowa Ruda 1-1 Górnik Złotoryja 3 maja, 17:00
Rosiak 90 - Baliński 55
Polonia Trzebnica 1-1 GKS Kobierzyce 3 maja, 17:00
Kapinos 56 (k) - Szymański 53
Prochowiczanka Prochowice 0-0 KP Brzeg Dolny 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 maja

Łużyce Lubań 0-0 Prochowiczanka Prochowice 6 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny 0-0 Polonia Trzebnica 6 maja, 17:00
GKS Kobierzyce 1-0 Piast Nowa Ruda 6 maja, 17:00
Sadowski 60
Górnik Złotoryja 0-2 BKS Bolesławiec 6 maja, 17:00
Walusiak 61, Rissmann 85
Chrobry Nowogrodziec 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 maja, 17:00 (500)
Kuźniewski 19, Kowalski 83 - Rosiecki 24
AKS Strzegom 2-0 Pogoń Oleśnica 7 maja, 17:00
Kaźmierczak 3, Konarski 55
Nysa Zgorzelec 1-1 MKS Oława 6 maja, 17:00
Matusewicz 88 - Gancarczyk 83
Zagłębie II Lubin 3-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 6 maja, 17:00
Polonia/Sparta Świdnica 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja, 15:00 (300)
Goździejewski 70 - Deneka 24 (k), Świerzawski 58, Kopacz 89

Kolejka 29 - 13-14 maja

Polonia/Sparta Świdnica 2-3 Łużyce Lubań 13 maja, 17:00
Felich 43, Idziak 90 - Wichowski 16, 56, Pogorzelec 83
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Zagłębie II Lubin 13 maja, 17:00 (600)
Tobiasz 57
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Nysa Zgorzelec 13 maja, 17:00
Michalak 72, Pyrdoł 82 - Przerywacz 5 (s)
MKS Oława 0-1 AKS Strzegom 13 maja, 16:00 (150)
Ślęczka 17
Pogoń Oleśnica 1-0 Chrobry Nowogrodziec 13 maja, 17:00
Jurkiewicz 36
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Górnik Złotoryja 13 maja, 17:00
Jaworski 16, 67, 74
BKS Bolesławiec 0-1 GKS Kobierzyce 13 maja, 17:00
Gajos 12
Piast Nowa Ruda 1-1 KP Brzeg Dolny
Jarosz 84 - Hernik 28
Polonia Trzebnica 1-0 Prochowiczanka Prochowice 13 maja, 16:00
Łaba 12

Kolejka 30 - 20-21 maja

Łużyce Lubań 1-0 Polonia Trzebnica 20 maja, 17:00 (200)
Kusiak 87
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Piast Nowa Ruda 20 maja, 17:00 (200)
Kułyk 23, Węgłowski 55 - Polak 4, Osiecki 52, 60
KP Brzeg Dolny 2-2 BKS Bolesławiec 20 maja (100)
Hernik 18 (k), Serwatka 83 - Rissmann 2 (k), 32
GKS Kobierzyce 0-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 0-0 Pogoń Oleśnica 20 maja, 17:00 (200)
Chrobry Nowogrodziec 0-3 MKS Oława 21 maja (300)
Zakliński 7, Gawron 18, Partyka 90
AKS Strzegom 1-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 21 maja (500)
Arendarczyk 70 - Pyrdoł 18, Traczykowski 19, Borkowski 43
lub trzecia bramka dla Górnika Michalaka
Nysa Zgorzelec 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 maja, 17:00 (150)
Zagłębie II Lubin 3-1 Polonia/Sparta Świdnica 20 maja

Kolejka 31 - 24 maja

Zagłębie II Lubin 2-0 Łużyce Lubań 24 maja, 17:00
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Nysa Zgorzelec
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 AKS Strzegom 24 maja, 17:00
Krakowiak ?, ?, Chęciński ?
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-1 Chrobry Nowogrodziec
MKS Oława 2-0 Górnik Złotoryja 24 maja, 16:00
Bęś 13, Gancarczyk 90
lub 17:00
Pogoń Oleśnica 1-1 GKS Kobierzyce
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 KP Brzeg Dolny 24 maja, 17:00
Sudoł ?, Rybiński ?
BKS Bolesławiec 0-2 Prochowiczanka Prochowice 24 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Polonia Trzebnica
Koselski ?, ?

Kolejka 32 - 27-28 maja

Łużyce Lubań 3-1 Piast Nowa Ruda 27 maja, 17:00
Mankiewicz 11, Józefiak 82, Wichowski 86 - Cichacki 6
Polonia Trzebnica 3-0 BKS Bolesławiec 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 maja, 17:00
Strzelczyk 68 - Rybiński 50, Półchłopek 90
KP Brzeg Dolny 1-1 Pogoń Oleśnica 27 maja
Sawko 69 - Bogusz 48
GKS Kobierzyce 2-3 MKS Oława 27 maja, 17:00
Gajos 45, Czerwiński 64 (k) - Zakliński 9, Gancarczyk 27, Kalinowski 75
Górnik Złotoryja 1-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 27 maja, 17:00
Baliński 19 - Pyrdoł 40, Błażyński 55, Traczykowski 68
lub pierwsza bramka dla Górnika/Zagłębie Borkowskiego
Chrobry Nowogrodziec 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 maja, 17:00
A.Milewski 6 - Krakowiak 7, 55, Chęciński 65, Kopacz 75
lub bramka dla Chrobrego Lechowskiego
AKS Strzegom 0-0 Polonia/Sparta Świdnica 28 maja
Nysa Zgorzelec 1-0 Zagłębie II Lubin 27 maja, 17:00
Matusewicz 18

Kolejka 33 - 3 czerwca

Nysa Zgorzelec 3-1 Łużyce Lubań 3 czerwca, 17:00
Orłowski 39, Matusewicz 55, 57 - Wichowski 17
Zagłębie II Lubin 2-0 AKS Strzegom 3 czerwca, 17:00
Tobiasz ?, Kalinowski ?
Polonia/Sparta Świdnica 0-1 Chrobry Nowogrodziec 3 czerwca, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Górnik Złotoryja 3 czerwca, 17:00
Krakowiak 36, 72, Deneka 41, Chęciński 68
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-2 GKS Kobierzyce 3 czerwca, 17:00
Marek Wojtarowicz 58, Borkowski 70, Nadzieja 80 - Sadowski 15, 37
MKS Oława 2-0 KP Brzeg Dolny 3 czerwca, 17:00
Kalinowski 30, Domański 90
Pogoń Oleśnica 3-1 Prochowiczanka Prochowice 3 czerwca, 17:00
Jurkiewicz 81, 90, Smolarek 84 (s) - Strzelczyk 37
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Polonia Trzebnica 3 czerwca, 17:00
Burda 82
BKS Bolesławiec 1-0 Piast Nowa Ruda 3 czerwca, 17:00
Rissmann 7

Kolejka 34 - 10 czerwca

Łużyce Lubań 2-1 BKS Bolesławiec 10 czerwca, 17:00
Józefiak 63 (k), Kret 68 - Mucha 58
Piast Nowa Ruda 0-5 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 czerwca, 17:00
Burda 20, 53, 80, Mostowski 35, Kruszelnicki 88
Polonia Trzebnica 0-1 Pogoń Oleśnica 10 czerwca, 17:00
Jurkiewicz 79
Prochowiczanka Prochowice 0-2 MKS Oława 10 czerwca, 17:00
Watral 12, Gancarczyk 75
KP Brzeg Dolny 3-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 10 czerwca, 17:00
Chećko 7, 55, Gad 15 - Poręba 47, Błażyński 49
GKS Kobierzyce 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 czerwca, 17:00
Szymański 61 - Krakowiak 6, Szymczak 64
Górnik Złotoryja 5-2 Polonia/Sparta Świdnica 10 czerwca, 17:00
Stachowski 17, Baliński 22, 45, 80, Roland 70 - Felich 24, 89
lub czwarta bramka dla Górnika Baja
Chrobry Nowogrodziec 2-4 Zagłębie II Lubin 10 czerwca, 17:00
Gogola 28, Wiśniowiecki 80 - Dziekan 3, Rola 14, Szczęśniak 85, Salamoński 90
AKS Strzegom 0-2 Nysa Zgorzelec 10 czerwca, 17:00
Trzonek 26, Matusewicz 88

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2005/2006 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2005/2006 (lubuska)
IV liga 2005/2006 (opolska)
IV liga 2005/2006 (śląska I)
IV liga 2005/2006 (śląska II)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Legnica)
Liga okręgowa 2005/2006 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Wrocław)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas