[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Ziębice 30 61 19 4 7 60-34 10 2 3 26-11 9 2 4 34-23
2.  Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 30 57 17 6 7 59-26 12 1 2 43-11 5 5 5 16-15 2 6 2 0 0 7-1
3.  Lechia Dzierżoniów 30 57 18 3 9 80-36 10 1 4 46-15 8 2 5 34-21 2 0 0 0 2 1-7
4.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 53 16 5 9 60-50 10 4 1 36-13 6 1 8 24-37
5.  Bielawianka Błękitni Bielawa 30 51 14 9 7 53-34 6 6 3 31-17 8 3 4 22-17 2 2 0 2 0 0-0
6.  1985 Szczawno Zdrój 30 51 14 9 7 41-25 8 5 2 22-11 6 4 5 19-14 2 2 0 2 0 0-0
7.  Victoria Świebodzice 30 48 14 6 10 57-40 9 1 5 33-15 5 5 5 24-25
8.  Czarni Wałbrzych 30 47 14 5 11 46-51 8 2 5 24-22 6 3 6 22-29
9.  Kryształ Stronie Śląskie 30 46 13 7 10 50-30 9 2 4 37-18 4 5 6 13-12
10.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 37 10 7 13 42-50 6 4 5 23-21 4 3 8 19-29
11.  Pogoń Pieszyce 30 36 10 6 14 30-47 7 4 4 18-14 3 2 10 12-33
12.  Stal Świdnica 30 34 10 4 16 43-62 6 1 8 23-22 4 3 8 20-40
13.  Trojan Lądek Zdrój 30 27 8 3 19 45-91 6 3 6 30-34 2 0 13 15-57
14.  Zjednoczeni Ścinawka Średnia 30 26 8 2 20 38-60 6 2 7 24-27 2 0 13 14-33
15.  Hutnik Szczytna 30 24 7 3 20 38-79 4 1 10 23-42 3 2 10 15-37
16.  Skałki Stolec 30 23 6 5 19 46-73 4 3 8 24-32 2 2 11 22-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Ziębice    2-1 1-0 2-0 2-0 0-1 0-0 0-1 1-0 1-1 3-1 4-1 4-2 2-1 0-1 4-1 
 2 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych4-2     5-1 3-0 0-1 1-0 2-1 2-1 1-1 0-1 5-0 8-0 2-1 4-1 2-1 4-0 
 3 Lechia Dzierżoniów1-2 0-2     2-0 0-1 2-1 2-2 4-0 1-0 2-0 0-1 2-1 10-0 5-1 9-1 6-3 
 4 Włókniarz Kudowa Zdrój2-2 1-1 2-1     4-0 2-2 4-0 1-1 1-0 4-1 3-0* 3-0 2-0 3-1 1-2 3-2 
 5 Bielawianka Błękitni Bielawa2-3 1-1 5-0 4-0     0-0 1-3 5-0 0-0 3-3 0-0 1-1 3-0 3-2 3-1 0-3 
 6 1985 Szczawno Zdrój0-3 2-0 2-1 3-1 0-0     2-1 1-3 0-0 3-0 1-1 0-0 5-0 1-0 0-0 2-1 
 7 Victoria Świebodzice1-2 1-0 0-3 5-0 0-2 1-2     2-2 1-0 0-1 2-0 4-0 5-1 3-0 3-0 5-2 
 8 Czarni Wałbrzych2-1 1-3 1-1 1-2 1-3 1-0 0-0     1-3 2-1 5-1 2-4 2-1 1-0 2-1 2-1 
 9 Kryształ Stronie Śląskie3-1 2-1 0-1 2-4 1-1 2-0 4-1 1-3     2-2 2-1 1-2 5-0 3-0 5-0 4-1 
 10 Polonia Bystrzyca Kłodzka0-3 1-1 2-2 0-1 4-0 0-0 0-0 1-3 0-3     2-1 6-1 2-1 0-2 2-1 3-2 
 11 Pogoń Pieszyce1-1 1-0 0-1 5-1 1-0 1-2 1-4 0-0 0-0 1-0     2-1 1-2 1-0 1-0 2-2 
 12 Stal Świdnica2-4 0-1 1-3 2-3 1-1 1-0 3-1 1-2 0-1 1-2 0-1     4-1 2-1 3-0* 2-1 
 13 Trojan Lądek Zdrój3-0* 1-1 1-7 3-3 2-3 3-4 2-4 2-1 1-0 0-3* 2-0 2-3     2-1 4-4 2-0 
 14 Zjednoczeni Ścinawka Średnia1-2 0-1 0-5 2-1 0-4 0-3 1-1 3-1 2-1 4-1 4-0 0-2 6-2     0-2 1-1 
 15 Hutnik Szczytna1-4 1-1 0-6 1-4 1-4 0-4 2-3 1-3 1-2 2-1 2-1 3-2 5-1 2-4     1-2 
 16 Skałki Stolec0-4 1-2 1-2 2-4 0-2 0-0 1-3 5-1 2-2 4-2 2-4 2-2 1-3 1-0 2-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Czarni Wałbrzych 2-1 Skałki Stolec 14 sierpnia, 12:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 14 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Victoria Świebodzice 14 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6-2 Trojan Lądek Zdrój 14 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów 0-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 14 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 1985 Szczawno Zdrój 14 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 0-1 Hutnik Szczytna 14 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

1985 Szczawno Zdrój 0-3 Sparta Ziębice 21 sierpnia, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 sierpnia, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 1-7 Lechia Dzierżoniów 21 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 3-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 21 sierpnia, 17:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 21 sierpnia, 11:00
Skałki Stolec 2-4 Pogoń Pieszyce 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Czarni Wałbrzych 21 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 3-2 Stal Świdnica 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pogoń Pieszyce 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Skałki Stolec 28 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów 2-2 Victoria Świebodzice 28 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Trojan Lądek Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 2-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 28 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 0-4 1985 Szczawno Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 1-2 Czarni Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

Bielawianka Błękitni Bielawa 3-1 Hutnik Szczytna 4 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Sparta Ziębice 4 września, 16:00
(wo)
Victoria Świebodzice 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 września, 16:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 5-1 Lechia Dzierżoniów 4 września, 11:00
Skałki Stolec 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 4 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 5-1 Pogoń Pieszyce 4 września, 12:00
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Stal Świdnica 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 11 września

Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Czarni Wałbrzych 11 września, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 6-3 Skałki Stolec 11 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 14 września
Sparta Ziębice 0-0 Victoria Świebodzice 11 września, 16:00
Hutnik Szczytna 5-1 Trojan Lądek Zdrój 11 września, 16:00
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 11 września, 11:00
Stal Świdnica 0-1 Pogoń Pieszyce 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

Trojan Lądek Zdrój 3-4 1985 Szczawno Zdrój 18 września, 16:00
Victoria Świebodzice 3-0 Hutnik Szczytna 18 września, 16:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 4-2 Sparta Ziębice 18 września, 11:00
Skałki Stolec 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 18 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Lechia Dzierżoniów 18 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 18 września, 12:00
Pogoń Pieszyce 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 18 września, 16:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Stal Świdnica 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-0 Pogoń Pieszyce 25 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-0 Czarni Wałbrzych 25 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 września, 16:00
Sparta Ziębice 4-1 Skałki Stolec 25 września, 16:00
Hutnik Szczytna 1-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 25 września, 16:00
1985 Szczawno Zdrój 2-1 Victoria Świebodzice 25 września, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-0 Trojan Lądek Zdrój 25 września, 16:00
Stal Świdnica 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2 października

Victoria Świebodzice 0-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 2 października, 15:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 1-0 1985 Szczawno Zdrój 2 października, 11:00
Skałki Stolec 2-1 Hutnik Szczytna 2 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Sparta Ziębice 2 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 października, 12:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Lechia Dzierżoniów 2 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 2-3 Stal Świdnica 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Lechia Dzierżoniów 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 9 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Pogoń Pieszyce 9 października, 15:00
Sparta Ziębice 0-1 Czarni Wałbrzych 9 października, 15:00
Hutnik Szczytna 1-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 9 października, 15:00
1985 Szczawno Zdrój 2-1 Skałki Stolec 9 października, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 9 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 2-4 Victoria Świebodzice 9 października, 15:00
Stal Świdnica 2-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 2-1 Trojan Lądek Zdrój 16 października, 11:00
Skałki Stolec 0-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 16 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 1985 Szczawno Zdrój 16 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Hutnik Szczytna 16 października, 12:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Sparta Ziębice 16 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 16 października, 15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-5 Lechia Dzierżoniów 16 października, 15:00
Victoria Świebodzice 4-0 Stal Świdnica 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 23 października, 15:00
Sparta Ziębice 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 23 października, 15:00
Hutnik Szczytna 2-1 Pogoń Pieszyce 23 października, 15:00
1985 Szczawno Zdrój 1-3 Czarni Wałbrzych 23 października, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 4-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 23 października, 11:00
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Skałki Stolec 23 października, 12:30
Victoria Świebodzice 1-0 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 23 października, 15:00
Stal Świdnica 1-3 Lechia Dzierżoniów 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30 października

Skałki Stolec 1-3 Victoria Świebodzice 30 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Trojan Lądek Zdrój 30 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Bielawianka Błękitni Bielawa 30 października, 14:00
Pogoń Pieszyce 1-2 1985 Szczawno Zdrój 30 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-0 Hutnik Szczytna 30 października, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 Sparta Ziębice 30 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 października, 15:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 8-0 Stal Świdnica 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Sparta Ziębice 1-0 Lechia Dzierżoniów 6 listopada, 14:00
Hutnik Szczytna 2-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6 listopada, 14:00
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 6 listopada, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Pogoń Pieszyce 6 listopada, 11:00
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Czarni Wałbrzych 6 listopada, 11:30
Victoria Świebodzice 5-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 listopada, 14:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 4-0 Skałki Stolec 6 listopada, 11:00
Stal Świdnica 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Stal Świdnica 2-1 Skałki Stolec 11 listopada, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 11 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych 0-0 Victoria Świebodzice 11 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Trojan Lądek Zdrój 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 11 listopada, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-3 1985 Szczawno Zdrój 11 listopada, 14:00
Lechia Dzierżoniów 9-1 Hutnik Szczytna 11 listopada, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Sparta Ziębice 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Sparta Ziębice 4-1 Stal Świdnica 13 listopada, 14:00
Hutnik Szczytna 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 listopada, 14:00
1985 Szczawno Zdrój 2-1 Lechia Dzierżoniów 13 listopada, 11:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 13 listopada, 11:00
Trojan Lądek Zdrój 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 13 listopada, 11:30
Victoria Świebodzice 2-0 Pogoń Pieszyce 13 listopada, 14:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 2-1 Czarni Wałbrzych 13 listopada, 11:00
Skałki Stolec 2-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 13 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 20 listopada

Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Stal Świdnica 20 listopada, 13:00
Skałki Stolec 5-1 Czarni Wałbrzych 20 listopada, 13:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 5-0 Pogoń Pieszyce 20 listopada, 11:00
Victoria Świebodzice 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 20 listopada, 13:00
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 20 listopada, 13:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 5-0 Lechia Dzierżoniów 20 listopada, 13:00
1985 Szczawno Zdrój 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 listopada, 11:00
Hutnik Szczytna 1-4 Sparta Ziębice 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18 czerwca

Stal Świdnica 3-0 Hutnik Szczytna 18 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Sparta Ziębice 0-1 1985 Szczawno Zdrój 18 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 18 czerwca, 17:00
Lechia Dzierżoniów 10-0 Trojan Lądek Zdrój 18 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-1 Victoria Świebodzice 18 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 18 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 2-2 Skałki Stolec 18 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 18 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 25 czerwca

Czarni Wałbrzych 2-4 Stal Świdnica 25 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Pogoń Pieszyce 25 czerwca, 17:00
(wo)
Skałki Stolec 2-2 Kryształ Stronie Śląskie 25 czerwca, 17:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 4-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 25 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 0-3 Lechia Dzierżoniów 25 czerwca, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 czerwca, 17:00
(wo)
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-3 Sparta Ziębice 25 czerwca, 17:00
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Hutnik Szczytna 25 czerwca, 17:00

Kolejka 19 - 9 kwietnia

Stal Świdnica 1-0 1985 Szczawno Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczytna 1-4 Bielawianka Błękitni Bielawa 9 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 4-2 Trojan Lądek Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Victoria Świebodzice 9 kwietnia, 13:30
Lechia Dzierżoniów 0-2 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 9 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-1 Skałki Stolec 9 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 9 kwietnia, 11:00
Pogoń Pieszyce 0-0 Czarni Wałbrzych 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pogoń Pieszyce 2-1 Stal Świdnica 15 kwietnia, 14:00 (200)
Czarni Wałbrzych 1-3 Kryształ Stronie Śląskie 15 kwietnia, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 15 kwietnia, 14:00
Skałki Stolec 1-2 Lechia Dzierżoniów 15 kwietnia, 14:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 15 kwietnia, 17:00
Victoria Świebodzice 1-2 Sparta Ziębice 15 kwietnia, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 4-4 Hutnik Szczytna 15 kwietnia, 14:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 1985 Szczawno Zdrój 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Stal Świdnica 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 23 kwietnia, 16:00
1985 Szczawno Zdrój 5-0 Trojan Lądek Zdrój 23 kwietnia, 11:00
Hutnik Szczytna 2-3 Victoria Świebodzice 23 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 2-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Skałki Stolec 23 kwietnia, 16:00
Lechia Dzierżoniów 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 23 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-1 Czarni Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Pogoń Pieszyce 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Stal Świdnica 30 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 30 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-1 Lechia Dzierżoniów 30 kwietnia, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 0-4 Sparta Ziębice 30 kwietnia, 16:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 2-1 Hutnik Szczytna 30 kwietnia, 11:00
Victoria Świebodzice 1-2 1985 Szczawno Zdrój 30 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 2-3 Bielawianka Błękitni Bielawa 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Stal Świdnica 4-1 Trojan Lądek Zdrój 3 maja, 17:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-3 Victoria Świebodzice 3 maja, 11:00
1985 Szczawno Zdrój 2-0 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 3 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 1-2 Skałki Stolec 3 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Czarni Wałbrzych 3 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów 0-1 Pogoń Pieszyce 3 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Kryształ Stronie Śląskie 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7 maja

Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-2 Stal Świdnica 7 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Lechia Dzierżoniów 7 maja, 13:30
Pogoń Pieszyce 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Sparta Ziębice 7 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-2 Hutnik Szczytna 7 maja, 17:00
Skałki Stolec 0-0 1985 Szczawno Zdrój 7 maja, 17:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 0-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 7 maja, 11:00
Victoria Świebodzice 5-1 Trojan Lądek Zdrój 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14 maja

Stal Świdnica 3-1 Victoria Świebodzice 14 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 14 maja, 17:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Skałki Stolec 17 maja
1985 Szczawno Zdrój 3-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 1-3 Czarni Wałbrzych 14 maja, 17:00
Sparta Ziębice 3-1 Pogoń Pieszyce 14 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 14 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów 5-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21 maja

Lechia Dzierżoniów 2-1 Stal Świdnica 21 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Sparta Ziębice 21 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Hutnik Szczytna 21 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-0 1985 Szczawno Zdrój 21 maja, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 21 maja, 17:00
Skałki Stolec 1-3 Trojan Lądek Zdrój 21 maja, 17:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 2-1 Victoria Świebodzice 21 maja, 11:00

Kolejka 27 - 28 maja

Stal Świdnica 0-1 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 28 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 5-2 Skałki Stolec 28 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 3-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 maja, 17:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 5-0 Czarni Wałbrzych 28 maja, 11:00
1985 Szczawno Zdrój 1-1 Pogoń Pieszyce 28 maja, 11:00
Hutnik Szczytna 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 28 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 28 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Lechia Dzierżoniów 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4 czerwca

Polonia Bystrzyca Kłodzka 6-1 Stal Świdnica 4 czerwca, 17:00
Lechia Dzierżoniów 1-2 Sparta Ziębice 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-2 Hutnik Szczytna 4 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 1985 Szczawno Zdrój 4 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 4 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Trojan Lądek Zdrój 4 czerwca, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 Victoria Świebodzice 4 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 1-2 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Skałki Stolec 2-2 Stal Świdnica 11 czerwca, 17:00
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 2-2 Czarni Wałbrzych 11 czerwca, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Pogoń Pieszyce 11 czerwca, 17:00
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 11 czerwca, 17:00
1985 Szczawno Zdrój 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 11 czerwca, 17:00
Hutnik Szczytna 0-6 Lechia Dzierżoniów 11 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Stal Świdnica 2-4 Sparta Ziębice 15 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Hutnik Szczytna 15 czerwca, 17:00
Lechia Dzierżoniów 2-1 1985 Szczawno Zdrój 15 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-4 Bielawianka Błękitni Bielawa 15 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-0 Trojan Lądek Zdrój 15 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-4 Victoria Świebodzice 15 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-2 Skałki Stolec 15 czerwca, 17:00

IV liga 2005/2006 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Legnica)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Wrocław)

Klasa A 2005/2006 (Wałbrzych I)
Klasa A 2005/2006 (Wałbrzych II)
Klasa A 2005/2006 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Bienias

 

Napisz do nas