[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedź II Legnica 30 68 22 2 6 106-41 13 2 0 56-11 9 0 6 50-30
2.  Sparta Rudna 30 66 21 3 6 95-36 11 0 4 52-16 10 3 2 43-20
3.  Kuźnia Jawor 30 60 17 9 4 63-26 8 5 2 34-17 9 4 2 29-9
4.  Odra Chobienia 30 58 17 7 6 74-41 11 2 2 48-16 6 5 4 26-25
5.  Zamet Przemków 30 53 16 5 9 60-51 9 3 3 34-21 7 2 6 26-30
6.  Orla Wąsosz 30 46 13 7 10 61-50 5 6 4 29-24 8 1 6 32-26
7.  Iskra Kochlice 30 45 14 3 13 61-57 8 1 6 35-29 6 2 7 26-28
8.  Konfeks Legnica 30 39 11 6 13 56-65 5 3 7 30-40 6 3 6 26-25 2 4 1 1 0 3-1
9.  Chojnowianka Chojnów 30 39 10 9 11 33-43 8 5 2 21-11 2 4 9 12-32 2 1 0 1 1 1-3
10.  Pogoń Góra 30 35 10 5 15 48-72 6 2 7 33-29 4 3 8 15-43
11.  Nysa Wiadrów 30 34 9 7 14 49-65 6 2 7 28-30 3 5 7 21-35
12.  Chrobry II Głogów 30 33 9 6 15 55-61 7 2 6 34-23 2 4 9 21-38
13.  Zawisza Serby 30 32 8 8 14 40-70 6 5 4 24-20 2 3 10 16-50
14.  Stal Chocianów 30 25 5 10 15 44-63 2 6 7 22-29 3 4 8 22-34
15.  Blastexpol Chocianów 30 21 5 6 19 40-78 3 2 10 14-30 2 4 9 26-48
16.  LZS Warta Bolesławiecka 30 18 5 3 22 39-105 4 2 9 29-55 1 1 13 10-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Miedź II Legnica    3-3 2-0 2-2 10-0 3-0 2-0 1-0 3-0 10-0 2-0 2-1 5-1 2-0 4-2 5-2 
 2 Sparta Rudna2-1     0-2 3-0* 0-3 2-4 2-1 5-1 4-0 7-1 0-1 1-0 9-0 1-0 7-2 9-0 
 3 Kuźnia Jawor1-2 2-2     1-1 1-0 1-2 5-2 3-2 1-1 0-0 1-1 6-1 3-1 6-2 1-0 2-0 
 4 Odra Chobienia2-1 2-3 1-0     4-2 0-2 5-0 2-1 5-1 6-1 5-0 2-2 5-1 1-1 4-1 4-0 
 5 Zamet Przemków2-4 2-1 0-4 2-0     3-2 1-0 0-1 2-0 5-1 5-0 1-1 3-3 3-1 2-2 3-1 
 6 Orla Wąsosz7-4 1-3 1-1 0-3 1-1     2-2 0-3* 1-1 3-0 1-1 3-1 1-2 2-2 2-0 4-0 
 7 Iskra Kochlice3-4 1-3 0-1 2-2 2-0 3-4     2-4 2-1 3-0 4-5 5-3 3-2 1-0 2-0 2-0 
 8 Konfeks Legnica0-10 0-4 2-2 1-3 1-2 1-3 2-1     3-1 0-2 4-2 4-3 7-1 1-1 2-3 2-2 
 9 Chojnowianka Chojnów2-0 2-2 0-0 2-3 1-0 2-2 1-0 0-0     0-0 3-2 2-0 1-0 2-0 0-2 3-0 
 10 Pogoń Góra2-4 1-2 0-1 3-0 2-3 1-0 0-4 2-3 1-4     2-2 5-1 1-1 2-1 5-3 6-0 
 11 Nysa Wiadrów0-6 0-1 1-3 1-3 1-1 2-1 2-3 1-1 1-0 4-1     3-1 2-0 3-4 7-3 0-2 
 12 Chrobry II Głogów0-2 0-2 0-3 2-2 1-2 5-1 1-2 3-0 3-0 0-3 4-3     5-0 1-1 6-2 3-0 
 13 Zawisza Serby3-2 1-0 1-1 3-1 3-0 0-1 0-1 1-1 1-1 2-1 0-2 1-1     3-4 2-2 3-2 
 14 Stal Chocianów4-6 2-3 0-1 1-1 1-2 0-3 2-2 1-3 0-1 1-1 3-1 1-1 1-1     2-2 3-1 
 15 Blastexpol Chocianów0-3 2-4 1-3 0-1 0-6 1-0 1-2 1-4 1-1 1-2 0-0 0-1 4-1 1-2     1-0 
 16 LZS Warta Bolesławiecka2-1 1-10 0-7 2-4 2-4 2-7 2-6 3-2 4-0 1-2 1-1 2-4 0-2 5-3 2-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Blastexpol Chocianów 1-0 Orla Wąsosz
Miedź II Legnica 3-3 Sparta Rudna
Odra Chobienia 2-1 Konfeks Legnica
LZS Warta Bolesławiecka 0-7 Kuźnia Jawor
Nysa Wiadrów 2-0 Zawisza Serby
Iskra Kochlice 5-3 Chrobry II Głogów
Chojnowianka Chojnów 2-0 Stal Chocianów
Zamet Przemków 5-1 Pogoń Góra

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Orla Wąsosz 2-2 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 3-0 Chojnowianka Chojnów
Zawisza Serby 0-1 Iskra Kochlice
Zamet Przemków 5-0 Nysa Wiadrów
Kuźnia Jawor 0-0 Pogoń Góra
Konfeks Legnica 2-2 LZS Warta Bolesławiecka
Sparta Rudna 3-0 Odra Chobienia
(wo)
przerwany w 24. minucie przy stanie 2-0
Blastexpol Chocianów 0-3 Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Miedź II Legnica 3-0 Orla Wąsosz
Odra Chobienia 4-1 Blastexpol Chocianów
LZS Warta Bolesławiecka 1-10 Sparta Rudna
Pogoń Góra 2-3 Konfeks Legnica
w Legnicy
Nysa Wiadrów 1-3 Kuźnia Jawor
Iskra Kochlice 2-0 Zamet Przemków
Chojnowianka Chojnów 1-0 Zawisza Serby
Stal Chocianów 1-1 Chrobry II Głogów

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Orla Wąsosz 3-1 Chrobry II Głogów
Zawisza Serby 3-4 Stal Chocianów
Zamet Przemków 2-0 Chojnowianka Chojnów
Kuźnia Jawor 5-2 Iskra Kochlice 7 września
Konfeks Legnica 4-2 Nysa Wiadrów
Sparta Rudna 7-1 Pogoń Góra
Blastexpol Chocianów 1-0 LZS Warta Bolesławiecka
Miedź II Legnica 2-2 Odra Chobienia

Kolejka 5 - 3-4 września

Odra Chobienia 0-2 Orla Wąsosz
LZS Warta Bolesławiecka 2-1 Miedź II Legnica
Pogoń Góra 5-3 Blastexpol Chocianów
Nysa Wiadrów 0-1 Sparta Rudna
Iskra Kochlice 2-4 Konfeks Legnica
Chojnowianka Chojnów 0-0 Kuźnia Jawor
Stal Chocianów 1-2 Zamet Przemków
Chrobry II Głogów 5-0 Zawisza Serby

Kolejka 6 - 10-11 września

Orla Wąsosz 1-2 Zawisza Serby
Zamet Przemków 1-1 Chrobry II Głogów
Kuźnia Jawor 6-2 Stal Chocianów
Konfeks Legnica 3-1 Chojnowianka Chojnów
Sparta Rudna 2-1 Iskra Kochlice
Blastexpol Chocianów 0-0 Nysa Wiadrów
Miedź II Legnica 10-0 Pogoń Góra
Odra Chobienia 4-0 LZS Warta Bolesławiecka

Kolejka 7 - 17-18 września

LZS Warta Bolesławiecka 2-7 Orla Wąsosz
Pogoń Góra 3-0 Odra Chobienia
Nysa Wiadrów 0-6 Miedź II Legnica
Iskra Kochlice 2-0 Blastexpol Chocianów
Chojnowianka Chojnów 2-2 Sparta Rudna
Stal Chocianów 1-3 Konfeks Legnica
Chrobry II Głogów 0-3 Kuźnia Jawor
Zawisza Serby 3-0 Zamet Przemków

Kolejka 8 - 24-25 września

Orla Wąsosz 1-1 Zamet Przemków
Kuźnia Jawor 3-1 Zawisza Serby 27 września
przełożony z powodu śmierci prezesa Zawiszy
Konfeks Legnica 4-3 Chrobry II Głogów
Sparta Rudna 1-0 Stal Chocianów
Blastexpol Chocianów 1-1 Chojnowianka Chojnów
Miedź II Legnica 2-0 Iskra Kochlice
Odra Chobienia 5-0 Nysa Wiadrów
LZS Warta Bolesławiecka 1-2 Pogoń Góra

Kolejka 9 - 1-2 października

Pogoń Góra 1-0 Orla Wąsosz
Nysa Wiadrów 0-2 LZS Warta Bolesławiecka
Iskra Kochlice 2-2 Odra Chobienia
Chojnowianka Chojnów 2-0 Miedź II Legnica
Stal Chocianów 2-2 Blastexpol Chocianów
Chrobry II Głogów 0-2 Sparta Rudna
Zawisza Serby 1-1 Konfeks Legnica
Zamet Przemków 0-4 Kuźnia Jawor

Kolejka 10 - 8-9 października

Orla Wąsosz 1-1 Kuźnia Jawor
Konfeks Legnica 1-2 Zamet Przemków
Sparta Rudna 9-0 Zawisza Serby
Blastexpol Chocianów 0-1 Chrobry II Głogów
Miedź II Legnica 2-0 Stal Chocianów
Odra Chobienia 5-1 Chojnowianka Chojnów
LZS Warta Bolesławiecka 2-6 Iskra Kochlice
Pogoń Góra 2-2 Nysa Wiadrów

Kolejka 11 - 15-16 października

Nysa Wiadrów 2-1 Orla Wąsosz
Iskra Kochlice 3-0 Pogoń Góra
Chojnowianka Chojnów 3-0 LZS Warta Bolesławiecka
Stal Chocianów 1-1 Odra Chobienia
Chrobry II Głogów 0-2 Miedź II Legnica
Zawisza Serby 2-2 Blastexpol Chocianów
Zamet Przemków 2-1 Sparta Rudna
Kuźnia Jawor 3-2 Konfeks Legnica

Kolejka 12 - 22-23 października

Orla Wąsosz 0-3 Konfeks Legnica 23 października, 14:00
(wo)
gra zawod. nieuprawnionego,wynik z boiska 2-1
Sparta Rudna 0-2 Kuźnia Jawor 22 października, 14:00
Blastexpol Chocianów 0-6 Zamet Przemków 22 października, 14:30
Miedź II Legnica 5-1 Zawisza Serby 23 października, 11:00
Odra Chobienia 2-2 Chrobry II Głogów 23 października, 14:00
LZS Warta Bolesławiecka 5-3 Stal Chocianów 22 października, 15:00
Pogoń Góra 1-4 Chojnowianka Chojnów 22 października, 14:00
Nysa Wiadrów 2-3 Iskra Kochlice 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Iskra Kochlice 3-4 Orla Wąsosz 29 października, 14:00
Chojnowianka Chojnów 3-2 Nysa Wiadrów 29 października, 13:00
Stal Chocianów 1-1 Pogoń Góra 29 października, 13:00
Chrobry II Głogów 3-0 LZS Warta Bolesławiecka 30 października, 11:00
Zawisza Serby 3-1 Odra Chobienia 30 października, 15:00
Zamet Przemków 2-4 Miedź II Legnica 29 października, 15:00
Kuźnia Jawor 1-0 Blastexpol Chocianów 29 października, 14:00
Konfeks Legnica 0-4 Sparta Rudna 29 października, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Orla Wąsosz 1-3 Sparta Rudna
Blastexpol Chocianów 1-4 Konfeks Legnica 6 listopada, 14:00
Miedź II Legnica 2-0 Kuźnia Jawor 6 listopada, 14:00
Odra Chobienia 4-2 Zamet Przemków 6 listopada, 13:00
LZS Warta Bolesławiecka 0-2 Zawisza Serby 5 listopada, 14:00
Pogoń Góra 5-1 Chrobry II Głogów 5 listopada, 13:00
Nysa Wiadrów 3-4 Stal Chocianów 6 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 2-1 Chojnowianka Chojnów 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Chojnowianka Chojnów 2-2 Orla Wąsosz 12 listopada, 13:00
Stal Chocianów 2-2 Iskra Kochlice 12 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 4-3 Nysa Wiadrów 13 listopada, 11:00
Zawisza Serby 2-1 Pogoń Góra 12 listopada, 14:30
Zamet Przemków 3-1 LZS Warta Bolesławiecka 12 listopada, 14:00
Kuźnia Jawor 1-1 Odra Chobienia 12 listopada, 13:30
Konfeks Legnica 0-10 Miedź II Legnica 12 listopada, 11:00
Sparta Rudna 7-2 Blastexpol Chocianów 12 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pogoń Góra 2-3 Zamet Przemków 15 kwietnia, 14:00
Orla Wąsosz 2-0 Blastexpol Chocianów 15 kwietnia, 14:00
Sparta Rudna 2-1 Miedź II Legnica 15 kwietnia, 14:00 (200)
Konfeks Legnica 1-3 Odra Chobienia 15 kwietnia, 14:00
Kuźnia Jawor 2-0 LZS Warta Bolesławiecka 15 kwietnia, 14:00
Zawisza Serby 0-2 Nysa Wiadrów 15 kwietnia, 17:00
Chrobry II Głogów 1-2 Iskra Kochlice 15 kwietnia, 14:00
Stal Chocianów 0-1 Chojnowianka Chojnów 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 7 czerwca

Stal Chocianów 0-3 Orla Wąsosz 7 czerwca, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-0 Chrobry II Głogów 7 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 3-2 Zawisza Serby 7 czerwca, 17:00
Nysa Wiadrów 1-1 Zamet Przemków 7 czerwca, 16:00
Pogoń Góra 0-1 Kuźnia Jawor 7 czerwca, 17:00
LZS Warta Bolesławiecka 3-2 Konfeks Legnica 7 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 2-3 Sparta Rudna 7 czerwca, 17:00
Miedź II Legnica 4-2 Blastexpol Chocianów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 24 czerwca

Orla Wąsosz 7-4 Miedź II Legnica 21 czerwca, 17:00
Blastexpol Chocianów 0-1 Odra Chobienia 25 czerwca, 15:00
Sparta Rudna 9-0 LZS Warta Bolesławiecka 25 czerwca, 15:00
Konfeks Legnica 0-2 Pogoń Góra 25 czerwca, 15:00
mecz w Górze
Kuźnia Jawor 1-1 Nysa Wiadrów 25 czerwca, 15:00
Zamet Przemków 1-0 Iskra Kochlice 25 czerwca, 15:00
Zawisza Serby 1-1 Chojnowianka Chojnów 25 czerwca, 15:00
Chrobry II Głogów 1-1 Stal Chocianów 25 czerwca, 15:00
mecz 21.06.2006 ?

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Chrobry II Głogów 5-1 Orla Wąsosz 9 kwietnia, 15:00
Stal Chocianów 1-1 Zawisza Serby 8 kwietnia, 15:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Zamet Przemków 8 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 0-1 Kuźnia Jawor 9 kwietnia, 16:00
Nysa Wiadrów 1-1 Konfeks Legnica 9 kwietnia, 15:00
Pogoń Góra 1-2 Sparta Rudna 9 kwietnia, 16:00
LZS Warta Bolesławiecka 2-2 Blastexpol Chocianów 9 kwietnia, 16:00
Odra Chobienia 2-1 Miedź II Legnica 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Orla Wąsosz 0-3 Odra Chobienia 23 kwietnia, 15:00
Miedź II Legnica 5-2 LZS Warta Bolesławiecka 23 kwietnia, 15:00
Blastexpol Chocianów 1-2 Pogoń Góra 23 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 0-1 Nysa Wiadrów 22 kwietnia, 15:00
Konfeks Legnica 2-1 Iskra Kochlice 22 kwietnia, 11:00
Kuźnia Jawor 1-1 Chojnowianka Chojnów 22 kwietnia, 15:00
Zamet Przemków 3-1 Stal Chocianów 22 kwietnia, 16:00
Zawisza Serby 1-1 Chrobry II Głogów 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Zawisza Serby 0-1 Orla Wąsosz 29 kwietnia, 11:00
Chrobry II Głogów 1-2 Zamet Przemków 30 kwietnia, 15:00
Stal Chocianów 0-1 Kuźnia Jawor 29 kwietnia, 16:00
Chojnowianka Chojnów 0-0 Konfeks Legnica 29 kwietnia, 11:00
Iskra Kochlice 1-3 Sparta Rudna 29 kwietnia, 17:00
Nysa Wiadrów 7-3 Blastexpol Chocianów 30 kwietnia, 16:00
Pogoń Góra 2-4 Miedź II Legnica 29 kwietnia, 16:00
LZS Warta Bolesławiecka 2-4 Odra Chobienia 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Orla Wąsosz 4-0 LZS Warta Bolesławiecka 3 maja, 15:00
Odra Chobienia 6-1 Pogoń Góra 3 maja, 15:30
Miedź II Legnica 2-0 Nysa Wiadrów 3 maja, 11:00
Blastexpol Chocianów 1-2 Iskra Kochlice 3 maja, 16:00
Sparta Rudna 4-0 Chojnowianka Chojnów 3 maja, 16:00
Konfeks Legnica 1-1 Stal Chocianów 3 maja, 11:00
Kuźnia Jawor 6-1 Chrobry II Głogów 3 maja, 16:00
Zamet Przemków 3-3 Zawisza Serby 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Zamet Przemków 3-2 Orla Wąsosz 6 maja, 16:00
Zawisza Serby 1-1 Kuźnia Jawor 7 maja, 11:00
Chrobry II Głogów 3-0 Konfeks Legnica 7 maja, 15:00
Stal Chocianów 2-3 Sparta Rudna 6 maja, 16:00
Chojnowianka Chojnów 0-2 Blastexpol Chocianów 6 maja, 17:00
Iskra Kochlice 3-4 Miedź II Legnica 6 maja, 17:00
Nysa Wiadrów 1-3 Odra Chobienia 6 maja, 12:00
Pogoń Góra 6-0 LZS Warta Bolesławiecka 6 maja, 16:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Orla Wąsosz 3-0 Pogoń Góra
LZS Warta Bolesławiecka 1-1 Nysa Wiadrów
Odra Chobienia 5-0 Iskra Kochlice
Miedź II Legnica 3-0 Chojnowianka Chojnów
Blastexpol Chocianów 1-2 Stal Chocianów
Sparta Rudna 1-0 Chrobry II Głogów
Konfeks Legnica 7-1 Zawisza Serby
Kuźnia Jawor 1-0 Zamet Przemków

Kolejka 25 - 20-21 maja

Kuźnia Jawor 1-2 Orla Wąsosz
Zamet Przemków 0-1 Konfeks Legnica
Zawisza Serby 1-0 Sparta Rudna
Chrobry II Głogów 6-2 Blastexpol Chocianów
Stal Chocianów 4-6 Miedź II Legnica
Chojnowianka Chojnów 2-3 Odra Chobienia
Iskra Kochlice 2-0 LZS Warta Bolesławiecka
Nysa Wiadrów 4-1 Pogoń Góra

Kolejka 26 - 27-28 maja

Orla Wąsosz 1-1 Nysa Wiadrów
Pogoń Góra 0-4 Iskra Kochlice
LZS Warta Bolesławiecka 4-0 Chojnowianka Chojnów
Odra Chobienia 1-1 Stal Chocianów
Miedź II Legnica 2-1 Chrobry II Głogów
Blastexpol Chocianów 4-1 Zawisza Serby
Sparta Rudna 0-3 Zamet Przemków
Konfeks Legnica 2-2 Kuźnia Jawor

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Konfeks Legnica 1-3 Orla Wąsosz
Kuźnia Jawor 2-2 Sparta Rudna
Zamet Przemków 2-2 Blastexpol Chocianów
Zawisza Serby 3-2 Miedź II Legnica
Chrobry II Głogów 2-2 Odra Chobienia
Stal Chocianów 3-1 LZS Warta Bolesławiecka
Chojnowianka Chojnów 0-0 Pogoń Góra
Iskra Kochlice 4-5 Nysa Wiadrów

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Orla Wąsosz 2-2 Iskra Kochlice
Nysa Wiadrów 1-0 Chojnowianka Chojnów
Pogoń Góra 2-1 Stal Chocianów
LZS Warta Bolesławiecka 2-4 Chrobry II Głogów
Odra Chobienia 5-1 Zawisza Serby
Miedź II Legnica 10-0 Zamet Przemków
Blastexpol Chocianów 1-3 Kuźnia Jawor
Sparta Rudna 5-1 Konfeks Legnica

Kolejka 29 - 15 czerwca

Sparta Rudna 2-4 Orla Wąsosz 15 czerwca, 15:00
Konfeks Legnica 2-3 Blastexpol Chocianów 15 czerwca, 15:00
Kuźnia Jawor 1-2 Miedź II Legnica 15 czerwca, 15:00
Zamet Przemków 2-0 Odra Chobienia 15 czerwca, 15:00
Zawisza Serby 3-2 LZS Warta Bolesławiecka 15 czerwca, 15:00
Chrobry II Głogów 0-3 Pogoń Góra 15 czerwca, 15:00
Stal Chocianów 3-1 Nysa Wiadrów 15 czerwca, 15:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Iskra Kochlice 15 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Orla Wąsosz 1-1 Chojnowianka Chojnów 18 czerwca, 15:00
Iskra Kochlice 1-0 Stal Chocianów 18 czerwca, 15:00
Nysa Wiadrów 3-1 Chrobry II Głogów 18 czerwca, 15:00
Pogoń Góra 1-1 Zawisza Serby 18 czerwca, 15:00
LZS Warta Bolesławiecka 2-4 Zamet Przemków 18 czerwca, 15:00
Odra Chobienia 1-0 Kuźnia Jawor 18 czerwca, 15:00
Miedź II Legnica 1-0 Konfeks Legnica 18 czerwca, 15:00
Blastexpol Chocianów 2-4 Sparta Rudna 18 czerwca, 15:00

IV liga 2005/2006 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jelenia Góra)
Liga okręgowa 2005/2006 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Wrocław)

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas