[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Szczedrzykowice 26 70 23 1 2 107-29 13 0 0 64-10 10 1 2 43-19
2.  Mewa Kunice 26 62 20 2 4 63-25 11 1 1 29-8 9 1 3 34-17
3.  Odra Ścinawa 26 49 15 4 7 70-41 10 1 2 50-18 5 3 5 20-23
4.  Bieniowiczanka Bieniowice 26 46 15 1 10 71-48 7 1 5 38-23 8 0 5 33-25
5.  Polonia Lisowice 26 41 13 2 11 51-48 8 0 5 29-19 5 2 6 22-29
6.  Kolejarz Miłkowice 26 36 11 3 12 59-63 9 1 3 37-20 2 2 9 22-43
7.  Dąb Stowarzyszenie Siedliska 26 34 9 7 10 42-53 5 4 4 21-23 4 3 6 21-30
8.  Unia Rosochata 26 32 10 2 14 45-56 7 2 4 26-25 3 0 10 19-31
9.  Victoria Rzeszotary 26 31 9 4 13 44-67 6 3 4 34-23 3 1 9 10-44
10.  Korona Kawice 26 30 9 3 14 49-64 7 2 4 28-24 2 1 10 21-40 2 3 1 0 1 4-4
11.  FC Kaczor Lubin 26 30 9 3 14 51-53 6 2 5 33-23 3 1 9 18-30 2 3 1 0 1 4-4
12.  Amico Lubin 26 27 7 6 13 64-74 5 2 6 32-36 2 4 7 32-38
13.  Błękitni Koskowice 26 22 7 1 18 50-88 6 1 6 31-36 1 0 12 19-52
14.  Iskra Niedźwiedzice 26 16 5 1 20 31-88 3 0 10 17-40 2 1 10 14-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orkan Szczedrzykowice    3-1 4-0 2-1 6-2 9-0 4-1 3-0 9-0 4-0 2-0 6-2 5-3 7-0 
 2 Mewa Kunice3-1     4-1 0-1 2-0 2-1 3-0 5-2 2-1 4-1 1-0 0-0 2-0 1-0 
 3 Odra Ścinawa2-1 3-1     0-4 5-2 4-1 3-0 2-3 7-0 5-1 4-2 2-2 10-1 3-0 
 4 Bieniowiczanka Bieniowice2-5 1-3 6-1     0-2 1-1 3-0 2-1 1-2 8-1 2-0 5-3 3-4 4-0 
 5 Polonia Lisowice1-4 1-2 2-0 4-1     3-0* 0-3* 2-0 1-2 2-0 1-2 6-4 2-1 4-0 
 6 Kolejarz Miłkowice1-7 1-2 1-1 3-2 2-0     5-2 3-0 5-0 5-4 4-0 4-1 3-0* 0-1 
 7 Dąb Stowarzyszenie Siedliska1-4 0-1 1-2 4-1 2-2 1-1     2-0 1-1 1-0 2-2 3-2 3-2 0-5 
 8 Unia Rosochata3-6 2-0 2-2 1-2 1-0 2-1 3-0     1-0 0-1 1-6 4-4 4-2 2-1 
 9 Victoria Rzeszotary1-3 0-3 1-2 1-2 1-1 3-0* 1-1 4-2     2-2 3-0 5-2 4-2 8-3 
 10 Korona Kawice2-3 2-2 2-1 0-4 2-4 4-2 1-1 0-3* 5-1     2-1 1-0 4-0 3-2 
 11 FC Kaczor Lubin1-2 1-5 0-0 1-4 1-2 5-1 3-4 2-1 3-1 3-2     1-1 3-0 9-0 
 12 Amico Lubin0-0 1-7 0-3 3-2 1-3 3-6 1-1 2-6 5-1 3-1 1-3     7-3 5-0 
 13 Błękitni Koskowice1-5 0-3 0-3* 4-6 4-1 5-3 2-3 2-1 4-0 2-1 5-1 0-7     2-2 
 14 Iskra Niedźwiedzice1-2 2-4 0-4 2-3 2-3 1-5 1-5 2-0 0-1 1-7 2-1 1-4 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Mewa Kunice 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Bieniowiczanka Bieniowice 8-1 Korona Kawice
Iskra Niedźwiedzice 0-1 Victoria Rzeszotary
Orkan Szczedrzykowice 5-3 Błękitni Koskowice
Odra Ścinawa 2-3 Unia Rosochata
Amico Lubin 3-6 Kolejarz Miłkowice
Polonia Lisowice 1-2 FC Kaczor Lubin

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-2 FC Kaczor Lubin
Kolejarz Miłkowice 2-0 Polonia Lisowice
Unia Rosochata 4-4 Amico Lubin
Błękitni Koskowice 0-3 Odra Ścinawa
(wo)
wyniki z boiska 2-1 gra zawodnika nieuprawnionego
Victoria Rzeszotary 1-3 Orkan Szczedrzykowice
Korona Kawice 3-2 Iskra Niedźwiedzice
Mewa Kunice 0-1 Bieniowiczanka Bieniowice

Kolejka 3 - 3-4 września

Bieniowiczanka Bieniowice 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Iskra Niedźwiedzice 2-4 Mewa Kunice
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Korona Kawice
Odra Ścinawa 7-0 Victoria Rzeszotary
Amico Lubin 7-3 Błękitni Koskowice
Polonia Lisowice 2-0 Unia Rosochata
FC Kaczor Lubin 5-1 Kolejarz Miłkowice

Kolejka 4 - 10-11 września

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-1 Kolejarz Miłkowice
Unia Rosochata 1-6 FC Kaczor Lubin
Błękitni Koskowice 4-1 Polonia Lisowice
Victoria Rzeszotary 5-2 Amico Lubin
Korona Kawice 2-1 Odra Ścinawa
Mewa Kunice 3-1 Orkan Szczedrzykowice
Bieniowiczanka Bieniowice 4-0 Iskra Niedźwiedzice

Kolejka 5 - 17-18 września

Iskra Niedźwiedzice 1-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Bieniowiczanka Bieniowice
Odra Ścinawa 3-1 Mewa Kunice
Amico Lubin 3-1 Korona Kawice
Polonia Lisowice 1-2 Victoria Rzeszotary
FC Kaczor Lubin 3-0 Błękitni Koskowice
Kolejarz Miłkowice 3-0 Unia Rosochata

Kolejka 6 - 24-25 września

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-0 Unia Rosochata
Błękitni Koskowice 5-3 Kolejarz Miłkowice
Victoria Rzeszotary 3-0 FC Kaczor Lubin
Korona Kawice 2-4 Polonia Lisowice
Mewa Kunice 0-0 Amico Lubin
Bieniowiczanka Bieniowice 6-1 Odra Ścinawa
Iskra Niedźwiedzice 1-2 Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 7 - 1-2 października

Orkan Szczedrzykowice 4-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Odra Ścinawa 3-0 Iskra Niedźwiedzice
Amico Lubin 3-2 Bieniowiczanka Bieniowice
Polonia Lisowice 1-2 Mewa Kunice
FC Kaczor Lubin 3-2 Korona Kawice
Kolejarz Miłkowice 5-0 Victoria Rzeszotary
Unia Rosochata 4-2 Błękitni Koskowice

Kolejka 8 - 8-9 października

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-2 Błękitni Koskowice
Victoria Rzeszotary 4-2 Unia Rosochata
Korona Kawice 4-2 Kolejarz Miłkowice
Mewa Kunice 1-0 FC Kaczor Lubin
Bieniowiczanka Bieniowice 0-2 Polonia Lisowice
Iskra Niedźwiedzice 1-4 Amico Lubin
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Odra Ścinawa

Kolejka 9 - 15-16 października

Odra Ścinawa 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Amico Lubin 0-0 Orkan Szczedrzykowice
Polonia Lisowice 4-0 Iskra Niedźwiedzice
FC Kaczor Lubin 1-4 Bieniowiczanka Bieniowice
Kolejarz Miłkowice 1-2 Mewa Kunice
Unia Rosochata 0-1 Korona Kawice
Błękitni Koskowice 4-0 Victoria Rzeszotary

Kolejka 10 - 22-23 października

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-1 Victoria Rzeszotary
Korona Kawice 4-0 Błękitni Koskowice
Mewa Kunice 5-2 Unia Rosochata
Bieniowiczanka Bieniowice 1-1 Kolejarz Miłkowice
Iskra Niedźwiedzice 2-1 FC Kaczor Lubin
Orkan Szczedrzykowice 6-2 Polonia Lisowice
Odra Ścinawa 2-2 Amico Lubin

Kolejka 11 - 29-30 października

Amico Lubin 1-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Polonia Lisowice 2-0 Odra Ścinawa
FC Kaczor Lubin 1-2 Orkan Szczedrzykowice
Kolejarz Miłkowice 0-1 Iskra Niedźwiedzice
Unia Rosochata 1-2 Bieniowiczanka Bieniowice
Błękitni Koskowice 0-3 Mewa Kunice
Victoria Rzeszotary 2-2 Korona Kawice

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-0 Korona Kawice
Mewa Kunice 2-1 Victoria Rzeszotary
Bieniowiczanka Bieniowice 3-4 Błękitni Koskowice
Iskra Niedźwiedzice 2-0 Unia Rosochata
Orkan Szczedrzykowice 9-0 Kolejarz Miłkowice
Odra Ścinawa 4-2 FC Kaczor Lubin
Amico Lubin 1-3 Polonia Lisowice

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Polonia Lisowice 0-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
(wo)
wynik z boiska 2-1 gra zawodnika nieuprawnionego
FC Kaczor Lubin 1-1 Amico Lubin
Kolejarz Miłkowice 1-1 Odra Ścinawa
Unia Rosochata 3-6 Orkan Szczedrzykowice
Błękitni Koskowice 2-2 Iskra Niedźwiedzice
Victoria Rzeszotary 1-2 Bieniowiczanka Bieniowice
Korona Kawice 2-2 Mewa Kunice

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-1 Mewa Kunice
Korona Kawice 0-4 Bieniowiczanka Bieniowice
Victoria Rzeszotary 8-3 Iskra Niedźwiedzice
Błękitni Koskowice 1-5 Orkan Szczedrzykowice
Unia Rosochata 2-2 Odra Ścinawa
Kolejarz Miłkowice 4-1 Amico Lubin
FC Kaczor Lubin 1-2 Polonia Lisowice

Kolejka 15 - 24 czerwca

FC Kaczor Lubin 3-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Polonia Lisowice 3-0 Kolejarz Miłkowice
(wo)
goście nie przyjechali
Amico Lubin 2-6 Unia Rosochata
Odra Ścinawa 10-1 Błękitni Koskowice
Orkan Szczedrzykowice 9-0 Victoria Rzeszotary
Iskra Niedźwiedzice 1-7 Korona Kawice 15 czerwca
Bieniowiczanka Bieniowice 1-3 Mewa Kunice 15 czerwca

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-1 Bieniowiczanka Bieniowice
Mewa Kunice 1-0 Iskra Niedźwiedzice
Korona Kawice 2-3 Orkan Szczedrzykowice
Victoria Rzeszotary 1-2 Odra Ścinawa
Błękitni Koskowice 0-7 Amico Lubin
Unia Rosochata 1-0 Polonia Lisowice
Kolejarz Miłkowice 4-0 FC Kaczor Lubin

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Kolejarz Miłkowice 5-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
FC Kaczor Lubin 2-1 Unia Rosochata
Polonia Lisowice 2-1 Błękitni Koskowice
Amico Lubin 5-1 Victoria Rzeszotary
Odra Ścinawa 5-1 Korona Kawice
Orkan Szczedrzykowice 3-1 Mewa Kunice
Iskra Niedźwiedzice 2-3 Bieniowiczanka Bieniowice

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-5 Iskra Niedźwiedzice
Bieniowiczanka Bieniowice 2-5 Orkan Szczedrzykowice
Mewa Kunice 4-1 Odra Ścinawa
Korona Kawice 1-0 Amico Lubin
Victoria Rzeszotary 1-1 Polonia Lisowice
Błękitni Koskowice 5-1 FC Kaczor Lubin
Unia Rosochata 2-1 Kolejarz Miłkowice

Kolejka 19 - 3 maja

Unia Rosochata 3-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Kolejarz Miłkowice 3-0 Błękitni Koskowice
(wo)
na boisku 2-2 gra zawodnika nieuprawnionego
FC Kaczor Lubin 3-1 Victoria Rzeszotary
Polonia Lisowice 2-0 Korona Kawice
Amico Lubin 1-7 Mewa Kunice
Odra Ścinawa 0-4 Bieniowiczanka Bieniowice
Orkan Szczedrzykowice 7-0 Iskra Niedźwiedzice

Kolejka 20 - 6-7 maja

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-4 Orkan Szczedrzykowice
Iskra Niedźwiedzice 0-4 Odra Ścinawa
Bieniowiczanka Bieniowice 5-3 Amico Lubin
Mewa Kunice 2-0 Polonia Lisowice
Korona Kawice 2-1 FC Kaczor Lubin
Victoria Rzeszotary 3-0 Kolejarz Miłkowice
(wo)
na boisku 1-5 gra zawodnika nieuprawnionego
Błękitni Koskowice 2-1 Unia Rosochata

Kolejka 21 - 13-14 maja

Błękitni Koskowice 2-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Unia Rosochata 1-0 Victoria Rzeszotary
Kolejarz Miłkowice 5-4 Korona Kawice
FC Kaczor Lubin 1-5 Mewa Kunice
Polonia Lisowice 4-1 Bieniowiczanka Bieniowice
Amico Lubin 5-0 Iskra Niedźwiedzice
Odra Ścinawa 2-1 Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 22 - 20-21 maja

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-2 Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice 6-2 Amico Lubin
Iskra Niedźwiedzice 2-3 Polonia Lisowice
Bieniowiczanka Bieniowice 2-0 FC Kaczor Lubin
Mewa Kunice 2-1 Kolejarz Miłkowice
Korona Kawice 0-3 Unia Rosochata
(wo)
na boisku 0-0 gra zawodnika nieuprawnionego
Victoria Rzeszotary 4-2 Błękitni Koskowice

Kolejka 23 - 27-28 maja

Victoria Rzeszotary 1-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Błękitni Koskowice 2-1 Korona Kawice
Unia Rosochata 2-0 Mewa Kunice
Kolejarz Miłkowice 3-2 Bieniowiczanka Bieniowice
FC Kaczor Lubin 9-0 Iskra Niedźwiedzice
Polonia Lisowice 1-4 Orkan Szczedrzykowice 18 maja
Amico Lubin 0-3 Odra Ścinawa

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-2 Amico Lubin
Odra Ścinawa 5-2 Polonia Lisowice
Orkan Szczedrzykowice 2-0 FC Kaczor Lubin
Iskra Niedźwiedzice 1-5 Kolejarz Miłkowice
Bieniowiczanka Bieniowice 2-1 Unia Rosochata
Mewa Kunice 2-0 Błękitni Koskowice
Korona Kawice 5-1 Victoria Rzeszotary

Kolejka 25 - 11 czerwca

Korona Kawice 1-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 11 czerwca, 14:00
Victoria Rzeszotary 0-3 Mewa Kunice 11 czerwca, 14:00
Błękitni Koskowice 4-6 Bieniowiczanka Bieniowice 11 czerwca, 14:00
Unia Rosochata 2-1 Iskra Niedźwiedzice 11 czerwca, 14:00
Kolejarz Miłkowice 1-7 Orkan Szczedrzykowice 11 czerwca, 14:00
FC Kaczor Lubin 0-0 Odra Ścinawa 11 czerwca, 14:00
Polonia Lisowice 6-4 Amico Lubin 11 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-2 Polonia Lisowice 18 czerwca, 14:00
Amico Lubin 1-3 FC Kaczor Lubin 18 czerwca, 14:00
Odra Ścinawa 4-1 Kolejarz Miłkowice 18 czerwca, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Unia Rosochata 18 czerwca, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 2-1 Błękitni Koskowice 18 czerwca, 14:00
Bieniowiczanka Bieniowice 1-2 Victoria Rzeszotary 18 czerwca, 14:00
Mewa Kunice 4-1 Korona Kawice 18 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (Legnica)

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas