[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Legnica VIII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Granowice 22 60 19 3 0 87-36 9 2 0 45-17 10 1 0 42-19
2.  Sparta Jawor 22 49 15 4 3 67-31 8 2 1 26-13 7 2 2 41-18
3.  Derby Kosiska 22 41 12 5 5 59-35 7 3 1 34-9 5 2 4 25-26
4.  Wilki Różana 22 39 12 3 7 66-43 6 3 2 36-18 6 0 5 30-25
5.  Unia Mściwojów 22 35 10 5 7 63-44 8 0 3 40-20 2 5 4 23-24
6.  Zjednoczeni Snowidza 22 27 7 6 9 50-46 5 2 4 31-22 2 4 5 19-24 2 4 1 1 0 5-3
7.  Grom Udanin 22 27 8 3 11 50-61 5 3 3 33-20 3 0 8 17-41 2 1 0 1 1 3-5
8.  Chełmy Chełmiec Piotrowice 22 24 7 3 12 36-60 6 1 4 27-29 1 2 8 9-31
9.  Park Targoszyn 22 21 6 3 13 57-79 3 2 6 31-36 3 1 7 26-43
10.  Polgeo Lusina 22 19 5 4 13 34-58 5 2 4 22-23 0 2 9 12-35
11.  BMB Consulting Jarosław 22 18 6 0 16 38-81 4 0 7 21-38 2 0 9 17-43
12.  Bazalt Piotrowice 22 15 4 3 15 30-63 3 1 7 20-26 1 2 8 10-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rodło Granowice    3-3 4-1 3-2 2-2 4-3 4-2 3-1 9-2 4-1 3-0 6-0 
 2 Sparta Jawor2-3     1-1 3-2 2-1 2-2 3-0 2-1 4-1 2-0 2-1 3-1 
 3 Derby Kosiska0-1 3-0*     4-3 2-2 1-1 6-1 0-0 2-0 3-0* 8-0 5-1 
 4 Wilki Różana2-2 5-1 1-3     5-5 3-0 2-3 2-0 7-1 2-2 3-1 4-0 
 5 Unia Mściwojów0-8 0-3* 7-0 1-2     3-1 9-0 4-0 6-3 5-2 3-1 2-0 
 6 Zjednoczeni Snowidza3-4 0-4 1-1 3-4 3-0     4-2 6-0 2-3 4-1 4-2 1-1 
 7 Grom Udanin1-3 0-3* 3-1 2-3 4-1 1-1     2-2 3-3 4-0 6-3 7-0 
 8 Chełmy Chełmiec Piotrowice2-3 3-3 1-7 3-6 0-4 1-0 2-0     4-3 4-3 4-0 3-0 
 9 Park Targoszyn1-6 2-6 2-3 3-0* 2-2 3-1 2-5 7-1     2-2 6-7 1-3 
 10 Polgeo Lusina1-3 0-7 3-0 3-0* 1-1 1-3 4-1 2-0 3-7     3-0 1-1 
 11 BMB Consulting Jarosław4-5 1-8 1-5 0-5 1-4 2-4 3-0* 2-1 1-3 2-0     4-3 
 12 Bazalt Piotrowice3-4 1-3 2-3 0-3 2-1 3-3 2-3 1-3 2-0 3-1 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Grom Udanin 7-0 Bazalt Piotrowice
Wilki Różana 5-5 Unia Mściwojów
Rodło Granowice 4-1 Polgeo Lusina
Sparta Jawor 2-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Derby Kosiska 2-0 Park Targoszyn
Zjednoczeni Snowidza 4-2 BMB Consulting Jarosław

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Bazalt Piotrowice 1-2 BMB Consulting Jarosław
Park Targoszyn 3-1 Zjednoczeni Snowidza
Chełmy Chełmiec Piotrowice 1-7 Derby Kosiska
Polgeo Lusina 0-7 Sparta Jawor
Unia Mściwojów 0-8 Rodło Granowice
Grom Udanin 2-3 Wilki Różana
przełożony

Kolejka 3 - 3-4 września

Wilki Różana 4-0 Bazalt Piotrowice
Rodło Granowice 4-2 Grom Udanin
Sparta Jawor 2-1 Unia Mściwojów
Derby Kosiska 3-0 Polgeo Lusina
(wo)
Zjednoczeni Snowidza 6-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice
BMB Consulting Jarosław 1-3 Park Targoszyn

Kolejka 4 - 10-11 września

Bazalt Piotrowice 2-0 Park Targoszyn
Chełmy Chełmiec Piotrowice 4-0 BMB Consulting Jarosław
Polgeo Lusina 1-3 Zjednoczeni Snowidza
Unia Mściwojów 7-0 Derby Kosiska 11 listopada
nie odbył sie
Grom Udanin 0-3 Sparta Jawor
(wo)
nie odbył się
Wilki Różana 2-2 Rodło Granowice

Kolejka 5 - 17-18 września

Rodło Granowice 6-0 Bazalt Piotrowice
Sparta Jawor 3-2 Wilki Różana
Derby Kosiska 6-1 Grom Udanin
Zjednoczeni Snowidza 3-0 Unia Mściwojów
BMB Consulting Jarosław 2-0 Polgeo Lusina
Park Targoszyn 7-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice

Kolejka 6 - 24-25 września

Bazalt Piotrowice 1-3 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Polgeo Lusina 3-7 Park Targoszyn
Unia Mściwojów 3-1 BMB Consulting Jarosław
Grom Udanin 1-1 Zjednoczeni Snowidza
Wilki Różana 1-3 Derby Kosiska
Rodło Granowice 3-3 Sparta Jawor

Kolejka 7 - 1-2 października

Sparta Jawor 3-1 Bazalt Piotrowice
Derby Kosiska 0-1 Rodło Granowice
Zjednoczeni Snowidza 3-4 Wilki Różana
BMB Consulting Jarosław 3-0 Grom Udanin
(wo)
mecz przerwany w 25. minucie przy stanie 1-1
Park Targoszyn 2-2 Unia Mściwojów
Chełmy Chełmiec Piotrowice 4-3 Polgeo Lusina

Kolejka 8 - 8-9 października

Bazalt Piotrowice 3-1 Polgeo Lusina
Unia Mściwojów 4-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice 20 listopada
Grom Udanin 3-3 Park Targoszyn
Wilki Różana 3-1 BMB Consulting Jarosław
Rodło Granowice 4-3 Zjednoczeni Snowidza
Sparta Jawor 1-1 Derby Kosiska

Kolejka 9 - 15-16 października

Derby Kosiska 5-1 Bazalt Piotrowice
Zjednoczeni Snowidza 0-4 Sparta Jawor
BMB Consulting Jarosław 4-5 Rodło Granowice
Park Targoszyn 3-0 Wilki Różana
(wo)
wynik z boiska 2-4
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-0 Grom Udanin
Polgeo Lusina 1-1 Unia Mściwojów

Kolejka 10 - 22-23 października

Bazalt Piotrowice 2-1 Unia Mściwojów
Grom Udanin 4-0 Polgeo Lusina
Wilki Różana 2-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Rodło Granowice 9-2 Park Targoszyn
Sparta Jawor 2-1 BMB Consulting Jarosław
Derby Kosiska 1-1 Zjednoczeni Snowidza

Kolejka 11 - 29-30 października

Zjednoczeni Snowidza 1-1 Bazalt Piotrowice
BMB Consulting Jarosław 1-5 Derby Kosiska
Park Targoszyn 2-6 Sparta Jawor
Chełmy Chełmiec Piotrowice 2-3 Rodło Granowice
Polgeo Lusina 3-0 Wilki Różana
(wo)
wynik z boiska 0-2
Unia Mściwojów 9-0 Grom Udanin

Kolejka 12 - 18 czerwca

Bazalt Piotrowice 2-3 Grom Udanin
Unia Mściwojów 1-2 Wilki Różana
Polgeo Lusina 1-3 Rodło Granowice
Chełmy Chełmiec Piotrowice 3-3 Sparta Jawor
Park Targoszyn 2-3 Derby Kosiska
BMB Consulting Jarosław 2-4 Zjednoczeni Snowidza

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

BMB Consulting Jarosław 4-3 Bazalt Piotrowice
Zjednoczeni Snowidza 2-3 Park Targoszyn
Derby Kosiska 0-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Sparta Jawor 2-0 Polgeo Lusina
Rodło Granowice 2-2 Unia Mściwojów
Wilki Różana 2-3 Grom Udanin

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Bazalt Piotrowice 0-3 Wilki Różana
Grom Udanin 1-3 Rodło Granowice
Unia Mściwojów 0-3 Sparta Jawor
(wo)
na boisku 1:1. gra zawodnika po 4 żk
Polgeo Lusina 3-0 Derby Kosiska
Chełmy Chełmiec Piotrowice 1-0 Zjednoczeni Snowidza
Park Targoszyn 6-7 BMB Consulting Jarosław

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Park Targoszyn 1-3 Bazalt Piotrowice
BMB Consulting Jarosław 2-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Zjednoczeni Snowidza 4-1 Polgeo Lusina
Derby Kosiska 2-2 Unia Mściwojów
Sparta Jawor 3-0 Grom Udanin
Rodło Granowice 3-2 Wilki Różana

Kolejka 16 - 3 maja

Bazalt Piotrowice 3-4 Rodło Granowice
Wilki Różana 5-1 Sparta Jawor
Grom Udanin 3-1 Derby Kosiska
Unia Mściwojów 3-1 Zjednoczeni Snowidza
Polgeo Lusina 3-0 BMB Consulting Jarosław
Chełmy Chełmiec Piotrowice 4-3 Park Targoszyn

Kolejka 17 - 6-7 maja

Chełmy Chełmiec Piotrowice 3-0 Bazalt Piotrowice
Park Targoszyn 2-2 Polgeo Lusina
BMB Consulting Jarosław 1-4 Unia Mściwojów
Zjednoczeni Snowidza 4-2 Grom Udanin
Derby Kosiska 4-3 Wilki Różana
Sparta Jawor 2-3 Rodło Granowice

Kolejka 18 - 13-14 maja

Bazalt Piotrowice 1-3 Sparta Jawor
Rodło Granowice 4-1 Derby Kosiska
Wilki Różana 3-0 Zjednoczeni Snowidza
Grom Udanin 6-3 BMB Consulting Jarosław
Unia Mściwojów 6-3 Park Targoszyn
Polgeo Lusina 2-0 Chełmy Chełmiec Piotrowice

Kolejka 19 - 20-21 maja

Polgeo Lusina 1-1 Bazalt Piotrowice
Chełmy Chełmiec Piotrowice 0-4 Unia Mściwojów
Park Targoszyn 2-5 Grom Udanin
BMB Consulting Jarosław 0-5 Wilki Różana
Zjednoczeni Snowidza 3-4 Rodło Granowice
Derby Kosiska 3-0 Sparta Jawor
(wo)
druzyna gosci nie stawila sie na zawody

Kolejka 20 - 27-28 maja

Bazalt Piotrowice 2-3 Derby Kosiska
Sparta Jawor 2-2 Zjednoczeni Snowidza
Rodło Granowice 3-0 BMB Consulting Jarosław
Wilki Różana 7-1 Park Targoszyn
Grom Udanin 2-2 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Unia Mściwojów 5-2 Polgeo Lusina

Kolejka 21 - 4 czerwca

Unia Mściwojów 2-0 Bazalt Piotrowice
Polgeo Lusina 4-1 Grom Udanin
Chełmy Chełmiec Piotrowice 3-6 Wilki Różana
Park Targoszyn 1-6 Rodło Granowice 24 kwietnia
mecz rozegrany awansem
BMB Consulting Jarosław 1-8 Sparta Jawor
Zjednoczeni Snowidza 1-1 Derby Kosiska

Kolejka 22 - 11 czerwca

Bazalt Piotrowice 3-3 Zjednoczeni Snowidza
Derby Kosiska 8-0 BMB Consulting Jarosław
Sparta Jawor 4-1 Park Targoszyn
Rodło Granowice 3-1 Chełmy Chełmiec Piotrowice
Wilki Różana 2-2 Polgeo Lusina
Grom Udanin 4-1 Unia Mściwojów

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas