[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Legnica IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krokus Kwiatkowice 22 57 18 3 1 93-22 10 1 0 50-10 8 2 1 43-12
2.  Dąb Dąbie 22 54 17 3 2 80-20 8 1 2 32-10 9 2 0 48-10
3.  Transportowiec Kłopotów 22 41 13 2 7 54-33 7 1 3 31-13 6 1 4 23-20
4.  Gwarek Lubin 22 37 10 7 5 70-33 6 4 1 42-15 4 3 4 28-18
5.  Iskra Księginice 22 33 10 3 9 46-49 6 2 3 31-17 4 1 6 15-32 2 3 1 0 1 7-5
6.  Ikar Miłogostowice 22 33 10 3 9 50-64 6 0 5 25-25 4 3 4 25-39 2 3 1 0 1 5-7
7.  Sparta Parszowice 22 31 9 4 9 49-45 6 1 4 34-17 3 3 5 15-28
8.  Czarni Dziewień 22 30 9 3 10 52-47 4 3 4 30-23 5 0 6 22-24
9.  Czarni Golanka Dolna 22 24 7 3 12 51-71 4 1 6 30-35 3 2 6 21-36
10.  Unia Miłoradzice 22 20 6 2 14 35-68 4 2 5 21-24 2 0 9 14-44
11.  Tajfun Mierzowice 22 17 5 2 15 47-70 3 1 7 31-36 2 1 8 16-34
12.  Komorniki/Wągrodno 22 1 0 1 21 20-125 0 1 10 13-52 0 0 11 7-73
Tajfun Mierzowice rozgrywa swoje mecze na stadionie Prochowiczanki Prochowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Krokus Kwiatkowice    1-1 3-1 2-1 5-0 6-1 5-0 2-1 9-3 7-0 2-1 8-1 
 2 Dąb Dąbie0-3     1-1 3-1 0-1 4-0 2-0 7-1 3-1 2-0 7-2 3-0 
 3 Transportowiec Kłopotów2-3 1-2     1-1 1-0 5-1 4-0 1-3 6-1 4-0 2-0 4-2 
 4 Gwarek Lubin3-3 0-3* 3-0     0-0 3-3 4-0 5-1 3-3 5-0 3-1 13-1 
 5 Iskra Księginice1-4 1-1 3-4 1-1     2-4 1-0 3-1 3-0 3-1 5-1 8-0 
 6 Ikar Miłogostowice0-2 1-5 3-0* 0-8 1-5     0-1 1-0 2-0 7-2 3-1 7-1 
 7 Sparta Parszowice2-5 1-3 2-1 3-0* 10-2 1-1     3-0* 0-1 3-0 2-3 7-1 
 8 Czarni Dziewień1-0 1-7 0-3 3-3 0-1 8-0 3-3     0-0 4-5 4-1 6-0 
 9 Czarni Golanka Dolna0-5 2-7 2-6 1-2 7-2 3-5 2-2 0-3*     2-0 4-3 7-0 
 10 Unia Miłoradzice0-5 1-3 1-2 3-1 2-0 2-4 1-1 2-5 3-1     1-1 5-1 
 11 Tajfun Mierzowice2-2 0-7 0-2 1-5 6-1 3-4 2-3 0-3* 6-7 6-2     5-0 
 12 Komorniki/Wągrodno1-11 1-9 2-3 0-5 0-3 2-2 4-5 0-4 1-4 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Krokus Kwiatkowice 8-1 Komorniki/Wągrodno
Iskra Księginice 3-1 Unia Miłoradzice
Dąb Dąbie 7-2 Tajfun Mierzowice
Gwarek Lubin 3-3 Czarni Golanka Dolna
Czarni Dziewień 8-0 Ikar Miłogostowice
Transportowiec Kłopotów 4-0 Sparta Parszowice

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Komorniki/Wągrodno 4-5 Sparta Parszowice
Ikar Miłogostowice 3-0 Transportowiec Kłopotów
(wo)
nie odbył się
Czarni Golanka Dolna 0-3 Czarni Dziewień
(wo)
nie odbył się
Tajfun Mierzowice 1-5 Gwarek Lubin
Unia Miłoradzice 1-3 Dąb Dąbie
Krokus Kwiatkowice 5-0 Iskra Księginice

Kolejka 3 - 3-4 września

Iskra Księginice 8-0 Komorniki/Wągrodno
Dąb Dąbie 0-3 Krokus Kwiatkowice
Gwarek Lubin 5-0 Unia Miłoradzice
Czarni Dziewień 4-1 Tajfun Mierzowice
Transportowiec Kłopotów 6-1 Czarni Golanka Dolna
Sparta Parszowice 1-1 Ikar Miłogostowice

Kolejka 4 - 10-11 września

Komorniki/Wągrodno 2-2 Ikar Miłogostowice
Czarni Golanka Dolna 2-2 Sparta Parszowice
Tajfun Mierzowice 0-2 Transportowiec Kłopotów
Unia Miłoradzice 2-5 Czarni Dziewień
Krokus Kwiatkowice 2-1 Gwarek Lubin
Iskra Księginice 1-1 Dąb Dąbie

Kolejka 5 - 17-18 września

Dąb Dąbie 3-0 Komorniki/Wągrodno
Gwarek Lubin 0-0 Iskra Księginice
Czarni Dziewień 1-0 Krokus Kwiatkowice
Transportowiec Kłopotów 4-0 Unia Miłoradzice
Sparta Parszowice 2-3 Tajfun Mierzowice
Ikar Miłogostowice 2-0 Czarni Golanka Dolna

Kolejka 6 - 24-25 września

Komorniki/Wągrodno 1-4 Czarni Golanka Dolna
Tajfun Mierzowice 3-4 Ikar Miłogostowice
Unia Miłoradzice 1-1 Sparta Parszowice
Krokus Kwiatkowice 3-1 Transportowiec Kłopotów
Iskra Księginice 3-1 Czarni Dziewień
Dąb Dąbie 3-1 Gwarek Lubin

Kolejka 7 - 1-2 października

Gwarek Lubin 13-1 Komorniki/Wągrodno
Czarni Dziewień 1-7 Dąb Dąbie
Transportowiec Kłopotów 1-0 Iskra Księginice
Sparta Parszowice 2-5 Krokus Kwiatkowice
Ikar Miłogostowice 7-2 Unia Miłoradzice
Czarni Golanka Dolna 4-3 Tajfun Mierzowice

Kolejka 8 - 8-9 października

Komorniki/Wągrodno 1-2 Tajfun Mierzowice
Unia Miłoradzice 3-1 Czarni Golanka Dolna
Krokus Kwiatkowice 6-1 Ikar Miłogostowice
Iskra Księginice 1-0 Sparta Parszowice
Dąb Dąbie 1-1 Transportowiec Kłopotów
Gwarek Lubin 5-1 Czarni Dziewień

Kolejka 9 - 15-16 października

Czarni Dziewień 6-0 Komorniki/Wągrodno
Transportowiec Kłopotów 1-1 Gwarek Lubin
Sparta Parszowice 1-3 Dąb Dąbie
Ikar Miłogostowice 1-5 Iskra Księginice
Czarni Golanka Dolna 0-5 Krokus Kwiatkowice
Tajfun Mierzowice 6-2 Unia Miłoradzice

Kolejka 10 - 22-23 października

Komorniki/Wągrodno 1-4 Unia Miłoradzice
Krokus Kwiatkowice 2-1 Tajfun Mierzowice
Iskra Księginice 3-0 Czarni Golanka Dolna
Dąb Dąbie 4-0 Ikar Miłogostowice
Gwarek Lubin 4-0 Sparta Parszowice
Czarni Dziewień 0-3 Transportowiec Kłopotów

Kolejka 11 - 29-30 października

Transportowiec Kłopotów 4-2 Komorniki/Wągrodno
Sparta Parszowice 3-0 Czarni Dziewień
(wo)
wynik z boiska 2-2
Ikar Miłogostowice 0-8 Gwarek Lubin
Czarni Golanka Dolna 2-7 Dąb Dąbie
Tajfun Mierzowice 6-1 Iskra Księginice
Unia Miłoradzice 0-5 Krokus Kwiatkowice

Kolejka 12 - 18 czerwca

Komorniki/Wągrodno 1-11 Krokus Kwiatkowice
Unia Miłoradzice 2-0 Iskra Księginice
Tajfun Mierzowice 0-7 Dąb Dąbie
Czarni Golanka Dolna 1-2 Gwarek Lubin
Ikar Miłogostowice 1-0 Czarni Dziewień
Sparta Parszowice 2-1 Transportowiec Kłopotów

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Sparta Parszowice 7-1 Komorniki/Wągrodno
Transportowiec Kłopotów 5-1 Ikar Miłogostowice
Czarni Dziewień 0-0 Czarni Golanka Dolna
Gwarek Lubin 3-1 Tajfun Mierzowice
Dąb Dąbie 2-0 Unia Miłoradzice
Iskra Księginice 1-4 Krokus Kwiatkowice

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Komorniki/Wągrodno 0-3 Iskra Księginice
Krokus Kwiatkowice 1-1 Dąb Dąbie
Unia Miłoradzice 3-1 Gwarek Lubin
Tajfun Mierzowice 0-3 Czarni Dziewień
(wo)
na boisku 5-4; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Golanka Dolna 2-6 Transportowiec Kłopotów
Ikar Miłogostowice 0-1 Sparta Parszowice

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Ikar Miłogostowice 7-1 Komorniki/Wągrodno
Sparta Parszowice 0-1 Czarni Golanka Dolna
Transportowiec Kłopotów 2-0 Tajfun Mierzowice
Czarni Dziewień 4-5 Unia Miłoradzice
Gwarek Lubin 3-3 Krokus Kwiatkowice
Dąb Dąbie 0-1 Iskra Księginice

Kolejka 16 - 3 maja

Komorniki/Wągrodno 1-9 Dąb Dąbie
Iskra Księginice 1-1 Gwarek Lubin
Krokus Kwiatkowice 2-1 Czarni Dziewień
Unia Miłoradzice 1-2 Transportowiec Kłopotów
Tajfun Mierzowice 2-3 Sparta Parszowice 15 czerwca, 15:00
Czarni Golanka Dolna 3-5 Ikar Miłogostowice

Kolejka 17 - 6-7 maja

Czarni Golanka Dolna 7-0 Komorniki/Wągrodno
Ikar Miłogostowice 3-1 Tajfun Mierzowice
Sparta Parszowice 3-0 Unia Miłoradzice
Transportowiec Kłopotów 2-3 Krokus Kwiatkowice
Czarni Dziewień 0-1 Iskra Księginice
Gwarek Lubin 0-3 Dąb Dąbie
(wo)
gospodarze nie mieli boiska

Kolejka 18 - 13-14 maja

Komorniki/Wągrodno 0-5 Gwarek Lubin
Dąb Dąbie 7-1 Czarni Dziewień
Iskra Księginice 3-4 Transportowiec Kłopotów
Krokus Kwiatkowice 5-0 Sparta Parszowice
Unia Miłoradzice 2-4 Ikar Miłogostowice
Tajfun Mierzowice 6-7 Czarni Golanka Dolna

Kolejka 19 - 20-21 maja

Tajfun Mierzowice 5-0 Komorniki/Wągrodno
Czarni Golanka Dolna 2-0 Unia Miłoradzice
Ikar Miłogostowice 0-2 Krokus Kwiatkowice
Sparta Parszowice 10-2 Iskra Księginice
Transportowiec Kłopotów 1-2 Dąb Dąbie
Czarni Dziewień 3-3 Gwarek Lubin

Kolejka 20 - 27-28 maja

Komorniki/Wągrodno 0-4 Czarni Dziewień
Gwarek Lubin 3-0 Transportowiec Kłopotów
Dąb Dąbie 2-0 Sparta Parszowice
Iskra Księginice 2-4 Ikar Miłogostowice
Krokus Kwiatkowice 9-3 Czarni Golanka Dolna
Unia Miłoradzice 1-1 Tajfun Mierzowice

Kolejka 21 - 4 czerwca

Unia Miłoradzice 5-1 Komorniki/Wągrodno
Tajfun Mierzowice 2-2 Krokus Kwiatkowice
Czarni Golanka Dolna 7-2 Iskra Księginice
Ikar Miłogostowice 1-5 Dąb Dąbie
Sparta Parszowice 3-0 Gwarek Lubin
(wo)
na boisku 0-3 gra zawodnika nieuprawnionego
Transportowiec Kłopotów 1-3 Czarni Dziewień

Kolejka 22 - 11 czerwca

Komorniki/Wągrodno 2-3 Transportowiec Kłopotów
Czarni Dziewień 3-3 Sparta Parszowice
Gwarek Lubin 3-3 Ikar Miłogostowice
Dąb Dąbie 3-1 Czarni Golanka Dolna
Iskra Księginice 5-1 Tajfun Mierzowice
Krokus Kwiatkowice 7-0 Unia Miłoradzice

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas