[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Polkowice 22 55 18 1 3 124-19 11 0 0 82-3 7 1 3 42-16
2.  Kłos Moskorzyn 22 49 15 4 3 74-43 9 1 1 42-13 6 3 2 32-30
3.  Arka Trzebnice 22 43 13 4 5 63-39 7 2 2 31-12 6 2 3 32-27
4.  LZS Żelazny Most 22 36 11 3 8 67-56 7 2 2 40-21 4 1 6 27-35
5.  Fortuna Obora 22 34 11 1 10 61-56 5 1 5 30-29 6 0 5 31-27
6.  Tymowa 22 31 10 1 11 47-83 8 0 3 30-29 2 1 8 17-54
7.  Relaks Szklary Dolne 22 30 10 0 12 56-48 6 0 5 35-20 4 0 7 21-28
8.  Platan Siedlce 22 29 9 2 11 67-71 6 2 3 48-25 3 0 8 19-46
9.  Błękitni Szymocin 22 28 9 1 12 63-72 8 0 3 41-27 1 1 9 22-45
10.  Kryształ Chocianowiec 22 23 7 2 13 59-88 6 1 4 40-36 1 1 9 19-52
11.  LZS Nowa Wieś Lubińska 22 20 5 5 12 42-64 4 3 4 26-32 1 2 8 16-32
12.  Victoria Parchów 22 6 2 0 20 31-115 2 0 9 17-45 0 0 11 14-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik II Polkowice    10-0 5-0 9-0 6-1 13-0 6-0 9-1 3-0* 15-1 1-0 5-0 
 2 Kłos Moskorzyn2-2     4-0 8-2 1-2 6-2 1-0 5-0 3-2 6-1 3-0 3-2 
 3 Arka Trzebnice1-0 1-2     1-1 1-2 2-1 4-0 4-0 6-1 3-2 1-1 7-2 
 4 LZS Żelazny Most2-4 5-5 1-1     2-3 7-0 2-1 5-3 4-1 2-0 4-1 6-2 
 5 Fortuna Obora0-2 0-2 3-4 4-2     4-3 0-4 2-4 4-2 5-3 2-2 6-1 
 6 Tymowa1-8 2-1 2-5 1-10 2-1     2-0 7-0 7-3 1-0 2-1 3-0 
 7 Relaks Szklary Dolne1-0 0-4 0-3 1-2 1-4 3-2     1-3 2-1 8-0 7-1 11-0 
 8 Platan Siedlce1-2 4-4 4-4 0-2 4-2 7-0 3-0     3-4 5-2 5-2 12-3 
 9 Błękitni Szymocin5-1 3-4 5-2 4-3 5-2 1-3 4-7 5-3     4-0 2-1 3-1 
 10 Kryształ Chocianowiec3-9 0-4 3-4 5-2 0-8 8-0 2-1 4-0* 4-4     4-2 7-2 
 11 LZS Nowa Wieś Lubińska0-12 1-1 0-3* 1-3 3-2 3-3 1-3 3-0 4-1 3-3     7-1 
 12 Victoria Parchów0-2 4-5 0-6 1-0 2-4 0-3 3-5 1-5 5-3 0-7 1-5     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Górnik II Polkowice 3-0 Błękitni Szymocin
(wo)
mecz sie nie odbył.
Platan Siedlce 12-3 Victoria Parchów
Arka Trzebnice 2-1 Tymowa
Kłos Moskorzyn 3-0 LZS Nowa Wieś Lubińska
Fortuna Obora 0-4 Relaks Szklary Dolne
LZS Żelazny Most 2-0 Kryształ Chocianowiec

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Błękitni Szymocin 4-0 Kryształ Chocianowiec
Relaks Szklary Dolne 1-2 LZS Żelazny Most
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-2 Fortuna Obora
Tymowa 2-1 Kłos Moskorzyn
Victoria Parchów 0-6 Arka Trzebnice
Górnik II Polkowice 9-1 Platan Siedlce

Kolejka 3 - 3-4 września

Platan Siedlce 3-4 Błękitni Szymocin
Arka Trzebnice 1-0 Górnik II Polkowice
Kłos Moskorzyn 3-2 Victoria Parchów
Fortuna Obora 4-3 Tymowa
LZS Żelazny Most 4-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kryształ Chocianowiec 2-1 Relaks Szklary Dolne

Kolejka 4 - 10-11 września

Błękitni Szymocin 4-7 Relaks Szklary Dolne
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-3 Kryształ Chocianowiec
Tymowa 1-10 LZS Żelazny Most
Victoria Parchów 2-4 Fortuna Obora
Górnik II Polkowice 10-0 Kłos Moskorzyn
Platan Siedlce 4-4 Arka Trzebnice

Kolejka 5 - 17-18 września

Arka Trzebnice 6-1 Błękitni Szymocin
Kłos Moskorzyn 5-0 Platan Siedlce
Fortuna Obora 0-2 Górnik II Polkowice
LZS Żelazny Most 6-2 Victoria Parchów
Kryształ Chocianowiec 8-0 Tymowa
Relaks Szklary Dolne 7-1 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 6 - 24-25 września

Błękitni Szymocin 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Tymowa 2-0 Relaks Szklary Dolne
Victoria Parchów 0-7 Kryształ Chocianowiec
Górnik II Polkowice 9-0 LZS Żelazny Most
Platan Siedlce 4-2 Fortuna Obora
Arka Trzebnice 1-2 Kłos Moskorzyn

Kolejka 7 - 1-2 października

Kłos Moskorzyn 3-2 Błękitni Szymocin
Fortuna Obora 3-4 Arka Trzebnice
LZS Żelazny Most 5-3 Platan Siedlce
Kryształ Chocianowiec 3-9 Górnik II Polkowice
Relaks Szklary Dolne 11-0 Victoria Parchów
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-3 Tymowa

Kolejka 8 - 8-9 października

Błękitni Szymocin 1-3 Tymowa
Victoria Parchów 1-5 LZS Nowa Wieś Lubińska
Górnik II Polkowice 6-0 Relaks Szklary Dolne
Platan Siedlce 5-2 Kryształ Chocianowiec
Arka Trzebnice 1-1 LZS Żelazny Most
Kłos Moskorzyn 1-2 Fortuna Obora

Kolejka 9 - 15-16 października

Fortuna Obora 4-2 Błękitni Szymocin
LZS Żelazny Most 5-5 Kłos Moskorzyn
Kryształ Chocianowiec 3-4 Arka Trzebnice
Relaks Szklary Dolne 1-3 Platan Siedlce
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-12 Górnik II Polkowice
Tymowa 3-0 Victoria Parchów

Kolejka 10 - 22-23 października

Błękitni Szymocin 3-1 Victoria Parchów
Górnik II Polkowice 13-0 Tymowa
Platan Siedlce 5-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
Arka Trzebnice 4-0 Relaks Szklary Dolne
Kłos Moskorzyn 6-1 Kryształ Chocianowiec
Fortuna Obora 4-2 LZS Żelazny Most

Kolejka 11 - 29-30 października

LZS Żelazny Most 4-1 Błękitni Szymocin
Kryształ Chocianowiec 0-8 Fortuna Obora
Relaks Szklary Dolne 0-4 Kłos Moskorzyn
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-3 Arka Trzebnice
(wo)
przerwany przy stanie 1-2
Tymowa 7-0 Platan Siedlce
Victoria Parchów 0-2 Górnik II Polkowice

Kolejka 12 - 18 czerwca

Błękitni Szymocin 5-1 Górnik II Polkowice
Victoria Parchów 1-5 Platan Siedlce
Tymowa 2-5 Arka Trzebnice
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 Kłos Moskorzyn
Relaks Szklary Dolne 1-4 Fortuna Obora
Kryształ Chocianowiec 5-2 LZS Żelazny Most

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Kryształ Chocianowiec 4-4 Błękitni Szymocin
LZS Żelazny Most 2-1 Relaks Szklary Dolne
Fortuna Obora 2-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kłos Moskorzyn 6-2 Tymowa
Arka Trzebnice 7-2 Victoria Parchów
Platan Siedlce 1-2 Górnik II Polkowice

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Błękitni Szymocin 5-3 Platan Siedlce
Górnik II Polkowice 5-0 Arka Trzebnice
Victoria Parchów 4-5 Kłos Moskorzyn
Tymowa 2-1 Fortuna Obora
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 LZS Żelazny Most
Relaks Szklary Dolne 8-0 Kryształ Chocianowiec

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Relaks Szklary Dolne 2-1 Błękitni Szymocin
Kryształ Chocianowiec 4-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
LZS Żelazny Most 7-0 Tymowa
Fortuna Obora 6-1 Victoria Parchów
Kłos Moskorzyn 2-2 Górnik II Polkowice
Arka Trzebnice 4-0 Platan Siedlce

Kolejka 16 - 3 maja

Błękitni Szymocin 5-2 Arka Trzebnice
Platan Siedlce 4-4 Kłos Moskorzyn
Górnik II Polkowice 6-1 Fortuna Obora
Victoria Parchów 1-0 LZS Żelazny Most
Tymowa 1-0 Kryształ Chocianowiec
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Relaks Szklary Dolne

Kolejka 17 - 6-7 maja

LZS Nowa Wieś Lubińska 4-1 Błękitni Szymocin
Relaks Szklary Dolne 3-2 Tymowa
Kryształ Chocianowiec 7-2 Victoria Parchów
LZS Żelazny Most 2-4 Górnik II Polkowice
Fortuna Obora 2-4 Platan Siedlce
Kłos Moskorzyn 4-0 Arka Trzebnice

Kolejka 18 - 13-14 maja

Błękitni Szymocin 3-4 Kłos Moskorzyn
Arka Trzebnice 1-2 Fortuna Obora
Platan Siedlce 0-2 LZS Żelazny Most
Górnik II Polkowice 15-1 Kryształ Chocianowiec
Victoria Parchów 3-5 Relaks Szklary Dolne
Tymowa 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 19 - 20-21 maja

Tymowa 7-3 Błękitni Szymocin
LZS Nowa Wieś Lubińska 7-1 Victoria Parchów
Relaks Szklary Dolne 1-0 Górnik II Polkowice
Kryształ Chocianowiec 4-0 Platan Siedlce
(wo)
na boisku 4-7 gra zawodnika nieuprawnionego
LZS Żelazny Most 1-1 Arka Trzebnice
Fortuna Obora 0-2 Kłos Moskorzyn

Kolejka 20 - 27-28 maja

Błękitni Szymocin 5-2 Fortuna Obora
Kłos Moskorzyn 8-2 LZS Żelazny Most
Arka Trzebnice 3-2 Kryształ Chocianowiec
Platan Siedlce 3-0 Relaks Szklary Dolne
Górnik II Polkowice 1-0 LZS Nowa Wieś Lubińska
Victoria Parchów 0-3 Tymowa

Kolejka 21 - 4 czerwca

Victoria Parchów 5-3 Błękitni Szymocin
Tymowa 1-8 Górnik II Polkowice
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-0 Platan Siedlce
Relaks Szklary Dolne 0-3 Arka Trzebnice
Kryształ Chocianowiec 0-4 Kłos Moskorzyn
LZS Żelazny Most 2-3 Fortuna Obora

Kolejka 22 - 11 czerwca

Błękitni Szymocin 4-3 LZS Żelazny Most
Fortuna Obora 5-3 Kryształ Chocianowiec
Kłos Moskorzyn 1-0 Relaks Szklary Dolne
Arka Trzebnice 1-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Platan Siedlce 7-0 Tymowa
Górnik II Polkowice 5-0 Victoria Parchów

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas