[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Legnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arkon Przemków 26 54 17 3 6 77-29 12 1 0 53-9 5 2 6 24-20
2.  Iskra Droglowice 26 53 17 2 7 64-40 8 1 4 27-22 9 1 3 37-18
3.  Sokół Niechlów 26 51 16 3 7 99-59 9 1 3 50-31 7 2 4 49-28
4.  Dragon Jaczów 26 48 15 3 8 59-53 9 0 4 33-31 6 3 4 26-22
5.  Płomień Radwanice 26 43 13 4 9 57-46 8 2 3 31-17 5 2 6 26-29
6.  Sparta Przedmoście 26 41 12 5 9 42-44 8 2 3 24-14 4 3 6 18-30
7.  Orzeł Czerna 26 36 11 3 12 76-67 6 2 5 45-34 5 1 7 31-33
8.  LZS Ostaszów 26 32 8 8 10 43-53 4 3 6 19-31 4 5 4 24-22
9.  Zryw Kotla 26 30 9 3 14 54-71 6 1 6 26-29 3 2 8 28-42 2 3 1 0 1 4-4
10.  Mieszko Ruszowice 26 30 9 3 14 28-58 3 2 8 11-28 6 1 6 17-30 2 3 1 0 1 4-4
11.  LZS Komorniki (k. Polkowic) 26 28 8 4 14 49-94 5 4 4 30-48 3 0 10 19-46
12.  Sparta Grębocice 26 27 8 3 15 43-51 4 1 8 17-28 4 2 7 26-23
13.  Iskra Kębłów 26 26 8 2 16 65-77 3 2 8 32-39 5 0 8 33-38
14.  Korona Czernina 26 23 7 2 17 55-69 3 2 8 23-29 4 0 9 32-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Arkon Przemków    3-1 4-0 3-1 4-1 9-0 3-1 1-1 3-0 4-0 2-0 3-1 5-3 9-0 
 2 Iskra Droglowice1-4     1-0 4-1 4-2 2-3 2-2 2-0 3-2 1-3 3-2 3-0 0-3 1-0 
 3 Sokół Niechlów2-1 1-2     6-1 4-0 7-4 3-2 4-4 4-2 6-1 3-2 3-1 3-6 4-5 
 4 Dragon Jaczów2-1 0-6 5-3     6-1 1-4 3-2 4-2 2-1 1-2 2-5 2-1 2-1 3-2 
 5 Płomień Radwanice1-4 3-4 1-1 1-1     1-0 7-1 2-1 3-2 0-1 2-0 2-1 5-0 3-1 
 6 Sparta Przedmoście2-0 1-0 4-3 0-3* 0-1     2-1 0-0 1-1 1-2 6-0 1-0 2-0 4-3 
 7 Orzeł Czerna4-3 2-3 1-4 0-4 2-5 3-1     2-2 7-2 2-0 13-1 1-1 5-7 3-1 
 8 LZS Ostaszów1-1 1-3 1-5 2-2 0-1 1-1 0-2     1-6 3-1 3-1 0-4 2-1 4-3 
 9 Zryw Kotla0-3* 1-2 1-1 3-2 0-6 2-1 5-1 1-3     1-3 3-0* 1-4 5-1 3-2 
 10 Mieszko Ruszowice1-0 0-5 1-4 1-2 1-1 0-1 0-4 1-1 1-3     2-1 1-0 1-3 1-3 
 11 LZS Komorniki (k. Polkowic)2-2 0-6 4-17 2-2 3-3 2-0 1-6 0-6 2-0 5-0     2-2 4-3 3-1 
 12 Sparta Grębocice2-0 1-2 0-3 0-3 0-3* 0-1 4-2 0-1 3-3 0-2 4-0     2-1 1-7 
 13 Iskra Kębłów2-3 3-3 3-5 0-2 4-2 1-1 3-6 5-0 4-5 4-0 1-2 1-6     1-4 
 14 Korona Czernina0-2 2-0 2-3 0-2 1-0 1-1 0-1 0-3* 8-1 2-2 2-5 3-5 2-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Iskra Kębłów 1-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Arkon Przemków 1-1 LZS Ostaszów
Korona Czernina 0-1 Orzeł Czerna
Płomień Radwanice 0-1 Mieszko Ruszowice
Iskra Droglowice 3-2 Zryw Kotla
Sokół Niechlów 3-1 Sparta Grębocice
Dragon Jaczów 1-4 Sparta Przedmoście

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-0 Sparta Przedmoście
Sparta Grębocice 0-3 Dragon Jaczów
Zryw Kotla 1-1 Sokół Niechlów
Mieszko Ruszowice 0-5 Iskra Droglowice
Orzeł Czerna 2-5 Płomień Radwanice
LZS Ostaszów 4-3 Korona Czernina
Iskra Kębłów 2-3 Arkon Przemków

Kolejka 3 - 3-4 września

Arkon Przemków 2-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Korona Czernina 2-4 Iskra Kębłów
Płomień Radwanice 2-1 LZS Ostaszów
Iskra Droglowice 2-2 Orzeł Czerna
Sokół Niechlów 6-1 Mieszko Ruszowice
Dragon Jaczów 2-1 Zryw Kotla
Sparta Przedmoście 1-0 Sparta Grębocice

Kolejka 4 - 10-11 września

LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-2 Sparta Grębocice
Zryw Kotla 2-1 Sparta Przedmoście
Mieszko Ruszowice 1-2 Dragon Jaczów
Orzeł Czerna 1-4 Sokół Niechlów
LZS Ostaszów 1-3 Iskra Droglowice
Iskra Kębłów 4-2 Płomień Radwanice
Arkon Przemków 9-0 Korona Czernina

Kolejka 5 - 17-18 września

Korona Czernina 2-5 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Płomień Radwanice 1-4 Arkon Przemków
Iskra Droglowice 0-3 Iskra Kębłów
Sokół Niechlów 4-4 LZS Ostaszów
Dragon Jaczów 3-2 Orzeł Czerna
Sparta Przedmoście 1-2 Mieszko Ruszowice
Sparta Grębocice 3-3 Zryw Kotla

Kolejka 6 - 25-26 września

LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-0 Zryw Kotla
Mieszko Ruszowice 1-0 Sparta Grębocice
Orzeł Czerna 3-1 Sparta Przedmoście
LZS Ostaszów 2-2 Dragon Jaczów
Iskra Kębłów 3-5 Sokół Niechlów
Arkon Przemków 3-1 Iskra Droglowice
Korona Czernina 1-0 Płomień Radwanice

Kolejka 7 - 1-2 października

Płomień Radwanice 2-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Iskra Droglowice 1-0 Korona Czernina
Sokół Niechlów 2-1 Arkon Przemków
Dragon Jaczów 2-1 Iskra Kębłów
Sparta Przedmoście 0-0 LZS Ostaszów
Sparta Grębocice 4-2 Orzeł Czerna
Zryw Kotla 1-3 Mieszko Ruszowice

Kolejka 8 - 8-9 października

LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-0 Mieszko Ruszowice
Orzeł Czerna 7-2 Zryw Kotla
LZS Ostaszów 0-4 Sparta Grębocice
Iskra Kębłów 1-1 Sparta Przedmoście
Arkon Przemków 3-1 Dragon Jaczów
Korona Czernina 2-3 Sokół Niechlów
Płomień Radwanice 3-4 Iskra Droglowice

Kolejka 9 - 15-16 października

Iskra Droglowice 3-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Sokół Niechlów 4-0 Płomień Radwanice
Dragon Jaczów 3-2 Korona Czernina
Sparta Przedmoście 2-0 Arkon Przemków
Sparta Grębocice 2-1 Iskra Kębłów
Zryw Kotla 1-3 LZS Ostaszów
Mieszko Ruszowice 0-4 Orzeł Czerna

Kolejka 10 - 22-23 października

LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-6 Orzeł Czerna
LZS Ostaszów 3-1 Mieszko Ruszowice
Iskra Kębłów 4-5 Zryw Kotla
Arkon Przemków 3-1 Sparta Grębocice
Korona Czernina 1-1 Sparta Przedmoście
Płomień Radwanice 1-1 Dragon Jaczów
Iskra Droglowice 1-0 Sokół Niechlów

Kolejka 11 - 29-30 października

Sokół Niechlów 3-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Dragon Jaczów 0-6 Iskra Droglowice
Sparta Przedmoście 0-1 Płomień Radwanice
Sparta Grębocice 1-7 Korona Czernina
Zryw Kotla 0-3 Arkon Przemków 20 listopada, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Mieszko Ruszowice 1-3 Iskra Kębłów
Orzeł Czerna 2-2 LZS Ostaszów

Kolejka 12 - 5-6 listopada

LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-6 LZS Ostaszów
Iskra Kębłów 3-6 Orzeł Czerna
Arkon Przemków 4-0 Mieszko Ruszowice
Korona Czernina 8-1 Zryw Kotla
Płomień Radwanice 2-1 Sparta Grębocice
Iskra Droglowice 2-3 Sparta Przedmoście
Sokół Niechlów 6-1 Dragon Jaczów

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Dragon Jaczów 2-5 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Sparta Przedmoście 4-3 Sokół Niechlów
Sparta Grębocice 1-2 Iskra Droglowice
Zryw Kotla 0-6 Płomień Radwanice
Mieszko Ruszowice 1-3 Korona Czernina
Orzeł Czerna 4-3 Arkon Przemków
LZS Ostaszów 2-1 Iskra Kębłów

Kolejka 14 - 15 kwietnia

LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-3 Iskra Kębłów
LZS Ostaszów 1-1 Arkon Przemków
Orzeł Czerna 3-1 Korona Czernina 15 czerwca, 15:00
boisko w Czernej nie nadawało się do gry
Mieszko Ruszowice 1-1 Płomień Radwanice
Zryw Kotla 1-2 Iskra Droglowice
Sparta Grębocice 0-3 Sokół Niechlów
Sparta Przedmoście 0-3 Dragon Jaczów
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 24 czerwca

Sparta Przedmoście 6-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Dragon Jaczów 2-1 Sparta Grębocice
Sokół Niechlów 4-2 Zryw Kotla
Iskra Droglowice 1-3 Mieszko Ruszowice
Płomień Radwanice 7-1 Orzeł Czerna
Korona Czernina 0-3 LZS Ostaszów
(wo)
gospodarze nie wyszli na mecz
Arkon Przemków 5-3 Iskra Kębłów

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-2 Arkon Przemków
Iskra Kębłów 1-4 Korona Czernina
LZS Ostaszów 0-1 Płomień Radwanice
Orzeł Czerna 2-3 Iskra Droglowice
Mieszko Ruszowice 1-4 Sokół Niechlów
Zryw Kotla 3-2 Dragon Jaczów
Sparta Grębocice 0-1 Sparta Przedmoście

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Sparta Grębocice 4-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Sparta Przedmoście 1-1 Zryw Kotla
Dragon Jaczów 1-2 Mieszko Ruszowice
Sokół Niechlów 3-2 Orzeł Czerna
Iskra Droglowice 2-0 LZS Ostaszów
Płomień Radwanice 5-0 Iskra Kębłów
Korona Czernina 0-2 Arkon Przemków

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-1 Korona Czernina
Arkon Przemków 4-1 Płomień Radwanice
Iskra Kębłów 3-3 Iskra Droglowice
LZS Ostaszów 1-5 Sokół Niechlów
Orzeł Czerna 0-4 Dragon Jaczów
Mieszko Ruszowice 0-1 Sparta Przedmoście
Zryw Kotla 1-4 Sparta Grębocice

Kolejka 19 - 3 maja

Zryw Kotla 3-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
(wo)
na boisku 3-3; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Grębocice 0-2 Mieszko Ruszowice
Sparta Przedmoście 2-1 Orzeł Czerna
Dragon Jaczów 4-2 LZS Ostaszów
Sokół Niechlów 3-6 Iskra Kębłów
Iskra Droglowice 1-4 Arkon Przemków
Płomień Radwanice 3-1 Korona Czernina

Kolejka 20 - 6-7 maja

LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-3 Płomień Radwanice
Korona Czernina 2-0 Iskra Droglowice
Arkon Przemków 4-0 Sokół Niechlów
Iskra Kębłów 0-2 Dragon Jaczów
LZS Ostaszów 1-1 Sparta Przedmoście
Orzeł Czerna 1-1 Sparta Grębocice
Mieszko Ruszowice 1-3 Zryw Kotla

Kolejka 21 - 13-14 maja

Mieszko Ruszowice 2-1 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Zryw Kotla 5-1 Orzeł Czerna
Sparta Grębocice 0-1 LZS Ostaszów
Sparta Przedmoście 2-0 Iskra Kębłów
Dragon Jaczów 2-1 Arkon Przemków
Sokół Niechlów 4-5 Korona Czernina
Iskra Droglowice 4-2 Płomień Radwanice

Kolejka 22 - 20-21 maja

LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-6 Iskra Droglowice
Płomień Radwanice 1-1 Sokół Niechlów
Korona Czernina 0-2 Dragon Jaczów
Arkon Przemków 9-0 Sparta Przedmoście
Iskra Kębłów 1-6 Sparta Grębocice
LZS Ostaszów 1-6 Zryw Kotla
Orzeł Czerna 2-0 Mieszko Ruszowice

Kolejka 23 - 27-28 maja

Orzeł Czerna 13-1 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Mieszko Ruszowice 1-1 LZS Ostaszów
Zryw Kotla 5-1 Iskra Kębłów
Sparta Grębocice 2-0 Arkon Przemków
Sparta Przedmoście 4-3 Korona Czernina
Dragon Jaczów 6-1 Płomień Radwanice
Sokół Niechlów 1-2 Iskra Droglowice

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-17 Sokół Niechlów
Iskra Droglowice 4-1 Dragon Jaczów
Płomień Radwanice 1-0 Sparta Przedmoście
Korona Czernina 3-5 Sparta Grębocice
Arkon Przemków 3-0 Zryw Kotla
Iskra Kębłów 4-0 Mieszko Ruszowice
LZS Ostaszów 0-2 Orzeł Czerna

Kolejka 25 - 11 czerwca

LZS Ostaszów 3-1 LZS Komorniki (k. Polkowic) 11 czerwca, 14:00
Orzeł Czerna 5-7 Iskra Kębłów 11 czerwca, 14:00
Mieszko Ruszowice 1-0 Arkon Przemków 11 czerwca, 14:00
Zryw Kotla 3-2 Korona Czernina 11 czerwca, 14:00
Sparta Grębocice 0-3 Płomień Radwanice 11 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-1 gra zawodnika nieuprawnionego
Sparta Przedmoście 1-0 Iskra Droglowice 11 czerwca, 14:00
Dragon Jaczów 5-3 Sokół Niechlów 11 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-2 Dragon Jaczów 18 czerwca, 14:00
Sokół Niechlów 7-4 Sparta Przedmoście 18 czerwca, 14:00
Iskra Droglowice 3-0 Sparta Grębocice 18 czerwca, 14:00
Płomień Radwanice 3-2 Zryw Kotla 18 czerwca, 14:00
Korona Czernina 2-2 Mieszko Ruszowice 18 czerwca, 14:00
Arkon Przemków 3-1 Orzeł Czerna 18 czerwca, 14:00
Iskra Kębłów 5-0 LZS Ostaszów 18 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (Legnica)

Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas