[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Rokitki 26 62 20 2 4 85-32 9 1 3 33-13 11 1 1 52-19
2.  Fenix Pielgrzymka 26 58 18 4 4 79-43 9 3 1 35-18 9 1 3 44-25
3.  GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 46 14 4 8 67-55 8 2 3 38-26 6 2 5 29-29 2 4 1 1 0 4-2
4.  Błękitni Kościelec 26 46 13 7 6 73-47 9 2 2 44-17 4 5 4 29-30 2 1 0 1 1 2-4
5.  GKS Męcinka 26 44 13 5 8 59-40 7 1 5 31-21 6 4 3 28-19
6.  Wilkowianka Wilków 26 36 10 6 10 66-56 4 5 4 42-39 6 1 6 24-17
7.  Platan Sichów 26 35 10 5 11 74-66 7 1 5 40-33 3 4 6 34-33
8.  Burza Gołaczów 26 34 10 4 12 50-38 6 3 4 26-16 4 1 8 24-22
9.  Orzeł Zagrodno 26 29 8 5 13 32-50 4 3 6 13-21 4 2 7 19-29 2 6 2 0 0 4-2
10.  Rataj Paszowice 26 29 7 8 11 38-55 5 4 4 23-26 2 4 7 15-29 2 0 0 0 2 2-4
11.  Olimpia Olszanica 26 28 6 10 10 53-67 4 4 5 28-34 2 6 5 25-33
12.  Iskra Jerzmanice Zdrój 26 27 8 3 15 26-62 3 2 8 13-37 5 1 7 13-25
13.  LZS Nowy Kościół 26 19 5 4 17 38-83 3 2 8 18-37 2 2 9 20-46
14.  Polder-a Damianowo 26 16 3 7 16 32-78 3 4 6 19-31 0 3 10 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Rokitki    3-0 2-3 2-3 2-0 1-3 5-2 2-0 2-0 0-0 1-0 3-0* 4-1 6-1 
 2 Fenix Pielgrzymka1-5     3-1 3-1 3-1 2-1 1-1 3-1 2-0 2-2 4-4 4-0 3-0 4-1 
 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki4-4 0-5     3-1 2-2 3-0 4-3 1-4 0-2 3-0* 2-1 3-0 6-2 7-2 
 4 Błękitni Kościelec0-1 4-1 1-1     1-4 1-0 6-3 3-0 4-1 1-1 10-1 3-0 4-2 6-2 
 5 GKS Męcinka5-3 0-1 4-3 0-3*     0-2 1-2 2-1 8-2 2-0 3-1 0-1 5-1 1-1 
 6 Wilkowianka Wilków3-5 3-3 2-5 4-4 3-5     3-3 2-2 1-6 5-3 3-3 2-0 3-0* 8-0 
 7 Platan Sichów3-8 2-5 1-2 7-4 4-1 2-1     2-0 1-1 7-2 1-5 2-3 6-0 2-1 
 8 Burza Gołaczów0-1 3-1 4-2 0-0 1-2 0-2 5-1     3-0* 0-0 1-1 1-3 5-3 3-0* 
 9 Orzeł Zagrodno1-4 1-3 3-1 1-2 0-0 1-0 3-1 0-3*     2-1 1-3 0-3 0-0 0-0 
 10 Rataj Paszowice0-2 2-8 1-3 1-1 1-1 1-1 2-1 2-1 1-2     3-2 2-0 4-1 3-3 
 11 Olimpia Olszanica2-8 2-6 4-1 2-2 1-1 1-6 2-2 2-0 1-2 2-3     3-0 3-3 3-0 
 12 Iskra Jerzmanice Zdrój0-3 1-4 1-1 0-3 0-4 1-4 0-5 0-6 1-0 4-1 1-1     2-4 2-1 
 13 LZS Nowy Kościół0-4 3-4 1-2 4-2 1-2 3-2 0-9 2-6 1-1 0-2 1-1 0-1     2-1 
 14 Polder-a Damianowo0-4 1-3 2-4 3-3 0-5 1-2 1-1 1-0 4-2 1-0 2-2 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Rataj Paszowice 3-3 Polder-a Damianowo
Fenix Pielgrzymka 4-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
Platan Sichów 3-8 Czarni Rokitki
LZS Sichów - od jesieni 2005 Platan Sichów
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 Olimpia Olszanica
GKS Męcinka 2-1 Burza Gołaczów
LZS Nowy Kościół 1-1 Orzeł Zagrodno
Wilkowianka Wilków 4-4 Błękitni Kościelec

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Polder-a Damianowo 3-3 Błękitni Kościelec
Orzeł Zagrodno 1-0 Wilkowianka Wilków
Burza Gołaczów 5-3 LZS Nowy Kościół
Olimpia Olszanica 1-1 GKS Męcinka
Czarni Rokitki 2-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-5 Platan Sichów
Rataj Paszowice 2-8 Fenix Pielgrzymka

Kolejka 3 - 3-4 września

Fenix Pielgrzymka 4-1 Polder-a Damianowo
Platan Sichów 7-2 Rataj Paszowice
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
GKS Męcinka 5-3 Czarni Rokitki
LZS Nowy Kościół 1-1 Olimpia Olszanica
Wilkowianka Wilków 2-2 Burza Gołaczów
Błękitni Kościelec 4-1 Orzeł Zagrodno

Kolejka 4 - 10-11 września

Polder-a Damianowo 4-2 Orzeł Zagrodno
Burza Gołaczów 0-0 Błękitni Kościelec
Olimpia Olszanica 1-6 Wilkowianka Wilków
Czarni Rokitki 4-1 LZS Nowy Kościół
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-4 GKS Męcinka
Rataj Paszowice 1-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Fenix Pielgrzymka 1-1 Platan Sichów

Kolejka 5 - 17-18 września

Platan Sichów 2-1 Polder-a Damianowo
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-5 Fenix Pielgrzymka
GKS Męcinka 2-0 Rataj Paszowice
LZS Nowy Kościół 0-1 Iskra Jerzmanice Zdrój
Wilkowianka Wilków 3-5 Czarni Rokitki
Błękitni Kościelec 10-1 Olimpia Olszanica
Orzeł Zagrodno 0-3 Burza Gołaczów
(wo)
na boisku 2-2; w Orle wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 24-25 września

Polder-a Damianowo 1-0 Burza Gołaczów
Olimpia Olszanica 1-2 Orzeł Zagrodno
Czarni Rokitki 2-3 Błękitni Kościelec
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-4 Wilkowianka Wilków
Rataj Paszowice 4-1 LZS Nowy Kościół
Fenix Pielgrzymka 3-1 GKS Męcinka
Platan Sichów 1-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki

Kolejka 7 - 1-2 października

GKS Tomaszów Bolesławiecki 7-2 Polder-a Damianowo
GKS Męcinka 1-2 Platan Sichów
LZS Nowy Kościół 3-4 Fenix Pielgrzymka
Wilkowianka Wilków 5-3 Rataj Paszowice
Błękitni Kościelec 3-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
Orzeł Zagrodno 1-4 Czarni Rokitki
Burza Gołaczów 1-1 Olimpia Olszanica

Kolejka 8 - 8-9 października

Polder-a Damianowo 2-2 Olimpia Olszanica
Czarni Rokitki 2-0 Burza Gołaczów
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-0 Orzeł Zagrodno
Rataj Paszowice 1-1 Błękitni Kościelec
Fenix Pielgrzymka 2-1 Wilkowianka Wilków
Platan Sichów 6-0 LZS Nowy Kościół
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 GKS Męcinka

Kolejka 9 - 15-16 października

GKS Męcinka 1-1 Polder-a Damianowo
LZS Nowy Kościół 1-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Wilkowianka Wilków 3-3 Platan Sichów
Błękitni Kościelec 4-1 Fenix Pielgrzymka
Orzeł Zagrodno 2-1 Rataj Paszowice
Burza Gołaczów 1-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Olimpia Olszanica 2-8 Czarni Rokitki

Kolejka 10 - 22-23 października

Polder-a Damianowo 0-4 Czarni Rokitki
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-1 Olimpia Olszanica
Rataj Paszowice 2-1 Burza Gołaczów
Fenix Pielgrzymka 2-0 Orzeł Zagrodno
Platan Sichów 7-4 Błękitni Kościelec
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 Wilkowianka Wilków
GKS Męcinka 5-1 LZS Nowy Kościół

Kolejka 11 - 29-30 października

LZS Nowy Kościół 2-1 Polder-a Damianowo
Wilkowianka Wilków 3-5 GKS Męcinka
Błękitni Kościelec 1-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Orzeł Zagrodno 3-1 Platan Sichów
Burza Gołaczów 3-1 Fenix Pielgrzymka
Olimpia Olszanica 2-3 Rataj Paszowice
Czarni Rokitki 3-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
(wo)
nie odbyl sie,goście spóźnili sie na mecz

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Polder-a Damianowo 2-2 Iskra Jerzmanice Zdrój
Rataj Paszowice 0-2 Czarni Rokitki
Fenix Pielgrzymka 4-4 Olimpia Olszanica
Platan Sichów 2-0 Burza Gołaczów
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2 Orzeł Zagrodno
GKS Męcinka 0-3 Błękitni Kościelec
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Nowy Kościół 3-2 Wilkowianka Wilków

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Wilkowianka Wilków 8-0 Polder-a Damianowo
Błękitni Kościelec 4-2 LZS Nowy Kościół
Orzeł Zagrodno 0-0 GKS Męcinka
Burza Gołaczów 4-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Olimpia Olszanica 2-2 Platan Sichów
Czarni Rokitki 3-0 Fenix Pielgrzymka
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-1 Rataj Paszowice

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Polder-a Damianowo 1-0 Rataj Paszowice
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-4 Fenix Pielgrzymka
Czarni Rokitki 5-2 Platan Sichów
Olimpia Olszanica 4-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Burza Gołaczów 1-2 GKS Męcinka
Orzeł Zagrodno 0-0 LZS Nowy Kościół
Błękitni Kościelec 1-0 Wilkowianka Wilków

Kolejka 15 - 24 czerwca

Błękitni Kościelec 6-2 Polder-a Damianowo
Wilkowianka Wilków 1-6 Orzeł Zagrodno
LZS Nowy Kościół 2-6 Burza Gołaczów
GKS Męcinka 3-1 Olimpia Olszanica
GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-4 Czarni Rokitki
Platan Sichów 2-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Fenix Pielgrzymka 2-2 Rataj Paszowice

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Polder-a Damianowo 1-3 Fenix Pielgrzymka
Rataj Paszowice 2-1 Platan Sichów
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czarni Rokitki 2-0 GKS Męcinka
Olimpia Olszanica 3-3 LZS Nowy Kościół
Burza Gołaczów 0-2 Wilkowianka Wilków
Orzeł Zagrodno 1-2 Błękitni Kościelec

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Orzeł Zagrodno 0-0 Polder-a Damianowo
Błękitni Kościelec 3-0 Burza Gołaczów
Wilkowianka Wilków 3-3 Olimpia Olszanica
LZS Nowy Kościół 0-4 Czarni Rokitki
GKS Męcinka 0-1 Iskra Jerzmanice Zdrój
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 Rataj Paszowice
(wo)
na boisku 2:4, gra zawodnika po 4 żk
Platan Sichów 2-5 Fenix Pielgrzymka

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Polder-a Damianowo 1-1 Platan Sichów
Fenix Pielgrzymka 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Rataj Paszowice 1-1 GKS Męcinka
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-4 LZS Nowy Kościół
Czarni Rokitki 1-3 Wilkowianka Wilków
Olimpia Olszanica 2-2 Błękitni Kościelec
Burza Gołaczów 3-0 Orzeł Zagrodno
(wo)
na boisku 1-0; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 3 maja

Burza Gołaczów 3-0 Polder-a Damianowo
(wo)
mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 2-0 - goście zeszli z boiska
Orzeł Zagrodno 1-3 Olimpia Olszanica
Błękitni Kościelec 0-1 Czarni Rokitki
Wilkowianka Wilków 2-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
LZS Nowy Kościół 0-2 Rataj Paszowice
GKS Męcinka 0-1 Fenix Pielgrzymka
GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-3 Platan Sichów

Kolejka 20 - 6-7 maja

Polder-a Damianowo 2-4 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Platan Sichów 4-1 GKS Męcinka
Fenix Pielgrzymka 3-0 LZS Nowy Kościół
Rataj Paszowice 1-1 Wilkowianka Wilków
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-3 Błękitni Kościelec
Czarni Rokitki 2-0 Orzeł Zagrodno
Olimpia Olszanica 2-0 Burza Gołaczów

Kolejka 21 - 13-14 maja

Olimpia Olszanica 3-0 Polder-a Damianowo
Burza Gołaczów 0-1 Czarni Rokitki
Orzeł Zagrodno 0-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Błękitni Kościelec 1-1 Rataj Paszowice
Wilkowianka Wilków 3-3 Fenix Pielgrzymka
LZS Nowy Kościół 0-9 Platan Sichów
GKS Męcinka 4-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki

Kolejka 22 - 20-21 maja

Polder-a Damianowo 0-5 GKS Męcinka
GKS Tomaszów Bolesławiecki 6-2 LZS Nowy Kościół
Platan Sichów 2-1 Wilkowianka Wilków
Fenix Pielgrzymka 3-1 Błękitni Kościelec
Rataj Paszowice 1-2 Orzeł Zagrodno
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-6 Burza Gołaczów
Czarni Rokitki 1-0 Olimpia Olszanica

Kolejka 23 - 27-28 maja

Czarni Rokitki 6-1 Polder-a Damianowo
Olimpia Olszanica 3-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
Burza Gołaczów 0-0 Rataj Paszowice
Orzeł Zagrodno 1-3 Fenix Pielgrzymka
Błękitni Kościelec 6-3 Platan Sichów
Wilkowianka Wilków 2-5 GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Nowy Kościół 1-2 GKS Męcinka

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Polder-a Damianowo 1-3 LZS Nowy Kościół
GKS Męcinka 0-2 Wilkowianka Wilków
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-1 Błękitni Kościelec
Platan Sichów 1-1 Orzeł Zagrodno
Fenix Pielgrzymka 3-1 Burza Gołaczów
Rataj Paszowice 3-2 Olimpia Olszanica
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-3 Czarni Rokitki

Kolejka 25 - 11 czerwca

Iskra Jerzmanice Zdrój 2-1 Polder-a Damianowo 11 czerwca, 14:00
Czarni Rokitki 0-0 Rataj Paszowice 11 czerwca, 14:00
Olimpia Olszanica 2-6 Fenix Pielgrzymka 11 czerwca, 14:00
Burza Gołaczów 5-1 Platan Sichów 11 czerwca, 14:00
Orzeł Zagrodno 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 11 czerwca, 14:00
Błękitni Kościelec 1-4 GKS Męcinka 11 czerwca, 14:00
Wilkowianka Wilków 3-0 LZS Nowy Kościół 11 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-2 gra zawodnika nieuprawnionego

Kolejka 26 - 18 czerwca

Polder-a Damianowo 1-2 Wilkowianka Wilków 18 czerwca, 14:00
LZS Nowy Kościół 4-2 Błękitni Kościelec 18 czerwca, 14:00
GKS Męcinka 8-2 Orzeł Zagrodno 18 czerwca, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-4 Burza Gołaczów 18 czerwca, 14:00
Platan Sichów 1-5 Olimpia Olszanica 18 czerwca, 14:00
Fenix Pielgrzymka 1-5 Czarni Rokitki 18 czerwca, 14:00
Rataj Paszowice 2-0 Iskra Jerzmanice Zdrój 18 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2005/2006 (Legnica)

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica II)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas