[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta II Rudna 24 59 19 2 3 120-28 11 0 1 69-11 8 2 2 51-17
2.  Skarpa Orsk 24 56 18 2 4 98-36 10 1 1 45-14 8 1 3 53-22
3.  Błysk Studzionki 24 53 16 5 3 67-38 9 2 1 37-16 7 3 2 30-22
4.  Tęcza Kwielice 24 46 15 1 8 68-41 9 0 3 43-22 6 1 5 25-19
5.  Łagoszowia Łagoszów 24 41 13 2 9 76-68 8 0 4 38-24 5 2 5 38-44
6.  Sokół Jerzmanowa 24 39 12 3 9 66-55 5 3 4 31-28 7 0 5 35-27
7.  LZS Buczyna 24 33 10 3 11 52-53 5 3 4 28-27 5 0 7 24-26
8.  Odra Leszkowice 24 31 9 4 11 64-73 7 2 3 32-21 2 2 8 32-52
9.  LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 24 26 8 2 14 54-92 6 2 4 31-30 2 0 10 23-62
10.  Hajduk Kłobuczyn 24 24 8 0 16 66-80 4 0 8 39-42 4 0 8 27-38
11.  Perła Potoczek 24 23 7 2 15 43-75 4 0 8 27-46 3 2 7 16-29
12.  LZS Koźlice 24 21 6 3 15 39-82 5 1 6 22-35 1 2 9 17-47
13.  Czarni Świnino 24 1 0 1 23 9-101 0 1 11 7-57 0 0 12 2-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sparta II Rudna    2-1 7-1 3-2 10-0 5-2 3-0 7-0 10-1 3-4 5-0 11-0 3-0* 
 2 Skarpa Orsk2-2     1-0 2-0 8-2 2-4 3-1 5-1 5-0 5-2 4-1 2-1 6-0 
 3 Błysk Studzionki1-2 3-3     4-1 2-2 4-1 3-1 5-4 5-0 2-1 3-0 2-1 3-0* 
 4 Tęcza Kwielice3-0* 1-4 2-5     4-5 3-2 3-2 8-2 7-1 4-0 3-0 1-0 4-1 
 5 Łagoszowia Łagoszów5-1 5-4 3-4 4-3     1-3 1-2 6-1 3-2 1-3 3-1 3-0 3-0* 
 6 Sokół Jerzmanowa1-4 4-3 1-3 0-2 2-2     1-0 6-4 7-2 3-5 2-2 1-1 3-0* 
 7 LZS Buczyna0-7 0-4 1-1 1-1 2-3 6-2     3-3 5-1 4-2 1-3 2-0 3-0* 
 8 Odra Leszkowice2-2 0-4 1-1 0-3 1-3 3-2 3-1     6-1 5-1 2-1 6-2 3-0* 
 9 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)0-4 1-11 2-2 2-0 5-3 0-1 1-3 4-4     4-2 2-0 7-0 3-0* 
 10 Hajduk Kłobuczyn2-8 3-5 2-4 1-2 1-6 2-3 5-1 3-6 8-2     2-3 3-1 7-1 
 11 Perła Potoczek1-5 2-3 1-4 1-6 3-2 1-5 2-8 3-1 2-3 4-3     4-6 3-0* 
 12 LZS Koźlice0-5 1-8 1-2 1-2 4-3 0-7 1-2 2-1 4-2 3-1 2-2     3-0* 
 13 Czarni Świnino0-11 0-3* 0-3* 0-3* 2-7 0-3* 0-3 0-5 0-8 0-3* 0-3* 5-5     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Czarni Świnino.
 
Tęcza Kwielice 1-0 LZS Koźlice
Hajduk Kłobuczyn 2-8 Sparta II Rudna
Błysk Studzionki 3-1 LZS Buczyna
Skarpa Orsk 5-1 Odra Leszkowice
Sokół Jerzmanowa 7-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Perła Potoczek 3-2 Łagoszowia Łagoszów

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
Czarni Świnino 2-7 Łagoszowia Łagoszów
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 2-0 Perła Potoczek
Odra Leszkowice 3-2 Sokół Jerzmanowa
LZS Buczyna 0-4 Skarpa Orsk
Sparta II Rudna 7-1 Błysk Studzionki
LZS Koźlice 3-1 Hajduk Kłobuczyn

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Hajduk Kłobuczyn.
 
Tęcza Kwielice 4-1 Czarni Świnino
Błysk Studzionki 2-1 LZS Koźlice
Skarpa Orsk 2-2 Sparta II Rudna
Sokół Jerzmanowa 1-0 LZS Buczyna
Perła Potoczek 3-1 Odra Leszkowice
Łagoszowia Łagoszów 3-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Błysk Studzionki.
 
Czarni Świnino 0-8 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Odra Leszkowice 1-3 Łagoszowia Łagoszów
LZS Buczyna 1-3 Perła Potoczek
Sparta II Rudna 5-2 Sokół Jerzmanowa
LZS Koźlice 1-8 Skarpa Orsk
Tęcza Kwielice 4-0 Hajduk Kłobuczyn

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Skarpa Orsk.
 
Hajduk Kłobuczyn 7-1 Czarni Świnino
Błysk Studzionki 4-1 Tęcza Kwielice
Sokół Jerzmanowa 1-1 LZS Koźlice
Perła Potoczek 1-5 Sparta II Rudna
Łagoszowia Łagoszów 1-2 LZS Buczyna
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 4-4 Odra Leszkowice

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Sokół Jerzmanowa.
 
Czarni Świnino 0-5 Odra Leszkowice
LZS Buczyna 5-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Sparta II Rudna 10-0 Łagoszowia Łagoszów
LZS Koźlice 2-2 Perła Potoczek
Tęcza Kwielice 1-4 Skarpa Orsk
Hajduk Kłobuczyn 2-4 Błysk Studzionki

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Perła Potoczek.
 
Błysk Studzionki 3-0 Czarni Świnino
(wo)
goście nie przyjechali
Skarpa Orsk 5-2 Hajduk Kłobuczyn
Sokół Jerzmanowa 0-2 Tęcza Kwielice
Łagoszowia Łagoszów 3-0 LZS Koźlice
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 0-4 Sparta II Rudna
Odra Leszkowice 3-1 LZS Buczyna

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Łagoszowia Łagoszów.
 
Czarni Świnino 0-3 LZS Buczyna
Sparta II Rudna 7-0 Odra Leszkowice
LZS Koźlice 4-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Tęcza Kwielice 3-0 Perła Potoczek
Hajduk Kłobuczyn 2-3 Sokół Jerzmanowa
Błysk Studzionki 3-3 Skarpa Orsk

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: LZS Piotrowice (k. Przemkowa).
 
Skarpa Orsk 6-0 Czarni Świnino
Sokół Jerzmanowa 1-3 Błysk Studzionki
Perła Potoczek 4-3 Hajduk Kłobuczyn
Łagoszowia Łagoszów 4-3 Tęcza Kwielice
Odra Leszkowice 6-2 LZS Koźlice
LZS Buczyna 0-7 Sparta II Rudna

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Odra Leszkowice.
 
Czarni Świnino 0-11 Sparta II Rudna
LZS Koźlice 1-2 LZS Buczyna
Tęcza Kwielice 7-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Hajduk Kłobuczyn 1-6 Łagoszowia Łagoszów
Błysk Studzionki 3-0 Perła Potoczek
Skarpa Orsk 2-4 Sokół Jerzmanowa

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: LZS Buczyna.
 
Sokół Jerzmanowa 3-0 Czarni Świnino
(wo)
goście nie dojechali
Perła Potoczek 2-3 Skarpa Orsk
Łagoszowia Łagoszów 3-4 Błysk Studzionki
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 4-2 Hajduk Kłobuczyn
Odra Leszkowice 0-3 Tęcza Kwielice
Sparta II Rudna 11-0 LZS Koźlice
mecz przerwany przy stanie 11-0 po I połowie

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Sparta II Rudna.
 
Czarni Świnino 5-5 LZS Koźlice
Tęcza Kwielice 3-2 LZS Buczyna
Hajduk Kłobuczyn 3-6 Odra Leszkowice
Błysk Studzionki 5-0 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Skarpa Orsk 8-2 Łagoszowia Łagoszów
Sokół Jerzmanowa 2-2 Perła Potoczek

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: LZS Koźlice.
 
Perła Potoczek 3-0 Czarni Świnino
(wo)
mecz się nie odbył
Łagoszowia Łagoszów 1-3 Sokół Jerzmanowa
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-11 Skarpa Orsk
Odra Leszkowice 1-1 Błysk Studzionki
LZS Buczyna 4-2 Hajduk Kłobuczyn
Sparta II Rudna 3-2 Tęcza Kwielice

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Czarni Świnino.
 
LZS Koźlice 1-2 Tęcza Kwielice
Sparta II Rudna 3-4 Hajduk Kłobuczyn
LZS Buczyna 1-1 Błysk Studzionki
Odra Leszkowice 0-4 Skarpa Orsk
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 0-1 Sokół Jerzmanowa
Łagoszowia Łagoszów 3-1 Perła Potoczek

Kolejka 15 - 25 czerwca

Pauza: Tęcza Kwielice.
 
Łagoszowia Łagoszów 3-0 Czarni Świnino
(wo)
Perła Potoczek 2-3 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Sokół Jerzmanowa 6-4 Odra Leszkowice
Skarpa Orsk 3-1 LZS Buczyna
Błysk Studzionki 1-2 Sparta II Rudna
Hajduk Kłobuczyn 3-1 LZS Koźlice

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Hajduk Kłobuczyn.
 
Czarni Świnino 0-3 Tęcza Kwielice
(wo)
gospodarze nie stawili sie na mecz. WG wycofał drużynę z rozgrywek. wszystkie mecze weryfikacja vo dla druzyny przeciwnej.
LZS Koźlice 1-2 Błysk Studzionki
Sparta II Rudna 2-1 Skarpa Orsk
LZS Buczyna 6-2 Sokół Jerzmanowa
Odra Leszkowice 2-1 Perła Potoczek
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 5-3 Łagoszowia Łagoszów

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Błysk Studzionki.
 
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 3-0 Czarni Świnino
(wo)
Łagoszowia Łagoszów 6-1 Odra Leszkowice
Perła Potoczek 2-8 LZS Buczyna
Sokół Jerzmanowa 1-4 Sparta II Rudna
Skarpa Orsk 2-1 LZS Koźlice
Hajduk Kłobuczyn 1-2 Tęcza Kwielice

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Skarpa Orsk.
 
Czarni Świnino 0-3 Hajduk Kłobuczyn
(wo)
Tęcza Kwielice 2-5 Błysk Studzionki
LZS Koźlice 0-7 Sokół Jerzmanowa
Sparta II Rudna 5-0 Perła Potoczek
LZS Buczyna 2-3 Łagoszowia Łagoszów
Odra Leszkowice 6-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Sokół Jerzmanowa.
 
Odra Leszkowice 3-0 Czarni Świnino
(wo)
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 1-3 LZS Buczyna
Łagoszowia Łagoszów 5-1 Sparta II Rudna
Perła Potoczek 4-6 LZS Koźlice
Skarpa Orsk 2-0 Tęcza Kwielice
Błysk Studzionki 2-1 Hajduk Kłobuczyn

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Perła Potoczek.
 
Czarni Świnino 0-3 Błysk Studzionki
(wo)
Hajduk Kłobuczyn 3-5 Skarpa Orsk
Tęcza Kwielice 3-2 Sokół Jerzmanowa
LZS Koźlice 4-3 Łagoszowia Łagoszów
Sparta II Rudna 10-1 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
LZS Buczyna 3-3 Odra Leszkowice

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Łagoszowia Łagoszów.
 
LZS Buczyna 3-0 Czarni Świnino
(wo)
Odra Leszkowice 2-2 Sparta II Rudna
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 7-0 LZS Koźlice
Perła Potoczek 1-6 Tęcza Kwielice
Sokół Jerzmanowa 3-5 Hajduk Kłobuczyn
Skarpa Orsk 1-0 Błysk Studzionki

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: LZS Piotrowice (k. Przemkowa).
 
Czarni Świnino 0-3 Skarpa Orsk
(wo)
Błysk Studzionki 4-1 Sokół Jerzmanowa
Hajduk Kłobuczyn 2-3 Perła Potoczek
Tęcza Kwielice 4-5 Łagoszowia Łagoszów
LZS Koźlice 2-1 Odra Leszkowice
Sparta II Rudna 3-0 LZS Buczyna

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Odra Leszkowice.
 
Sparta II Rudna 3-0 Czarni Świnino
(wo)
LZS Buczyna 2-0 LZS Koźlice
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 2-0 Tęcza Kwielice
Łagoszowia Łagoszów 1-3 Hajduk Kłobuczyn
Perła Potoczek 1-4 Błysk Studzionki
Sokół Jerzmanowa 4-3 Skarpa Orsk

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: LZS Buczyna.
 
Czarni Świnino 0-3 Sokół Jerzmanowa
(wo)
Skarpa Orsk 4-1 Perła Potoczek
Błysk Studzionki 2-2 Łagoszowia Łagoszów
Hajduk Kłobuczyn 8-2 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Tęcza Kwielice 8-2 Odra Leszkowice
LZS Koźlice 0-5 Sparta II Rudna

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Sparta II Rudna.
 
LZS Koźlice 3-0 Czarni Świnino
(wo)
LZS Buczyna 1-1 Tęcza Kwielice
Odra Leszkowice 5-1 Hajduk Kłobuczyn
LZS Piotrowice (k. Przemkowa) 2-2 Błysk Studzionki
Łagoszowia Łagoszów 5-4 Skarpa Orsk
Perła Potoczek 1-5 Sokół Jerzmanowa

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: LZS Koźlice.
 
Czarni Świnino 0-3 Perła Potoczek
(wo)
Sokół Jerzmanowa 2-2 Łagoszowia Łagoszów
Skarpa Orsk 5-0 LZS Piotrowice (k. Przemkowa)
Błysk Studzionki 5-4 Odra Leszkowice
Hajduk Kłobuczyn 5-1 LZS Buczyna
Tęcza Kwielice 3-0 Sparta II Rudna
(wo)
goscie nie przyjechali

Klasa A 2005/2006 (Legnica I)
Klasa A 2005/2006 (Legnica II)
Klasa A 2005/2006 (Legnica III)

Klasa B 2005/2006 (Legnica I)
Klasa B 2005/2006 (Legnica III)
Klasa B 2005/2006 (Legnica IV)
Klasa B 2005/2006 (Legnica V)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VI)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VII)
Klasa B 2005/2006 (Legnica VIII)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas