[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Jelenia Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Lipienica 22 51 16 3 3 83-25 10 0 1 52-15 6 3 2 31-10
2.  Potok Karpniki 22 50 16 2 4 60-25 8 1 2 26-9 8 1 2 34-16
3.  Olimpia II Kowary 22 48 16 0 6 78-53 10 0 1 41-22 6 0 5 37-31
4.  Lesk Sędzisław 22 44 14 2 6 61-35 8 2 1 34-10 6 0 5 27-25
5.  Amfibolit Leszczyniec 22 37 12 1 9 57-44 7 1 3 31-22 5 0 6 26-22
6.  LZS Lipa 22 33 10 3 9 59-41 6 0 5 34-26 4 3 4 25-15
7.  Czarni Przedwojów 22 32 10 2 10 39-43 5 0 6 16-24 5 2 4 23-19
8.  Dragon Miszkowice 21 30 9 3 9 36-41 6 2 3 19-14 3 1 6 17-27
9.  Dolomit Pisarzowice 22 29 9 2 11 43-45 4 2 5 21-22 5 0 6 22-23
10.  Uran Okrzeszyn 22 14 4 2 16 34-85 1 2 8 19-53 3 0 8 15-32
11.  Orzeł II Mysłakowice 21 8 2 2 17 27-76 1 1 8 12-31 1 1 9 15-45
12.  ROKOM Ptaszków 22 6 2 0 20 11-75 1 0 10 5-30 1 0 10 6-45
ROKOM Ptaszków wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orły Lipienica    3-0 3-2 7-2 4-2 0-3 3-1 5-1 3-1 10-1 7-1 7-1 
 2 Potok Karpniki0-0     4-0 0-2 0-4 3-0 2-1 5-2 2-0 3-0* 4-0 3-0* 
 3 Olimpia II Kowary3-2 1-4     3-2 3-0* 1-0 3-2 5-1 6-4 5-3 4-3 7-1 
 4 Lesk Sędzisław3-0 3-3 5-1     0-2 2-1 2-2 6-0 4-1 3-0 3-0 3-0 
 5 Amfibolit Leszczyniec2-2 2-1 1-6 2-3     5-2 1-4 3-1 2-0 3-2 7-1 3-0* 
 6 LZS Lipa1-5 1-3 6-2 3-1 4-0     4-3 0-4 0-1 0-3* 5-2 10-2 
 7 Czarni Przedwojów0-5 1-2 1-4 2-3 1-0 0-4     1-0 1-4 2-1 4-1 3-0* 
 8 Dragon Miszkowice1-1 0-3 1-5 2-0 5-1 1-1 1-2     1-0 1-0 4-1 2-0 
 9 Dolomit Pisarzowice0-2 2-4 7-1 2-1 1-6 1-1 0-0 0-3     4-2 3-0* 1-2 
 10 Uran Okrzeszyn0-5 2-8 1-7 3-6 1-6 0-8 2-3 2-2 2-5     3-3 3-0* 
 11 Orzeł II Mysłakowice0-6 1-3 2-6 1-4 0-3 2-2 0-2 2-3 1-2     3-0* 
 12 ROKOM Ptaszków0-3* 0-3 0-3* 0-3* 3-2 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 0-1 1-3     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Uran Okrzeszyn 0-8 LZS Lipa
Dolomit Pisarzowice 2-1 Lesk Sędzisław
Potok Karpniki 0-4 Amfibolit Leszczyniec
Orły Lipienica 5-1 Dragon Miszkowice
Czarni Przedwojów 4-1 Orzeł II Mysłakowice
Olimpia II Kowary 7-1 ROKOM Ptaszków

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LZS Lipa 10-2 ROKOM Ptaszków
Orzeł II Mysłakowice 2-6 Olimpia II Kowary
Dragon Miszkowice 1-2 Czarni Przedwojów
Amfibolit Leszczyniec 2-2 Orły Lipienica
Lesk Sędzisław 3-3 Potok Karpniki
Uran Okrzeszyn 2-5 Dolomit Pisarzowice

Kolejka 3 - 4 września

Dolomit Pisarzowice 1-1 LZS Lipa
Potok Karpniki 3-0 Uran Okrzeszyn
(wo)
Orły Lipienica 7-2 Lesk Sędzisław
Czarni Przedwojów 1-0 Amfibolit Leszczyniec
Olimpia II Kowary 5-1 Dragon Miszkowice
ROKOM Ptaszków 1-3 Orzeł II Mysłakowice

Kolejka 4 - 11 września

LZS Lipa 5-2 Orzeł II Mysłakowice
Dragon Miszkowice 2-0 ROKOM Ptaszków
Amfibolit Leszczyniec 1-6 Olimpia II Kowary
Lesk Sędzisław 2-2 Czarni Przedwojów
Uran Okrzeszyn 0-5 Orły Lipienica
Dolomit Pisarzowice 2-4 Potok Karpniki

Kolejka 5 - 18 września

Potok Karpniki 3-0 LZS Lipa
Orły Lipienica 3-1 Dolomit Pisarzowice
Czarni Przedwojów 2-1 Uran Okrzeszyn
Olimpia II Kowary 3-2 Lesk Sędzisław
ROKOM Ptaszków 3-2 Amfibolit Leszczyniec
Orzeł II Mysłakowice - Dragon Miszkowice
mecz się nie odbył

Kolejka 6 - 25 września

LZS Lipa 0-4 Dragon Miszkowice
Amfibolit Leszczyniec 7-1 Orzeł II Mysłakowice
Lesk Sędzisław 3-0 ROKOM Ptaszków
Uran Okrzeszyn 1-7 Olimpia II Kowary
Dolomit Pisarzowice 0-0 Czarni Przedwojów
Potok Karpniki 0-0 Orły Lipienica

Kolejka 7 - 2 października

Orły Lipienica 0-3 LZS Lipa
Czarni Przedwojów 1-2 Potok Karpniki
Olimpia II Kowary 6-4 Dolomit Pisarzowice
ROKOM Ptaszków 0-1 Uran Okrzeszyn
Orzeł II Mysłakowice 1-4 Lesk Sędzisław
Dragon Miszkowice 5-1 Amfibolit Leszczyniec

Kolejka 8 - 9 października

LZS Lipa 4-0 Amfibolit Leszczyniec
Lesk Sędzisław 6-0 Dragon Miszkowice
Uran Okrzeszyn 3-3 Orzeł II Mysłakowice
Dolomit Pisarzowice 1-2 ROKOM Ptaszków
Potok Karpniki 4-0 Olimpia II Kowary
Orły Lipienica 3-1 Czarni Przedwojów

Kolejka 9 - 16 października

Czarni Przedwojów 0-4 LZS Lipa
Olimpia II Kowary 3-2 Orły Lipienica
ROKOM Ptaszków 0-3 Potok Karpniki
Orzeł II Mysłakowice 2-3 Dolomit Pisarzowice
Dragon Miszkowice 1-0 Uran Okrzeszyn
Amfibolit Leszczyniec 2-3 Lesk Sędzisław

Kolejka 10 - 23 października

LZS Lipa 3-1 Lesk Sędzisław
Uran Okrzeszyn 1-6 Amfibolit Leszczyniec
Dolomit Pisarzowice 0-3 Dragon Miszkowice
Potok Karpniki 4-0 Orzeł II Mysłakowice
Orły Lipienica 7-1 ROKOM Ptaszków
Czarni Przedwojów 1-4 Olimpia II Kowary

Kolejka 11 - 30 października

Olimpia II Kowary 1-0 LZS Lipa
ROKOM Ptaszków 1-3 Czarni Przedwojów
Orzeł II Mysłakowice 0-6 Orły Lipienica
Dragon Miszkowice 0-3 Potok Karpniki
Amfibolit Leszczyniec 2-0 Dolomit Pisarzowice
Lesk Sędzisław 3-0 Uran Okrzeszyn

Kolejka 12 - 3 maja

LZS Lipa 0-3 Uran Okrzeszyn
(wo)
na boisku 4-1
Lesk Sędzisław 4-1 Dolomit Pisarzowice
Amfibolit Leszczyniec 2-1 Potok Karpniki
Dragon Miszkowice 1-1 Orły Lipienica
Orzeł II Mysłakowice 0-2 Czarni Przedwojów
ROKOM Ptaszków 0-3 Olimpia II Kowary
(wo)

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

ROKOM Ptaszków 0-3 LZS Lipa
(wo)
Olimpia II Kowary 4-3 Orzeł II Mysłakowice
Czarni Przedwojów 1-0 Dragon Miszkowice
Orły Lipienica 4-2 Amfibolit Leszczyniec
Potok Karpniki 0-2 Lesk Sędzisław
Dolomit Pisarzowice 4-2 Uran Okrzeszyn

Kolejka 14 - 23 kwietnia

LZS Lipa 0-1 Dolomit Pisarzowice
Uran Okrzeszyn 2-8 Potok Karpniki
Lesk Sędzisław 3-0 Orły Lipienica
Amfibolit Leszczyniec 1-4 Czarni Przedwojów
Dragon Miszkowice 1-5 Olimpia II Kowary
Orzeł II Mysłakowice 3-0 ROKOM Ptaszków
(wo)

Kolejka 15 - 30 kwietnia

Orzeł II Mysłakowice 2-2 LZS Lipa
ROKOM Ptaszków 0-3 Dragon Miszkowice
(wo)
Olimpia II Kowary 3-0 Amfibolit Leszczyniec
(wo)
mecz przerwany w 20. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Czarni Przedwojów 2-3 Lesk Sędzisław
Orły Lipienica 10-1 Uran Okrzeszyn
Potok Karpniki 2-0 Dolomit Pisarzowice

Kolejka 16 - 7 maja

LZS Lipa 1-3 Potok Karpniki
Dolomit Pisarzowice 0-2 Orły Lipienica
Uran Okrzeszyn 2-3 Czarni Przedwojów
Lesk Sędzisław 5-1 Olimpia II Kowary
Amfibolit Leszczyniec 3-0 ROKOM Ptaszków
(wo)
Dragon Miszkowice 4-1 Orzeł II Mysłakowice

Kolejka 17 - 14 maja

Dragon Miszkowice 1-1 LZS Lipa
Orzeł II Mysłakowice 0-3 Amfibolit Leszczyniec
ROKOM Ptaszków 0-3 Lesk Sędzisław
(wo)
Olimpia II Kowary 5-3 Uran Okrzeszyn
Czarni Przedwojów 1-4 Dolomit Pisarzowice
Orły Lipienica 3-0 Potok Karpniki

Kolejka 18 - 17 maja

LZS Lipa 1-5 Orły Lipienica
Potok Karpniki 2-1 Czarni Przedwojów
Dolomit Pisarzowice 7-1 Olimpia II Kowary
Uran Okrzeszyn 3-0 ROKOM Ptaszków
(wo)
Lesk Sędzisław 3-0 Orzeł II Mysłakowice
Amfibolit Leszczyniec 3-1 Dragon Miszkowice

Kolejka 19 - 21 maja

Amfibolit Leszczyniec 5-2 LZS Lipa
Dragon Miszkowice 2-0 Lesk Sędzisław
Orzeł II Mysłakowice 1-2 Uran Okrzeszyn
ROKOM Ptaszków 0-3 Dolomit Pisarzowice
(wo)
Olimpia II Kowary 1-4 Potok Karpniki
Czarni Przedwojów 0-5 Orły Lipienica

Kolejka 20 - 28 maja

LZS Lipa 4-3 Czarni Przedwojów
Orły Lipienica 3-2 Olimpia II Kowary
Potok Karpniki 3-0 ROKOM Ptaszków
(wo)
Dolomit Pisarzowice 3-0 Orzeł II Mysłakowice
(wo)
Uran Okrzeszyn 2-2 Dragon Miszkowice
Lesk Sędzisław 0-2 Amfibolit Leszczyniec

Kolejka 21 - 4 czerwca

Lesk Sędzisław 2-1 LZS Lipa
Amfibolit Leszczyniec 3-2 Uran Okrzeszyn
Dragon Miszkowice 1-0 Dolomit Pisarzowice
Orzeł II Mysłakowice 1-3 Potok Karpniki
ROKOM Ptaszków 0-3 Orły Lipienica
(wo)
Olimpia II Kowary 3-2 Czarni Przedwojów

Kolejka 22 - 11 czerwca

LZS Lipa 6-2 Olimpia II Kowary
Czarni Przedwojów 3-0 ROKOM Ptaszków
(wo)
Orły Lipienica 7-1 Orzeł II Mysłakowice
Potok Karpniki 5-2 Dragon Miszkowice
Dolomit Pisarzowice 1-6 Amfibolit Leszczyniec
Uran Okrzeszyn 3-6 Lesk Sędzisław

Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra VI)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas