[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Twardy Świętoszów 26 64 20 4 2 82-19 12 1 0 43-5 8 3 2 39-14
2.  Victoria Ruszów 26 53 16 5 5 82-33 8 3 2 48-15 8 2 3 34-18
3.  Bobrzanie Bolesławiec 26 51 15 6 5 54-25 9 1 3 22-10 6 5 2 32-15
4.  KS LZS Mikułowa 26 48 15 3 8 84-44 7 3 3 46-25 8 0 5 38-19
5.  Leśnik Osiecznica 26 45 14 3 9 71-48 8 1 4 43-23 6 2 5 28-25
6.  LZS Studniska 26 41 13 2 11 61-46 9 2 2 43-21 4 0 9 18-25
7.  Piast Wykroty 26 39 12 3 11 48-52 6 2 5 28-24 6 1 6 20-28
8.  Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 26 34 10 4 12 52-41 6 2 5 22-18 4 2 7 30-23
9.  GKS Węgliniec 26 33 10 3 13 60-67 6 0 7 29-26 4 3 6 31-41
10.  GKS Iwiny 26 29 9 2 15 42-67 6 1 6 23-29 3 1 9 19-38
11.  Czarni Czerna 26 28 8 4 14 40-80 6 2 5 25-31 2 2 9 15-49
12.  LZS Otok 26 27 8 3 15 36-57 5 3 5 23-20 3 0 10 13-37
13.  LKS Bolesławice 26 26 8 2 16 46-67 5 1 7 24-25 3 1 9 22-42
14.  Majdan Bolesławice 26 6 2 0 24 30-142 2 0 11 20-77 0 0 13 10-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Twardy Świętoszów    4-2 1-1 3-0 3-0 2-0 3-0 2-1 8-1 5-0 5-0 1-0 1-0 5-0 
 2 Victoria Ruszów2-1     1-1 2-1 3-3 4-0 7-0 3-2 1-3 9-0 1-1 5-0 0-1 10-2 
 3 Bobrzanie Bolesławiec0-2 1-0     2-1 1-0 2-0 0-3* 2-1 4-0 0-0 3-1 0-1 5-1 2-0 
 4 KS LZS Mikułowa4-4 1-3 6-4     1-2 2-0 1-1 2-2 3-5 3-2 12-1 3-1 5-0 3-0 
 5 Leśnik Osiecznica3-2 2-2 0-2 3-0     3-1 0-1 0-7 8-3 0-4 7-0 4-0 4-1 9-0 
 6 LZS Studniska3-3 0-2 2-2 0-3 3-2     2-0 2-1 4-3 5-1 3-1 8-0 3-0 8-3 
 7 Piast Wykroty1-4 2-0 0-4 2-3 2-0 1-0     0-0 2-2 4-1 0-1 6-2 4-6 4-1 
 8 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)0-2 0-0 1-2 0-3* 0-4 1-0 2-4     3-1 3-1 0-0 3-0* 5-1 4-0 
 9 GKS Węgliniec0-3 1-3 0-1 1-3 1-4 1-2 1-2 2-1     4-0 4-3 3-1 4-1 7-2 
 10 GKS Iwiny0-4 3-4 1-1 1-0 0-1 3-5 3-1 2-1 5-6     2-1 0-4 2-1 1-0 
 11 Czarni Czerna1-4 2-5 0-0 1-4 6-1 2-1 2-1 3-0* 1-1 0-6     0-3* 5-4 2-1 
 12 LZS Otok0-0 1-3 0-1 2-3 3-3 3-2 4-2 0-2 1-0 1-2 3-0*     2-2 3-0* 
 13 LKS Bolesławice0-1 1-4 2-1 1-5 1-3 0-1 0-1 2-4 1-1 1-0 6-2 2-1     7-1 
 14 Majdan Bolesławice0-9 0-6 1-12 1-12 1-5 1-6 3-4 3-8 0-5 3-2 3-4 2-0 2-4     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Majdan Bolesławice 2-0 LZS Otok
LZS Studniska 5-1 GKS Iwiny
GKS Węgliniec 1-3 KS LZS Mikułowa
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-4 Leśnik Osiecznica
Czarni Czerna 1-4 Twardy Świętoszów
Victoria Ruszów 0-1 LKS Bolesławice
Piast Wykroty 0-4 Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LZS Otok 0-1 Bobrzanie Bolesławiec
LKS Bolesławice 0-1 Piast Wykroty
Twardy Świętoszów 4-2 Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica 7-0 Czarni Czerna
KS LZS Mikułowa 2-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
GKS Iwiny 5-6 GKS Węgliniec
Majdan Bolesławice 1-6 LZS Studniska

Kolejka 3 - 1 września

LZS Studniska 8-0 LZS Otok
GKS Węgliniec 7-2 Majdan Bolesławice
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-1 GKS Iwiny
Czarni Czerna 1-4 KS LZS Mikułowa
Victoria Ruszów 3-3 Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty 1-4 Twardy Świętoszów
Bobrzanie Bolesławiec 5-1 LKS Bolesławice

Kolejka 4 - 4 września

LZS Otok 2-2 LKS Bolesławice
Twardy Świętoszów 1-1 Bobrzanie Bolesławiec
Leśnik Osiecznica 0-1 Piast Wykroty 21 września
KS LZS Mikułowa 1-3 Victoria Ruszów
GKS Iwiny 2-1 Czarni Czerna
Majdan Bolesławice 3-8 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
LZS Studniska 4-3 GKS Węgliniec

Kolejka 5 - 11 września

GKS Węgliniec 3-1 LZS Otok
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-0 LZS Studniska
Czarni Czerna 2-1 Majdan Bolesławice
Victoria Ruszów 9-0 GKS Iwiny
Piast Wykroty 2-3 KS LZS Mikułowa
Bobrzanie Bolesławiec 1-0 Leśnik Osiecznica
LKS Bolesławice 0-1 Twardy Świętoszów

Kolejka 6 - 18 września

LZS Otok 0-0 Twardy Świętoszów
Leśnik Osiecznica 4-1 LKS Bolesławice
KS LZS Mikułowa 6-4 Bobrzanie Bolesławiec
GKS Iwiny 3-1 Piast Wykroty
Majdan Bolesławice 0-6 Victoria Ruszów
LZS Studniska 3-1 Czarni Czerna
GKS Węgliniec 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)

Kolejka 7 - 25 września

Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-0 LZS Otok
(wo)
mecz się nie odbył
Czarni Czerna 1-1 GKS Węgliniec
Victoria Ruszów 4-0 LZS Studniska
Piast Wykroty 4-1 Majdan Bolesławice
Bobrzanie Bolesławiec 0-0 GKS Iwiny
LKS Bolesławice 1-5 KS LZS Mikułowa
Twardy Świętoszów 3-0 Leśnik Osiecznica

Kolejka 8 - 2 października

LZS Otok 3-3 Leśnik Osiecznica
KS LZS Mikułowa 4-4 Twardy Świętoszów
GKS Iwiny 2-1 LKS Bolesławice
Majdan Bolesławice 1-12 Bobrzanie Bolesławiec
LZS Studniska 2-0 Piast Wykroty
GKS Węgliniec 1-3 Victoria Ruszów
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-0 Czarni Czerna

Kolejka 9 - 9 października

Czarni Czerna 0-3 LZS Otok
(wo)
na boisku 2-2
Victoria Ruszów 3-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Piast Wykroty 2-2 GKS Węgliniec
Bobrzanie Bolesławiec 2-0 LZS Studniska
LKS Bolesławice 7-1 Majdan Bolesławice
Twardy Świętoszów 5-0 GKS Iwiny
Leśnik Osiecznica 3-0 KS LZS Mikułowa

Kolejka 10 - 16 października

LZS Otok 2-3 KS LZS Mikułowa
GKS Iwiny 0-1 Leśnik Osiecznica
Majdan Bolesławice 0-9 Twardy Świętoszów
LZS Studniska 3-0 LKS Bolesławice
GKS Węgliniec 0-1 Bobrzanie Bolesławiec
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-4 Piast Wykroty
Czarni Czerna 2-5 Victoria Ruszów

Kolejka 11 - 23 października

Victoria Ruszów 5-0 LZS Otok
Piast Wykroty 0-1 Czarni Czerna
Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
LKS Bolesławice 1-1 GKS Węgliniec
Twardy Świętoszów 2-0 LZS Studniska
Leśnik Osiecznica 9-0 Majdan Bolesławice
KS LZS Mikułowa 3-2 GKS Iwiny

Kolejka 12 - 30 października

LZS Otok 1-2 GKS Iwiny
Majdan Bolesławice 1-12 KS LZS Mikułowa
LZS Studniska 3-2 Leśnik Osiecznica
GKS Węgliniec 0-3 Twardy Świętoszów
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 5-1 LKS Bolesławice
Czarni Czerna 0-0 Bobrzanie Bolesławiec
Victoria Ruszów 7-0 Piast Wykroty

Kolejka 13 - 6 listopada

Piast Wykroty 6-2 LZS Otok
Bobrzanie Bolesławiec 1-0 Victoria Ruszów
LKS Bolesławice 6-2 Czarni Czerna
Twardy Świętoszów 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Leśnik Osiecznica 8-3 GKS Węgliniec
KS LZS Mikułowa 2-0 LZS Studniska
GKS Iwiny 1-0 Majdan Bolesławice

Kolejka 14 - 15 czerwca

LZS Otok 3-0 Majdan Bolesławice
(wo)
goście nie przyjechali
GKS Iwiny 3-5 LZS Studniska
KS LZS Mikułowa 3-5 GKS Węgliniec
Leśnik Osiecznica 0-7 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Twardy Świętoszów 5-0 Czarni Czerna
LKS Bolesławice 1-4 Victoria Ruszów
Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Piast Wykroty
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 15 - 18 czerwca

Bobrzanie Bolesławiec 0-1 LZS Otok
Piast Wykroty 4-6 LKS Bolesławice
Victoria Ruszów 2-1 Twardy Świętoszów
Czarni Czerna 6-1 Leśnik Osiecznica
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-3 KS LZS Mikułowa
(wo)
GKS Węgliniec 4-0 GKS Iwiny
LZS Studniska 8-3 Majdan Bolesławice

Kolejka 16 - 9 kwietnia

LZS Otok 3-2 LZS Studniska
Majdan Bolesławice 0-5 GKS Węgliniec
GKS Iwiny 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
KS LZS Mikułowa 12-1 Czarni Czerna
Leśnik Osiecznica 2-2 Victoria Ruszów
Twardy Świętoszów 3-0 Piast Wykroty
LKS Bolesławice 2-1 Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka 17 - 15 kwietnia

LKS Bolesławice 2-1 LZS Otok
Bobrzanie Bolesławiec 0-2 Twardy Świętoszów
Piast Wykroty 2-0 Leśnik Osiecznica
Victoria Ruszów 2-1 KS LZS Mikułowa
Czarni Czerna 0-6 GKS Iwiny
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4-0 Majdan Bolesławice
GKS Węgliniec 1-2 LZS Studniska

Kolejka 18 - 23 kwietnia

LZS Otok 1-0 GKS Węgliniec
LZS Studniska 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Majdan Bolesławice 3-4 Czarni Czerna
GKS Iwiny 3-4 Victoria Ruszów
KS LZS Mikułowa 1-1 Piast Wykroty
Leśnik Osiecznica 0-2 Bobrzanie Bolesławiec
Twardy Świętoszów 1-0 LKS Bolesławice

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Twardy Świętoszów 1-0 LZS Otok
LKS Bolesławice 1-3 Leśnik Osiecznica
Bobrzanie Bolesławiec 2-1 KS LZS Mikułowa
Piast Wykroty 4-1 GKS Iwiny
Victoria Ruszów 10-2 Majdan Bolesławice
Czarni Czerna 2-1 LZS Studniska
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-1 GKS Węgliniec

Kolejka 20 - 7 maja

LZS Otok 0-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
GKS Węgliniec 4-3 Czarni Czerna
LZS Studniska 0-2 Victoria Ruszów
Majdan Bolesławice 3-4 Piast Wykroty
GKS Iwiny 1-1 Bobrzanie Bolesławiec
KS LZS Mikułowa 5-0 LKS Bolesławice
Leśnik Osiecznica 3-2 Twardy Świętoszów

Kolejka 21 - 14 maja

Leśnik Osiecznica 4-0 LZS Otok
Twardy Świętoszów 3-0 KS LZS Mikułowa
LKS Bolesławice 1-0 GKS Iwiny
Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Majdan Bolesławice
Piast Wykroty 1-0 LZS Studniska
Victoria Ruszów 1-3 GKS Węgliniec
Czarni Czerna 3-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
(wo)
na boisku 1:0

Kolejka 22 - 21 maja

LZS Otok 3-0 Czarni Czerna
(wo)
na boisku 1:3
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-0 Victoria Ruszów
GKS Węgliniec 1-2 Piast Wykroty
LZS Studniska 2-2 Bobrzanie Bolesławiec
Majdan Bolesławice 2-4 LKS Bolesławice
GKS Iwiny 0-4 Twardy Świętoszów
KS LZS Mikułowa 1-2 Leśnik Osiecznica

Kolejka 23 - 24 maja

KS LZS Mikułowa 3-1 LZS Otok
Leśnik Osiecznica 0-4 GKS Iwiny
Twardy Świętoszów 5-0 Majdan Bolesławice
LKS Bolesławice 0-1 LZS Studniska
Bobrzanie Bolesławiec 4-0 GKS Węgliniec
Piast Wykroty 0-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Victoria Ruszów 1-1 Czarni Czerna

Kolejka 24 - 28 maja

LZS Otok 1-3 Victoria Ruszów
Czarni Czerna 2-1 Piast Wykroty
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-2 Bobrzanie Bolesławiec
GKS Węgliniec 4-1 LKS Bolesławice
LZS Studniska 3-3 Twardy Świętoszów
Majdan Bolesławice 1-5 Leśnik Osiecznica
GKS Iwiny 1-0 KS LZS Mikułowa

Kolejka 25 - 4 czerwca

GKS Iwiny 0-4 LZS Otok
KS LZS Mikułowa 3-0 Majdan Bolesławice
Leśnik Osiecznica 3-1 LZS Studniska
Twardy Świętoszów 8-1 GKS Węgliniec
LKS Bolesławice 2-4 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Bobrzanie Bolesławiec 3-1 Czarni Czerna
Piast Wykroty 2-0 Victoria Ruszów

Kolejka 26 - 11 czerwca

LZS Otok 4-2 Piast Wykroty
Victoria Ruszów 1-1 Bobrzanie Bolesławiec
Czarni Czerna 5-4 LKS Bolesławice
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-2 Twardy Świętoszów
GKS Węgliniec 1-4 Leśnik Osiecznica
LZS Studniska 0-3 KS LZS Mikułowa
Majdan Bolesławice 3-2 GKS Iwiny

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jelenia Góra)

Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra II)

Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra VI)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas