[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Jelenia Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kwisa Świeradów Zdrój 26 61 20 1 5 70-27 10 1 2 35-11 10 0 3 35-16
2.  Piast Dziwiszów 26 58 18 4 4 84-41 10 2 1 47-18 8 2 3 37-23
3.  Włókniarz Leśna 26 52 16 4 6 69-35 9 2 2 35-10 7 2 4 34-25
4.  Pogoń Markocice 26 50 16 2 8 78-39 9 0 4 48-21 7 2 4 30-18
5.  Orzeł Platerówka 26 48 15 3 8 78-61 10 1 2 40-18 5 2 6 38-43
6.  Olsza Olszyna Lubańska 26 43 13 4 9 71-49 7 2 4 32-23 6 2 5 39-26
7.  Skalnik Rębiszów 26 39 12 3 11 67-59 6 2 5 35-25 6 1 6 32-34
8.  Stella Lubomierz 26 38 11 5 10 55-70 6 4 3 31-31 5 1 7 24-39
9.  Cosmos Radzimów 26 31 9 4 13 60-53 5 1 7 31-27 4 3 6 29-26 2 3 1 0 1 6-4
10.  Radar Radoniów 26 31 9 4 13 70-96 5 2 6 43-47 4 2 7 27-49 2 3 1 0 1 4-6
11.  Granica Miłoszów 26 26 8 2 16 44-68 3 0 10 20-39 5 2 6 24-29
12.  LZS Stara Kamienica 26 24 7 3 16 40-77 3 3 7 22-38 4 0 9 18-39 2 4 1 1 0 7-6
13.  Czarni Strzyżowiec 26 24 7 3 16 55-77 5 1 7 34-35 2 2 9 21-42 2 1 0 1 1 6-7
14.  LZS Sobota 26 0 0 0 26 10-99 0 0 13 6-49 0 0 13 4-50
LZS Sobota wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kwisa Świeradów Zdrój    0-0 1-2 2-1 1-0 1-0 4-2 2-3 3-1 6-0 5-2 3-0 4-0 3-0* 
 2 Piast Dziwiszów3-2     3-1 1-1 4-3 2-2 6-1 3-2 4-2 8-1 2-0 7-1 1-2 3-0* 
 3 Włókniarz Leśna2-1 3-2     4-0 1-1 0-1 2-0 8-0 1-1 3-0 0-1 3-1 4-1 4-1 
 4 Pogoń Markocice1-3 1-3 1-6     8-1 2-0 6-0 5-3 1-2 5-0 3-1 6-0 3-2 6-0 
 5 Orzeł Platerówka0-3 4-3 4-1 1-2     4-3 2-0 3-0 2-2 3-1 4-2 5-0 5-1 3-0* 
 6 Olsza Olszyna Lubańska1-2 1-1 2-4 2-1 9-3     1-4 4-1 1-0 3-3 4-1 0-3* 1-0 3-0* 
 7 Skalnik Rębiszów1-4 1-2 5-0 1-1 2-4 2-3     7-2 3-2 2-3 2-2 3-1 3-1 3-0* 
 8 Stella Lubomierz3-2 1-7 2-2 0-4 4-3 2-2 1-1     1-4 7-3 1-1 2-1 3-1 4-0 
 9 Cosmos Radzimów1-2 3-4 2-2 1-2 3-5 4-1 3-2 1-2     4-1 0-2 0-3* 6-1 3-0* 
 10 Radar Radoniów2-3 2-3 1-6 5-3 3-3 3-8 3-7 4-2 3-2     2-3 7-2 3-3 5-2 
 11 Granica Miłoszów1-3 1-2 0-4 0-6 2-4 1-4 1-3 1-3 0-5 2-3     1-0 5-2 5-0 
 12 LZS Stara Kamienica0-7 4-2 1-2 0-3* 1-2 1-6 1-4 0-0 3-2 3-3 2-3     4-4 2-0 
 13 Czarni Strzyżowiec0-1 2-3 3-1 1-3 5-4 2-1 3-4 1-3 2-2 3-6 4-3 2-3     6-1 
 14 LZS Sobota1-2 0-5 0-3* 0-3* 0-5 2-8 1-4 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 LZS Stara Kamienica
Pogoń Markocice 1-6 Włókniarz Leśna
Skalnik Rębiszów 2-3 Olsza Olszyna Lubańska
Radar Radoniów 4-2 Stella Lubomierz 7 września
Piast Dziwiszów 4-3 Orzeł Platerówka
Czarni Strzyżowiec 6-1 LZS Sobota
Cosmos Radzimów 0-2 Granica Miłoszów

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LZS Stara Kamienica 2-3 Granica Miłoszów
LZS Sobota 2-4 Cosmos Radzimów
Orzeł Platerówka 5-1 Czarni Strzyżowiec
Stella Lubomierz 1-7 Piast Dziwiszów
Olsza Olszyna Lubańska 3-3 Radar Radoniów
Włókniarz Leśna 2-0 Skalnik Rębiszów
Kwisa Świeradów Zdrój 2-1 Pogoń Markocice

Kolejka 3 - 1 września

Pogoń Markocice 6-0 LZS Stara Kamienica
Skalnik Rębiszów 1-4 Kwisa Świeradów Zdrój
Radar Radoniów 1-6 Włókniarz Leśna
Piast Dziwiszów 2-2 Olsza Olszyna Lubańska
Czarni Strzyżowiec 1-3 Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów 3-5 Orzeł Platerówka
Granica Miłoszów 5-0 LZS Sobota

Kolejka 4 - 4 września

LZS Stara Kamienica 2-0 LZS Sobota
Orzeł Platerówka 4-2 Granica Miłoszów
Stella Lubomierz 1-4 Cosmos Radzimów
Olsza Olszyna Lubańska 1-0 Czarni Strzyżowiec
Włókniarz Leśna 3-2 Piast Dziwiszów
Kwisa Świeradów Zdrój 6-0 Radar Radoniów
Pogoń Markocice 6-0 Skalnik Rębiszów

Kolejka 5 - 11 września

Skalnik Rębiszów 3-1 LZS Stara Kamienica
Radar Radoniów 5-3 Pogoń Markocice
Piast Dziwiszów 3-2 Kwisa Świeradów Zdrój
Czarni Strzyżowiec 3-1 Włókniarz Leśna
Cosmos Radzimów 4-1 Olsza Olszyna Lubańska
Granica Miłoszów 1-3 Stella Lubomierz
LZS Sobota 0-5 Orzeł Platerówka

Kolejka 6 - 18 września

LZS Stara Kamienica 1-2 Orzeł Platerówka
Stella Lubomierz 4-0 LZS Sobota
Olsza Olszyna Lubańska 4-1 Granica Miłoszów
Włókniarz Leśna 1-1 Cosmos Radzimów
Kwisa Świeradów Zdrój 4-0 Czarni Strzyżowiec
Pogoń Markocice 1-3 Piast Dziwiszów
Skalnik Rębiszów 2-3 Radar Radoniów

Kolejka 7 - 25 września

Radar Radoniów 7-2 LZS Stara Kamienica
Piast Dziwiszów 6-1 Skalnik Rębiszów
Czarni Strzyżowiec 1-3 Pogoń Markocice
Cosmos Radzimów 1-2 Kwisa Świeradów Zdrój
Granica Miłoszów 0-4 Włókniarz Leśna
LZS Sobota 2-8 Olsza Olszyna Lubańska
Orzeł Platerówka 3-0 Stella Lubomierz

Kolejka 8 - 2 października

LZS Stara Kamienica 0-0 Stella Lubomierz
Olsza Olszyna Lubańska 9-3 Orzeł Platerówka
Włókniarz Leśna 4-1 LZS Sobota
Kwisa Świeradów Zdrój 5-2 Granica Miłoszów
Pogoń Markocice 1-2 Cosmos Radzimów
Skalnik Rębiszów 3-1 Czarni Strzyżowiec
Radar Radoniów 2-3 Piast Dziwiszów

Kolejka 9 - 9 października

Piast Dziwiszów 7-1 LZS Stara Kamienica
Czarni Strzyżowiec 3-6 Radar Radoniów
Cosmos Radzimów 3-2 Skalnik Rębiszów
Granica Miłoszów 0-6 Pogoń Markocice
LZS Sobota 1-2 Kwisa Świeradów Zdrój
Orzeł Platerówka 4-1 Włókniarz Leśna
Stella Lubomierz 2-2 Olsza Olszyna Lubańska

Kolejka 10 - 16 października

LZS Stara Kamienica 1-6 Olsza Olszyna Lubańska
Włókniarz Leśna 8-0 Stella Lubomierz
Kwisa Świeradów Zdrój 1-0 Orzeł Platerówka
Pogoń Markocice 6-0 LZS Sobota
Skalnik Rębiszów 2-2 Granica Miłoszów
Radar Radoniów 3-2 Cosmos Radzimów
Piast Dziwiszów 1-2 Czarni Strzyżowiec

Kolejka 11 - 23 października

Czarni Strzyżowiec 2-3 LZS Stara Kamienica
Cosmos Radzimów 3-4 Piast Dziwiszów
Granica Miłoszów 2-3 Radar Radoniów
LZS Sobota 1-4 Skalnik Rębiszów
Orzeł Platerówka 1-2 Pogoń Markocice
Stella Lubomierz 3-2 Kwisa Świeradów Zdrój
Olsza Olszyna Lubańska 2-4 Włókniarz Leśna

Kolejka 12 - 30 października

LZS Stara Kamienica 1-2 Włókniarz Leśna
Kwisa Świeradów Zdrój 1-0 Olsza Olszyna Lubańska
Pogoń Markocice 5-3 Stella Lubomierz
Skalnik Rębiszów 2-4 Orzeł Platerówka
Radar Radoniów 5-2 LZS Sobota
Piast Dziwiszów 2-0 Granica Miłoszów
Czarni Strzyżowiec 2-2 Cosmos Radzimów

Kolejka 13 - 6 listopada

Cosmos Radzimów 0-3 LZS Stara Kamienica
(wo)
mecz się nie odbył z powodu tragicznej śmierci w wypadku samochodowym piłkarza Cosmosu
Granica Miłoszów 5-2 Czarni Strzyżowiec
LZS Sobota 0-5 Piast Dziwiszów
Orzeł Platerówka 3-1 Radar Radoniów
Stella Lubomierz 1-1 Skalnik Rębiszów
Olsza Olszyna Lubańska 2-1 Pogoń Markocice
Włókniarz Leśna 2-1 Kwisa Świeradów Zdrój

Kolejka 14 - 15 czerwca

LZS Stara Kamienica 0-7 Kwisa Świeradów Zdrój
Włókniarz Leśna 4-0 Pogoń Markocice
Olsza Olszyna Lubańska 1-4 Skalnik Rębiszów
Stella Lubomierz 7-3 Radar Radoniów
Orzeł Platerówka 4-3 Piast Dziwiszów
LZS Sobota 0-3 Czarni Strzyżowiec
(wo)
Granica Miłoszów 0-5 Cosmos Radzimów

Kolejka 15 - 18 czerwca

Granica Miłoszów 1-0 LZS Stara Kamienica
Cosmos Radzimów 3-0 LZS Sobota
(wo)
Czarni Strzyżowiec 5-4 Orzeł Platerówka
Piast Dziwiszów 3-2 Stella Lubomierz
Radar Radoniów 3-8 Olsza Olszyna Lubańska
Skalnik Rębiszów 5-0 Włókniarz Leśna
Pogoń Markocice 1-3 Kwisa Świeradów Zdrój

Kolejka 16 - 9 kwietnia

LZS Stara Kamienica 0-3 Pogoń Markocice
(wo)
Kwisa Świeradów Zdrój 4-2 Skalnik Rębiszów
Włókniarz Leśna 3-0 Radar Radoniów
Olsza Olszyna Lubańska 1-1 Piast Dziwiszów
Stella Lubomierz 3-1 Czarni Strzyżowiec
Orzeł Platerówka 2-2 Cosmos Radzimów
LZS Sobota 0-3 Granica Miłoszów
(wo)

Kolejka 17 - 15 kwietnia

LZS Sobota 0-3 LZS Stara Kamienica
(wo)
Granica Miłoszów 2-4 Orzeł Platerówka
Cosmos Radzimów 1-2 Stella Lubomierz
Czarni Strzyżowiec 2-1 Olsza Olszyna Lubańska
Piast Dziwiszów 3-1 Włókniarz Leśna
Radar Radoniów 2-3 Kwisa Świeradów Zdrój
Skalnik Rębiszów 1-1 Pogoń Markocice

Kolejka 18 - 23 kwietnia

LZS Stara Kamienica 1-4 Skalnik Rębiszów
Pogoń Markocice 5-0 Radar Radoniów
Kwisa Świeradów Zdrój 0-0 Piast Dziwiszów
Włókniarz Leśna 4-1 Czarni Strzyżowiec
Olsza Olszyna Lubańska 1-0 Cosmos Radzimów
Stella Lubomierz 1-1 Granica Miłoszów
Orzeł Platerówka 3-0 LZS Sobota
(wo)

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Orzeł Platerówka 5-0 LZS Stara Kamienica
LZS Sobota 0-3 Stella Lubomierz
(wo)
Granica Miłoszów 1-4 Olsza Olszyna Lubańska
Cosmos Radzimów 2-2 Włókniarz Leśna
Czarni Strzyżowiec 0-1 Kwisa Świeradów Zdrój
Piast Dziwiszów 1-1 Pogoń Markocice
Radar Radoniów 3-7 Skalnik Rębiszów

Kolejka 20 - 7 maja

LZS Stara Kamienica 3-3 Radar Radoniów
Skalnik Rębiszów 1-2 Piast Dziwiszów
Pogoń Markocice 3-2 Czarni Strzyżowiec
Kwisa Świeradów Zdrój 3-1 Cosmos Radzimów
Włókniarz Leśna 0-1 Granica Miłoszów
Olsza Olszyna Lubańska 3-0 LZS Sobota
(wo)
Stella Lubomierz 4-3 Orzeł Platerówka

Kolejka 21 - 14 maja

Stella Lubomierz 2-1 LZS Stara Kamienica
Orzeł Platerówka 4-3 Olsza Olszyna Lubańska
LZS Sobota 0-3 Włókniarz Leśna
(wo)
Granica Miłoszów 1-3 Kwisa Świeradów Zdrój
Cosmos Radzimów 1-2 Pogoń Markocice
Czarni Strzyżowiec 3-4 Skalnik Rębiszów
Piast Dziwiszów 8-1 Radar Radoniów

Kolejka 22 - 21 maja

LZS Stara Kamienica 4-2 Piast Dziwiszów
Radar Radoniów 3-3 Czarni Strzyżowiec
Skalnik Rębiszów 3-2 Cosmos Radzimów
Pogoń Markocice 3-1 Granica Miłoszów
Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 LZS Sobota
(wo)
Włókniarz Leśna 1-1 Orzeł Platerówka
Olsza Olszyna Lubańska 4-1 Stella Lubomierz

Kolejka 23 - 24 maja

Olsza Olszyna Lubańska 0-3 LZS Stara Kamienica
(wo)
na boisku 4:0
Stella Lubomierz 2-2 Włókniarz Leśna
Orzeł Platerówka 0-3 Kwisa Świeradów Zdrój
LZS Sobota 0-3 Pogoń Markocice
(wo)
Granica Miłoszów 1-3 Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów 4-1 Radar Radoniów
Czarni Strzyżowiec 2-3 Piast Dziwiszów

Kolejka 24 - 28 maja

LZS Stara Kamienica 4-4 Czarni Strzyżowiec
Piast Dziwiszów 4-2 Cosmos Radzimów
Radar Radoniów 2-3 Granica Miłoszów
Skalnik Rębiszów 3-0 LZS Sobota
(wo)
Pogoń Markocice 8-1 Orzeł Platerówka
Kwisa Świeradów Zdrój 2-3 Stella Lubomierz
Włókniarz Leśna 0-1 Olsza Olszyna Lubańska

Kolejka 25 - 4 czerwca

Włókniarz Leśna 3-1 LZS Stara Kamienica
Olsza Olszyna Lubańska 1-2 Kwisa Świeradów Zdrój
Stella Lubomierz 0-4 Pogoń Markocice
Orzeł Platerówka 2-0 Skalnik Rębiszów
LZS Sobota 0-3 Radar Radoniów
(wo)
Granica Miłoszów 1-2 Piast Dziwiszów
Cosmos Radzimów 6-1 Czarni Strzyżowiec

Kolejka 26 - 11 czerwca

LZS Stara Kamienica 3-2 Cosmos Radzimów
Czarni Strzyżowiec 4-3 Granica Miłoszów
Piast Dziwiszów 3-0 LZS Sobota
(wo)
Radar Radoniów 3-3 Orzeł Platerówka
Skalnik Rębiszów 7-2 Stella Lubomierz
Pogoń Markocice 2-0 Olsza Olszyna Lubańska
Kwisa Świeradów Zdrój 1-2 Włókniarz Leśna

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jelenia Góra)

Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2005/2006 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2005/2006 (Jelenia Góra VI)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas