[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń-Sokół Lubaczów 26 64 21 1 4 84-22 12 1 0 56-10 9 0 4 28-12
2.  Zdrój Horyniec 26 53 16 5 5 56-21 10 2 1 32-10 6 3 4 24-11
3.  Start Lisie Jamy 26 47 14 5 7 56-44 9 2 2 33-13 5 3 5 23-31
4.  LKS Piwoda 26 46 14 4 8 54-43 8 3 2 30-22 6 1 6 24-21
5.  Huragan Basznia Dolna 26 45 13 6 7 68-31 6 4 3 37-16 7 2 4 31-15
6.  Juwenia Cieszanów 26 42 14 0 12 54-53 10 0 3 28-18 4 0 9 26-35
7.  Czerwoni Cewków 26 40 12 4 10 52-48 10 1 2 38-18 2 3 8 14-30
8.  Błękitni Futory 26 33 10 3 13 53-69 5 1 7 26-34 5 2 6 27-35
9.  Ursus Dachnów 26 32 9 5 12 32-33 6 3 4 17-9 3 2 8 15-24 2 3 1 0 1 4-3
10.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 32 9 5 12 54-58 8 2 3 30-19 1 3 9 24-39 2 3 1 0 1 3-4
11.  Victoria Stary Dzików 26 31 9 4 13 40-49 5 3 5 21-20 4 1 8 19-29
12.  Zalew Stary Lubliniec 26 30 7 9 10 59-58 5 4 4 30-30 2 5 6 29-28
13.  Unia Łukawiec 26 22 6 4 16 28-63 6 1 6 16-22 0 3 10 12-41
14.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 1 0 1 25 17-115 0 1 12 9-63 0 0 13 8-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń-Sokół Lubaczów    2-1 7-0 4-1 1-1 2-0 5-1 5-2 3-0 5-2 3-1 7-1 6-0 6-0 
 2 Zdrój Horyniec2-1     1-1 3-1 2-1 4-0 2-0 1-1 3-0* 1-0 1-2 4-1 5-1 3-1 
 3 Start Lisie Jamy0-1 1-1     1-0 1-4 4-0 4-0 4-2 3-0 5-4 3-0 1-1 3-0 3-0 
 4 LKS Piwoda3-1 1-0 2-2     0-4 1-4 3-1 5-2 2-0 2-2 3-2 2-1 3-3 3-0 
 5 Huragan Basznia Dolna0-1 1-2 2-2 0-1     4-1 1-1 7-1 1-1 3-3 4-2 5-0 3-1 6-0 
 6 Juwenia Cieszanów2-1 1-0 2-1 2-0 2-1     0-1 0-1 4-1 2-1 3-0 1-8 3-0 6-3 
 7 Czerwoni Cewków3-2 0-1 1-2 3-0 5-4 7-1     5-2 1-0 3-2 3-1 2-2 3-0 2-1 
 8 Błękitni Futory0-2 0-6 2-5 2-4 1-7 1-2 1-1     1-3 3-2 2-1 1-0 3-0 9-1 
 9 Ursus Dachnów0-1 0-0 3-0* 0-1 0-2 1-0 5-2 0-0     4-0 0-1 1-1 2-1 1-0 
 10 Roztocze Ruda Różaniecka1-3 2-0 4-2 3-2 0-1 3-2 2-1 2-3 3-0     3-1 2-2 2-2 3-0 
 11 Victoria Stary Dzików0-3 1-3 1-2 1-3 2-1 3-0 1-1 3-2 0-1 1-1     1-1 3-1 4-1 
 12 Zalew Stary Lubliniec0-4 2-2 5-2 0-2 1-1 1-8 4-2 0-3 0-0 7-2 2-2     3-1 5-1 
 13 Unia Łukawiec1-3 0-3* 1-2 1-1 0-2 2-1 2-0 1-3 3-2 1-0 2-5 1-0     1-0 
 14 Gwiazda Wielkie Oczy0-5* 0-5 0-2 1-8 0-2 2-7 0-3 2-5 0-7 2-5 0-1 0-11 2-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Victoria Stary Dzików 0-1 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 1-1 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 3-0 Unia Łukawiec
Zalew Stary Lubliniec 1-8 Juwenia Cieszanów
Huragan Basznia Dolna 3-3 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Piwoda 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Czerwoni Cewków 3-2 Pogoń-Sokół Lubaczów

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Ursus Dachnów 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Gwiazda Wielkie Oczy 0-3 Czerwoni Cewków
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 LKS Piwoda
Juwenia Cieszanów 2-1 Huragan Basznia Dolna
Unia Łukawiec 1-0 Zalew Stary Lubliniec
Zdrój Horyniec 1-1 Błękitni Futory
Victoria Stary Dzików 1-2 Start Lisie Jamy

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Start Lisie Jamy 3-0 Ursus Dachnów
Błękitni Futory 2-1 Victoria Stary Dzików
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Zdrój Horyniec
Huragan Basznia Dolna 3-1 Unia Łukawiec
LKS Piwoda 1-4 Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-0 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 4 - 3 września

Ursus Dachnów 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Juwenia Cieszanów 0-1 Czerwoni Cewków
Unia Łukawiec 1-1 LKS Piwoda
Zdrój Horyniec 2-1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Start Lisie Jamy 4-2 Błękitni Futory

Kolejka 5 - 10 września

Błękitni Futory 1-3 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 4-2 Victoria Stary Dzików
LKS Piwoda 1-0 Zdrój Horyniec
Czerwoni Cewków 3-0 Unia Łukawiec
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Juwenia Cieszanów
Gwiazda Wielkie Oczy 2-5 Roztocze Ruda Różaniecka

Kolejka 6 - 17 września

Ursus Dachnów 4-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Juwenia Cieszanów 6-3 Gwiazda Wielkie Oczy
Unia Łukawiec 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zdrój Horyniec 2-0 Czerwoni Cewków
Victoria Stary Dzików 1-3 LKS Piwoda
Start Lisie Jamy 1-4 Huragan Basznia Dolna
Błękitni Futory 1-0 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 7 - 24 września

Zalew Stary Lubliniec 0-0 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 7-1 Błękitni Futory
LKS Piwoda 2-2 Start Lisie Jamy
Czerwoni Cewków 3-1 Victoria Stary Dzików
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Zdrój Horyniec
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Unia Łukawiec
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Juwenia Cieszanów

Kolejka 8 - 1 października

Ursus Dachnów 1-0 Juwenia Cieszanów
Unia Łukawiec 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Lisie Jamy 4-0 Czerwoni Cewków
przełożony
Błękitni Futory 2-4 LKS Piwoda
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 9 - 8 października

Huragan Basznia Dolna 1-1 Ursus Dachnów
LKS Piwoda 2-1 Zalew Stary Lubliniec
Czerwoni Cewków 5-2 Błękitni Futory
Pogoń-Sokół Lubaczów 7-0 Start Lisie Jamy
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Victoria Stary Dzików
Roztocze Ruda Różaniecka 2-0 Zdrój Horyniec
Juwenia Cieszanów 3-0 Unia Łukawiec

Kolejka 10 - 15 października

Ursus Dachnów 2-1 Unia Łukawiec
Zdrój Horyniec 4-0 Juwenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Start Lisie Jamy 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Czerwoni Cewków
Huragan Basznia Dolna 0-1 LKS Piwoda

Kolejka 11 - 22 października

LKS Piwoda 2-0 Ursus Dachnów
Czerwoni Cewków 5-4 Huragan Basznia Dolna
Pogoń-Sokół Lubaczów 7-1 Zalew Stary Lubliniec
Gwiazda Wielkie Oczy 2-5 Błękitni Futory
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Start Lisie Jamy
Juwenia Cieszanów 3-0 Victoria Stary Dzików
Unia Łukawiec 0-3 Zdrój Horyniec
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 12 - 29 października

Ursus Dachnów 0-0 Zdrój Horyniec
Victoria Stary Dzików 3-1 Unia Łukawiec
Start Lisie Jamy 4-0 Juwenia Cieszanów
Błękitni Futory 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Zalew Stary Lubliniec 5-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Huragan Basznia Dolna 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
LKS Piwoda 3-1 Czerwoni Cewków

Kolejka 13 - 11 listopada

Czerwoni Cewków 1-0 Ursus Dachnów
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-1 LKS Piwoda
Gwiazda Wielkie Oczy 0-2 Huragan Basznia Dolna
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Zalew Stary Lubliniec
Juwenia Cieszanów 0-1 Błękitni Futory
Unia Łukawiec 1-2 Start Lisie Jamy
Ostatecznie utrzymano wynik z boiska
Zdrój Horyniec 1-2 Victoria Stary Dzików

Kolejka 14 - 25 marca

Ursus Dachnów 0-1 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 1-1 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 1-3 Błękitni Futory
Juwenia Cieszanów 1-8 Zalew Stary Lubliniec
Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Huragan Basznia Dolna
Gwiazda Wielkie Oczy 1-8 LKS Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1 Czerwoni Cewków

Kolejka 15 - 1 kwietnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 Ursus Dachnów
Czerwoni Cewków 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Piwoda 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Huragan Basznia Dolna 4-1 Juwenia Cieszanów
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Unia Łukawiec
Błękitni Futory 0-6 Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy 3-0 Victoria Stary Dzików

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Ursus Dachnów 3-0 Start Lisie Jamy
(wo)
na boisku 1-3
Victoria Stary Dzików 3-2 Błękitni Futory
Zdrój Horyniec 4-1 Zalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 0-2 Huragan Basznia Dolna
Juwenia Cieszanów 2-0 LKS Piwoda
Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Czerwoni Cewków
Gwiazda Wielkie Oczy 0-5 Pogoń-Sokół Lubaczów
(wo)
na boisku 0-5

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Gwiazda Wielkie Oczy 0-7 Ursus Dachnów
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Czerwoni Cewków 7-1 Juwenia Cieszanów
LKS Piwoda 3-3 Unia Łukawiec
Huragan Basznia Dolna 1-2 Zdrój Horyniec
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory 2-5 Start Lisie Jamy

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Ursus Dachnów 0-0 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Victoria Stary Dzików 2-1 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 3-1 LKS Piwoda
Unia Łukawiec 2-0 Czerwoni Cewków
Juwenia Cieszanów 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 19 - 6 maja

Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Ursus Dachnów
Gwiazda Wielkie Oczy 2-7 Juwenia Cieszanów
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-0 Unia Łukawiec
Czerwoni Cewków 0-1 Zdrój Horyniec
LKS Piwoda 3-2 Victoria Stary Dzików
Huragan Basznia Dolna 2-2 Start Lisie Jamy
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Błękitni Futory

Kolejka 20 - 13 maja

Ursus Dachnów 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Futory 1-7 Huragan Basznia Dolna
Start Lisie Jamy 1-0 LKS Piwoda
Victoria Stary Dzików 1-1 Czerwoni Cewków
Zdrój Horyniec 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Unia Łukawiec 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Juwenia Cieszanów 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka

Kolejka 21 - 20 maja

Juwenia Cieszanów 4-1 Ursus Dachnów
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Unia Łukawiec
Gwiazda Wielkie Oczy 0-5 Zdrój Horyniec
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Victoria Stary Dzików
Czerwoni Cewków 1-2 Start Lisie Jamy
LKS Piwoda 5-2 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 5-0 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 22 - 27 maja

Ursus Dachnów 0-2 Huragan Basznia Dolna
Zalew Stary Lubliniec 0-2 LKS Piwoda
Błękitni Futory 1-1 Czerwoni Cewków
Start Lisie Jamy 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Victoria Stary Dzików 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Unia Łukawiec 2-1 Juwenia Cieszanów

Kolejka 23 - 3 czerwca

Unia Łukawiec 3-2 Ursus Dachnów
Juwenia Cieszanów 1-0 Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Victoria Stary Dzików
Gwiazda Wielkie Oczy 0-2 Start Lisie Jamy
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-2 Błękitni Futory
Czerwoni Cewków 2-2 Zalew Stary Lubliniec
LKS Piwoda 0-4 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 24 - 10 czerwca

Ursus Dachnów 0-1 LKS Piwoda
Huragan Basznia Dolna 1-1 Czerwoni Cewków
Zalew Stary Lubliniec 0-4 Pogoń-Sokół Lubaczów
Błękitni Futory 9-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Start Lisie Jamy 5-4 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 3-0 Juwenia Cieszanów
Zdrój Horyniec 5-1 Unia Łukawiec

Kolejka 25 - 17 czerwca

Zdrój Horyniec 3-0 Ursus Dachnów
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Unia Łukawiec 2-5 Victoria Stary Dzików
Juwenia Cieszanów 2-1 Start Lisie Jamy
Roztocze Ruda Różaniecka 2-3 Błękitni Futory
Gwiazda Wielkie Oczy 0-11 Zalew Stary Lubliniec
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Huragan Basznia Dolna
Czerwoni Cewków 3-0 LKS Piwoda

Kolejka 26 - 24 czerwca

Ursus Dachnów 5-2 Czerwoni Cewków
LKS Piwoda 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Basznia Dolna 6-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Zalew Stary Lubliniec 7-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Futory 1-2 Juwenia Cieszanów
Start Lisie Jamy 3-0 Unia Łukawiec
Victoria Stary Dzików 1-3 Zdrój Horyniec

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jarosław)

Klasa A 2006/2007 (Jarosław)
Klasa A 2006/2007 (Przemyśl)
Klasa A 2006/2007 (Przeworsk)

Klasa B 2006/2007 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas