[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  JKS 1909 Jarosław 30 65 20 5 5 73-27 11 3 1 40-10 9 2 4 33-17
2.  Piast Tuczempy 30 64 20 4 6 63-25 11 1 3 31-13 9 3 3 32-12
3.  MKS Kańczuga 30 51 15 6 9 73-44 11 2 2 49-19 4 4 7 24-25 2 3 1 0 1 4-3
4.  LKS Skołoszów 30 51 15 6 9 49-38 10 2 3 33-16 5 4 6 16-22 2 3 1 0 1 3-4
5.  Syrenka Roźwienica 30 46 13 7 10 48-39 8 5 2 33-16 5 2 8 15-23 2 4 1 1 0 1-0
6.  Czuwaj Przemyśl 30 46 13 7 10 42-39 8 2 5 19-17 5 5 5 23-22 2 1 0 1 1 0-1
7.  MKS Radymno 30 41 11 8 11 38-49 7 3 5 24-27 4 5 6 14-22
8.  Pogórze Rokietnica 30 40 12 4 14 47-51 9 3 3 34-14 3 1 11 13-37 2 6 2 0 0 6-1
9.  Hetman Laszki 30 40 11 7 12 40-45 7 3 5 24-16 4 4 7 16-29 2 0 0 0 2 1-6
10.  Sokół Sieniawa 30 39 11 6 13 37-43 6 3 6 17-19 5 3 7 20-24 2 3 1 0 1 3-3
11.  Golbalux Wiązownica 30 39 11 6 13 46-49 8 3 4 27-14 3 3 9 19-35 2 3 1 0 1 3-3
12.  Pogórze Dubiecko 30 38 12 2 16 52-63 7 2 6 30-21 5 0 10 22-42
13.  Viking Orły 30 37 10 7 13 43-55 6 5 4 23-24 4 2 9 20-31
14.  Roztocze Narol 30 35 8 11 11 51-53 6 4 5 33-27 2 7 6 18-26
15.  Czarni Oleszyce 30 20 5 5 20 44-83 4 4 7 26-28 1 1 13 18-55 2 4 1 1 0 7-5
16.  LKS Kisielów 30 20 5 5 20 34-77 1 3 11 15-41 4 2 9 19-36 2 1 0 1 1 5-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 JKS 1909 Jarosław    1-1 1-1 3-1 2-0 3-0 0-0 8-1 3-5 3-0 2-0 3-0 3-1 1-0 4-0 3-0 
 2 Piast Tuczempy1-4     1-0 3-0 0-1 5-1 2-1 2-0 0-1 2-1 2-0 4-2 2-0 1-1 2-0 4-1 
 3 MKS Kańczuga1-0 0-1     4-1 2-0 3-3 1-2 4-0 3-1 5-3 5-3 8-2 2-0 4-2 6-0 1-1 
 4 LKS Skołoszów0-2 3-2 2-0     5-0 1-0 2-0 2-0 1-0 1-1 2-2 1-0 2-1 1-3 8-2 2-3 
 5 Syrenka Roźwienica1-2 1-4 3-1 1-0     0-0 0-0 5-1 3-0 1-1 4-0 6-1 2-2 1-1 3-2 2-1 
 6 Czuwaj Przemyśl0-1 2-1 1-1 1-2 0-1     2-0 3-1 1-1 0-3* 0-3* 1-0 1-0 4-2 2-1 1-0 
 7 MKS Radymno3-7 2-2 1-0 0-0 1-0 3-2     0-1 3-2 1-0 3-1 1-4 0-2 2-2 4-1 0-3 
 8 Pogórze Rokietnica1-0 1-0 1-1 2-1 3-0 0-2 1-2     5-1 1-0 1-1 5-1 6-0 1-1 5-2 1-2 
 9 Hetman Laszki1-2 0-1 4-1 0-1 3-1 1-1 1-1 0-1     1-1 2-1 0-2 3-0 3-1 3-1 2-1 
 10 Sokół Sieniawa1-0 1-1 2-1 2-1 0-0 1-1 2-3 2-1 0-1     2-0 3-1 0-3* 1-3 0-2 0-1 
 11 Golbalux Wiązownica1-1 0-1 0-3 0-0 3-1 0-2 1-1 2-1 1-0 3-1     1-2 3-0 2-0 5-1 5-0 
 12 Pogórze Dubiecko2-2 0-1 1-4 1-2 1-3 2-1 2-0 0-0 7-0 1-2 2-3     3-2 3-0* 4-1 1-0 
 13 Viking Orły1-6 0-5 2-4 0-1 0-0 1-1 3-0 2-1 0-0 1-0 1-0 3-0     2-2 4-1 3-3 
 14 Roztocze Narol1-2 0-2 2-2 2-2 1-4 1-4 3-1 1-0 1-1 0-1 6-1 3-2 3-3     2-1 7-1 
 15 Czarni Oleszyce1-3 0-3 3-2 2-2 1-0 1-3 1-2 6-0* 1-1 2-3 2-2 2-3 0-2 0-0     4-2 
 16 LKS Kisielów2-1 1-7 1-3 1-2 1-4 0-2 1-1 0-5 0-2 2-3 1-2 1-2 1-4 0-0 3-3     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Syrenka Roźwienica 1-2 JKS 1909 Jarosław 5 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 2-1 LKS Skołoszów 6 sierpnia, 17:30
Golbalux Wiązownica 1-1 MKS Radymno 6 sierpnia, 17:00
Viking Orły 3-0 Pogórze Dubiecko 6 sierpnia, 17:00
Pogórze Rokietnica 1-1 Roztocze Narol 6 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 0-1 Hetman Laszki 5 sierpnia, 11:00
Czarni Oleszyce 1-3 Czuwaj Przemyśl 6 sierpnia, 17:00
LKS Kisielów 1-3 MKS Kańczuga 6 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

JKS 1909 Jarosław 1-1 MKS Kańczuga 12 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-0 LKS Kisielów 13 sierpnia, 17:00
Hetman Laszki 3-1 Czarni Oleszyce 13 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 0-2 Piast Tuczempy 13 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 0-0 Pogórze Rokietnica 13 sierpnia, 16:00
MKS Radymno 0-2 Viking Orły 12 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 2-2 Golbalux Wiązownica 13 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Sokół Sieniawa 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Sokół Sieniawa 1-0 JKS 1909 Jarosław 20 sierpnia, 17:00
Golbalux Wiązownica 3-1 Syrenka Roźwienica 19 sierpnia, 17:00
Viking Orły 0-1 LKS Skołoszów 20 sierpnia, 17:00
Pogórze Rokietnica 1-2 MKS Radymno 20 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 4-2 Pogórze Dubiecko 19 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 0-0 Roztocze Narol 20 sierpnia, 17:30
LKS Kisielów 0-2 Hetman Laszki 19 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 3-3 Czuwaj Przemyśl 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

JKS 1909 Jarosław 3-0 Czuwaj Przemyśl 26 sierpnia, 17:00
Hetman Laszki 4-1 MKS Kańczuga 26 sierpnia, 16:30
Roztocze Narol 7-1 LKS Kisielów 26 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 4-1 Czarni Oleszyce 26 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 2-2 Piast Tuczempy 26 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 2-0 Pogórze Rokietnica 26 sierpnia, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-2 Viking Orły 26 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 2-0 Golbalux Wiązownica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Golbalux Wiązownica 1-1 JKS 1909 Jarosław 30 sierpnia, 17:00
Viking Orły 1-0 Sokół Sieniawa 30 sierpnia, 17:00
Pogórze Rokietnica 3-0 Syrenka Roźwienica 30 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 3-0 LKS Skołoszów 30 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 1-2 MKS Radymno 30 sierpnia, 17:30
LKS Kisielów 1-2 Pogórze Dubiecko 30 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 4-2 Roztocze Narol 30 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 Hetman Laszki 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

JKS 1909 Jarosław 3-5 Hetman Laszki 2 września, 17:00
Roztocze Narol 1-4 Czuwaj Przemyśl 3 września, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-4 MKS Kańczuga 3 września, 16:00
MKS Radymno 0-3 LKS Kisielów 2 września, 16:00
LKS Skołoszów 8-2 Czarni Oleszyce 3 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 1-4 Piast Tuczempy 3 września, 16:30
Sokół Sieniawa 2-1 Pogórze Rokietnica 3 września, 17:00
Golbalux Wiązownica 3-0 Viking Orły 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Viking Orły 1-6 JKS 1909 Jarosław 10 września, 14:00
Pogórze Rokietnica 1-1 Golbalux Wiązownica 10 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-1 Sokół Sieniawa 9 września, 16:30
Czarni Oleszyce 1-0 Syrenka Roźwienica 10 września, 16:30
LKS Kisielów 1-2 LKS Skołoszów 10 września, 14:00
MKS Kańczuga 1-2 MKS Radymno 12 września, 16:30
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogórze Dubiecko 9 września, 17:00
Hetman Laszki 3-1 Roztocze Narol 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

JKS 1909 Jarosław 1-0 Roztocze Narol 16 września, 16:00
Pogórze Dubiecko 7-0 Hetman Laszki 17 września, 16:00
MKS Radymno 3-2 Czuwaj Przemyśl 16 września, 15:00
LKS Skołoszów 2-0 MKS Kańczuga 17 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-1 LKS Kisielów 17 września, 16:00
Sokół Sieniawa 0-2 Czarni Oleszyce 17 września, 15:00
Golbalux Wiązownica 0-1 Piast Tuczempy 17 września, 16:00
Viking Orły 2-1 Pogórze Rokietnica 17 września, 14:00

Kolejka 9 - 23 września-24 października

Pogórze Rokietnica 1-0 JKS 1909 Jarosław 24 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-0 Viking Orły 23 września, 16:00
Czarni Oleszyce 2-2 Golbalux Wiązownica 24 września, 16:00
LKS Kisielów 2-3 Sokół Sieniawa 24 września, 14:00
MKS Kańczuga 2-0 Syrenka Roźwienica 24 września, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-2 LKS Skołoszów 23 września, 16:00
Hetman Laszki 1-1 MKS Radymno 24 września, 16:00
Roztocze Narol 3-2 Pogórze Dubiecko 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

JKS 1909 Jarosław 3-0 Pogórze Dubiecko 30 września, 16:00
MKS Radymno 2-2 Roztocze Narol 30 września, 15:00
LKS Skołoszów 1-0 Hetman Laszki 1 października, 16:00
Syrenka Roźwienica 0-0 Czuwaj Przemyśl 1 października, 15:00
Sokół Sieniawa 2-1 MKS Kańczuga 1 października, 15:00
Golbalux Wiązownica 5-0 LKS Kisielów 30 września, 11:00
Viking Orły 4-1 Czarni Oleszyce 1 października, 14:00
Pogórze Rokietnica 1-0 Piast Tuczempy 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Piast Tuczempy 1-4 JKS 1909 Jarosław 8 października, 12:30
Czarni Oleszyce 6-0 Pogórze Rokietnica 8 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-2
LKS Kisielów 1-4 Viking Orły 8 października, 14:00
MKS Kańczuga 5-3 Golbalux Wiązownica 7 października, 15:00
Czuwaj Przemyśl 0-3 Sokół Sieniawa 7 października, 14:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-2 kibice gospodarzy w biegli na boisko
Hetman Laszki 3-1 Syrenka Roźwienica 8 października, 15:00
Roztocze Narol 2-2 LKS Skołoszów 8 października, 15:00
Pogórze Dubiecko 2-0 MKS Radymno 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

JKS 1909 Jarosław 0-0 MKS Radymno 14 października, 15:00
LKS Skołoszów 1-0 Pogórze Dubiecko 15 października, 14:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Roztocze Narol 15 października, 14:00
Sokół Sieniawa 0-1 Hetman Laszki 14 października, 14:00
Golbalux Wiązownica 0-2 Czuwaj Przemyśl 15 października, 15:00
Viking Orły 2-4 MKS Kańczuga 15 października, 15:00
Pogórze Rokietnica 1-2 LKS Kisielów 15 października, 15:00
Piast Tuczempy 2-0 Czarni Oleszyce 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Czarni Oleszyce 1-3 JKS 1909 Jarosław 22 października, 15:00
LKS Kisielów 1-7 Piast Tuczempy 21 października, 14:00
MKS Kańczuga 4-0 Pogórze Rokietnica 21 października, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-0 Viking Orły 21 października, 14:00
Hetman Laszki 2-1 Golbalux Wiązownica 22 października, 14:00
Roztocze Narol 0-1 Sokół Sieniawa 22 października, 15:00
Pogórze Dubiecko 1-3 Syrenka Roźwienica 22 października, 14:00
MKS Radymno 0-0 LKS Skołoszów 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

JKS 1909 Jarosław 3-1 LKS Skołoszów 28 października, 14:00
Syrenka Roźwienica 0-0 MKS Radymno 29 października, 14:00
Sokół Sieniawa 3-1 Pogórze Dubiecko 29 października, 14:00
Golbalux Wiązownica 2-0 Roztocze Narol 29 października, 14:00
Viking Orły 0-0 Hetman Laszki 29 października, 14:00
Pogórze Rokietnica 0-2 Czuwaj Przemyśl 29 października, 14:00
Piast Tuczempy 1-0 MKS Kańczuga 28 października, 15:00
Czarni Oleszyce 4-2 LKS Kisielów 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

LKS Kisielów 2-1 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu opadów śniegu
MKS Kańczuga 6-0 Czarni Oleszyce 4 listopada, 14:00
Czuwaj Przemyśl 2-1 Piast Tuczempy 4 listopada, 13:00
Hetman Laszki 0-1 Pogórze Rokietnica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu opadów śniegu
Roztocze Narol 3-3 Viking Orły 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu opadów śniegu
Pogórze Dubiecko 2-3 Golbalux Wiązownica 4 listopada, 14:00
MKS Radymno 1-0 Sokół Sieniawa 4 listopada, 12:00
LKS Skołoszów 5-0 Syrenka Roźwienica 4 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

JKS 1909 Jarosław 2-0 Syrenka Roźwienica 17 marca, 15:00
LKS Skołoszów 1-1 Sokół Sieniawa 18 marca, 13:00
MKS Radymno 3-1 Golbalux Wiązownica 17 marca, 15:00
Pogórze Dubiecko 3-2 Viking Orły 18 marca, 14:30
Roztocze Narol 1-0 Pogórze Rokietnica 18 marca, 14:00
Hetman Laszki 0-1 Piast Tuczempy 18 marca, 12:30
Czuwaj Przemyśl 2-1 Czarni Oleszyce 17 marca, 11:00
MKS Kańczuga 1-1 LKS Kisielów 17 marca, 14:30

Kolejka 17 - 24-25 marca

MKS Kańczuga 1-0 JKS 1909 Jarosław 25 marca, 14:30
LKS Kisielów 0-2 Czuwaj Przemyśl 25 marca, 15:00
Czarni Oleszyce 1-1 Hetman Laszki 25 marca, 14:00
Piast Tuczempy 1-1 Roztocze Narol 24 marca, 14:30
Pogórze Rokietnica 5-1 Pogórze Dubiecko 25 marca, 14:00
Viking Orły 3-0 MKS Radymno 25 marca, 13:00
Golbalux Wiązownica 0-0 LKS Skołoszów 25 marca, 15:00
Sokół Sieniawa 0-0 Syrenka Roźwienica 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

JKS 1909 Jarosław 3-0 Sokół Sieniawa 31 marca, 15:00
Syrenka Roźwienica 4-0 Golbalux Wiązownica 31 marca, 16:00
LKS Skołoszów 2-1 Viking Orły 1 kwietnia, 13:30
MKS Radymno 0-1 Pogórze Rokietnica 31 marca, 16:00
Pogórze Dubiecko 0-1 Piast Tuczempy 31 marca, 15:00
Roztocze Narol 2-1 Czarni Oleszyce 1 kwietnia, 15:00
Hetman Laszki 2-1 LKS Kisielów 1 kwietnia, 12:30
Czuwaj Przemyśl 1-1 MKS Kańczuga 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 0-1 JKS 1909 Jarosław 15 kwietnia, 11:00
MKS Kańczuga 3-1 Hetman Laszki 14 kwietnia, 15:00
LKS Kisielów 0-0 Roztocze Narol 15 kwietnia, 13:00
Czarni Oleszyce 2-3 Pogórze Dubiecko 15 kwietnia, 15:00
Piast Tuczempy 2-1 MKS Radymno 14 kwietnia, 16:00
Pogórze Rokietnica 2-1 LKS Skołoszów 15 kwietnia, 15:00
Viking Orły 0-0 Syrenka Roźwienica 14 kwietnia, 16:00
Golbalux Wiązownica 3-1 Sokół Sieniawa 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

JKS 1909 Jarosław 2-0 Golbalux Wiązownica 21 kwietnia, 16:00
Sokół Sieniawa 0-3 Viking Orły 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Syrenka Roźwienica 5-1 Pogórze Rokietnica 22 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 3-2 Piast Tuczempy 22 kwietnia, 16:00
MKS Radymno 4-1 Czarni Oleszyce 21 kwietnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-0 LKS Kisielów 22 kwietnia, 15:00
Roztocze Narol 2-2 MKS Kańczuga 22 kwietnia, 16:00
Hetman Laszki 1-1 Czuwaj Przemyśl 22 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Hetman Laszki 1-2 JKS 1909 Jarosław 29 kwietnia, 15:30
Czuwaj Przemyśl 4-2 Roztocze Narol 28 kwietnia, 11:00
MKS Kańczuga 8-2 Pogórze Dubiecko 28 kwietnia, 16:00
LKS Kisielów 1-1 MKS Radymno 29 kwietnia, 14:00
Czarni Oleszyce 2-2 LKS Skołoszów 29 kwietnia, 14:00
Piast Tuczempy 0-1 Syrenka Roźwienica 28 kwietnia, 16:00
Pogórze Rokietnica 1-0 Sokół Sieniawa 29 kwietnia, 16:00
Viking Orły 1-0 Golbalux Wiązownica 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

JKS 1909 Jarosław 3-1 Viking Orły 3 maja, 16:00
Golbalux Wiązownica 2-1 Pogórze Rokietnica 3 maja, 16:00
Sokół Sieniawa 1-1 Piast Tuczempy 3 maja, 16:00
Syrenka Roźwienica 3-2 Czarni Oleszyce 3 maja, 16:00
LKS Skołoszów 2-3 LKS Kisielów 3 maja, 16:00
MKS Radymno 1-0 MKS Kańczuga 3 maja, 15:00
Pogórze Dubiecko 2-1 Czuwaj Przemyśl 3 maja, 16:30
Roztocze Narol 1-1 Hetman Laszki 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Roztocze Narol 1-2 JKS 1909 Jarosław 6 maja, 16:00
Hetman Laszki 0-2 Pogórze Dubiecko 6 maja, 16:00
Czuwaj Przemyśl 2-0 MKS Radymno 6 maja, 11:00
MKS Kańczuga 4-1 LKS Skołoszów 9 maja, 17:00
LKS Kisielów 1-4 Syrenka Roźwienica 6 maja, 14:00
Czarni Oleszyce 2-3 Sokół Sieniawa 6 maja, 15:00
Piast Tuczempy 2-0 Golbalux Wiązownica 6 maja, 13:00
Pogórze Rokietnica 6-0 Viking Orły 6 maja, 16:30

Kolejka 24 - 12-13 maja

JKS 1909 Jarosław 8-1 Pogórze Rokietnica 12 maja, 17:00
Viking Orły 0-5 Piast Tuczempy 13 maja, 16:00
Golbalux Wiązownica 5-1 Czarni Oleszyce 13 maja, 17:00
Sokół Sieniawa 0-1 LKS Kisielów 13 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 3-1 MKS Kańczuga 12 maja, 11:00
LKS Skołoszów 1-0 Czuwaj Przemyśl 13 maja, 15:00
MKS Radymno 3-2 Hetman Laszki 12 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 3-0 Roztocze Narol 13 maja, 16:30
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pogórze Dubiecko 2-2 JKS 1909 Jarosław 19 maja, 17:00
Roztocze Narol 3-1 MKS Radymno 20 maja, 16:00
Hetman Laszki 0-1 LKS Skołoszów 19 maja, 17:00
Czuwaj Przemyśl 0-1 Syrenka Roźwienica 19 maja, 11:00
MKS Kańczuga 5-3 Sokół Sieniawa 20 maja, 16:00
LKS Kisielów 1-2 Golbalux Wiązownica 20 maja, 14:00
Czarni Oleszyce 0-2 Viking Orły 20 maja, 15:00
Piast Tuczempy 2-0 Pogórze Rokietnica 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

JKS 1909 Jarosław 1-1 Piast Tuczempy 26 maja, 17:00
Pogórze Rokietnica 5-2 Czarni Oleszyce 27 maja, 17:00
Viking Orły 3-3 LKS Kisielów 27 maja, 16:30
Golbalux Wiązownica 0-3 MKS Kańczuga 27 maja, 17:00
Sokół Sieniawa 1-1 Czuwaj Przemyśl 27 maja, 16:00
Syrenka Roźwienica 3-0 Hetman Laszki 26 maja, 11:00
LKS Skołoszów 1-3 Roztocze Narol 27 maja, 17:30
MKS Radymno 1-4 Pogórze Dubiecko 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

MKS Radymno 3-7 JKS 1909 Jarosław 2 czerwca, 15:00
Pogórze Dubiecko 1-2 LKS Skołoszów 3 czerwca, 13:00
Roztocze Narol 1-4 Syrenka Roźwienica 3 czerwca, 17:00
Hetman Laszki 1-1 Sokół Sieniawa 3 czerwca, 17:00
Czuwaj Przemyśl 0-3 Golbalux Wiązownica 2 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-0 ,gra nieuprawnionego zawodnika
MKS Kańczuga 2-0 Viking Orły 2 czerwca, 17:00
LKS Kisielów 0-5 Pogórze Rokietnica 3 czerwca, 14:00
Czarni Oleszyce 0-3 Piast Tuczempy 3 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

JKS 1909 Jarosław 4-0 Czarni Oleszyce 9 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 4-1 LKS Kisielów 9 czerwca, 17:00
Pogórze Rokietnica 1-1 MKS Kańczuga 10 czerwca, 17:00
Viking Orły 1-1 Czuwaj Przemyśl 10 czerwca, 16:30
Golbalux Wiązownica 1-0 Hetman Laszki 10 czerwca, 17:00
Sokół Sieniawa 1-3 Roztocze Narol 9 czerwca, 11:00
Syrenka Roźwienica 6-1 Pogórze Dubiecko 9 czerwca, 11:00
LKS Skołoszów 2-0 MKS Radymno 10 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

LKS Skołoszów 0-2 JKS 1909 Jarosław 17 czerwca, 17:00
MKS Radymno 1-0 Syrenka Roźwienica 16 czerwca, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-2 Sokół Sieniawa 16 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 6-1 Golbalux Wiązownica 17 czerwca, 17:00
Hetman Laszki 3-0 Viking Orły 17 czerwca, 17:00
Czuwaj Przemyśl 3-1 Pogórze Rokietnica 17 czerwca, 11:00
MKS Kańczuga 0-1 Piast Tuczempy 16 czerwca, 17:00
LKS Kisielów 3-3 Czarni Oleszyce 17 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

JKS 1909 Jarosław 3-0 LKS Kisielów 23 czerwca, 17:00
Czarni Oleszyce 3-2 MKS Kańczuga 24 czerwca, 16:00
Piast Tuczempy 5-1 Czuwaj Przemyśl 23 czerwca, 17:00
Pogórze Rokietnica 5-1 Hetman Laszki 24 czerwca, 17:00
Viking Orły 2-2 Roztocze Narol 24 czerwca, 16:30
Golbalux Wiązownica 1-2 Pogórze Dubiecko 23 czerwca, 17:00
Sokół Sieniawa 2-3 MKS Radymno 24 czerwca, 16:00
Syrenka Roźwienica 1-0 LKS Skołoszów 23 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Dębica)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Krosno)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Stalowa Wola)

Klasa A 2006/2007 (Jarosław)
Klasa A 2006/2007 (Lubaczów)
Klasa A 2006/2007 (Przemyśl)
Klasa A 2006/2007 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas