[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  San Ostrów 26 68 22 2 2 64-24 12 1 0 31-7 10 1 2 33-17
2.  Granica Stubno 26 53 17 2 7 50-20 10 0 3 31-11 7 2 4 19-9
3.  Wiar Krówniki 26 45 14 3 9 74-49 8 0 5 40-23 6 3 4 34-26
4.  Pogoń Małkowice 26 44 13 5 8 55-40 8 2 3 33-20 5 3 5 22-20
5.  Bizon Medyka 26 42 12 6 8 52-30 7 3 3 32-11 5 3 5 20-19
6.  Czarni Bolestraszyce 26 35 11 2 13 37-49 7 0 6 23-24 4 2 7 14-25
7.  Leśnik Bircza 26 34 10 4 12 42-46 7 3 3 25-11 3 1 9 17-35 2 4 1 1 0 2-1
8.  ULKS Hermanowice 26 34 10 4 12 34-43 5 4 4 18-21 5 0 8 16-22 2 1 0 1 1 1-2
9.  Grom Wyszatyce 26 32 10 2 14 39-44 4 2 7 16-18 6 0 7 23-26
10.  Cresovia Kalników 26 30 9 3 14 35-48 4 2 7 20-24 5 1 7 15-24
11.  PKS UNUM Babice 26 28 8 4 14 42-52 6 1 6 25-26 2 3 8 17-26
12.  Korona Trójczyce 26 26 7 5 14 34-55 4 4 5 17-23 3 1 9 17-32
13.  Fort Jaksmanice 26 25 7 4 15 35-63 4 3 6 20-28 3 1 9 15-35
14.  Motor Grochowce 26 24 6 6 14 23-53 5 1 7 17-21 1 5 7 6-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 San Ostrów    1-0 2-1 2-1 1-0 3-1 2-0 3-0 2-0 7-1 1-0 3-2 3-0 1-1 
 2 Granica Stubno2-3     4-1 1-2 2-1 2-0 5-1 2-0 2-1 1-0 4-0 3-0* 1-2 2-0 
 3 Wiar Krówniki1-2 4-3     3-1 5-2 3-0* 0-3 1-4 1-2 0-1 4-1 4-2 7-2 7-0 
 4 Pogoń Małkowice3-4 1-5 4-1     1-1 3-1 3-2 1-2 8-3 1-0 2-1 2-0 4-0 0-0 
 5 Bizon Medyka0-3 0-1 0-0 1-1     3-0* 7-0 3-0 1-3 5-1 4-1 3-1 0-0 5-0 
 6 Czarni Bolestraszyce1-2 0-1 0-3 1-5 1-2     3-1 3-2 2-3 2-1 2-1 2-1 3-2 3-0 
 7 Leśnik Bircza1-4 0-0 1-1 0-1 2-2 2-0     1-0 2-1 0-1 1-0 6-0 5-1 4-0 
 8 ULKS Hermanowice2-2 1-0 3-3 1-0 2-1 2-4 1-1     0-1 1-0 2-7 1-1 2-0 0-1 
 9 Grom Wyszatyce0-2 1-0 0-1 3-3 1-2 2-0 4-0 0-1     0-3 1-0 1-2 1-2 2-2 
 10 Cresovia Kalników1-2 0-2 1-7 3-0 1-1 1-2 2-1 1-2 0-2     1-1 1-2 5-2 3-0 
 11 PKS UNUM Babice1-4 0-2 4-6 0-0 2-0 0-1 5-2 2-1 1-4 3-1     3-2 1-3 3-0 
 12 Korona Trójczyce1-0 1-3 0-3 1-3 1-2 2-2 1-4 2-0 2-1 2-2 2-2     1-0 1-1 
 13 Fort Jaksmanice3-2 0-2 2-3 3-2 0-4 1-1 2-1 0-3 4-2 1-2 2-2 1-3     1-1 
 14 Motor Grochowce1-3 0-0 5-4 1-3 0-2 1-2 0-1 3-1 1-0 1-2 0-1 2-1 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Motor Grochowce 0-2 Bizon Medyka
PKS UNUM Babice 5-2 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 0-1 Granica Stubno
Cresovia Kalników 1-7 Wiar Krówniki
San Ostrów 3-2 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 0-1 ULKS Hermanowice
Fort Jaksmanice 3-2 Pogoń Małkowice

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Bizon Medyka 1-1 Pogoń Małkowice
ULKS Hermanowice 2-0 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 2-1 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 1-2 San Ostrów
Granica Stubno 1-0 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 2-0 Czarni Bolestraszyce
Motor Grochowce 0-1 PKS UNUM Babice

Kolejka 3 - 27 sierpnia

PKS UNUM Babice 2-0 Bizon Medyka
Czarni Bolestraszyce 3-0 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 2-1 Leśnik Bircza
San Ostrów 1-0 Granica Stubno
Grom Wyszatyce 0-1 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 1-3 Korona Trójczyce
Pogoń Małkowice 1-2 ULKS Hermanowice

Kolejka 4 - 3 września

Bizon Medyka 3-0 ULKS Hermanowice
Korona Trójczyce 1-3 Pogoń Małkowice
Wiar Krówniki 7-2 Fort Jaksmanice
Granica Stubno 2-1 Grom Wyszatyce
Leśnik Bircza 1-4 San Ostrów
Motor Grochowce 1-2 Cresovia Kalników
PKS UNUM Babice 0-1 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 5 - 10 września

Czarni Bolestraszyce 1-2 Bizon Medyka
Cresovia Kalników 1-1 PKS UNUM Babice
San Ostrów 1-1 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 4-0 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 0-2 Granica Stubno
Pogoń Małkowice 4-1 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 1-1 Korona Trójczyce

Kolejka 6 - 17 września

Bizon Medyka 3-1 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 1-4 ULKS Hermanowice
Granica Stubno 1-2 Pogoń Małkowice
Leśnik Bircza 5-1 Fort Jaksmanice
Motor Grochowce 1-0 Grom Wyszatyce
PKS UNUM Babice 1-4 San Ostrów
Czarni Bolestraszyce 2-1 Cresovia Kalników

Kolejka 7 - 24 września

Cresovia Kalników 1-1 Bizon Medyka
San Ostrów 3-1 Czarni Bolestraszyce
Grom Wyszatyce 1-0 PKS UNUM Babice
Fort Jaksmanice 1-1 Motor Grochowce
Pogoń Małkowice 3-2 Leśnik Bircza
ULKS Hermanowice 1-0 Granica Stubno
Korona Trójczyce 0-3 Wiar Krówniki

Kolejka 8 - 1 października

Bizon Medyka 0-0 Wiar Krówniki
Granica Stubno 3-0 Korona Trójczyce
(wo)
Na boisku 4-2
Leśnik Bircza 1-0 ULKS Hermanowice
Motor Grochowce 1-3 Pogoń Małkowice
PKS UNUM Babice 1-3 Fort Jaksmanice
Czarni Bolestraszyce 2-3 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 1-2 San Ostrów

Kolejka 9 - 8 października

San Ostrów 1-0 Bizon Medyka
Grom Wyszatyce 0-3 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 1-1 Czarni Bolestraszyce
Pogoń Małkowice 2-1 PKS UNUM Babice
ULKS Hermanowice 0-1 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 1-4 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 4-3 Granica Stubno

Kolejka 10 - 15 października

Bizon Medyka 0-1 Granica Stubno
Leśnik Bircza 1-1 Wiar Krówniki
Motor Grochowce 2-1 Korona Trójczyce
PKS UNUM Babice 2-1 ULKS Hermanowice
Czarni Bolestraszyce 1-5 Pogoń Małkowice
Cresovia Kalników 5-2 Fort Jaksmanice
San Ostrów 2-0 Grom Wyszatyce

Kolejka 11 - 22 października

Grom Wyszatyce 1-2 Bizon Medyka
Fort Jaksmanice 3-2 San Ostrów
Pogoń Małkowice 1-0 Cresovia Kalników
ULKS Hermanowice 2-4 Czarni Bolestraszyce
Korona Trójczyce 2-2 PKS UNUM Babice
Wiar Krówniki 7-0 Motor Grochowce
Granica Stubno 5-1 Leśnik Bircza

Kolejka 12 - 29 października

Bizon Medyka 7-0 Leśnik Bircza
Motor Grochowce 0-0 Granica Stubno
PKS UNUM Babice 4-6 Wiar Krówniki
Czarni Bolestraszyce 2-1 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 1-2 ULKS Hermanowice
San Ostrów 2-1 Pogoń Małkowice
Grom Wyszatyce 1-2 Fort Jaksmanice

Kolejka 13 - 11 listopada

Fort Jaksmanice 0-4 Bizon Medyka
Pogoń Małkowice 8-3 Grom Wyszatyce
ULKS Hermanowice 2-2 San Ostrów
Korona Trójczyce 2-2 Cresovia Kalników
Wiar Krówniki 3-0 Czarni Bolestraszyce
(wo)
przerwany w 68. minucie przy stanie 2-2
Granica Stubno 4-0 PKS UNUM Babice
Leśnik Bircza 4-0 Motor Grochowce

Kolejka 14 - 25 marca

Bizon Medyka 5-0 Motor Grochowce
Leśnik Bircza 1-0 PKS UNUM Babice
Granica Stubno 2-0 Czarni Bolestraszyce
Wiar Krówniki 0-1 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 1-0 San Ostrów
ULKS Hermanowice 0-1 Grom Wyszatyce
Pogoń Małkowice 4-0 Fort Jaksmanice

Kolejka 15 - 1 kwietnia

Pogoń Małkowice 1-1 Bizon Medyka
Fort Jaksmanice 0-3 ULKS Hermanowice
Grom Wyszatyce 1-2 Korona Trójczyce
San Ostrów 2-1 Wiar Krówniki
Cresovia Kalników 0-2 Granica Stubno
Czarni Bolestraszyce 3-1 Leśnik Bircza
PKS UNUM Babice 3-0 Motor Grochowce

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Bizon Medyka 4-1 PKS UNUM Babice
Motor Grochowce 1-2 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 0-1 Cresovia Kalników
Granica Stubno 2-3 San Ostrów
Wiar Krówniki 1-2 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 1-0 Fort Jaksmanice
ULKS Hermanowice 1-0 Pogoń Małkowice

Kolejka 17 - 22 kwietnia

ULKS Hermanowice 2-1 Bizon Medyka
Pogoń Małkowice 2-0 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 2-3 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 1-0 Granica Stubno
San Ostrów 2-0 Leśnik Bircza
Cresovia Kalników 3-0 Motor Grochowce 9 maja
Czarni Bolestraszyce 2-1 PKS UNUM Babice

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Bizon Medyka 3-0 Czarni Bolestraszyce
(wo)
PKS UNUM Babice 3-1 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 1-3 San Ostrów
Leśnik Bircza 2-1 Grom Wyszatyce
Granica Stubno 1-2 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 3-1 Pogoń Małkowice
Korona Trójczyce 2-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 19 - 6 maja

Korona Trójczyce 1-2 Bizon Medyka 16 maja, 16:30
ULKS Hermanowice 3-3 Wiar Krówniki
Pogoń Małkowice 1-5 Granica Stubno
Fort Jaksmanice 2-1 Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce 2-2 Motor Grochowce
San Ostrów 1-0 PKS UNUM Babice
Cresovia Kalników 1-2 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 20 - 13 maja

Bizon Medyka 5-1 Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce 1-2 San Ostrów
PKS UNUM Babice 1-4 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 2-1 Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza 0-1 Pogoń Małkowice
Granica Stubno 2-0 ULKS Hermanowice
Wiar Krówniki 4-2 Korona Trójczyce

Kolejka 21 - 20 maja

Wiar Krówniki 5-2 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 1-3 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 1-1 Leśnik Bircza
Pogoń Małkowice 0-0 Motor Grochowce
Fort Jaksmanice 2-2 PKS UNUM Babice
Grom Wyszatyce 2-0 Czarni Bolestraszyce
San Ostrów 7-1 Cresovia Kalników

Kolejka 22 - 27 maja

Bizon Medyka 0-3 San Ostrów
Cresovia Kalników 0-2 Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce 3-2 Fort Jaksmanice
PKS UNUM Babice 0-0 Pogoń Małkowice
Motor Grochowce 3-1 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 6-0 Korona Trójczyce
Granica Stubno 4-1 Wiar Krówniki

Kolejka 23 - 3 czerwca

Granica Stubno 2-1 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 0-3 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 1-1 Motor Grochowce
ULKS Hermanowice 2-7 PKS UNUM Babice
Pogoń Małkowice 3-1 Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 1-2 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 0-2 San Ostrów

Kolejka 24 - 10 czerwca

Bizon Medyka 1-3 Grom Wyszatyce
San Ostrów 3-0 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 3-0 Pogoń Małkowice
Czarni Bolestraszyce 3-2 ULKS Hermanowice
PKS UNUM Babice 3-2 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 5-4 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 0-0 Granica Stubno

Kolejka 25 - 17 czerwca

Leśnik Bircza 2-2 Bizon Medyka
Granica Stubno 2-0 Motor Grochowce
Wiar Krówniki 4-1 PKS UNUM Babice
Korona Trójczyce 2-2 Czarni Bolestraszyce
ULKS Hermanowice 1-0 Cresovia Kalników
Pogoń Małkowice 3-4 San Ostrów
Fort Jaksmanice 4-2 Grom Wyszatyce

REKLAMA

Kolejka 26 - 24 czerwca

Bizon Medyka 0-0 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 3-3 Pogoń Małkowice
San Ostrów 3-0 ULKS Hermanowice
Cresovia Kalników 1-2 Korona Trójczyce
Czarni Bolestraszyce 0-3 Wiar Krówniki
PKS UNUM Babice 0-2 Granica Stubno
Motor Grochowce 0-1 Leśnik Bircza

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jarosław)

Klasa A 2006/2007 (Jarosław)
Klasa A 2006/2007 (Lubaczów)
Klasa A 2006/2007 (Przeworsk)

Klasa B 2006/2007 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas