[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krośnianka-Karpaty Krosno 30 82 26 4 0 111-12 13 2 0 72-3 13 2 0 39-9
2.  Rafineria/Czarni Jasło 30 72 23 3 4 83-20 14 1 0 62-8 9 2 4 21-12
3.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 61 19 4 7 61-21 10 2 3 36-10 9 2 4 25-11
4.  Sanovia Lesko 30 44 13 5 12 51-50 7 2 6 27-19 6 3 6 24-31 2 4 1 1 0 4-2
5.  Stal II Sanok 30 44 12 8 10 42-28 6 4 5 23-13 6 4 5 19-15 2 1 0 1 1 2-4
6.  Brzozovia Brzozów 30 42 13 3 14 51-56 9 0 6 30-20 4 3 8 21-36 2 6 2 0 0 7-5
7.  Leśnik Baligród 30 42 12 6 12 48-44 8 3 4 32-17 4 3 8 16-27 2 0 0 0 2 5-7
8.  Nafta Jedlicze 30 41 10 11 9 34-32 5 7 3 14-11 5 4 6 20-21
9.  Górnik Strachocina 30 39 11 6 13 39-48 7 3 5 23-19 4 3 8 16-29 2 3 1 0 1 4-3
10.  Zgoda Zarszyn 30 39 12 3 15 42-72 8 1 6 22-26 4 2 9 20-46 2 3 1 0 1 3-4
11.  Ostoja Kołaczyce 30 34 9 7 14 34-59 6 6 3 24-20 3 1 11 10-39
12.  Szarotka Uherce 30 33 10 3 17 35-61 7 1 7 22-23 3 2 10 13-38 2 6 2 0 0 6-0
13.  Przełom Besko 30 33 9 6 15 36-58 4 3 8 19-27 5 3 7 17-31 2 0 0 0 2 0-6
14.  Piast Miejsce Piastowe 30 29 7 8 15 34-46 5 4 6 16-17 2 4 9 18-29
15.  LKS Głowienka 30 22 6 4 20 28-64 4 2 9 15-32 2 2 11 13-32
16.  Jasiołka Świerzowa 30 21 6 3 21 39-97 5 1 9 26-40 1 2 12 13-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Krośnianka-Karpaty Krosno    2-0 1-1 5-0 1-1 2-0 5-0 5-0 5-0 6-0 5-0 7-0 6-0 2-0 9-1 11-0 
 2 Rafineria/Czarni Jasło2-2     1-0 3-0 2-1 7-0 5-0 3-1 6-1 6-1 5-0 4-0 6-0 5-0 2-1 5-1 
 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne0-2 0-3     4-0 1-0 1-1 1-0 3-1 1-0 7-0 4-0 0-1 5-0 1-1 3-1 5-0 
 4 Sanovia Lesko0-1 0-1 0-3     2-2 4-0 1-2 1-0 2-0 0-2 6-0 2-0 1-3 4-4 2-0 2-1 
 5 Stal II Sanok0-1 2-1 0-1 0-2     5-1 1-1 2-2 1-2 0-1 1-0 1-0 0-0 2-0 1-1 7-0 
 6 Brzozovia Brzozów1-3 1-2 3-4 4-1 0-3     3-2 0-1 1-3 3-1 1-0 5-0 1-0 1-0 1-0 5-0 
 7 Leśnik Baligród1-4 3-0 0-2 1-1 1-0 3-4     1-1 1-2 3-1 6-1 3-0 2-0 1-1 3-0 3-0 
 8 Nafta Jedlicze0-2 1-0 1-0 1-1 0-1 2-1 0-0     0-2 3-0 0-0 1-1 1-1 1-1 2-0 1-1 
 9 Górnik Strachocina0-4 0-0 1-0 2-3 0-1 1-1 2-1 2-1     3-1 1-2 3-0 1-1 1-3 1-0 5-1 
 10 Zgoda Zarszyn0-2 0-3* 0-2 3-0 1-1 3-2 3-2 0-4 2-1     2-0 2-1 1-2 1-4 2-1 2-1 
 11 Ostoja Kołaczyce1-1 0-3 2-2 1-2 3-2 1-0 3-0 1-1 2-2 3-3     1-1 0-1 1-0 1-0 4-2 
 12 Szarotka Uherce0-1 1-2 0-2 3-3 1-2 1-4 2-1 0-1 1-0 0-4 1-0     3-0 4-2 2-1 3-0 
 13 Przełom Besko1-2 0-0 1-3 1-4 1-3 2-0 0-1 3-2 3-0 3-3 1-3 0-3     1-0 1-2 1-1 
 14 Piast Miejsce Piastowe2-3 0-2 0-2 0-2 0-0 1-2 0-0 0-0 1-0 3-0 2-0 2-1 2-3     1-1 2-1 
 15 LKS Głowienka0-7 1-2 0-3 0-3 1-0 1-1 1-2 0-1 0-0 1-2 3-2 2-3 1-0 3-2     1-4 
 16 Jasiołka Świerzowa1-4 1-2 1-0 3-2 1-2 2-4 0-4 0-4 3-3 5-1 1-2 5-2 1-6 1-0 1-4     

Kolejka 1 - 6 sierpnia

Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Górnik Strachocina 6 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 4-2 Piast Miejsce Piastowe 6 sierpnia, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 Jasiołka Świerzowa 6 sierpnia, 16:00
Stal II Sanok 0-0 Przełom Besko 6 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Nafta Jedlicze 6 sierpnia, 16:00
Leśnik Baligród 3-0 Rafineria/Czarni Jasło 6 sierpnia, 16:00
LKS Głowienka 1-1 Brzozovia Brzozów 6 sierpnia, 16:00
Sanovia Lesko 0-2 Zgoda Zarszyn 6 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Zgoda Zarszyn 0-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 13 sierpnia, 16:00
Brzozovia Brzozów 4-1 Sanovia Lesko 13 sierpnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 LKS Głowienka 12 sierpnia, 17:00
Nafta Jedlicze 0-0 Leśnik Baligród 13 sierpnia, 16:00
Przełom Besko 1-3 Ostoja Kołaczyce 13 sierpnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-2 Stal II Sanok 13 sierpnia, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 sierpnia, 16:00
Górnik Strachocina 3-0 Szarotka Uherce 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Krośnianka-Karpaty Krosno 7-0 Szarotka Uherce 20 sierpnia, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Górnik Strachocina 20 sierpnia, 16:00
Stal II Sanok 2-0 Piast Miejsce Piastowe 20 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 4-2 Jasiołka Świerzowa 20 sierpnia, 16:00
Leśnik Baligród 2-0 Przełom Besko 20 sierpnia, 16:00
LKS Głowienka 0-1 Nafta Jedlicze 20 sierpnia, 16:00
Sanovia Lesko 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 20 sierpnia, 16:00
Zgoda Zarszyn 3-2 Brzozovia Brzozów 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Brzozovia Brzozów 1-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 27 sierpnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 6-1 Zgoda Zarszyn 26 sierpnia, 17:00
Nafta Jedlicze 1-1 Sanovia Lesko 27 sierpnia, 16:00
Przełom Besko 1-2 LKS Głowienka 27 sierpnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 0-4 Leśnik Baligród 27 sierpnia, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 2-0 Ostoja Kołaczyce 27 sierpnia, 16:00
Górnik Strachocina 0-1 Stal II Sanok 27 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 sierpnia, 14:30

Kolejka 5 - 3 września

Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 września, 11:00
Stal II Sanok 1-0 Szarotka Uherce 3 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 2-2 Górnik Strachocina 3 września, 16:00
Leśnik Baligród 1-1 Piast Miejsce Piastowe 3 września, 16:00
LKS Głowienka 1-4 Jasiołka Świerzowa 3 września, 16:00
Sanovia Lesko 1-3 Przełom Besko 3 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 0-4 Nafta Jedlicze 3 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10 września

Rafineria/Czarni Jasło 2-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 10 września, 16:00
Nafta Jedlicze 2-1 Brzozovia Brzozów 10 września, 16:00
Przełom Besko 3-3 Zgoda Zarszyn 10 września, 16:00
Jasiołka Świerzowa 3-2 Sanovia Lesko 10 września, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 1-1 LKS Głowienka 10 września, 16:00
Górnik Strachocina 2-1 Leśnik Baligród 10 września, 16:00
Szarotka Uherce 1-0 Ostoja Kołaczyce 10 września, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Stal II Sanok 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 17 września

Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Stal II Sanok 17 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 września, 16:00
Leśnik Baligród 3-0 Szarotka Uherce 17 września, 16:00
LKS Głowienka 0-0 Górnik Strachocina 17 września, 16:00
Sanovia Lesko 4-4 Piast Miejsce Piastowe 17 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Jasiołka Świerzowa 17 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-0 Przełom Besko 17 września, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 3-1 Nafta Jedlicze 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 24 września

Nafta Jedlicze 0-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 24 września, 15:00
Przełom Besko 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 24 września, 15:00
Jasiołka Świerzowa 2-4 Brzozovia Brzozów 24 września, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Zgoda Zarszyn 24 września, 15:00
Górnik Strachocina 2-3 Sanovia Lesko 24 września, 15:00
Szarotka Uherce 2-1 LKS Głowienka 24 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Leśnik Baligród 24 września, 15:00
Stal II Sanok 1-0 Ostoja Kołaczyce 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 1 października

Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Ostoja Kołaczyce 1 października, 11:00
Leśnik Baligród 1-0 Stal II Sanok 1 października, 15:00
LKS Głowienka 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 października, 15:00
Sanovia Lesko 2-0 Szarotka Uherce 1 października, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Górnik Strachocina 1 października, 15:00
Brzozovia Brzozów 1-0 Piast Miejsce Piastowe 1 października, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-1 Jasiołka Świerzowa 1 października, 15:00
Nafta Jedlicze 1-1 Przełom Besko 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8 października

Przełom Besko 1-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 8 października, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Rafineria/Czarni Jasło 8 października, 15:00
Górnik Strachocina 1-1 Brzozovia Brzozów 8 października, 15:00
Szarotka Uherce 0-4 Zgoda Zarszyn 8 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Sanovia Lesko 8 października, 15:00
Stal II Sanok 1-1 LKS Głowienka 8 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Leśnik Baligród 8 października, 15:00
Nafta Jedlicze 1-1 Jasiołka Świerzowa 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15 października

Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Leśnik Baligród 15 października, 11:00
LKS Głowienka 3-2 Ostoja Kołaczyce 15 października, 14:00
Sanovia Lesko 2-2 Stal II Sanok 15 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 5-0 Szarotka Uherce 15 października, 14:00
Rafineria/Czarni Jasło 6-1 Górnik Strachocina 15 października, 14:00
Nafta Jedlicze 1-1 Piast Miejsce Piastowe 15 października, 14:00
Przełom Besko 1-1 Jasiołka Świerzowa 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 22 października

Jasiołka Świerzowa 1-4 Krośnianka-Karpaty Krosno 22 października, 14:00
Piast Miejsce Piastowe 2-3 Przełom Besko 22 października, 14:00
Górnik Strachocina 2-1 Nafta Jedlicze 22 października, 14:00
Szarotka Uherce 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 22 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Brzozovia Brzozów 22 października, 14:00
Stal II Sanok 0-1 Zgoda Zarszyn 22 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 Sanovia Lesko 22 października, 14:00
Leśnik Baligród 3-0 LKS Głowienka 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 29 października

Krośnianka-Karpaty Krosno 9-1 LKS Głowienka 29 października, 11:00
Sanovia Lesko 1-2 Leśnik Baligród 29 października, 12:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Ostoja Kołaczyce 29 października, 12:00
Brzozovia Brzozów 0-3 Stal II Sanok 29 października, 12:00
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 29 października, 12:00
Nafta Jedlicze 1-1 Szarotka Uherce 29 października, 12:00
Przełom Besko 3-0 Górnik Strachocina 29 października, 12:00
Jasiołka Świerzowa 1-0 Piast Miejsce Piastowe 29 października, 12:00

Kolejka 14 - 5 listopada

Górnik Strachocina 5-1 Jasiołka Świerzowa 5 listopada, 12:00
Szarotka Uherce 3-0 Przełom Besko 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 12:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Nafta Jedlicze 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 12:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Stal II Sanok 2-1 Rafineria/Czarni Jasło 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 1-0 Brzozovia Brzozów 5 listopada, 12:00
Leśnik Baligród 3-1 Zgoda Zarszyn 5 listopada, 12:00
LKS Głowienka 0-3 Sanovia Lesko 5 listopada, 12:00
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-0 Piast Miejsce Piastowe 5 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Zgoda Zarszyn 2-1 LKS Głowienka 11 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 3-2 Leśnik Baligród 11 listopada, 12:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Ostoja Kołaczyce 11 listopada, 12:00
Nafta Jedlicze 0-1 Stal II Sanok 11 listopada, 12:00
Przełom Besko 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 listopada, 12:00
Jasiołka Świerzowa 5-2 Szarotka Uherce 11 listopada, 12:00
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Górnik Strachocina 11 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 0-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Górnik Strachocina 0-4 Krośnianka-Karpaty Krosno 1 kwietnia, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Szarotka Uherce 1 kwietnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 kwietnia, 11:00
Przełom Besko 1-3 Stal II Sanok 1 kwietnia, 16:00
Nafta Jedlicze 0-0 Ostoja Kołaczyce 1 kwietnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Leśnik Baligród 31 marca, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-0 LKS Głowienka 31 marca, 11:00
Zgoda Zarszyn 3-0 Sanovia Lesko 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Krośnianka-Karpaty Krosno 6-0 Zgoda Zarszyn 7 kwietnia, 11:00
Sanovia Lesko 4-0 Brzozovia Brzozów 7 kwietnia, 12:00
LKS Głowienka 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 7 kwietnia, 11:00
Leśnik Baligród 1-1 Nafta Jedlicze 7 kwietnia, 12:00
Ostoja Kołaczyce 0-1 Przełom Besko 7 kwietnia, 12:00
Stal II Sanok 7-0 Jasiołka Świerzowa 7 kwietnia, 14:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Piast Miejsce Piastowe 7 kwietnia, 12:00
Szarotka Uherce 1-0 Górnik Strachocina 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Szarotka Uherce 0-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 15 kwietnia, 16:00
Górnik Strachocina 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 kwietnia, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Stal II Sanok 15 kwietnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-2 Ostoja Kołaczyce 15 kwietnia, 11:00
Przełom Besko 0-1 Leśnik Baligród 15 kwietnia, 16:00
Nafta Jedlicze 2-0 LKS Głowienka 15 kwietnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Sanovia Lesko 14 kwietnia, 16:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Zgoda Zarszyn 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 22 kwietnia

Krośnianka-Karpaty Krosno 2-0 Brzozovia Brzozów 22 kwietnia, 11:00
Zgoda Zarszyn 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2 , gra nieuprawnionego zawodnika
Sanovia Lesko 1-0 Nafta Jedlicze 22 kwietnia, 16:00
LKS Głowienka 1-0 Przełom Besko 22 kwietnia, 16:00
Leśnik Baligród 3-0 Jasiołka Świerzowa 22 kwietnia, 16:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 Piast Miejsce Piastowe 22 kwietnia, 16:00
Stal II Sanok 1-2 Górnik Strachocina 22 kwietnia, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Szarotka Uherce 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 29 kwietnia, 16:00
Szarotka Uherce 1-2 Stal II Sanok 29 kwietnia, 16:00
Górnik Strachocina 1-2 Ostoja Kołaczyce 29 kwietnia, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Leśnik Baligród 29 kwietnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-4 LKS Głowienka 29 kwietnia, 11:00
Przełom Besko 1-4 Sanovia Lesko 29 kwietnia, 16:00
Nafta Jedlicze 3-0 Zgoda Zarszyn 29 kwietnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 7-0 Brzozovia Brzozów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 3 maja

Krośnianka-Karpaty Krosno 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 3 maja, 11:00
Brzozovia Brzozów 0-1 Nafta Jedlicze 3 maja, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Przełom Besko 3 maja, 16:00
Sanovia Lesko 2-1 Jasiołka Świerzowa 3 maja, 16:00
LKS Głowienka 3-2 Piast Miejsce Piastowe 3 maja, 16:00
Leśnik Baligród 1-2 Górnik Strachocina 3 maja, 16:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Szarotka Uherce 3 maja, 16:00
Stal II Sanok 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 maja, 11:00

Kolejka 22 - 6 maja

Stal II Sanok 0-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 6 maja, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Ostoja Kołaczyce 6 maja, 16:00
Szarotka Uherce 2-1 Leśnik Baligród 6 maja, 16:00
Górnik Strachocina 1-0 LKS Głowienka 6 maja, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Sanovia Lesko 6 maja, 16:00
Jasiołka Świerzowa 5-1 Zgoda Zarszyn 6 maja, 11:00
Przełom Besko 2-0 Brzozovia Brzozów 6 maja, 16:00
Nafta Jedlicze 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 6 maja, 11:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Nafta Jedlicze 13 maja, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 6-0 Przełom Besko 12 maja, 16:00
Brzozovia Brzozów 5-0 Jasiołka Świerzowa 13 maja, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-4 Piast Miejsce Piastowe 13 maja, 16:00
Sanovia Lesko 2-0 Górnik Strachocina 13 maja, 16:00
LKS Głowienka 2-3 Szarotka Uherce 13 maja, 16:00
Leśnik Baligród 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 maja, 16:00
Ostoja Kołaczyce 3-2 Stal II Sanok 13 maja, 16:00

Kolejka 24 - 20 maja

Ostoja Kołaczyce 1-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 20 maja, 16:00
Stal II Sanok 1-1 Leśnik Baligród 20 maja, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 LKS Głowienka 20 maja, 16:00
Szarotka Uherce 3-3 Sanovia Lesko 20 maja, 16:00
Górnik Strachocina 3-1 Zgoda Zarszyn 20 maja, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Brzozovia Brzozów 20 maja, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 20 maja, 11:00
Przełom Besko 3-2 Nafta Jedlicze 20 maja, 16:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Jasiołka Świerzowa 0-4 Nafta Jedlicze 27 maja, 11:00
Krośnianka-Karpaty Krosno 6-0 Przełom Besko 26 maja, 17:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Piast Miejsce Piastowe 26 maja, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-3 Górnik Strachocina 27 maja, 16:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Szarotka Uherce 27 maja, 16:00
Sanovia Lesko 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 maja, 16:00
LKS Głowienka 1-0 Stal II Sanok 27 maja, 16:00
Leśnik Baligród 6-1 Ostoja Kołaczyce 27 maja, 16:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

Leśnik Baligród 1-4 Krośnianka-Karpaty Krosno 3 czerwca, 16:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 LKS Głowienka 3 czerwca, 16:00
Stal II Sanok 0-2 Sanovia Lesko 3 czerwca, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-0 Zgoda Zarszyn 3 czerwca, 16:00
Szarotka Uherce 1-4 Brzozovia Brzozów 3 czerwca, 16:00
Górnik Strachocina 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 3 czerwca, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Nafta Jedlicze 3 czerwca, 16:00
Jasiołka Świerzowa 1-6 Przełom Besko 3 czerwca, 11:00

Kolejka 27 - 7 czerwca

Krośnianka-Karpaty Krosno 11-0 Jasiołka Świerzowa 7 czerwca, 16:00
Przełom Besko 1-0 Piast Miejsce Piastowe 7 czerwca, 16:00
Nafta Jedlicze 0-2 Górnik Strachocina 7 czerwca, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 4-0 Szarotka Uherce 7 czerwca, 16:00
Brzozovia Brzozów 3-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 czerwca, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-1 Stal II Sanok 7 czerwca, 16:00
Sanovia Lesko 6-0 Ostoja Kołaczyce 7 czerwca, 16:00
LKS Głowienka 1-2 Leśnik Baligród 7 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 10 czerwca

LKS Głowienka 0-7 Krośnianka-Karpaty Krosno 10 czerwca, 16:00
Leśnik Baligród 1-1 Sanovia Lesko 10 czerwca, 16:00
Ostoja Kołaczyce 3-3 Zgoda Zarszyn 10 czerwca, 16:00
Stal II Sanok 5-1 Brzozovia Brzozów 10 czerwca, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 10 czerwca, 16:00
Szarotka Uherce 0-1 Nafta Jedlicze 10 czerwca, 16:00
Górnik Strachocina 1-1 Przełom Besko 10 czerwca, 16:00
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Jasiołka Świerzowa 10 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Piast Miejsce Piastowe 2-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 17 czerwca, 16:00
Jasiołka Świerzowa 3-3 Górnik Strachocina 17 czerwca, 11:00
Przełom Besko 0-3 Szarotka Uherce 17 czerwca, 16:00
Nafta Jedlicze 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 czerwca, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Stal II Sanok 16 czerwca
Brzozovia Brzozów 1-0 Ostoja Kołaczyce 17 czerwca, 16:00
Zgoda Zarszyn 3-2 Leśnik Baligród 17 czerwca, 16:00
Sanovia Lesko 2-0 LKS Głowienka 17 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Sanovia Lesko 23 czerwca, 16:00
LKS Głowienka 1-2 Zgoda Zarszyn 24 czerwca, 16:00
Leśnik Baligród 3-4 Brzozovia Brzozów 23 czerwca, 16:00
Ostoja Kołaczyce 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 24 czerwca, 16:00
Stal II Sanok 2-2 Nafta Jedlicze 24 czerwca, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 Przełom Besko 20 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 3-0 Jasiołka Świerzowa 24 czerwca, 16:00
Górnik Strachocina 1-3 Piast Miejsce Piastowe 23 czerwca, 16:30

IV liga 2006/2007 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Dębica)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Stalowa Wola)

Klasa A 2006/2007 (Krosno I)
Klasa A 2006/2007 (Krosno II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas