[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Młoda Ekstraklasa 2007/2008
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków (ME) 28 56 17 5 6 53-30 8 3 3 22-11 9 2 3 31-19
2.  Korona Kielce (ME) 28 54 17 3 8 48-23 9 1 4 24-11 8 2 4 24-12
3.  Cracovia (ME) 28 52 16 4 8 48-32 9 1 4 24-16 7 3 4 24-16
4.  Lech Poznań (ME) 28 49 14 7 7 45-29 8 3 3 25-14 6 4 4 20-15
5.  GKS Bełchatów (ME) 28 46 13 7 8 41-31 7 5 2 21-15 6 2 6 20-16
6.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 28 43 12 7 9 37-37 6 5 3 22-15 6 2 6 15-22
7.  Legia Warszawa (ME) 28 41 11 8 9 46-40 7 3 4 23-16 4 5 5 23-24
8.  Zagłębie Lubin (ME) 28 40 11 7 10 47-34 5 6 3 28-16 6 1 7 19-18
9.  Ruch Chorzów (ME) 28 38 12 2 14 49-46 6 1 7 26-25 6 1 7 23-21
10.  Górnik Zabrze (ME) 28 32 9 5 14 43-49 5 0 9 25-31 4 5 5 18-18
11.  Odra Wodzisław Śląski (ME) 28 31 8 7 13 36-45 4 5 5 21-18 4 2 8 15-27 2 2 0 2 0 3-3
12.  Łódzki KS (ME) 28 31 8 7 13 30-43 6 2 6 18-21 2 5 7 12-22 2 2 0 2 0 3-3
13.  Zagłębie Sosnowiec (ME) 28 30 8 6 14 25-53 4 4 6 12-23 4 2 8 13-30
14.  Polonia Bytom (ME) 28 23 6 5 17 18-52 4 2 8 9-23 2 3 9 9-29
15.  Jagiellonia Białystok (ME) 28 22 6 4 18 29-51 2 1 11 13-27 4 3 7 16-24
Widzew Łódź nie przystąpił do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wisła Kraków (ME)    1-0 1-0 1-3 1-1 2-0 1-2 2-3 3-0 1-1 1-0 0-0 4-0 2-1 2-0 
 2 Korona Kielce (ME)0-2     0-1 0-1 2-0 3-1 3-1 2-0 3-1 0-0 3-1 3-0* 3-0 1-0 1-3 
 3 Cracovia (ME)0-3 2-0     3-2 2-1 0-0 3-1 2-0 1-0 0-2 3-0 2-1 1-2 4-1 1-3 
 4 Lech Poznań (ME)0-1 1-2 0-0     0-3 3-1 2-1 1-0 2-1 3-0 6-0 2-1 2-1 1-1 2-2 
 5 GKS Bełchatów (ME)2-2 1-1 0-3 1-0     4-0 2-0 2-1 3-2 0-3 2-0 2-2 0-0 2-1 0-0 
 6 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)3-4 0-2 1-1 0-0 3-0     1-1 2-0 0-2 2-1 2-1 1-1 2-1 4-0 1-1 
 7 Legia Warszawa (ME)1-1 3-2 2-2 1-1 2-1 3-1     2-0 0-3 1-2 1-2 2-0 2-0 3-0 0-1 
 8 Zagłębie Lubin (ME)5-0 0-0 3-1 5-3 0-1 1-1 2-2     0-2 1-1 1-2 1-1 5-1 0-0 4-1 
 9 Ruch Chorzów (ME)2-0 1-2 1-4 1-3 1-0 1-2 1-2 0-4     2-2 1-4 3-0 6-1 4-0 2-1 
 10 Górnik Zabrze (ME)5-4 2-3 1-2 1-3 0-3 0-1 1-4 1-3 1-2     2-0 3-2 3-1 1-2 4-1 
 11 Odra Wodzisław Śląski (ME)1-2 0-2 1-2 0-0 1-1 0-1 2-2 1-1 3-2 3-2     1-1 1-2 4-0 3-0 
 12 Łódzki KS (ME)0-1 1-0 2-3 0-0 1-0 1-3 3-1 2-1 3-2 1-4 2-2     1-3 1-0 0-1 
 13 Zagłębie Sosnowiec (ME)0-4 0-8 1-0 1-0 1-3 0-1 1-1 1-2 1-1 3-0 1-1 0-1     1-1 1-0 
 14 Polonia Bytom (ME)0-4 0-1 1-4 0-1 0-3 2-0 0-3 0-2 0-2 0-0 2-1 1-0 0-0     3-2 
 15 Jagiellonia Białystok (ME)0-3 0-1 2-1 1-3 2-3 2-3 2-2 0-2 1-3 1-0 0-1 1-2 0-1 1-2     

Kolejka 1 - 28-29 lipca

Pauza: Zagłębie Lubin (ME).
 
Cracovia (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 30 lipca, 18:00 (500)
Bartłomiej Dudzic 17, Łukasz Szczoczarz 36, Kamil Karcz 79 - Adrian Paluchowski 19
Korona Kielce (ME) 2-0 GKS Bełchatów (ME) 29 lipca, 17:00 (500)
Mariusz Zganiacz 13 (k), Jakub Zabłocki 77
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 29 lipca, 17:00 (500)
Dariusz Kohut 1
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 28 lipca, 11:00 (100)
Łukasz Janoszka 33 - Dominik Janik 64, Bartosz Olejniczak 83
na Stadionie Śląskim
Łódzki KS (ME) 2-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 29 lipca, 17:00 (300)
Rafał Kujawa 5, Kamil Lasyk 88 - Tomasz Świerzyński 18, 51
w Głownie
Górnik Zabrze (ME) 5-4 Wisła Kraków (ME) 15 sierpnia, 17:00
Marcin Wodecki 21, 54, Bartłomiej Maciejewski 22, Dawid Gajewski 65, Dawid Ambroziak 82 - Przemysław Szabat 1, 32, Tomasz Jarosz 79, Mateusz Bik 88
Jagiellonia Białystok (ME) 1-2 Polonia Bytom (ME) 29 lipca, 12:00 (100)
Rafał Bałecki 43 - Jakub Dziółka 8, Marcin Kowalski 45
w Wasilkowie

Kolejka 2 - 4-5 sierpnia

Pauza: GKS Bełchatów (ME).
 
Wisła Kraków (ME) 2-3 Zagłębie Lubin (ME) 5 sierpnia, 18:00 (400)
Tomáš Jirsák 52, Patryk Małecki 62 - Szymon Pawłowski 12, Paweł Pytlarz 38, Łukasz Hanzel 89
Cracovia (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 6 sierpnia, 18:00 (700)
Łukasz Szczoczarz 65
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 6 sierpnia, 16:00 (300)
Amadeusz Kłodawski 75 (k) - Mateusz Cieluch 45
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 5 sierpnia, 11:00 (350)
Przemysław Oziębała 65 - Piotr Szymiczek 78
Polonia Bytom (ME) 1-0 Łódzki KS (ME) 5 sierpnia, 15:00 (350)
Artur Rozmus 22
stadion Rozbarku
Lech Poznań (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 5 sierpnia, 17:00 (300)
Grzegorz Piesio 86 - Jacek Kiełb 12, Cezary Wilk 90
we Wronkach / żółtą kartką został także ukarany Damian Rożej - rezerwowy zawodnik gości
Legia Warszawa (ME) 1-2 Górnik Zabrze (ME) 6 sierpnia, 16:00 (250)
Adrian Paluchowski 23 - Jakub Rzeźniczak 30 (s), Piotr Ruszkul 60

Kolejka 3 - 11-12 sierpnia

Pauza: Odra Wodzisław Śląski (ME).
 
Górnik Zabrze (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 12 sierpnia, 11:00 (500)
Marcin Wodecki 35 - Piotr Kamiński 9, Grzegorz Piesio 64, Filip Burkhardt 90
Zagłębie Lubin (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 12 sierpnia, 17:00 (150)
Paweł Adamiec 90
Cracovia (ME) 4-1 Polonia Bytom (ME) 12 sierpnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Dudzic 8, Jakub Kaszuba 18, Kamil Karcz 52, Łukasz Szczoczarz 70 (k) - Grzegorz Sokolik 48
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 13 sierpnia, 16:00 (250)
Dominik Janik 68 - Adrian Paluchowski 11
Łódzki KS (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 12 sierpnia, 17:00 (200)
Adrian Gudewicz 70
w Głownie
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 11 sierpnia, 17:00 (300)
Rafał Strojek 83 - Przemysław Łudziński 7
Korona Kielce (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 11 sierpnia, 17:00 (300)
Maciej Trzmielewski 5, Sebastian Janik 76
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Pauza: Wisła Kraków (ME).
 
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-2 Korona Kielce (ME) 19 sierpnia, 17:00
Jakub Zabłocki 46, Jacek Kiełb 90
w Rogowie
Lech Poznań (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 19 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasz Midzierski 12
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 2-2 Górnik Zabrze (ME) 20 sierpnia, 17:00 (700)
Lilo 37, Adrian Pluta 75 - Dariusz Rucki 14, Marcin Wodecki 47
Legia Warszawa (ME) 2-0 Łódzki KS (ME) 18 sierpnia, 16:00 (100)
Wojciech Trochim 59, Dawid Cempa 90
Polonia Bytom (ME) 0-0 Zagłębie Sosnowiec (ME) 19 sierpnia, 11:00 (150)
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Cracovia (ME) 19 sierpnia, 12:00 (500)
Michał Mościński 59, Bartłomiej Niedziela 67 - Artur Szlęzak 85
GKS Bełchatów (ME) 4-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 20 sierpnia, 17:00 (550)
Norbert Czubała 22, Carlos Yaír Costly Molina 44, Jakub Tosik 52, Robert Chwastek 73

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Pauza: Lech Poznań (ME).
 
Korona Kielce (ME) 3-1 Ruch Chorzów (ME) 25 sierpnia, 17:00 (300)
Jakub Zabłocki 36, Michał Michałek 72, Michał Kopeć 75 - Łukasz Kluz 81
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 4-0 Polonia Bytom (ME) 26 sierpnia, 16:00 (250)
Tomasz Rados 2 (s), Batata 9, Radosław Nolka 27, Grzegorz Mania 36
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 26 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Smarzyński 61 - Piotr Ściebura 6
Górnik Zabrze (ME) 4-1 Jagiellonia Białystok (ME) 26 sierpnia, 12:00 (200)
Damian Furczyk 48 (k), Marcin Wodecki 52, 57, Dawid Ambroziak 90 - Kamil Stankiewicz 7
Łódzki KS (ME) 2-3 Cracovia (ME) 26 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Klatt 28, 88 - Kacper Tatara 20, Łukasz Szczoczarz 48, 62
w Głownie
Wisła Kraków (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 26 sierpnia, 15:30 (100)
Tomasz Jarosz 11 - Carlos Yaír Costly Molina 60
Zagłębie Lubin (ME) 1-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 26 sierpnia, 14:00 (120)
Szymon Pawłowski 35 - Arkadiusz Aleksander 27, Wojciech Caniboł 45

Kolejka 6 - 1-2 września

Pauza: Ruch Chorzów (ME).
 
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 1 września, 15:00 (200)
Przemysław Oziębała 10
Lech Poznań (ME) 0-1 Wisła Kraków (ME) 2 września, 17:00 (150)
Przemysław Szabat 59
Cracovia (ME) 0-2 Górnik Zabrze (ME) 2 września, 17:00 (500)
Marcin Wodecki 44, 73
Legia Warszawa (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 1 września, 16:00 (120)
Błażej Augustyn 2, Wojciech Trochim 25
Polonia Bytom (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 2 września, 17:00 (300)
Jacek Kiełb 45
na stadionie Ruchu Radzionków
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 3 września, 17:00 (100)
Grzegorz Jakosz 89 - Alexander Gustavo Sánchez Reyes 83
w Marklowicach
Łódzki KS (ME) 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 3 września, 17:00 (300)
Adrian Świątek 60 (k) - Batata 12, Grzegorz Mania 16, Mateusz Żyła 85
w Głownie

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Legia Warszawa (ME).
 
Wisła Kraków (ME) 1-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 16 września, 17:00 (200)
Artur Rado 33
GKS Bełchatów (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 17 września, 17:00 (400)
Paweł Adamiec 37
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 1-1 Cracovia (ME) 16 września, 16:00 (100)
Michał Ciarkowski 45 - Karol Kostrubała 36 (k)
Polonia Bytom (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 16 września, 15:00 (200)
na stadionie Ruchu Radzionków
Zagłębie Lubin (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 16 września, 14:00 (100)
Artur Sobiech 25, Adrian Pluta 52
Zagłębie Sosnowiec (ME) 0-1 Łódzki KS (ME) 16 września, 16:00 (200)
Rafał Kujawa 38
Korona Kielce (ME) 1-3 Jagiellonia Białystok (ME) 15 września, 16:00 (100)
Jacek Kiełb 61 (k) - Kamil Stankiewicz 21, Mariusz Marczak 35, Dawid Sołdecki 80
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Cracovia (ME).
 
Ruch Chorzów (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 23 września, 12:00 (200)
Artur Sobiech 8 - Łukasz Białożyt 45, Maciej Kononowicz 55 (k), Grzegorz Piesio 89
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-2 Górnik Zabrze (ME) 23 września, 11:00 (100)
Witold Cichy 6, Bartosz Iwan 69, Łukasz Skrobacz 77 - Tomasz Moskal 49, Piotr Ruszkul 90
w Rogowie
Polonia Bytom (ME) 0-4 Wisła Kraków (ME) 24 września, 11:00 (200)
Piotr Ćwielong 62, Dawid Kwiek 79, 84, Radosław Pindiur 90
Legia Warszawa (ME) 3-2 Korona Kielce (ME) 22 września, 16:00 (150)
Adrian Paluchowski 12, Kamil Majkowski 15, Maciej Rybus 75 - Jacek Kiełb 36 (k), 84
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 24 września, 16:00 (150)
Michał Skórski 79 (s), Bartosz Olejniczak 85 - Adrian Marek 43
Łódzki KS (ME) 2-1 Zagłębie Lubin (ME) 23 września, 15:00 (200)
Marcin Jarmuda 62 (k), Marcin Klatt 88 - Piotr Kieruzel 39
w Głownie
Jagiellonia Białystok (ME) 2-3 GKS Bełchatów (ME) 23 września, 15:00 (300)
Bartosz Stachelski 10, Rafał Muczyński 70 - Paweł Magdoń 40 (k), Norbert Czubała 46 (k), Paweł Adamiec 51

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Jagiellonia Białystok (ME).
 
Górnik Zabrze (ME) 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 30 września, 11:00 (200)
Radosław Nolka 42
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-0 Cracovia (ME) 30 września, 15:30 (300)
Przemysław Oziębała 25
na stadionie Czarnych
Korona Kielce (ME) 3-0 Łódzki KS (ME) 30 września, 15:00 (200)
(wo)
Krzysztof Gajtkowski 29, Jakub Zabłocki 61, 76 - Artur Gieraga 10
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik (Zdzisław Leszczyński) - na boisku 3-1
Lech Poznań (ME) 6-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 września, 16:00 (300)
Piotr Kamiński 14, 49, Grzegorz Piesio 62, Jonasz Jeżewski 65, Ilijan Micanski 71, 90
we Wronkach
Zagłębie Lubin (ME) 0-0 Polonia Bytom (ME) 29 września, 16:00 (100)
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 14 października, 17:00 (350)
Łukasz Bocian 73, Robert Chwastek 89
Wisła Kraków (ME) 3-0 Ruch Chorzów (ME) 29 września, 14:00 (250)
Łukasz Burliga 11, Krzysztof Mączyński 19, Jean Paulista 29

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Łódzki KS (ME).
 
Polonia Bytom (ME) 0-3 GKS Bełchatów (ME) 7 października, 14:00 (100)
Patryk Rachwał 25, Paweł Adamiec 35, Mateusz Stąporski 88
Ruch Chorzów (ME) 1-4 Odra Wodzisław Śląski (ME) 6 października, 14:30 (200)
Artur Sobiech 87 - Arkadiusz Aleksander 34, Bartosz Iwan 56, 79, Wojciech Caniboł 66
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 8 października, 15:00 (200)
Grzegorz Mania 28, 41
Jagiellonia Białystok (ME) 0-3 Wisła Kraków (ME) 7 października, 11:00 (200)
Bartosz Rosłoń 16, 40, Tomasz Jarosz 90
w Wasilkowie
Zagłębie Sosnowiec (ME) 3-0 Górnik Zabrze (ME) 7 października, 15:30 (250)
Sławomir Pach 23 (k), Marcin Smarzyński 41, Patryk Dzieniszewski 90
na stadionie Czarnych
Legia Warszawa (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 7 października, 16:00 (100)
Radosław Mikołajczak 43 - Mateusz Machaj 11
Cracovia (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 7 października, 17:00 (100)
Kamil Karcz 11, Paweł Wojciechowski 77

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Polonia Bytom (ME).
 
Górnik Zabrze (ME) 3-2 Łódzki KS (ME) 20 października, 14:00 (200)
Mariusz Gancarczyk 14, Bartłomiej Maciejewski 34, Dariusz Rucki 90 - Rafał Kujawa 7, 66
Lech Poznań (ME) 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 20 października, 12:00 (200)
Maciej Kononowicz 11, Piotr Kamiński 18, Grzegorz Piesio 62 - Ervin Peričić 68
we Wronkach
Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 20 października, 15:00 (100)
Tomasz Świerzyński 22, Grzegorz Jakosz 72 - Wojciech Trochim 48, Błażej Augustyn 90
Wisła Kraków (ME) 1-0 Cracovia (ME) 22 października, 14:00 (150)
Paweł Smółka 47
Korona Kielce (ME) 3-0 Zagłębie Sosnowiec (ME) 20 października, 15:00 (100)
Adrian Kasztelan 52, Marek Fundakowski 74, Jakub Zabłocki 83
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin (ME) 4-1 Jagiellonia Białystok (ME) 20 października, 15:00 (30)
Michał Zapaśnik 11, 90, Damian Piotrowski 17, 79 - Rafał Bałecki 89 (k)
GKS Bełchatów (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 20 października, 13:45 (150)
Kamil Poźniak 47, Artur Marciniak 75, Paweł Adamiec 89 - Lilo 26, 48
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z dojazdem gości

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME).
 
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-2 Zagłębie Lubin (ME) 29 października, 14:00 (150)
Dariusz Gawęcki 82 - André Nunes 35, 86
na stadionie Czarnych
Górnik Zabrze (ME) 2-3 Korona Kielce (ME) 28 października, 14:00 (150)
Bartłomiej Maciejewski 15 (k), Piotr Ruszkul 90 - Marek Fundakowski 56, Jacek Kiełb 74, Adam Marciniak 76 (s)
niektóre źródła przypisują trzecią bramkę dla Korony Markowi Fundakowskiemu
Cracovia (ME) 3-2 Lech Poznań (ME) 27 października, 17:00 (250)
Bartłomiej Dudzic 22, Kacper Tatara 38 (k), Tomasz Wacek 90 - Dawid Florian 20, 28
Łódzki KS (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 27 października, 14:00 (100)
Damian Szałas 4
w Głownie
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 28 października, 13:00 (450)
Grzegorz Jakosz 27
Legia Warszawa (ME) 1-1 Wisła Kraków (ME) 27 października, 19:00 (80)
Adrian Paluchowski 79 - Maciej Batko 88
Polonia Bytom (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 28 października, 15:00 (100)
Lilo 9, Adrian Pluta 40

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Zagłębie Sosnowiec (ME).
 
Lech Poznań (ME) 2-2 Jagiellonia Białystok (ME) 4 listopada, 14:00 (100)
Maciej Kononowicz 14, Piotr Kamiński 89 - Wojciech Kobeszko 35 (k), Adrian Karankiewicz 45
we Wronkach / od 90. minuty w bramce Jagiellonii stał Adam Kisiel
GKS Bełchatów (ME) 0-3 Górnik Zabrze (ME) 3 listopada, 13:00 (150)
Wojciech Popiel 24, Piotr Ruszkul 44, Marcin Wodecki 69
Wisła Kraków (ME) 0-0 Łódzki KS (ME) 4 listopada, 13:00 (50)
Zagłębie Lubin (ME) 3-1 Cracovia (ME) 4 listopada, 14:00 (150)
Damian Piotrowski 18, 42, Michał Zapaśnik 58 - Michał Świstak 10
Odra Wodzisław Śląski (ME) 4-0 Polonia Bytom (ME) 5 listopada, 11:00 (100)
Witold Cichy 24, 50, Rafał Krupa 30, Jakub Grzegorzewski 45
w Rogowie
Korona Kielce (ME) 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 4 listopada, 12:00 (250)
Paweł Król 56, Marek Fundakowski 77, Adrian Kasztelan 84 - Batata 79 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 5 listopada, 14:00 (100)
Artur Sobiech 15 (k) - Adrian Paluchowski 26, Maciej Rybus 58

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pauza: Korona Kielce (ME).
 
Jagiellonia Białystok (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 10 listopada, 13:00 (250)
Adrian Napierała 24, Michał Mościński 59 - Wojciech Wocial 48 (k), Kamil Majkowski 68
Polonia Bytom (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 11 listopada, 13:00 (100)
Mateusz Machaj 85 (k)
Łódzki KS (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 11 listopada, 13:00 (150)
Nazad Asaad 58, Adrian Świątek 79, Marcin Jarmuda 89 - Artur Sobiech 13, Adrian Pluta 75
w Głownie
Górnik Zabrze (ME) 1-3 Zagłębie Lubin (ME) 11 listopada, 13:00 (100)
Marcin Wodecki 25 - Robert Kolendowicz 14, Dawid Plizga 23, Michał Steinke 38
Cracovia (ME) 3-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 11 listopada, 15:00 (100)
Kamil Witkowski 79, 90, Kamil Karcz 82
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Zagłębie Sosnowiec (ME) 16 listopada, 13:00 (80)
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) Zagłębie gospodarzem, mecz na stadionie Czarnych odwołany z powodu trudnych warunków atmosferycznych; w drugim terminie w Bełchatowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 3-4 Wisła Kraków (ME) 11 listopada, 12:00 (80)
Batata 19, 28, Mateusz Żyła 34 - Piotr Ćwielong 23, 44 (k), 63, Przemysław Szabat 45

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Pauza: Górnik Zabrze (ME).
 
Legia Warszawa (ME) 3-0 Polonia Bytom (ME) 25 listopada, 14:00 (100)
Adam Frączczak 7, Adrian Paluchowski 52, Piotr Ściebura 90
GKS Bełchatów (ME) 0-3 Cracovia (ME) 25 listopada, 13:00 (300)
Rafał Dzwonek 14, Artur Szlęzak 89, Dariusz Kłus 90 (k)
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Zagłębie Lubin (ME) 0-0 Korona Kielce (ME) 25 listopada, 14:00 (100)
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 25 listopada, 13:00 (250)
Batata 60
Zagłębie Sosnowiec (ME) 0-4 Wisła Kraków (ME) 26 marca, 14:00
Michał Jania 27, Przemysław Szabat 29, Mateusz Bik 79, Paweł Smółka 90
na stadionie Czarnych
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 25 listopada, 12:00 (100)
Lilo 28, 81 - Adrian Karankiewicz 59
czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany po meczu Adrian Karankiewicz
Lech Poznań (ME) 2-1 Łódzki KS (ME) 25 listopada, 14:00 (100)
Piotr Kamiński 24, Przemysław Królak 85 - Marcin Dopierała 41
we Wronkach

Kolejka 16 - 1-2 grudnia

Pauza: Zagłębie Lubin (ME).
 
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 1 grudnia, 12:00
Bartłomiej Babiarz 42, Adrian Pluta 90
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 1 grudnia, 13:00
Rafał Krupa 46 - Marcin Dopierała 32
Wisła Kraków (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 10 kwietnia, 16:00 (100)
Grzegorz Kmiecik 90 - Dawid Ambroziak 48
Polonia Bytom (ME) 3-2 Jagiellonia Białystok (ME) 2 grudnia, 12:00
Grzegorz Bochenek 25, 49, Przemysław Grajek 27 - Wojciech Kobeszko 38 (k), 56
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Olimpijskiej
Legia Warszawa (ME) 2-2 Cracovia (ME) 1 grudnia, 13:00 (70)
Adrian Paluchowski 17, Wojciech Trochim 85 (k) - Kamil Karcz 50, Kacper Tatara 90
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 30 listopada, 13:00
Jacek Kiełb 65 (s) - Maciej Dąbrowski 55
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Lech Poznań (ME) 2-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 2 grudnia, 14:00 (120)
Michał Materla 11 (s), Łukasz Białożyt 52 - Piotr Wolny 56
we Wronkach

Kolejka 17 - 8-9 grudnia

Pauza: GKS Bełchatów (ME).
 
Ruch Chorzów (ME) 1-4 Cracovia (ME) 26 marca, 15:00 (50)
Artur Sobiech 38 - Bartosz Tomczuk 2, Kamil Karcz 28, Jakub Kaszuba 73, Paweł Szwajdych 75
Jagiellonia Białystok (ME) 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 18 listopada, 13:00
Marcin Truszkowski 11, Dawid Sołdecki 87 (k) - Mateusz Żyła 58, Michał Ciarkowski 74 (k), 90
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-2 Zagłębie Sosnowiec (ME) 9 grudnia, 12:00
Wojciech Caniboł 15 - Krystian Prymula 76, Piotr Wolny 77
Łódzki KS (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 17 listopada, 13:00
Marcin Jarmuda 22 (k)
w Głownie
Korona Kielce (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 26 marca, 15:00 (100)
Maciej Kononowicz 60
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 1-4 Legia Warszawa (ME) 9 grudnia, 12:00 (200)
Damian Furczyk 58 - Kamil Majkowski 7, 24, Przemysław Wysocki 37, Daniel Jezierski 65
Zagłębie Lubin (ME) 5-0 Wisła Kraków (ME) 19 listopada, 11:00
Dawid Plizga 7, 13, 23, 31, Krystian Getinger 54

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Odra Wodzisław Śląski (ME).
 
Lech Poznań (ME) 3-0 Górnik Zabrze (ME) 18 maja, 17:00 (150)
Jacek Kadziński 17, Mateusz Machaj 53, 85
we Wronkach
GKS Bełchatów (ME) 2-1 Zagłębie Lubin (ME) 18 maja, 17:00 (100)
Paweł Adamiec 7, Kamil Poźniak 37 - Michał Steinke 57
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Polonia Bytom (ME) 1-4 Cracovia (ME) 18 maja, 17:00 (80)
Adrian Chomiuk 37 - Jakub Kaszuba 15, 34, 53, Kamil Karcz 70
Legia Warszawa (ME) 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 18 maja, 17:00 (60)
Daniel Jezierski 16, Maciej Tomczyk 58, Dawid Cempa 69 - Radosław Nolka 33
Jagiellonia Białystok (ME) 1-2 Łódzki KS (ME) 18 maja, 17:00
Bartosz Stachelski 42 - Adrian Rogowski 55, Rafał Kujawa 90
Ruch Chorzów (ME) 6-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 18 maja, 17:00 (1000)
Paweł Lesik 20, 42, Artur Sobiech 28, 68, Grzegorz Goncerz 34, Michał Osiński 57 - Wojciech Szwed 51
Wisła Kraków (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 18 maja, 17:00 (900)
Kamil Jeleń 90

Kolejka 19 - 23 kwietnia

Pauza: Wisła Kraków (ME).
 
Cracovia (ME) 1-3 Jagiellonia Białystok (ME) 23 kwietnia, 17:00 (80)
Kacper Tatara 48 - Bruno 27, Iwo Zubrzycki 50, 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 3-0 GKS Bełchatów (ME) 23 kwietnia, 16:00
Grzegorz Mania 67, 79, Dariusz Nowaczyk 86
Korona Kielce (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 kwietnia, 17:00 (100)
Marek Fundakowski 12, Michał Michałek 21, 31 - Łukasz Skrobacz 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin (ME) 5-3 Lech Poznań (ME) 23 kwietnia, 12:00
Michał Zapaśnik 13, 36, 47, Mariusz Szuszkiewicz 55, Szymon Skrzypczak 80 - Marek Gołembiowski 72, 90, Łukasz Białożyt 74
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Ruch Chorzów (ME) 30 kwietnia, 16:00
Dawid Ambroziak 82 - Grzegorz Goncerz 27, Artur Sobiech 66
Łódzki KS (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 30 kwietnia, 17:00
Adrian Świątek 24, Oktawian Maliszewski 31, Mieczysław Sikora 39 - Radosław Mikołajczak 2
w Głownie
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-1 Polonia Bytom (ME) 23 kwietnia, 16:00 (50)
Wojciech Szwed 28 - Marcin Stanicki 88
na stadionie Czarnych

Kolejka 20 - 8-9 marca

Pauza: Lech Poznań (ME).
 
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Wisła Kraków (ME) 10 marca, 17:00 (300)
Krzysztof Janus 39, 63 - Paweł Smółka 36, Dawid Kwiek 77
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 9 marca, 14:00
Piotr Szymiczek 32 - Błażej Radler 63 (s)
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 9 marca, 11:00
Artur Sobiech 56 - Jakub Zabłocki 43, Marek Fundakowski 63
Polonia Bytom (ME) 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 9 marca, 11:00
Grzegorz Bochenek 25, Adrian Chomiuk 44 (k)
Legia Warszawa (ME) 2-0 Zagłębie Sosnowiec (ME) 8 marca, 14:00 (180)
Kamil Majkowski 35, Maciej Rybus 81
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 9 marca, 13:00
Grzegorz Arłukowicz 58
Cracovia (ME) 2-1 Łódzki KS (ME) 9 marca, 16:00
Bartosz Tomczuk 29, Tomasz Wacek 90 - Kordian Rudziński 14

Kolejka 21 - 15-16 marca

Pauza: Ruch Chorzów (ME).
 
Zagłębie Lubin (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 17 marca, 12:00
Daniel Chyła 36, 88 - Adam Frączczak 30, Wojciech Wocial 47
Korona Kielce (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 15 marca, 15:00 (100)
Cezary Wilk 24
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 15 marca, 14:30
Mateusz Cetnarski 25, Maciej Dąbrowski 35
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 16 marca, 12:00 (100)
Konrad Zandrowicz 73 (k) - Marcin Jarmuda 14 (k)
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 16 marca, 15:30 (100)
Daniel Niedzielski 73
na stadionie Czarnych
Wisła Kraków (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 16 marca, 11:00 (100)
Paweł Smółka 38 - Mariusz Szyszka 9, Łukasz Białożyt 11, 39
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Cracovia (ME) 16 marca, 12:00 (100)
Marcin Wodecki 16 - Kamil Karcz 18, Jakub Kaszuba 79

Kolejka 22 - 19-20 marca

Pauza: Legia Warszawa (ME).
 
Łódzki KS (ME) 1-3 Zagłębie Sosnowiec (ME) 9 kwietnia, 15:00
Rafał Kujawa 76 - Wojciech Szwed 15, Dariusz Kohut 55, Daniel Niedzielski 70
w Głownie / w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) mecz odwołany z powodu złego stanu murawy
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 19 marca, 15:00 (100)
Jacek Kiełb 9
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-2 Wisła Kraków (ME) 19 marca, 15:00
Piotr Szymiczek 83 - Tomasz Dawidowski 45, Artur Rado 56
Lech Poznań (ME) 0-3 GKS Bełchatów (ME) 19 marca, 17:00 (100)
Grzegorz Kuświk 31, Michał Korenik 42, Paweł Adamiec 87
we Wronkach
Cracovia (ME) 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 19 marca, 16:00 (100)
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Polonia Bytom (ME) 19 marca, 16:00
Marius Kižys 36 - Grzegorz Bochenek 11, Mariusz Solecki 39
Ruch Chorzów (ME) 0-4 Zagłębie Lubin (ME) 20 marca, 15:30
Łukasz Hanzel 16, Michał Zapaśnik 35, 70, Mateusz Szczepaniak 75

Kolejka 23 - 29-30 marca

Pauza: Cracovia (ME).
 
Zagłębie Sosnowiec (ME) 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 30 marca, 13:00 (100)
Batata 4
na stadionie Czarnych
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 30 marca, 14:00
Marcin Pietroń 55 - Marcin Pietroń 9 (s)
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 30 marca, 12:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Lech Poznań (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 30 marca, 17:00 (150)
Jacek Kadziński 51, Łukasz Białożyt 55 - Maciej Trzmielewski 61
we Wronkach
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 29 marca, 11:00
Bartosz Hudek 24 (s), Piotr Ruszkul 37
Wisła Kraków (ME) 2-1 Polonia Bytom (ME) 29 marca, 15:00 (50)
Paweł Smółka 4, Krzysztof Mączyński 30 - Hubert Robaszek 85
Korona Kielce (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 23 kwietnia, 16:00 (100)
Marek Fundakowski 13, Jacek Kiełb 25, Adrian Kasztelan 65 - Adam Frączczak 85
na stadionie przy ul. Szczepaniaka; w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) mecz odwołany na prośbę Korony

Kolejka 24 - 5-6 kwietnia

Pauza: Jagiellonia Białystok (ME).
 
Legia Warszawa (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 7 kwietnia, 16:00 (50)
Damian Zbozień 61, Grzegorz Krystosiak 79 (s) - Carlos Yaír Costly Molina 47
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Wisła Kraków (ME) 6 kwietnia, 15:00 (70)
Daniel Feruga 7, Michał Haftkowski 82
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 5 kwietnia, 14:00
Grzegorz Mania 47, Batata 61 - Marcin Wodecki 76
Cracovia (ME) 1-2 Zagłębie Sosnowiec (ME) 6 kwietnia, 16:00 (200)
Bartosz Tomczuk 32 - Rafał Pietrzak 60, Wojciech Szwed 86
Łódzki KS (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 6 kwietnia, 16:00 (50)
Rafał Strojek 73
w Głownie
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 6 kwietnia, 16:00
Polonia Bytom (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 6 kwietnia, 15:00
Mariusz Szuszkiewicz 34, Szymon Skrzypczak 90

Kolejka 25 - 12-13 kwietnia

Pauza: Łódzki KS (ME).
 
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 14 kwietnia, 12:00
Mateusz Bartczak 54 - Radosław Nolka 65
na Stadionie Górniczym
Wisła Kraków (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 13 kwietnia, 12:00
Sebastian Janik 42, 59
na stadionie Wawelu
Górnik Zabrze (ME) 3-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 13 kwietnia, 11:00
Marcin Wodecki 20, 64, Dawid Ambroziak 60 - Michał Materla 13 (k)
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 2-1 Legia Warszawa (ME) 13 kwietnia, 16:00 (200)
Jacek Kadziński 17, Maciej Kononowicz 82 - Piotr Wasikowski 85
we Wronkach
Korona Kielce (ME) 0-1 Cracovia (ME) 13 kwietnia, 17:00 (100)
Kacper Tatara 45
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów (ME) 2-1 Polonia Bytom (ME) 13 kwietnia, 12:00 (250)
Dawid Nowak 25, Jakub Kisiel 82 - Kamil Różkowski 32
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 14 kwietnia, 16:00
Łukasz Skrobacz 52, Dawid Szczypior 57 (s), Arkadiusz Aleksander 74 - Grzegorz Goncerz 51, 76
w Marklowicach

Kolejka 26 - 19-20 kwietnia

Pauza: Polonia Bytom (ME).
 
Cracovia (ME) 0-3 Wisła Kraków (ME) 19 kwietnia, 18:00 (700)
Jean Paulista 20, 35, Tomasz Dawidowski 90
Zagłębie Sosnowiec (ME) 0-8 Korona Kielce (ME) 20 kwietnia, 19:00 (70)
Michał Michałek 8, Adrian Kasztelan 12, Kamil Radulj 42, Maciej Szajna 50, Damian Rożej 54, Marek Fundakowski 61, Jacek Kiełb 65, Łukasz Kaczmarek 84
Jagiellonia Białystok (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 20 kwietnia, 13:00 (70)
Paweł Pytlarz 20, Damian Piotrowski 67
Ruch Chorzów (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 20 kwietnia, 15:00 (100)
Marcin Sobczak 40 (k)
Łódzki KS (ME) 1-4 Górnik Zabrze (ME) 21 kwietnia, 17:00
Rafał Kujawa 60 - Marcin Wodecki 10, 28, Bartłomiej Maciejewski 13, Dariusz Rucki 62
w Głownie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 20 kwietnia, 12:00
Legia Warszawa (ME) 1-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 20 kwietnia, 16:00 (60)
Wojciech Trochim 29 - Łukasz Dzierżęga 12, 25 (k)

Kolejka 27 - 26-27 kwietnia

Pauza: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME).
 
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 27 kwietnia, 15:00
Piotr Szymiczek 1, Arkadiusz Aleksander 90, 90
Wisła Kraków (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 26 kwietnia, 14:00
Cléber 34 - Radosław Mikołajczak 3, 64
na stadionie Wawelu
Ruch Chorzów (ME) 4-0 Polonia Bytom (ME) 26 kwietnia, 15:00
Łukasz Janoszka 28, 57, Michał Haftkowski 86, Artur Sobiech 90
Zagłębie Lubin (ME) 5-1 Zagłębie Sosnowiec (ME) 27 kwietnia, 14:00 (80)
Michał Zapaśnik 15, 70, 90, Szymon Skrzypczak 75, Manuel Santos Arboleda Sánchez 77 - Konrad Tomsia 60
Korona Kielce (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 27 kwietnia, 17:00 (100)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 0-0 Cracovia (ME) 27 kwietnia, 16:00 (180)
we Wronkach
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Łódzki KS (ME) 27 kwietnia, 12:00 (50)
Janusz Dziedzic 9, Tomasz Wróbel 31 - Rafał Kujawa 33, Jakub Wasilewski 51

Kolejka 28 - 3-4 maja

Pauza: Zagłębie Sosnowiec (ME).
 
Łódzki KS (ME) 0-1 Wisła Kraków (ME) 5 maja, 17:00
Tomasz Jarosz 80
w Głownie
Cracovia (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 4 maja, 17:00
Bartosz Tomczuk 54, Jakub Kaszuba 67
Polonia Bytom (ME) 2-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 4 maja, 11:00
Mariusz Solecki 2, Mateusz Kamiński 17 - Mateusz Woźnica 65
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 0-2 Korona Kielce (ME) 3 maja, 11:00 (100)
Marek Fundakowski 75, Kamil Radulj 85
Legia Warszawa (ME) 0-3 Ruch Chorzów (ME) 4 maja, 16:00 (100)
Artur Sobiech 9, Grzegorz Goncerz 41, Marcin Siedlarz 49
Jagiellonia Białystok (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 3 maja, 13:00
Łukasz Zaniewski 49 - Marek Gołembiowski 61, 81, Artur Sarna 74
Górnik Zabrze (ME) 0-3 GKS Bełchatów (ME) 4 maja, 12:00
Tomasz Wróbel 66, Janusz Dziedzic 72, Kamil Sobala 80

Kolejka 29 - 14 maja

Pauza: Korona Kielce (ME).
 
Zagłębie Sosnowiec (ME) 1-3 GKS Bełchatów (ME) 14 maja, 17:00 (50)
Patryk Małecki 80 - Krystian Pieczara 5, Michał Korenik 77, 86
Wisła Kraków (ME) 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 14 maja, 17:00 (100)
Grzegorz Kmiecik 56, 60
Legia Warszawa (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 14 maja, 17:00
Bartłomiej Niedziela 57
Lech Poznań (ME) 1-1 Polonia Bytom (ME) 14 maja, 17:00 (120)
Mateusz Machaj 82 (k) - Mariusz Mężyk 20
we Wronkach
Ruch Chorzów (ME) 3-0 Łódzki KS (ME) 14 maja, 17:00
Michał Osiński 50, Artur Sobiech 78, 90
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 14 maja, 17:00
Szymon Skrzypczak 16 - Marcin Wodecki 75
na Stadionie Górniczym
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-2 Cracovia (ME) 14 maja, 17:00 (50)
Arkadiusz Aleksander 47 - Artur Szlęzak 53, Bartosz Tomczuk 84
w Rogowie

Kolejka 30 - 10-11 maja

Pauza: Górnik Zabrze (ME).
 
Jagiellonia Białystok (ME) 1-3 Ruch Chorzów (ME) 11 maja, 12:00
Bartosz Stachelski 88 - Michał Osiński 3, Artur Sobiech 9, 75 (k)
Łódzki KS (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 11 maja, 17:00
w Głownie
Polonia Bytom (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 11 maja, 11:00
Wojciech Trochim 15, 66, Wojciech Wocial 30
Cracovia (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 11 maja, 17:00 (150)
Kacper Tatara 74, Bartosz Tomczuk 89 - Michał Korenik 21
Korona Kielce (ME) 2-0 Zagłębie Lubin (ME) 11 maja, 17:00 (1500)
Jacek Kiełb 48, Marek Fundakowski 70
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 11 maja, 14:00
Szymon Kaźmierowski 35, 78 - Dominik Nikiel 54
Wisła Kraków (ME) 4-0 Zagłębie Sosnowiec (ME) 8 maja, 11:00
Dawid Kubowicz 31 (k), Bartosz Rosłoń 55, Grzegorz Kmiecik 59, 65

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas