[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2003/2004, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wicher Wielgie 24 56 17 5 2 89-33 9 2 1 60-16 8 3 1 29-17
2.  Victoria Smólnik 24 51 15 6 3 82-29 8 3 1 39-11 7 3 2 43-18
3.  Tłuchovia Tłuchowo 24 49 16 1 7 67-32 9 0 3 40-13 7 1 4 27-19
4.  Lubienianka Lubień Kujawski 24 45 14 3 7 72-58 10 2 0 54-18 4 1 7 18-40
5.  Kujawiak Kruszyn 24 44 13 5 6 65-38 9 1 2 41-11 4 4 4 24-27 2 3 1 0 1 2-2
6.  Unia Choceń 24 44 14 2 8 64-43 9 1 2 43-15 5 1 6 21-28 2 3 1 0 1 2-2
7.  Skrwa Skrwilno 24 39 12 3 9 56-52 10 1 1 39-12 2 2 8 17-40
8.  Wzgórze Raciążek 24 33 10 3 11 42-48 8 1 3 30-15 2 2 8 12-33
9.  Błękitni Skępe 24 28 8 4 12 59-66 5 2 5 34-24 3 2 7 25-42
10.  Orion Popowo 24 20 6 2 16 31-69 4 2 6 20-26 2 0 10 11-43
11.  Kujawy Kozy 24 19 6 1 17 42-76 4 1 7 27-33 2 0 10 15-43
12.  Koram Boniewo 24 14 4 2 18 32-79 3 1 8 20-29 1 1 10 12-50
13.  Cukrownik II Fabianki 24 6 1 3 20 15-93 0 3 9 7-39 1 0 11 8-54
LTP II Lubanie wycofało się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wicher Wielgie    2-2 2-4 9-1 1-1 5-1 6-1 3-1 7-2 5-0 4-0 9-1 7-2 
 2 Victoria Smólnik0-3     1-1 2-2 1-1 4-3 3-0 5-1 5-0 4-0 7-0 4-0 3-0 
 3 Tłuchovia Tłuchowo1-2 1-2     6-1 2-0 0-3* 6-1 3-1 2-0 1-0 3-2 7-1 8-0 
 4 Lubienianka Lubień Kujawski3-3 3-3 6-0     6-4 2-1 3-1 6-0 7-4 7-0 5-0 3-2 3-0* 
 5 Kujawiak Kruszyn1-1 1-0 1-2 6-0     0-1 5-1 3-2 6-2 5-1 3-0 5-1 5-0 
 6 Unia Choceń2-3 3-3 2-1 3-1 1-2     7-2 3-0 2-1 7-0 4-0 5-1 4-1 
 7 Skrwa Skrwilno1-2 2-1 3-2 4-1 3-1 2-0     3-0 3-3 3-1 2-0 6-0 7-1 
 8 Wzgórze Raciążek2-2 1-2 1-0 3-0* 0-1 5-4 3-1     3-4 3-0 2-1 1-0 6-0 
 9 Błękitni Skępe4-3 1-3 0-2 2-3 3-4 2-3 0-0 1-1     3-1 9-1 4-2 5-1 
 10 Orion Popowo0-1 1-6 0-2 2-1 2-3 2-2 1-1 3-0* 2-5     3-2 1-2 3-1 
 11 Kujawy Kozy0-2 1-7 1-4 3-4 2-2 5-0 4-3 1-3 5-2 1-3     4-1 0-2 
 12 Koram Boniewo3-4 1-3 1-6 0-2 3-2 1-2 2-3 1-2 0-0 4-2 1-3     3-0 
 13 Cukrownik II Fabianki0-3 1-11 1-3 0-2 3-3 0-1 0-3 1-1 0-2 0-3* 0-6 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Unia Choceń.
 
Koram Boniewo 3-0 Cukrownik II Fabianki
Kujawy Kozy 2-2 Kujawiak Kruszyn
Wicher Wielgie 5-0 Orion Popowo
Wzgórze Raciążek 1-2 Victoria Smólnik
Skrwa Skrwilno 3-3 Błękitni Skępe
Lubienianka Lubień Kujawski 6-0 Tłuchovia Tłuchowo

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Błękitni Skępe 2-3 Lubienianka Lubień Kujawski
Victoria Smólnik 3-0 Skrwa Skrwilno
Orion Popowo 3-0 Wzgórze Raciążek
(wo)
na boisku 2-1
Kujawiak Kruszyn 1-1 Wicher Wielgie
Cukrownik II Fabianki 0-6 Kujawy Kozy
Unia Choceń 5-1 Koram Boniewo

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Koram Boniewo.
 
Kujawy Kozy 5-0 Unia Choceń
Wicher Wielgie 7-2 Cukrownik II Fabianki
Wzgórze Raciążek 0-1 Kujawiak Kruszyn
Skrwa Skrwilno 3-1 Orion Popowo
Lubienianka Lubień Kujawski 3-3 Victoria Smólnik
Tłuchovia Tłuchowo 2-0 Błękitni Skępe

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Błękitni Skępe.
 
Victoria Smólnik 1-1 Tłuchovia Tłuchowo
Orion Popowo 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawiak Kruszyn 5-1 Skrwa Skrwilno
Unia Choceń 2-3 Wicher Wielgie
Koram Boniewo 1-3 Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek 6-0 Cukrownik II Fabianki

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Wicher Wielgie 9-1 Koram Boniewo
Wzgórze Raciążek 5-4 Unia Choceń
Skrwa Skrwilno 7-1 Cukrownik II Fabianki
Lubienianka Lubień Kujawski 6-4 Kujawiak Kruszyn
Tłuchovia Tłuchowo 1-0 Orion Popowo
Błękitni Skępe 1-3 Victoria Smólnik

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Orion Popowo 2-5 Błękitni Skępe
Kujawiak Kruszyn 1-2 Tłuchovia Tłuchowo
Cukrownik II Fabianki 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski
Unia Choceń 7-2 Skrwa Skrwilno
Koram Boniewo 1-2 Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy 0-2 Wicher Wielgie

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Wzgórze Raciążek 2-1 Kujawy Kozy
Skrwa Skrwilno 6-0 Koram Boniewo
Lubienianka Lubień Kujawski 2-1 Unia Choceń
Tłuchovia Tłuchowo 8-0 Cukrownik II Fabianki
Błękitni Skępe 3-4 Kujawiak Kruszyn
Victoria Smólnik 4-0 Orion Popowo

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Orion Popowo.
 
Kujawiak Kruszyn 1-0 Victoria Smólnik
Cukrownik II Fabianki 0-2 Błękitni Skępe
Unia Choceń 2-1 Tłuchovia Tłuchowo
Koram Boniewo 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawy Kozy 4-3 Skrwa Skrwilno
Wicher Wielgie 3-1 Wzgórze Raciążek

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Skrwa Skrwilno 1-2 Wicher Wielgie
Lubienianka Lubień Kujawski 5-0 Kujawy Kozy
Tłuchovia Tłuchowo 7-1 Koram Boniewo
Błękitni Skępe 2-3 Unia Choceń
Victoria Smólnik 3-0 Cukrownik II Fabianki
Orion Popowo 2-3 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Cukrownik II Fabianki 0-3 Orion Popowo
(wo)
2:1
Unia Choceń 3-3 Victoria Smólnik
Koram Boniewo 0-0 Błękitni Skępe
Kujawy Kozy 1-4 Tłuchovia Tłuchowo
Wicher Wielgie 9-1 Lubienianka Lubień Kujawski
Wzgórze Raciążek 3-1 Skrwa Skrwilno

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 6-0 Wzgórze Raciążek
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Wicher Wielgie
Błękitni Skępe 9-1 Kujawy Kozy
Victoria Smólnik 4-0 Koram Boniewo
Orion Popowo 2-2 Unia Choceń
Kujawiak Kruszyn 5-0 Cukrownik II Fabianki

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Cukrownik II Fabianki.
 
Unia Choceń 1-2 Kujawiak Kruszyn
Koram Boniewo 4-2 Orion Popowo
Kujawy Kozy 1-7 Victoria Smólnik
Wicher Wielgie 7-2 Błękitni Skępe
Wzgórze Raciążek 1-0 Tłuchovia Tłuchowo
Skrwa Skrwilno 4-1 Lubienianka Lubień Kujawski

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Tłuchovia Tłuchowo 6-1 Skrwa Skrwilno
Błękitni Skępe 1-1 Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik 0-3 Wicher Wielgie
Orion Popowo 3-2 Kujawy Kozy
Kujawiak Kruszyn 5-1 Koram Boniewo
Cukrownik II Fabianki 0-1 Unia Choceń

Kolejka 14

Pauza: Unia Choceń.
 
Cukrownik II Fabianki 1-1 Koram Boniewo
Kujawiak Kruszyn 3-0 Kujawy Kozy
Orion Popowo 0-1 Wicher Wielgie
Victoria Smólnik 5-1 Wzgórze Raciążek
Błękitni Skępe 0-0 Skrwa Skrwilno
Tłuchovia Tłuchowo 6-1 Lubienianka Lubień Kujawski

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 7-4 Błękitni Skępe
Skrwa Skrwilno 2-1 Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek 3-0 Orion Popowo
Wicher Wielgie 1-1 Kujawiak Kruszyn
Kujawy Kozy 0-2 Cukrownik II Fabianki
Koram Boniewo 1-2 Unia Choceń

Kolejka 16

Pauza: Koram Boniewo.
 
Unia Choceń 4-0 Kujawy Kozy
Cukrownik II Fabianki 0-3 Wicher Wielgie
Kujawiak Kruszyn 3-2 Wzgórze Raciążek
Orion Popowo 1-1 Skrwa Skrwilno
Victoria Smólnik 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski
Błękitni Skępe 0-2 Tłuchovia Tłuchowo

Kolejka 17

Pauza: Błękitni Skępe.
 
Cukrownik II Fabianki 1-1 Wzgórze Raciążek
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Victoria Smólnik
Lubienianka Lubień Kujawski 7-0 Orion Popowo
Skrwa Skrwilno 3-1 Kujawiak Kruszyn
Wicher Wielgie 5-1 Unia Choceń
Kujawy Kozy 4-1 Koram Boniewo

Kolejka 18

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Koram Boniewo 3-4 Wicher Wielgie
Unia Choceń 3-0 Wzgórze Raciążek
Cukrownik II Fabianki 0-3 Skrwa Skrwilno
Kujawiak Kruszyn 6-0 Lubienianka Lubień Kujawski
Orion Popowo 0-2 Tłuchovia Tłuchowo
Victoria Smólnik 5-0 Błękitni Skępe

Kolejka 19

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Błękitni Skępe 3-1 Orion Popowo
Tłuchovia Tłuchowo 2-0 Kujawiak Kruszyn
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Cukrownik II Fabianki
(wo)
Skrwa Skrwilno 2-0 Unia Choceń
Wzgórze Raciążek 1-0 Koram Boniewo
Wicher Wielgie 4-0 Kujawy Kozy

Kolejka 20

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Kujawy Kozy 1-3 Wzgórze Raciążek
Koram Boniewo 2-3 Skrwa Skrwilno
Unia Choceń 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski
Cukrownik II Fabianki 1-3 Tłuchovia Tłuchowo
Kujawiak Kruszyn 6-2 Błękitni Skępe
Orion Popowo 1-6 Victoria Smólnik

Kolejka 21

Pauza: Orion Popowo.
 
Victoria Smólnik 1-1 Kujawiak Kruszyn
Błękitni Skępe 5-1 Cukrownik II Fabianki
Tłuchovia Tłuchowo 0-3 Unia Choceń
(wo)
mecz przerwany w 87. min przy wyniku 0:2
Lubienianka Lubień Kujawski 3-2 Koram Boniewo
Skrwa Skrwilno 2-0 Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek 2-2 Wicher Wielgie

Kolejka 22

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Wicher Wielgie 6-1 Skrwa Skrwilno
Kujawy Kozy 3-4 Lubienianka Lubień Kujawski
Koram Boniewo 1-6 Tłuchovia Tłuchowo
Unia Choceń 2-1 Błękitni Skępe
Cukrownik II Fabianki 1-11 Victoria Smólnik
Kujawiak Kruszyn 5-1 Orion Popowo

Kolejka 23

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Orion Popowo 3-1 Cukrownik II Fabianki
Victoria Smólnik 4-3 Unia Choceń
Błękitni Skępe 4-2 Koram Boniewo
Tłuchovia Tłuchowo 3-2 Kujawy Kozy
Lubienianka Lubień Kujawski 3-3 Wicher Wielgie
Skrwa Skrwilno 3-0 Wzgórze Raciążek

Kolejka 24

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Wzgórze Raciążek 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski
(wo)
Wicher Wielgie 2-4 Tłuchovia Tłuchowo
Kujawy Kozy 5-2 Błękitni Skępe
Koram Boniewo 1-3 Victoria Smólnik
Unia Choceń 7-0 Orion Popowo
Cukrownik II Fabianki 3-3 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 25

Pauza: Cukrownik II Fabianki.
 
Kujawiak Kruszyn 0-1 Unia Choceń
Orion Popowo 1-2 Koram Boniewo
Victoria Smólnik 7-0 Kujawy Kozy
Błękitni Skępe 4-3 Wicher Wielgie
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Wzgórze Raciążek
Lubienianka Lubień Kujawski 3-1 Skrwa Skrwilno

REKLAMA

Kolejka 26

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Skrwa Skrwilno 3-2 Tłuchovia Tłuchowo
Wzgórze Raciążek 3-4 Błękitni Skępe
Wicher Wielgie 2-2 Victoria Smólnik
Kujawy Kozy 1-3 Orion Popowo
Koram Boniewo 3-2 Kujawiak Kruszyn
Unia Choceń 4-1 Cukrownik II Fabianki

Klasa A 2003/2004 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas