[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawiak Kowal 26 64 21 1 4 71-24 11 1 1 29-11 10 0 3 42-13
2.  Jagiellonka Nieszawa 26 62 20 2 4 89-19 10 0 3 57-12 10 2 1 32-7
3.  Cukrownik Fabianki 26 57 17 6 3 82-35 11 2 0 55-13 6 4 3 27-22
4.  MGKS Lubraniec 26 45 14 3 9 67-38 10 1 2 44-16 4 2 7 23-22
5.  Tęcza Topólka 26 41 13 2 11 44-57 10 1 2 23-12 3 1 9 21-45
6.  Zgoda Chodecz 26 40 12 4 10 59-60 7 2 4 30-29 5 2 6 29-31
7.  Wisła Dobrzyń 26 37 11 4 11 55-64 7 2 4 35-28 4 2 7 20-36
8.  Orzeł Służewo 26 35 11 2 13 54-53 7 1 5 33-23 4 1 8 21-30
9.  Polonia Bytoń 26 34 9 7 10 40-63 6 3 4 21-27 3 4 6 19-36
10.  Wiślanin Bobrowniki 26 26 8 2 16 32-46 6 1 6 23-20 2 1 10 9-26
11.  Cheko Skórzno 26 25 6 7 13 43-68 4 4 5 26-30 2 3 8 17-38
12.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 21 6 3 17 41-73 6 2 5 30-26 0 1 12 11-47
13.  Piast Bądkowo 26 19 5 4 17 38-64 4 3 6 20-26 1 1 11 18-38
14.  Ogończyk Kikół 26 15 4 3 19 41-92 4 2 7 24-33 0 1 12 17-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kujawiak Kowal    0-4 0-0 2-0 4-1 1-0 3-1 3-1 1-0 1-0 2-0 4-0 3-2 5-2 
 2 Jagiellonka Nieszawa0-2     3-4 2-0 6-2 2-0 6-0 1-2 12-0 5-0 6-0 4-1 3-0 7-1 
 3 Cukrownik Fabianki3-0 1-0     4-1 9-1 5-1 2-2 3-2 4-1 3-0 2-2 7-2 2-0 10-1 
 4 MGKS Lubraniec1-6 0-1 1-1     5-0 3-2 5-0 3-1 6-1 3-0 7-1 4-2 2-0 4-1 
 5 Tęcza Topólka1-0 1-1 0-1 5-2     3-2 1-0 0-2 3-0* 2-1 3-2 1-0 2-1 1-0 
 6 Zgoda Chodecz0-3 1-5 1-3 1-3 6-5     4-3 6-3 1-1 3-1 3-1 3-1 1-0 0-0 
 7 Wisła Dobrzyń2-4 1-3 4-1 1-0 2-1 4-5     2-0 1-2 1-1 2-1 4-1 4-4 7-5 
 8 Orzeł Służewo0-2 0-3 1-1 0-4 1-0 5-1 5-0     2-1 0-1 2-4 5-1 7-3 5-2 
 9 Polonia Bytoń0-6 1-6 3-2 1-0 0-1 2-2 2-0 2-3     2-1 1-1 1-1 3-2 3-2 
 10 Wiślanin Bobrowniki1-3 0-2 1-2 0-2 2-1 1-2 0-1 1-0 3-3     3-0* 3-1 4-2 4-1 
 11 Cheko Skórzno0-6 1-1 1-1 0-0 3-5 0-5 2-4 1-3 1-1 2-1     5-0 4-1 6-2 
 12 Zjednoczeni Piotrków Kujawski1-5 1-2 5-3 3-2 1-2 2-3 3-3 2-0 1-1 1-2 5-2     3-1 2-0 
 13 Piast Bądkowo2-1 0-2 1-6 1-1 2-2 1-4 2-3 3-3 0-2 2-1 0-1 1-0     5-0 
 14 Ogończyk Kikół2-4 0-2 1-2 2-8 4-0 2-2 1-3 3-1 1-6 1-0 2-2 5-1 0-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 Cheko Skórzno
Polonia Bytoń 1-0 MGKS Lubraniec
Zgoda Chodecz 4-3 Wisła Dobrzyń
Jagiellonka Nieszawa 6-2 Tęcza Topólka
Wiślanin Bobrowniki 4-2 Piast Bądkowo
Cukrownik Fabianki 3-2 Orzeł Służewo
Ogończyk Kikół 2-4 Kujawiak Kowal

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Cheko Skórzno 0-6 Kujawiak Kowal
Orzeł Służewo 5-2 Ogończyk Kikół
Piast Bądkowo 1-6 Cukrownik Fabianki
Tęcza Topólka 2-1 Wiślanin Bobrowniki
Wisła Dobrzyń 1-3 Jagiellonka Nieszawa
MGKS Lubraniec 3-2 Zgoda Chodecz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Polonia Bytoń

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Polonia Bytoń 1-1 Cheko Skórzno
Zgoda Chodecz 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Jagiellonka Nieszawa 2-0 MGKS Lubraniec
Wiślanin Bobrowniki 0-1 Wisła Dobrzyń
Cukrownik Fabianki 9-1 Tęcza Topólka
Ogończyk Kikół 0-2 Piast Bądkowo
Kujawiak Kowal 3-1 Orzeł Służewo

Kolejka 4 - 6-7 września

Cheko Skórzno 1-3 Orzeł Służewo
Piast Bądkowo 2-1 Kujawiak Kowal
Tęcza Topólka 1-0 Ogończyk Kikół
Wisła Dobrzyń 4-1 Cukrownik Fabianki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Jagiellonka Nieszawa
Polonia Bytoń 2-2 Zgoda Chodecz
Wiślanin Bobrowniki 0-2 MGKS Lubraniec

Kolejka 5 - 13-14 września

Zgoda Chodecz 3-1 Cheko Skórzno
Jagiellonka Nieszawa 12-0 Polonia Bytoń
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Cukrownik Fabianki 4-1 MGKS Lubraniec
Ogończyk Kikół 1-3 Wisła Dobrzyń
Kujawiak Kowal 4-1 Tęcza Topólka
Orzeł Służewo 7-3 Piast Bądkowo

Kolejka 6 - 20-21 września

Cheko Skórzno 4-1 Piast Bądkowo
Tęcza Topólka 0-2 Orzeł Służewo
Wisła Dobrzyń 2-4 Kujawiak Kowal
MGKS Lubraniec 4-1 Ogończyk Kikół
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-3 Cukrownik Fabianki
Polonia Bytoń 2-1 Wiślanin Bobrowniki
Zgoda Chodecz 1-5 Jagiellonka Nieszawa

Kolejka 7 - 27-28 września

Jagiellonka Nieszawa 6-0 Cheko Skórzno
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Zgoda Chodecz
Cukrownik Fabianki 4-1 Polonia Bytoń
Ogończyk Kikół 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal 2-0 MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo 5-0 Wisła Dobrzyń
Piast Bądkowo 2-2 Tęcza Topólka

Kolejka 8 - 4-5 października

Cheko Skórzno 3-5 Tęcza Topólka
Wisła Dobrzyń 4-4 Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec 3-1 Orzeł Służewo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5 Kujawiak Kowal
Polonia Bytoń 3-2 Ogończyk Kikół
Zgoda Chodecz 1-3 Cukrownik Fabianki
Jagiellonka Nieszawa 5-0 Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 9 - 11-12 października

Wiślanin Bobrowniki 3-0 Cheko Skórzno
(wo)
na boisku 0-3
Cukrownik Fabianki 1-0 Jagiellonka Nieszawa
Ogończyk Kikół 2-2 Zgoda Chodecz
Kujawiak Kowal 1-0 Polonia Bytoń
Orzeł Służewo 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Bądkowo 1-1 MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka 1-0 Wisła Dobrzyń

Kolejka 10 - 18-19 października

Cheko Skórzno 2-4 Wisła Dobrzyń
MGKS Lubraniec 5-0 Tęcza Topólka
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Piast Bądkowo
Polonia Bytoń 2-3 Orzeł Służewo
Zgoda Chodecz 0-3 Kujawiak Kowal
Jagiellonka Nieszawa 7-1 Ogończyk Kikół
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Cukrownik Fabianki

Kolejka 11 - 25-26 października

Cukrownik Fabianki 2-2 Cheko Skórzno
Ogończyk Kikół 1-0 Wiślanin Bobrowniki
Kujawiak Kowal 0-4 Jagiellonka Nieszawa
Orzeł Służewo 5-1 Zgoda Chodecz
Piast Bądkowo 0-2 Polonia Bytoń
Tęcza Topólka 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wisła Dobrzyń 1-0 MGKS Lubraniec

Kolejka 12 - 2 listopada

Cheko Skórzno 0-0 MGKS Lubraniec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-3 Wisła Dobrzyń
Polonia Bytoń 0-1 Tęcza Topólka
Zgoda Chodecz 1-0 Piast Bądkowo
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Orzeł Służewo
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Kujawiak Kowal
Cukrownik Fabianki 10-1 Ogończyk Kikół 11 listopada

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Ogończyk Kikół 2-2 Cheko Skórzno
Kujawiak Kowal 0-0 Cukrownik Fabianki
Orzeł Służewo 0-1 Wiślanin Bobrowniki
Piast Bądkowo 0-2 Jagiellonka Nieszawa
Tęcza Topólka 3-2 Zgoda Chodecz
Wisła Dobrzyń 1-2 Polonia Bytoń
MGKS Lubraniec 4-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 14

Cheko Skórzno 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec 6-1 Polonia Bytoń
Wisła Dobrzyń 4-5 Zgoda Chodecz
Tęcza Topólka 1-1 Jagiellonka Nieszawa
przełożony ze względu na zły stan boiska
Piast Bądkowo 2-1 Wiślanin Bobrowniki
Orzeł Służewo 1-1 Cukrownik Fabianki
Kujawiak Kowal 5-2 Ogończyk Kikół

Kolejka 15

Kujawiak Kowal 2-0 Cheko Skórzno
Ogończyk Kikół 3-1 Orzeł Służewo
Cukrownik Fabianki 2-0 Piast Bądkowo
Wiślanin Bobrowniki 2-1 Tęcza Topólka
Jagiellonka Nieszawa 6-0 Wisła Dobrzyń
Zgoda Chodecz 1-3 MGKS Lubraniec
Polonia Bytoń 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 16

Cheko Skórzno 1-1 Polonia Bytoń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Zgoda Chodecz
MGKS Lubraniec 0-1 Jagiellonka Nieszawa
Wisła Dobrzyń 1-1 Wiślanin Bobrowniki
Tęcza Topólka 0-1 Cukrownik Fabianki
Piast Bądkowo 5-0 Ogończyk Kikół
Orzeł Służewo 0-2 Kujawiak Kowal

Kolejka 17 - 10 kwietnia

MGKS Lubraniec 3-0 Wiślanin Bobrowniki
Orzeł Służewo 2-4 Cheko Skórzno
Kujawiak Kowal 3-2 Piast Bądkowo
Ogończyk Kikół 4-0 Tęcza Topólka
Cukrownik Fabianki 2-2 Wisła Dobrzyń
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zgoda Chodecz 1-1 Polonia Bytoń

Kolejka 18

Cheko Skórzno 0-5 Zgoda Chodecz
Polonia Bytoń 1-6 Jagiellonka Nieszawa
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Wiślanin Bobrowniki
MGKS Lubraniec 1-1 Cukrownik Fabianki
Wisła Dobrzyń 7-5 Ogończyk Kikół
Tęcza Topólka 1-0 Kujawiak Kowal
Piast Bądkowo 3-3 Orzeł Służewo

Kolejka 19

Piast Bądkowo 0-1 Cheko Skórzno
Orzeł Służewo 1-0 Tęcza Topólka
Kujawiak Kowal 3-1 Wisła Dobrzyń
Ogończyk Kikół 2-8 MGKS Lubraniec
Cukrownik Fabianki 7-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Polonia Bytoń
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Zgoda Chodecz

Kolejka 20

Cheko Skórzno 1-1 Jagiellonka Nieszawa
Zgoda Chodecz 3-1 Wiślanin Bobrowniki
Polonia Bytoń 3-2 Cukrownik Fabianki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Ogończyk Kikół
MGKS Lubraniec 1-6 Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń 2-0 Orzeł Służewo
Tęcza Topólka 2-1 Piast Bądkowo

Kolejka 21

Tęcza Topólka 3-2 Cheko Skórzno
Piast Bądkowo 2-3 Wisła Dobrzyń
Orzeł Służewo 0-4 MGKS Lubraniec
Kujawiak Kowal 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Ogończyk Kikół 1-6 Polonia Bytoń
Cukrownik Fabianki 5-1 Zgoda Chodecz
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Jagiellonka Nieszawa

Kolejka 22

Cheko Skórzno 2-1 Wiślanin Bobrowniki
Jagiellonka Nieszawa 3-4 Cukrownik Fabianki
Zgoda Chodecz 0-0 Ogończyk Kikół
Polonia Bytoń 0-6 Kujawiak Kowal
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Orzeł Służewo
MGKS Lubraniec 2-0 Piast Bądkowo
Wisła Dobrzyń 2-1 Tęcza Topólka

Kolejka 23

Wisła Dobrzyń 2-1 Cheko Skórzno
Tęcza Topólka 5-2 MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orzeł Służewo 2-1 Polonia Bytoń
Kujawiak Kowal 1-0 Zgoda Chodecz
Ogończyk Kikół 0-2 Jagiellonka Nieszawa
Cukrownik Fabianki 3-0 Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 24

Cheko Skórzno 1-1 Cukrownik Fabianki
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Ogończyk Kikół
Jagiellonka Nieszawa 0-2 Kujawiak Kowal
Zgoda Chodecz 6-3 Orzeł Służewo
Polonia Bytoń 3-2 Piast Bądkowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Tęcza Topólka
MGKS Lubraniec 5-0 Wisła Dobrzyń

Kolejka 25

MGKS Lubraniec 7-1 Cheko Skórzno
Wisła Dobrzyń 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Tęcza Topólka 3-0 Polonia Bytoń
(wo)
mecz został przerwany w 65 min. przy wyniku 0:0, po tym jak zawodnik gości uderzył sędziego zawodów
Piast Bądkowo 1-4 Zgoda Chodecz
Orzeł Służewo 0-3 Jagiellonka Nieszawa
Kujawiak Kowal 1-0 Wiślanin Bobrowniki
Ogończyk Kikół 1-2 Cukrownik Fabianki

Kolejka 26

Cheko Skórzno 6-2 Ogończyk Kikół
Cukrownik Fabianki 3-0 Kujawiak Kowal
Wiślanin Bobrowniki 1-0 Orzeł Służewo
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Piast Bądkowo
Zgoda Chodecz 6-5 Tęcza Topólka
Polonia Bytoń 2-0 Wisła Dobrzyń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 MGKS Lubraniec

Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2003/2004 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2003/2004 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2003/2004 (Toruń)

Klasa B 2003/2004 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas