[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Łabiszyn 16 39 12 3 1 55-18 6 1 1 31-11 6 2 0 24-7
2.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 36 11 3 2 56-17 6 2 0 29-6 5 1 2 27-11
3.  Czarni Wierzchosławice 16 32 9 5 2 35-12 4 2 2 12-8 5 3 0 23-4 1 3 1 0 0 1-0
4.  Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 16 32 10 2 4 37-20 6 2 0 19-7 4 0 4 18-13 1 0 0 0 1 0-1
5.  Kujawianka Strzelno 16 28 8 4 4 31-19 5 0 2 14-7 3 4 2 17-12
6.  Gopło II Kruszwica-Racice 16 24 8 0 8 23-30 5 0 3 15-17 3 0 5 8-13 1 3 1 0 0 2-1
7.  Fregata Polanowice 16 24 7 3 6 27-22 3 2 3 13-7 4 1 3 14-15 1 0 0 0 1 1-2
8.  Dąb Barcin 16 23 7 2 7 42-26 6 1 1 30-7 1 1 6 12-19
9.  Kujawy Markowice 16 19 5 4 7 28-30 5 2 1 22-9 0 2 6 6-21
10.  LZS Świątkowo Cerekwica 16 17 5 2 9 19-36 4 2 2 13-11 1 0 7 6-25 1 3 1 0 0 2-1
11.  Kometa Więcławice 16 17 4 5 7 26-26 3 2 3 15-8 1 3 4 11-18 1 0 0 0 1 1-2
12.  Huragan Dąbrówka 16 10 3 1 12 15-53 2 1 5 7-21 1 0 7 8-32
13.  Zjednoczeni Szarlej 16 9 3 0 13 20-61 2 0 6 11-37 1 0 7 9-24
14.  Zagłębie Piechcin 16 8 2 2 12 11-55 2 1 6 7-31 0 1 6 4-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Noteć Łabiszyn    4-0 4-5 2-0 2-2 5-0 4-1 5-3 5-0 
 2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko    0-0 2-1 6-0 6-1 5-1 4-0 2-2 4-1 
 3 Czarni Wierzchosławice1-1 0-1     1-0 2-3 1-0 2-1 3-0 2-2 
 4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo    1-0 2-0 3-2 2-2 3-1 1-1 3-0 4-1 
 5 Kujawianka Strzelno0-1 2-4 2-0     1-0 2-1 2-0 5-1 
 6 Gopło II Kruszwica-Racice1-4 1-0 1-2 4-3     2-1 0-6 2-1 4-0 
 7 Fregata Polanowice2-3 1-1 4-0 0-0     3-0 0-1 0-1 3-1 
 8 Dąb Barcin2-2 0-1     2-0 6-1 4-2 4-0 7-0 5-1 
 9 Kujawy Markowice3-4 3-1 2-2 2-0     2-1 1-1 5-0 4-0 
 10 LZS Świątkowo Cerekwica0-0 0-2 1-1 1-3     2-1 4-2 3-2 2-0 
 11 Kometa Więcławice1-1 0-1 1-1 4-0 1-2     1-2 4-1 3-0 
 12 Huragan Dąbrówka0-4 1-6 1-1 0-1 0-5 1-0     0-3 4-1 
 13 Zjednoczeni Szarlej1-4 0-11 0-6 0-6 1-4 1-2 2-1 6-3     
 14 Zagłębie Piechcin0-5 0-6 1-7 0-4 0-4 3-2 1-2 1-1 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zjednoczeni Szarlej 1-2 Fregata Polanowice
Kujawy Markowice 2-0 Dąb Barcin
Zagłębie Piechcin 1-7 Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Gopło II Kruszwica-Racice 4-3 Kujawianka Strzelno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-2 Kometa Więcławice
Huragan Dąbrówka 0-4 Noteć Łabiszyn

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Fregata Polanowice 2-3 Noteć Łabiszyn
Kometa Więcławice 1-2 Huragan Dąbrówka
Kujawianka Strzelno 2-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 Gopło II Kruszwica-Racice
Czarni Wierzchosławice 1-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Dąb Barcin 5-1 Zagłębie Piechcin
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Kujawy Markowice

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Kujawy Markowice 2-2 Fregata Polanowice
Zagłębie Piechcin 1-0 Zjednoczeni Szarlej
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-2 Dąb Barcin
Gopło II Kruszwica-Racice 1-2 Czarni Wierzchosławice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 LZS Świątkowo Cerekwica
Huragan Dąbrówka 1-1 Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn 5-3 Kometa Więcławice

Kolejka 4 - 6-7 września

Fregata Polanowice 0-1 Kometa Więcławice
Kujawianka Strzelno 0-1 Noteć Łabiszyn
LZS Świątkowo Cerekwica 4-2 Huragan Dąbrówka
Czarni Wierzchosławice 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Dąb Barcin 0-1 Gopło II Kruszwica-Racice
Zjednoczeni Szarlej 0-6 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Kujawy Markowice 4-0 Zagłębie Piechcin

Kolejka 5 - 13-14 września

Zagłębie Piechcin 1-2 Fregata Polanowice
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2-2 Kujawy Markowice
Gopło II Kruszwica-Racice 2-1 Zjednoczeni Szarlej
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-1 Dąb Barcin
Huragan Dąbrówka 1-6 Czarni Wierzchosławice
Noteć Łabiszyn 4-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Kometa Więcławice 1-1 Kujawianka Strzelno

Kolejka 6 - 20-21 września

Fregata Polanowice 0-0 Kujawianka Strzelno
LZS Świątkowo Cerekwica 2-1 Kometa Więcławice
Czarni Wierzchosławice 1-1 Noteć Łabiszyn
Dąb Barcin 4-0 Huragan Dąbrówka
Zjednoczeni Szarlej 0-11 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice 3-1 Gopło II Kruszwica-Racice
Zagłębie Piechcin 0-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo

Kolejka 7 - 27-28 września

Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2-0 Fregata Polanowice
Gopło II Kruszwica-Racice 4-0 Zagłębie Piechcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-1 Kujawy Markowice
Huragan Dąbrówka 0-3 Zjednoczeni Szarlej
Noteć Łabiszyn 2-2 Dąb Barcin
Kometa Więcławice 0-1 Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno 5-1 LZS Świątkowo Cerekwica

Kolejka 8 - 4-5 października

Fregata Polanowice 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Czarni Wierzchosławice 2-3 Kujawianka Strzelno
Dąb Barcin 4-2 Kometa Więcławice
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Noteć Łabiszyn
Kujawy Markowice 5-0 Huragan Dąbrówka
Zagłębie Piechcin 0-6 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice

Kolejka 9 - 11-12 października

Gopło II Kruszwica-Racice 2-1 Fregata Polanowice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Huragan Dąbrówka 4-1 Zagłębie Piechcin
Noteć Łabiszyn 5-0 Kujawy Markowice
Kometa Więcławice 4-1 Zjednoczeni Szarlej
Kujawianka Strzelno 2-1 Dąb Barcin
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 Czarni Wierzchosławice

Kolejka 10 - 18-19 października

Fregata Polanowice 1-1 Czarni Wierzchosławice
Dąb Barcin 6-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Kujawianka Strzelno
Kujawy Markowice 1-1 Kometa Więcławice
Zagłębie Piechcin 0-5 Noteć Łabiszyn
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-0 Huragan Dąbrówka
Gopło II Kruszwica-Racice 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Kolejka 11 - 25-26 października

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-0 Fregata Polanowice
Huragan Dąbrówka 0-1 Gopło II Kruszwica-Racice
Noteć Łabiszyn 4-5 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Kometa Więcławice 3-0 Zagłębie Piechcin
Kujawianka Strzelno 2-0 Kujawy Markowice
LZS Świątkowo Cerekwica 3-2 Zjednoczeni Szarlej
Czarni Wierzchosławice 1-0 Dąb Barcin

Kolejka 12 - 2 listopada

Fregata Polanowice 3-0 Dąb Barcin
Zjednoczeni Szarlej 0-6 Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica
Zagłębie Piechcin 0-4 Kujawianka Strzelno
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-1 Kometa Więcławice
Gopło II Kruszwica-Racice 1-4 Noteć Łabiszyn
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Huragan Dąbrówka

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Huragan Dąbrówka 0-5 Fregata Polanowice
Noteć Łabiszyn 4-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kometa Więcławice 4-0 Gopło II Kruszwica-Racice
Kujawianka Strzelno 2-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
LZS Świątkowo Cerekwica 2-0 Zagłębie Piechcin
Czarni Wierzchosławice 2-1 Kujawy Markowice
Dąb Barcin 7-0 Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 14 - 20-21 marca

Fregata Polanowice 3-1 Zjednoczeni Szarlej
Dąb Barcin 2-0 Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice 2-2 Zagłębie Piechcin
LZS Świątkowo Cerekwica 0-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Kujawianka Strzelno 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice
Kometa Więcławice 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn 5-0 Huragan Dąbrówka

Kolejka 15

Noteć Łabiszyn - Fregata Polanowice
Huragan Dąbrówka - Kometa Więcławice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawianka Strzelno
Gopło II Kruszwica-Racice - LZS Świątkowo Cerekwica
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo - Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin - Dąb Barcin
Kujawy Markowice - Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 16

Fregata Polanowice - Kujawy Markowice
Zjednoczeni Szarlej - Zagłębie Piechcin
Dąb Barcin - Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Czarni Wierzchosławice - Gopło II Kruszwica-Racice
LZS Świątkowo Cerekwica - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno - Huragan Dąbrówka
Kometa Więcławice - Noteć Łabiszyn

Kolejka 17 - 10 kwietnia

Kometa Więcławice 1-2 Fregata Polanowice
Noteć Łabiszyn 2-0 Kujawianka Strzelno
Huragan Dąbrówka 1-0 LZS Świątkowo Cerekwica
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-0 Czarni Wierzchosławice
Gopło II Kruszwica-Racice 0-6 Dąb Barcin
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-1 Zjednoczeni Szarlej
Zagłębie Piechcin 1-1 Kujawy Markowice

Kolejka 18

Fregata Polanowice - Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice - Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Zjednoczeni Szarlej - Gopło II Kruszwica-Racice
Dąb Barcin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice - Huragan Dąbrówka
LZS Świątkowo Cerekwica - Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno - Kometa Więcławice

Kolejka 19

Kujawianka Strzelno - Fregata Polanowice
Kometa Więcławice - LZS Świątkowo Cerekwica
Noteć Łabiszyn - Czarni Wierzchosławice
Huragan Dąbrówka - Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Szarlej
Gopło II Kruszwica-Racice - Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo - Zagłębie Piechcin

REKLAMA

Kolejka 20 - 2 maja

Fregata Polanowice 4-0 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Zagłębie Piechcin 3-2 Gopło II Kruszwica-Racice
Kujawy Markowice 3-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zjednoczeni Szarlej 6-3 Huragan Dąbrówka
Dąb Barcin 2-2 Noteć Łabiszyn
Czarni Wierzchosławice 3-0 Kometa Więcławice
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Kujawianka Strzelno

Kolejka 21

LZS Świątkowo Cerekwica - Fregata Polanowice
Kujawianka Strzelno - Czarni Wierzchosławice
Kometa Więcławice - Dąb Barcin
Noteć Łabiszyn - Zjednoczeni Szarlej
Huragan Dąbrówka - Kujawy Markowice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zagłębie Piechcin
Gopło II Kruszwica-Racice - Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo

REKLAMA

Kolejka 22

Fregata Polanowice - Gopło II Kruszwica-Racice
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zagłębie Piechcin - Huragan Dąbrówka
Kujawy Markowice - Noteć Łabiszyn
Zjednoczeni Szarlej - Kometa Więcławice
Dąb Barcin - Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice - LZS Świątkowo Cerekwica

Kolejka 23

Czarni Wierzchosławice - Fregata Polanowice
LZS Świątkowo Cerekwica - Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno - Zjednoczeni Szarlej
Kometa Więcławice - Kujawy Markowice
Noteć Łabiszyn - Zagłębie Piechcin
Huragan Dąbrówka - Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Gopło II Kruszwica-Racice

Kolejka 24

Fregata Polanowice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Gopło II Kruszwica-Racice - Huragan Dąbrówka
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo - Noteć Łabiszyn
Zagłębie Piechcin - Kometa Więcławice
Kujawy Markowice - Kujawianka Strzelno
Zjednoczeni Szarlej - LZS Świątkowo Cerekwica
Dąb Barcin - Czarni Wierzchosławice

Kolejka 25

Dąb Barcin - Fregata Polanowice
Czarni Wierzchosławice - Zjednoczeni Szarlej
LZS Świątkowo Cerekwica - Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno - Zagłębie Piechcin
Kometa Więcławice - Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo
Noteć Łabiszyn - Gopło II Kruszwica-Racice
Huragan Dąbrówka - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Kolejka 26

Fregata Polanowice - Huragan Dąbrówka
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn
Gopło II Kruszwica-Racice - Kometa Więcławice
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo - Kujawianka Strzelno
Zagłębie Piechcin - LZS Świątkowo Cerekwica
Kujawy Markowice - Czarni Wierzchosławice
Zjednoczeni Szarlej - Dąb Barcin

Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2003/2004 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2003/2004 (Toruń)
Klasa A 2003/2004 (Włocławek)

Klasa B 2003/2004 (Bydgoszcz II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas