[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiatr Ludźmierz 18 38 12 2 4 39-16 6 1 2 16-7 6 1 2 23-9
2.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 31 8 7 3 32-18 6 2 1 17-7 2 5 2 15-11
3.  Wierchy Lasek 18 28 8 4 6 23-24 7 0 2 15-7 1 4 4 8-17
4.  Bystry Nowe Bystre 18 27 8 3 7 39-30 4 2 3 28-19 4 1 4 11-11
5.  Skawianin Skawa 18 26 7 5 6 37-39 2 4 3 16-18 5 1 3 21-21
6.  ZKP Zakopane 18 24 7 3 8 28-34 4 2 3 15-16 3 1 5 13-18
7.  Spisz Krempachy 18 21 6 3 9 27-31 5 2 2 17-10 1 1 7 10-21
8.  Napravia Naprawa 18 20 5 5 8 31-40 2 3 4 16-24 3 2 4 15-16 2 6 2 0 0 7-3
9.  Bór Szaflary 18 20 6 2 10 21-32 5 1 3 14-10 1 1 7 7-22 2 0 0 0 2 3-7
10.  Janosik Sieniawa 18 17 5 2 11 28-41 3 1 5 14-19 2 1 6 14-22
Wierchy Lasek rozgrywajły swoje mecze jako gospodarz na stadionie LKS Grel Trute a Skawianin Skawa na boisku LKS Orkan Raba Wyżna.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wiatr Ludźmierz    0-3 3-0 0-2 4-0 0-0 2-0 3-1 1-0 3-1 
 2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie1-1     0-0 3-1 2-1 2-3 2-1 2-0 2-0 3-0* 
 3 Wierchy Lasek1-0 1-0     1-0 2-3 1-0 4-0 1-4 2-0 2-0 
 4 Bystry Nowe Bystre0-3 3-3 1-1     2-5 5-2 1-2 3-2 5-0 8-1 
 5 Skawianin Skawa1-4 1-1 1-2 1-1     4-1 4-4 0-2 2-2 2-1 
 6 ZKP Zakopane1-4 1-1 3-2 2-0 3-4     1-0 1-1 1-0 2-4 
 7 Spisz Krempachy3-2 1-1 1-1 1-2 1-2 3-0     3-1 3-1 1-0 
 8 Napravia Naprawa1-3 2-2 1-1 1-3 3-3 1-3 2-1     5-2 0-6 
 9 Bór Szaflary1-2 2-1 3-0 0-2 2-0 2-1 2-1 1-2     1-1 
 10 Janosik Sieniawa0-4 0-3 4-1 2-0 2-3 0-3 3-1 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Bystry Nowe Bystre 1-2 Spisz Krempachy
Skawianin Skawa 2-1 Janosik Sieniawa
Napravia Naprawa 1-1 Wierchy Lasek
ZKP Zakopane 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bór Szaflary 1-2 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Spisz Krempachy 3-2 Wiatr Ludźmierz
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-0 Bór Szaflary
Wierchy Lasek 1-0 ZKP Zakopane
Janosik Sieniawa 2-2 Napravia Naprawa
Bystry Nowe Bystre 2-5 Skawianin Skawa

Kolejka 3 - 7 września

Skawianin Skawa 4-4 Spisz Krempachy
Napravia Naprawa 1-3 Bystry Nowe Bystre
ZKP Zakopane 2-4 Janosik Sieniawa
Bór Szaflary 3-0 Wierchy Lasek
Wiatr Ludźmierz 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 4 - 14 września

Spisz Krempachy 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 1-0 Wiatr Ludźmierz
Janosik Sieniawa 1-2 Bór Szaflary
Bystry Nowe Bystre 5-2 ZKP Zakopane
Skawianin Skawa 0-2 Napravia Naprawa

Kolejka 5 - 21 września

Napravia Naprawa 2-1 Spisz Krempachy
ZKP Zakopane 3-4 Skawianin Skawa 25 kwietnia
gospodarze nie przystąpili do powtórzonego meczu - brak przygotowanego stadionu (zarządzono powtórkę z powodu niedopatrzeń w przeprowadzonej konfrontacji zawodników po pierwszym meczu - na boisku 1-5); zgodnie z ostateczną decyzją mecz ponownie rozegrano wiosną
Bór Szaflary 0-2 Bystry Nowe Bystre
Wiatr Ludźmierz 3-1 Janosik Sieniawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-0 Wierchy Lasek

Kolejka 6 - 28 września

Spisz Krempachy 1-1 Wierchy Lasek
Janosik Sieniawa 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bystry Nowe Bystre 0-3 Wiatr Ludźmierz
Skawianin Skawa 2-2 Bór Szaflary
Napravia Naprawa 1-3 ZKP Zakopane

Kolejka 7 - 5 października

ZKP Zakopane 1-0 Spisz Krempachy
Bór Szaflary 1-2 Napravia Naprawa
Wiatr Ludźmierz 4-0 Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-1 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Lasek 2-0 Janosik Sieniawa

Kolejka 8 - 12 października

Spisz Krempachy 1-0 Janosik Sieniawa
Bystry Nowe Bystre 1-1 Wierchy Lasek
Skawianin Skawa 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Napravia Naprawa 1-3 Wiatr Ludźmierz
ZKP Zakopane 1-0 Bór Szaflary

Kolejka 9 - 19 października

Bór Szaflary 2-1 Spisz Krempachy
Wiatr Ludźmierz 0-0 ZKP Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-0 Napravia Naprawa
Wierchy Lasek 2-3 Skawianin Skawa
Janosik Sieniawa 2-0 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 10 - 2 maja

Spisz Krempachy 1-2 Bystry Nowe Bystre
Janosik Sieniawa 2-3 Skawianin Skawa
Wierchy Lasek 1-4 Napravia Naprawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 ZKP Zakopane
Wiatr Ludźmierz 1-0 Bór Szaflary

Kolejka 11 - 9 maja

Wiatr Ludźmierz 2-0 Spisz Krempachy
Bór Szaflary 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
ZKP Zakopane 3-2 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 0-6 Janosik Sieniawa
Skawianin Skawa 1-1 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 12 - 16 maja

Spisz Krempachy 1-2 Skawianin Skawa 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu tragicznej śmierci jednego z juniorów Skawianina
Bystry Nowe Bystre 3-2 Napravia Naprawa
Janosik Sieniawa 0-3 ZKP Zakopane
Wierchy Lasek 2-0 Bór Szaflary
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 13 - 23 maja

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Spisz Krempachy
Wiatr Ludźmierz 3-0 Wierchy Lasek
Bór Szaflary 1-1 Janosik Sieniawa
ZKP Zakopane 2-0 Bystry Nowe Bystre
Napravia Naprawa 3-3 Skawianin Skawa

Kolejka 14 - 30 maja

Spisz Krempachy 3-1 Napravia Naprawa
Skawianin Skawa 4-1 ZKP Zakopane
Bystry Nowe Bystre 5-0 Bór Szaflary
Janosik Sieniawa 0-4 Wiatr Ludźmierz
Wierchy Lasek 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 15 - 6 czerwca

Wierchy Lasek 4-0 Spisz Krempachy
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Janosik Sieniawa
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-1
Wiatr Ludźmierz 0-2 Bystry Nowe Bystre
Bór Szaflary 2-0 Skawianin Skawa
ZKP Zakopane 1-1 Napravia Naprawa

Kolejka 16 - 13 czerwca

Spisz Krempachy 3-0 ZKP Zakopane
Napravia Naprawa 5-2 Bór Szaflary
Skawianin Skawa 1-4 Wiatr Ludźmierz
Bystry Nowe Bystre 3-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 4-1 Wierchy Lasek

Kolejka 17 - 20 czerwca

Janosik Sieniawa 3-1 Spisz Krempachy
Wierchy Lasek 1-0 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Skawianin Skawa
Wiatr Ludźmierz 3-1 Napravia Naprawa
Bór Szaflary 2-1 ZKP Zakopane

Kolejka 18 - 27 czerwca

Spisz Krempachy 3-1 Bór Szaflary
ZKP Zakopane 1-4 Wiatr Ludźmierz
Napravia Naprawa 2-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skawianin Skawa 1-2 Wierchy Lasek
Bystry Nowe Bystre 8-1 Janosik Sieniawa

Klasa A 2003/2004 (Podhale)

Klasa B 2003/2004 (Podhale (wschód))

Klasa C 2003/2004 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas